به نظر می رسد شما همیشه در عجله هستید، بین خانه و محل کار در حرکتید، بچه ها را به تمرین یا جایی دیگر می برید، دویدن بی امان کل شهر را فرا گرفته است. این یعنی شما مجبور هستید هر زمان که می توانید به تمرین ورزشی بپردازید و با این همه جنب و جوش، شما حتی نمی خواهید در باره نوع مکمل های پروتئینی یا زمان مصرف آنها فکر کنید. زندگی خودش به اندازه ی کافی استرس زا می باشد!

 


شاید شما بتوانید گزینه های مناسب و ساده ای را رعایت کنید که به حد کافی تطبیق پذیر هستند تا در هر موقعیتی ودر هر زمانی از شب و روز به کار برده شوند. «آپتیموم نوتریشن» دو محصول پروتئینی را پیشنهاد می کند که علاوه بر سهولت استفاده، دارای کیفیت بالا، قابلیت مخلوط شدن و طعم عالی می باشند.

 

NitroCore 24 به این دلیل منحصر به فرد می باشد که اولین محصول عرضه شده ی به بازار آن هم با ترکیبی از ١٠ نوع پروتئین است. مزیت این محصول کجاست؟ همه جا! چون پروتئین های با جذب سریع مثل پروتئین« وی ایزوله شده» و «پپتیدهای وی هیدرولیز شده» ، انتخاب مناسبی برای مصرف قبل و پس از تمرین ،زمانی که ماهیچه های شما نیازمند تزریق سریع آمینو اسیدها از پروتئین هستند،می باشند. پروتئن های واسط هضم شیر و تخم مرغ، به طولانی تر شدن فرآیند احساس سیری کمک می کنند- به همراه ۵ گرم فیبر رژیمی در هر وعده- که بین وعده های غذایی به فهرست غذای کاربران حرفه ای اضافه می شوند. مخلوط این منابع با« ،ا» و «کلسیم کازئینات های» دیر هضم ، شب را تبدیل به زمان مناسب دیگری برای مصرف نیتروﻛُﺮغلیظ و کِرِم مانند می کند. چون ماهیچه های شما بخش اعظم فرآیند بازیابی (ریکاوری) را هنگام خواب شب انجام می دهند، پروتئین های با رهاسازی مداوم درست پیش از خواب ،می توانند جریان مداومی از آمینو اسیدها را برای پشتیبانی آنتی کاتابولیک (ضد نابود کننده ی ماهیچه ای) فراهم سازند. در هر زمان و مکانی، ٢۴گرم از این پروتئین در هر وعده ی مصرفی ،کار فوق العاده ای را برای برطرف کردن نیازهای رژیمی و تغذیه ی ورزشی شما انجام می دهد.
برای افراد بالغ فعالی که سطح مشابهی از سهولت را از مخلوط پروتیئن های زود هضم و کربوهیدرات های دیر هضم می خواهند، محصول ١٠٠% طبیعی « جو دوسر و آب پنیر، ۱۰۰% OATS & WHEY » موجود می باشد. شاید شما زیاد می دوید، دوچرخه سواری می کنید، شنا می روید و یا انواع دیگر تمرینات استقامتی را انجام می دهید. شاید هم تمرین های استقامتی شما به حدی سنگین می باشند که تجدید گلیکوژن مصرفی با بازیابی ماهیچه در یک سطح قرار دارند. به همین دلیل تعداد زیادی از ورزشکاران استقامتی و قدرتی، پروتئین« ۱۰۰% OATS & WHEY »را در زمره ی وعده های غذایی محبوبشان به حساب می آورند. این دو ،مواد مغذی بنیادی می باشند که به بدنتان کمک می کنند بعد از تمام آن تمرینات ،شادابی و نشاط خود را باز یابید. اگر چه این مکمل(مخلوط جو دوسر و آب پنیر OATS & WHEY )، صبحانه ای عالی را هنگام عجله فراهم می کند- وقتی که شما زمانی برای قرار دادن وعده ی جوی دوسر در مایرکوویو و مخلوط آن با پروتئین آب پنیرندارید- وهم چنین با تمیزی تمام مصرف می شود، اما این مکمل، میان وعده مناسبی را به خاطر ۴ گرم فیبر رژیمی از« جوی دو سر» فراهم می کند. این میزان فیبر به همان اندازه ای می باشد که در یک کاسه ی بزرگ جوی دو سر وجود دارد. فراموش نکنید که نسبت یک به یک پروتئین به کربوهیدرات را پیش و پس از تمرین رعایت کنید تا جواب بهتری بگیرید.

 


 

 

بسیار خوب، حال، نفس عمیقی بکشید و تمدد اعصاب کنید. دنیای بی نقصی را تصور کنید که همیشه زمان برای تمرینات ورزشی وجود دارد و انتخاب پروتئین مناسب کار آسانی است. ما فقط دو گزینه ی عالی را برای مکمل های پروتئینی ارائه کردیم که هر زمانی می توانید مصرف کنید. این مکمل ها حتی برای رژیم گرفتن هم خوب جواب می دهند. نکاتی را درباره ی فشرده کردن تمریناتتان به چهارچوب زمانی بسیار قابل مدیریت، بخوانید. حتی گزینه ای وجود دارد که مناسب هر زمان و هر مکانی باشد، امتحان کنید.
پروتئین ویWHEY:
بهترین و غنی ترین پروتئین برای بدن سازان می باشد و دارای مقادیر بالایی BCAA بوده و تعادل نیتروپنی را بالا می برد. فعالیت زیستی یا بیواولیبیتی این پروتئین در مقایسه با سایر پروتئین ها بسیار بالا بوده و تقریبا ١١۴ در نظر گرفته میشود.(خاصیت زیستی آلبومین به عنوان کاملترین ١٠٠می باشد). این پروتئین دارای انواع گوناگونی از وی هیدرولیز شده تا وی ایزوله شده است:
وی هیدرولیز شده(Whey Hydrolyzed):
پروتئینی است که تا حدود زیادی ساختمان پروتئینی آن تغییر شکل داده و ساختمان پروتئینی آن تغییر یافته است و اجزای زنجیره ی پروتئینی آن تجزیه شده است و این مسئله باعث شده تا بیشتر خواص بیولوژیکی خود را از دست بدهد. اما همچنان منبع خوبی برای تامین اسیدآمینه های بدن می باشد.
وی یونیزه شده(Whey Ion Exchange):
از لحاظ کیفیت بسیار بالاتر از هیدرولیز شده می باشد و می توان گفت که با کیفیت ترین وی می باشد که در حالت اولترا فیلتر شده حاوی ٩٠% پروتئین می باشد.دراین پروتئین طی فرآیندهای خاص ،توانایی های بیولوژیکی افزایش یافته است.
وی میکروفیلتر شده(Whey Microfiltration):
این پروتئین نیز نوع دیگری از وی بوده و از لحاظ کیفیت در رده ی دوم قرار دارد و کاملا برابر با کانسنتریت می باشد. در فرآیند تولید آن جهت بالا بردن درصد هضم و جذب این محصول، از فیلترهای میکروسکوپی یا نانوفیلترها استفاده شده است.
وی کنسانتره(Whey Concentrate):
نوعی پروتئین وی می باشد که دارای ٨٠%پروتئین است و ٢٠% بقیه را لاکتوز و چربی و مواد معدنی تشکیل می دهد. خواص بیولوژیکی آن بهتر از وی ایزوله شده می باشد اما از لحاظ ریکاوری هیچ تفاوتی با هم ندارند.
وی ایزوله شده(Isolated WHEY):
همان طور که از اسم آن پیداست دارای ٩٠% پروتئین و ١٠% رطوبت بوده و بدون لاکتوز و چربی می باشد؛ از این رو هضم آسان تری دارد. البته قیمت بیشتری هم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *