این چربی سوز هدفمند ترین، قدرتمند ترین و بیرحم ترین چربی سوزی ست که جهان تاکنون به خود دیده است!

 

lipo-6-x-nutrex

 

 

ما به آزمایشگاه رفتیم و بیرحمانه ترین ترکیب چربی سوز غیر قابل تصور را برای شما تهیه نمودیم! فرمول قدرتمند این چربی سوز در فضایی مورد آزمایش قرار گرفته که هیچ چربی سوزی تاکنون شهامت پا گذاشتن به آن را نداشته است! Lipo6 به چربی ها حمله کرده و با فرمول نابودگر خود، بی درنگ چربی ها را از بین می برد!

ادامه مطلب چربی سوز  لیپو۶  Lipo6

نسخه سوم و درخشان چربی سوز شرکت نیترکس که بعد از رغابت با تمام چربی سوزها توانست عنوان بهترین چربی سوز دنیا رو از نظر سایت بادیبیلدینگ در سال ۲۰۱۰ تا بحال به خودش اختصاص بده
این چربی سوز نسخه متفاوت lipo 6 x شرکت نیترکس است که که با فرمولی جدید به تمام چربی های بدن حمله کرده و آنها رو از بین می برد
تفاوت اصلی این مکمل با دیگر نسخه های
افزایش چنر برابری سوخت و ساز بدن
ترکیبات فوق العاده برای از بین بردن چربی های قهوه ای بدن
ترکیبات عالی برای کاهش اشتها

توصیه می شود این مکمل بهمراه آمینو اسید ها و ویتامین ها مصرف شود چون در دوره زمانی مصرف بشدت در سوخت و ساز بدن تاثیر گذار بوده و بعضی از ویتامین های محلول در چربی ها رو دفع می کند
اگر تا بحال چربی سوز های دیگر رو امتحان کردید و نتیجه نگرفته اید پس حتما از این چربی سوز استفاده کنید فقط مواظب این باشید که از زمان مصرف که قبل از تمرین می باشد تا زمان خواب ۶ یا ۷ ساعت فاصله وجود داشته باشد تا به دلیل مقدار کم کافئین موجود زمان خواب شما به عقب نیافتد
شدیداً توصیه می شود از دوزهای غیر معمول استفاده نشده و در مصرف زیاده روی نکنید
این مکمل در یک نوع ۱۲۰ کپسولی عرضه می شود که بهترین زمان برای مصرف صبح زود  ناشتا و ۱ ساعت قبل از تمرین
چربی سوز lipo 6   + مولتی ویتامین + ویتامین C + آمینو فول = چربی سوزی حداکثری
تذکر : بهترین چربی سوزهای دنیا هم بدون رعایت رژیم غذایی و تمرین هوازی برای شما فایده ای ندارد پس باید اراده خودتون رو تقویت کنید و با بیماری چاقی مبارزه کنی.

 

ویژگی های برجسته چربی سوز Lipo6 :
– دارای ۵ روش متفاوت جهت به دام اندازی و نابودی چربی ها
– حاوی ۳ ترکیب گوناگون “یوهیمبین” جهت آزادسازی حداکثری چربی های مقاوم
– تحریک چربی های قهوه ای توسط ماده ی فنیل اتیلامین و آزادسازی ۳ مرحله ای گرما
– تولید حرارت در بدن جهت سوزاندن چربی های انباشته شده

ترکیبات
Fat Oxidation Dual-Stimulator150mcg
۳,۳′-Diiodo-L-Thyronine
۳,۵ Diiodo-L-Thyronine
Lipolytic Acceleration Matrix4.5mg
۱۱-Hydroxy Yohimbine
Alpha-Yohimbine
Yohimbine HCL
Metabolic Heat Generating Blend20mg
Methylsynephrine
Synephrine HCL
Brown Adipose Tissue Heat Activator150mg
B-Phenylethylamine HCL
N-Methyl-B-Pheylethylamine HCL
R-Beta-Methylphenylethylamine HCL
Free Fatty Acid Releasing Complex200mg
Caffeine Anhydrous
۱-Methylcaffeine

 

اگر چه تحت هیچ شرایطی نتوانسته اند جای خالی افدرین را پر کنند ولی تا حدودی موفق به ارائه محصول قابل قبولی شده اند که موجب تشدید فرایند چربی سوزی در بدن می شود.

 

 

کافئین موجود در این مکمل گذشته از اینکه به افزایش سطح انرژی و به افزایش سطح هوشیاری بدن کمک می کند به عنوان ماده ای که موجب تشدید اثر مواد و ترکیبات به کار رفته در این مکمل می شود نیز شناخته می شود و گذشته از این موارد موجب دفع آب زاید بدن نیز شده و بدن را تا حدودی آب زدایی می کند.
این مکمل در قالب کپسول های ژله ای تولید و عرضه می شود و گفته می شود که ژله ای بودن این مکمل موجب افزایش سرعت و قدرت جذب این محصول در دستگاه گوارش می شود.
باید خاطر نشان شد این ادعا که از سوی سازندگان این محصول مطرح می شود تا حدود زیادی عقلانی و قابل قبول بوده است.
مصرف چربی سوزها و مخصوصا چربی سوزهایی که به دسته محرک های مجاز و یا ترموژن ها تعلق دارند معمولا با افزایش دمای بدن و با تحریک سیستم عصبی همراه بود و اختلالات شدید در خواب را سبب می شود.
به همین دلیل نیز استفاده از این مکمل ها در نزدیکی های خواب شبانه ممنوع است و حتی گفته می شود تا ۶ ساعت قبل از خواب شبانه حق مصرف این قبیل مکمل ها را ندارید!
کافئین موجود در این مکمل که به اندازه ۲۰۰ میلی گرم در هر دو کپسول بوده است نیز مزید بر علت شده و شب بیداری و اختلال خواب را به ارمغان می آورد.
به همین دلیل نیز آخرین وعده این مکمل را نهایتا باید تا ۶ ساعت قبل از خواب شبانه خورده باشید وگرنه با اختلالات گاهاً شدید خواب و کابوس های شبانه و حالت های عصبی آزار دهنده در طول شب مواجه خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *