لویسین 30 تا 40 درصد قدرت را افزایش میدهد
شما اینجا هستید
مکمل های کاربردی متفرقه » لویسین 30 تا 40 درصد قدرت را افزایش میدهد

اگر بزودی قصد شروع برنامه تمرینی مقاومتی را دارید بهتراست بدانید که پژوهشی منتشر شده در مجله بین المللی فیزیولوژی ورزشی و عملکرد نشان می دهد که با اضافه کردن مکمل BCAA لویسین به رژیم غذایی خود میتواند به میزان 30% تا 40% به افزایش قدرتتان کمک کند. محققان از 26  مرد آموزش ندیده خواستند تا دو بار در هفته با استفاده از8  دستگاه استاندارد تمرین کنند.

 


نیمی از این افراد روزانه 4  گرم مکمل ال لویسین دریافت کردند در حالیکه بقیه دارونمای لاکتوزمصرف کردند. پس از12  هفته استمرار این برنامه، افرادی که در این مدت لویسین مصرف کرده بودند بین 30 ٪ تا40 ٪ پیشرفت قدرتی بیشتری نسبت به گروه دارونما بدست آوردند. در ضمن هیچ تفاوت قابل توجهی در کاهش چربی و یا افزایش تراکم استخوان بین دو گروه به وجود نیامد.

افق روشن تر
مطالعات دیگر نشان داده اند که ترکیب تمام 3 نوع آمینو اسید BCAAs در نسبت 2 لویسین ، 1 ایزولویسین و 1 واِیلین می تواند به بزرگ شدن اندازه عضلات و افزایش قدرت کمک کند. هر وعده پودرInstantized BCAA 5000 آپتیموم 2.5 گرم لویسین و 1.25 گرم ایزولویسین و 1.25 گرم واِیلین تامین میکند، بنابراین نوشیدن نوع  طعم دار قبل از تمرین و ترکیب کردن بدون طعم آن با مکمل بعد از تمرین می تواند به شما کمک کند که حداقل 4 گرم در روز لویسین برای رسیدن به هدفتان دریافت کنید.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره