سینتا۶ syntha

این محصول تولید شرکت حرفه ای bsn می باشد و حاوی چند نوع پروتئین مختلف با سرعت های جذبمتفاوت می باشد و برای استفاده در تمام ساعات روز انتخاب مناسبی می باشد.

 

synta6

 

این محصول با آمینو اسید های مختلفی بخصوص bcaa و گلوتامین تقویت شده است تا بتواند روند رشد و ریکاوری را تشدید کند.طعم عالی این محصول،داشتن اسید های چرب و فیبر نیز از ویژگیهای دیگر این محصول است.افرادی که تصمیم به ساختن عضلات با کیفیت دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.

سينتا 6  syntha

 

ین محصول تولید شرکت حرفه ای bsn می باشد و حاوی چند نوع پروتئین مختلف با سرعت های جذبمتفاوتمی باشد و برای استفاده در تمام ساعات روز انتخاب مناسبی می باشد.این محصول با آمینو اسید های مختلفی بخصوص bcaa و گلوتامین تقویت شده است تا بتواند روند رشد و ریکاوری را تشدید کند.طعم عالی این محصول،داشتن اسید های چرب و فیبر نیز از ویژگیهای دیگر این محصول است.افرادی که تصمیم به ساختن عضلات با کیفیت دارند می توانند از این محصول استفاده کنند.
با استفاده از Syntha – 6 در بین وعده های غذایی تضمینی برای رشد عضلات خود را دارا میباشید.
مکملSyntha – 6 غنی از BCAA و دیگراسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری است.
مکملSyntha – 6 حاوی مقدار مناسبی از هر اسید آمینه ای که بدن شما نیاز داشته باشد.
مکملSyntha – 6 حاوی فرمول اختصاصی BSN در فن آوری پیشرفته طعم است.
مکملSyntha – 6 پایدار کننده سطح آمینو اسید خون و عضلات میباشد.
مکملSyntha – 6 سنتز پروتئین عضله ، یا آنابولیسم (ساخت بافت های عضلانی جدید) را بهبود می بخشد بازیابی سریع و بهبود بافت ماهیچه آسیب دیده حین ورزش. Syntha – 6 کم لاکتوز (کمتر از 1 گرم در هر سروینگ) EFA در Syntha – 6 اسید چرب ضروری که بدن روزانه بدان احتیاج دارد نیاز دارد. MCT در Syntha – 6 پیشبرد اکسیداسیون سوختن quot چربی بیش از کربوهیدرات و سرکوب اشتهای کاذب.
پپتید Glutamine در Syntha – 6 حمایت از رشد و بهبود عضلات.
توجه : Syntha – 6 حاوی هیچ هورمونی نمیباشد.
ماتریس پروتئینی اختصاصی عبارتند از : اولترا فیلتر شده کنسانتره پروتئینی اب پنیر غنی از آلفا lactalbumin Micellar آلفا و بتا caseو caseinates Microfiltered پروتئین غنی whey isole پپتید کسور,سفیده تخم مرغ ,کلسیم caseinate ,پروتئین شیر کنسانتره هر کدام از این پروتئینها در Syntha – 6 مشخصات منحصر به فرد را ارائه می دهد و مکمل اسیدهای آمینه و امتیازات جذب آمینو اسید میباشد.
با استفاده از Syntha – 6 در بین وعده های غذایی تضمینی برای رشد عضلات خود را دارا میباشید.
ساختار پروتئین (آمینو اسیدها) شامل : تداوم انتشار چند کاره Micellar پروتئین ماتریکس -. ماتریس در Syntha – 6 هضم آهسته پروتئین ها تا سریع، حمایت از عضله, آنابولیسم پروتئین (ساختمان) تا 7 ساعت است. Bioactive پروتئین استفاده آنزیم Papain&Aminogen است. این پروتئین در سیستم Syntha – 6 استفاده شده در ترویج هضم و جذب پروتئین مطلوب ، که باعث بهبود جذب اسیدهای آمینه توسط عضله میشود نقش دارد. MCT ‘(متوسط Triglycerides های زنجیره ای) ، EFA’s (اسیدهای چرب ضروری) ، و پپتید Glutamine.

true-mass

 

truemass

 

ترومس  یک مکمل فراغذایی ارزشمند و افزایش دهنده حجم و وزن است.

این مکمل برای اشخاصی که به دنبال دریافت کالری اضافی و افزایش حداکثری حجم عضلانی هستند مفید بوده و نیز برای افرادی که به مواد غذایی افزایش دهنده متابولیسم بدن نیازمندند، بسیار مناسب می باشد.
ترومس دارای یک پروتئین چند ترکیبی ست که تمام نیازهای عضلات شما را به مدت 8 ساعت تأمین می کند؛ این فرآیند توسط کربوهیدارتهای پیچیده ای که تأمین کننده انرژی مورد نیاز ساختار عضلانی شما هستند و نیز به وسیله گلیسیریدهای زنجیره ای و اسیدهای چرب ضروری که برای سلامت قلب و پشتیبان هورمونی بدن مفید اند، انجام می شود.
دیگر مواد تقویتی این مکمل، شامل “آمینو اسیدهای زنجیره ای” (BCAA) به منظور تعادل نیتروژنی در بدن، ماده “فیبر” جهت هضم آسان مواد غذایی، “گلوتامین پپتاید” جهت ریکاوری و نهایتا شامل گلوتامین Alpha Ketoglutarate جهت به حداکثر رساندن تأثیرات آنتی-کاتابولیکی در بدن می باشد
وزن: 5.75Lb~2610g
سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 48 گرم
هر ظرف ~ 54 پیمانه معادل 18 وعده
جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی سه پیمانه‌ای (145 گرم)
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.
کالری 630
چربی16 گرم
کلسترل110 میلی‌گرم
کربوهیدرات76 گرم
پروتئین46 گرم
ویتامین C60 میلی‌گرم
ویتامین B1 یک و نیم میلی‌گرم
ویتامین B2 یک و هفت دهم میلی‌گرم
نياسين(اسيد نيکوتينيک)20 میلی‌گرم
ویتامین B6 دو میلی‌گرم
ویتامین B5 ده میلی‌گرم
کلسیم250 میلی‌گرم
آهن18 میلی‌گرم
فسفر180 میلی‌گرم
منیزیم400 میلی‌گرم
روی15 میلی‌گرم
مس2 میلی‌گرم
منگنز2 میلی‌گرم
سدیم260 میلی‌گرم
پتاسیم410 میلی‌گرم

 

سل مس 

BSN Cell Mass

 

cellmass

 

سل مس بی اس ان کراتین ترکیبی BSN Cell Mass
بهبود سطوح هورمون های آنابولیک
ضد کاتابولیک و آنابولیک
افزایش حجم و وزن عضلانی
افزایش جذب مواد مغذی آمینو اسیدها پروتئین کربوهیدرات و… به داخل سلول های عضلات و بهبود رشد عضلات
افزایش قدرت و استقامت
بارگیری عضلات و پر نشان دادن آن ها
ریکاوری و بازسازی ذخایر گلیکوژنی و بازتوانی پس از تمرینات سخت
بارگیری عضلات با فسفوکراتین ، گلوتامین ، فسفات‌ها و الکترولیت‌ها
حاوی 4 نوع کراتین
حاوی سنولین پی اف جهت حساسیت بیشتر عضلات به انسولین و جذب بیشتر مواد مغذی به آن‌ها و رشد و عضله سازی بیشتر
کاهش بافت چربی بدن و بهبودی سریع عضلات پس از تمرینات سخت و تضمین رشد هر چه بیشتر عضلات
مصرف :
سروینگ 1 : یک پیمانه با 4 الی 6 اونس آب خنک مخلوط کرده و بلافاصله بعد از تمرین مصرف نمایید (معده خالی )
سروینگ 2 : یک پیمانه با 4 الی 6 اونس آب مخلوط کرده و 6 تا 8 ساعت قبل یا بعد از سروینگ 1 مصرف نمایید ( معده خالی )
برای کسب نتیجه بهتر 3 الی 12 هفته مصرف نمایید
برای جوابدهی بیشتر و بهتر می‌توانید این سل مس بی اس ان کراتین ترکیبی BSN Cell Mass را همراه با ترومس ( تورومس ) بی اس ان TRUE MASS BSN و سینتا 6 بی اس ان SYNTHA 6 BSN مصرف کنید .

 

نیترو تچ

NITRO-TECH


 

 

 

پس از مصرف این مکمل میزان اسیدها ی آمینه در خون جهت انتقال به عضلات به صورت محسوسی افزایش و تشدید می‌شود تکنولوژی بکار رفته در ساخت آن سبب افزایش نفوذپذیری غشای سلول‌های عضلانی نسبت به اسیدهای آمینه و دیگر ترکیبات شده و در نتیجه جریان انتقال ترکیبات آنابولیک را به این سلول‌ها افزایش می‌دهد .در ساخت این محصول از تکنولوژی NANOMOLECULAR HYPERDISPERSION استفاده شده است که سبب تقویت اثر آن و به حداکثر رسیدن مواد آنابولیکی در عضلات می‌شود.

به طور کلی :

اشباع عضلات از اسیدهای آمینه

ایجاد محیط ضد کاتابولیکی و آنابولیک جهت رشد پایدار

بالانس مثبت نیتروژنی

افزایش 4 کیلوگرمی حجم خشک عضلانی در مدت 2 هفته

24 بار قوی‌تر از سایر مکمل‌های مشابه این دسته

وجود کلسترول جهت تحریک ترشح تستوسترون

طیف وسیع ویتامین‌ها

لیست گسترده اسیدهای آمینه در ترکیب مکمل

ترکیب جن سینگ ریشه مقدس چینیان باستان و دوای هزاران بیماری و هزار خواص شگفت انگیز

مصرف :

یک الی 2 سروینگ از مکمل فوق را همراه آب مخلوط کرده و سه وعده در روز میل کنید حداقل به مدت 6 هفته مداوم ازاین محصول استفاده نمایید .

 

نیتروتچ RTD که حاوی 45 گرم پروتئین مخصوص تقویت عضلات می‌باشد فقط حاوی کربوهیدرات و چربی مختصری می‌باشد به کمک این مکمل می‌توانید تمام نیازهای پروتئینی روزمره خود را برطرف کنید تنها اقدامی که باید انجام دهید این است که قوطی را کاملا تکان داده باز کرده و نوش جان کنید .MASS TECH بهترین مکمل افزایش وزن 

 

بیشترین درصد رضایت از طعم و جوابدهی مشتریان تنها دلیلی است که بنده این مکمل رو بهترین مکمل افزایش وزن بدون در نظر گرفتن قیمت می دونم چون هم به شخصه تاثیر اون رو روی افراد دیدم و هم تجربه من از مصرف مکمل های شرکت ماسل تک (ماسل تچ) همیشه به یاد موندنی بوده چون راهی برای رهایی از بن بست هست .
در کنار نام های بزرگی مثل : هیدروکسی کات ( چربی سوز ) ، سل تچ ( کراتین ترکیبی ) ، نیتروتچ ( پروتئین افزایش وزن ) و ..و نامی درخشان مثل MASS TECH قرار دارد که بعد از گذر از تمام رغیبان خودش رو به شما معرفی می کنه .

پروتئین :
با 53 گرم پروتئین استفاده شده در این مکمل از دو نوع کنستانتره شده و ایزوله شده است که 100% از لبنیات گرفته شده که هم  پروتئین زود جذب (ایزوله) و هم پروتئین دیر جذب (کنستانتره) در بالا بردن کیفیت عضله ها و هم بالا بردن حجم عضله ها کارائی بالایی دارد و هم خبری از عوارض استفاده  از پروتئین ها شیمیایی و غیره را از خود بروز نمی دهد .

کربوهیدرات :
155 گرم کربوهیدرات زود جذب که در بدن به بافتها ماهیچه تبدیل نمی شود و وظیفه تامین انرژی ماهیچه ها را به عهده دارد بهمراه بالا بردن سرعت ریکاوری و کمک به جذب هر چه بیشتر پروتئین و مقابله با هورمون کورتیزول بهترین یار شما برای رسیدن به هدف و انجام ورزشهای قدرتی است .

ویتامین ها :
کلکسیون کامل ویتامین ها ضروری برای بدن که هم در ترمیم بافت های آسیب دیده ، هم در افزایش میزان جذب پروتئین ، هم در بازسازی گلبول های خون و خون سازی و هم در بخشیدن شادابی و سلامتی به روان و ماهیچه های شما هستند به ترتیب — > ویتامین A , C, D3 , E , B1 , B2 , Niacin , B6 , Folic Acid , B12 , H , B5

مواد معدنی :
مواد معدنی هم همچنین در کنار ویتامین ها به برطرف کردن نیاز های بدن شما در طول روز ، رشد استخوان ها ، مو و ناخن ها کمک کرده و هم در بالا بردن کیفیت عضلات
کلسیم ، فسفر ، آهن ، منیزیم ، سدیم از جمله مواد معدنی موجود در این مکمل هستند .

کراتین مونوهیدرات :
از شاخه های اصلی و مواد اصلی در رشد ماهیچه ها و هدایت سریع آب و املاح به درون ماهیچه ها ، کمک به افزایش قدرت و ترشح هورمون رشد در بدن و بالا بردن سرعت ریکاوری در ورزش های قدرتی .

آمینو های نیمه ضروری :
این دسته از آمینو ها زنجیره کامل تغذیه ماهیچه ها هستند که هرکدام به نحوی در رشد ماهیچه ها تاثیر گذار بوده و کمبود های یک ماهیچه برای رشد را تامین می کنند .
L-Aspartic Acid – L-Lysine HCl – L-Alanine – L-Arginine – L-Glutamine

آمینو های شاخه ای :
1)ایزولوسین :
BCAA است به عنوان پیش ماده برای گلوتامین استفاده می شود و ایزو لوسین به عنوان سوخت ماهیچه در هنگام تمرین مصرف می شود BCAA آنابولیسم و آنتی کاتابولیسم را افزایش می دهدو باعث رشد بیشتر سلولهای ماهیچه ای می شود . و یکی از منابع BCAA همان مکمل آب پنیر سازی است.

2)لوسین :
مصرف این آمینو اسید در دوران حفظ حجم باعث می شود تا کمترین مقدار حجم را از دست دهید.در کل می توان به جای مصرف مقادیر بالای این آمینو اسید برای حفظ حجم و اثرات آنتی کاتابولیک از مکمل HMB استفاده نمود.

3)والین :
یکی دیگر از BCAA ها می باشد یا زنجیره شاخه دار در کل ترکیبات BCAA 33% از پروتئینی که در ساختار عضلات بکار می رود را شامل می شوند (BCAA شامل ایزولوسین + والین + لوسین و شامل یکسری گروه متیلی که به هم پیوسته هستند و به زنجیره شاخه دار معروف هستند) والین به نوعی پیش ماده برای آمینو اسیدهای آلانین و گلوتامین نیز می باشد. و آمینو اسید های زنجیره شاخه دار به عنوان سوخت عضلات در موقع تمرین محسوب می شوند .و این بدین معنی است که می توانند به نوعی آنتی کاتابولیسم نیز باشند. در ضمن آمینو اسیدهای زنجیره شاخه دار یا BCAA در پروتئین آب پنیر سازی به مقدار کافی یافت می شوند.

آمينواسيدهاي شاخه‌اي عبارتند از والين، ليوسين و ايزوليوسين. می توانید اين اسيدهاي آمينه را هم قبل و هم بعد از تمرين مصرف كنيد. BCAAها به عنوان منبع سوختي تخريب شده و انرژي لازم در تمرين را تأمين مي‌كنند

هم‌چنين مصرف اين آمينوها به شكل مكمل از تخريب بافت‌هاي عضلاني بدن جهت تأمين انرژي جلوگيري مي‌كند. بعد از تمرين آمينوهاي شاخه‌اي براي سنتز پروتئين ضروري هستند و در نتيجه به تسهيل ريكاوري و رشد بعد از جلسه تمرين كمك مي‌كنند.

بقیه آمینو ها :
L-Histidine
L-Methionine
L-Phenylalanine
L-Threonine
L-Proline
L-Tyrosine
L-Serine
Glycine
L-Glutamic Acid

 

سوپر پمپ گاسپاري

 SuperPump250

افزايش حجم خشک توده عضلاني
پمپاژ خون به عضلات
افزايش قطر عروق خوني
کاهش حجم چربي زايد
سوپر پمپ از پر اثرترين و قدرتمندترين مکمل‌هاي مورد استفاده در زمان قبل از تمرين مي‌باشد سوپر پمپ
بر خلاف ديگر محصولات مشابه تنها ترکيبي از نيتريک اکسيد و کافئين و برخي ترکيبات ضعيف ديگر نمي‌باشد ليوسين با دوز مناسب به کار رفته در اين محصول بر شگفتي تاثيرات ان افزوده است . فرمول خاص به کار
رفته در اين محصول منحصرا در اختيار گاسپاري بوده و در محصولات هيچ شرکت ديگري يافت نمي‌شود .
اين محصول حاوي طيف گسترده اي از ويتامين‌ها و اسيدهاي آمينه بوده و از اين لحاظ عضلات شما را
با طيف گسترده‌اي از عناصر آنابوليکي شارژ مي‌نمايد .

 

نام محصول:ایزو93(iso sensation93)

 

وزن محصول:1/5 کیلویی و 2/5 کیلویی

این محصول در حال حاضر یکی از بهترین و محبوب ترین مکملهای پروتئینی می باشد.پروتئین موجود در این محصول از نوع وی ایزوله می باشد که دارای درصد جذب بالا و ساختار آمینواسیدی حرفه ای می باشد.در بدنه این محصول از پروتئین های شیر و سویا و گندم به همراه انواع ویتامینها استفاده شده است.

LIPO-6

 

Supplement Facts
Serving Size 2 liqui-cap(s)
Servings Per Container 60
Amount Per Serving   % DV
Synephrine HCl 20.00 mg **
Synthetic 99% Guggulsterones Z&E 1:1 20.00 mg **
Yohimbine HCl 3.00 mg **
Caffeine Anhydrous USP 200.00 mg **
Bioperine 5.00 mg **
** Daily Value (DV) not established


 

این محصول با افزایش انرژی حاصل از چربی-ها در کاهش اشتها نیز موثر واقع شده و از این جهت در سرکوب پرخوری نیز مفید خواهد بود . در حین مصرف این مکمل احساس نشاط بیشتر و پرانرژی بودن خواهید داشت .
برخی افراد در پی مصرف آن با افزایش اشتها روبرو می-شوند که در جهت بهبود آن می-توانند این محصول را همراه با مکمل هودیا شرکت پرفکت مصرف نمایند و اثراتی فزاینده را در چربی سوزی و کاهش وزن برای خود رقم زنند .

لیپو – 6 یك چربی سوز قدرتمند وبی نها یت محبوب در بین مردم است كه از كپسولهائی با حد اكثر قدرت برای جزب بسیار بالا و نتیجه های سریع استفاده شده . این متد بسیار پیشرفته از تا ثیر سریع و چربی سوزی مركب این محصول را یك انتخاب خوب قرار می دهد بخصوص وقتیكه حرف چربی سوزی بمیآن میآید .

 

وقتیكه لیپو – 6 در سال 2005 تولید شد و در بازارهای جهانی پخش شد اولین چربی سوز با كپسول مایع در دنیا بود . در سرتاسر سالها لیپو – 6 استواری و استحكام و همچنین ابزار چربی سوزی سریع خودش را همانند یك آزمایش موفق به اثبات رسانده . لیپو- 6 تنها شامل عناصر داروئی قدرتمند خالص كه اجازه میدهد برای یك اعلان كننده در عین حال سازگار و استوار و اثر چربی سوزی قابل پیش بینی .

 

بعلاوه لیپو – 6 تنها كپسول چربی سوز است كه كاملا كپسولهای طبیعی گیاهی دارد كه كاملا تهی و عاری از محصولات حیوانی است .این تعجب انگیز نیست كه این محصول در 4 سال متداوم بیشترین رای را در بین مصرف كنندگان مردمی وصنعت در سایت بدنسازی جهانی آورده و امروز یك ارزیابی و الگو گیری برای تمامی كپسولهای چربی سوز مایع دیگر استتوضیحات :
برای چربی سوزی : 2 عدد 30 دقیقه قبل از صبحانه یا تمرین صبحگاهی و 2 کپسول نیز بعد از ظهر یا قبل از تمرین در بعد از ظهر .
برای چربی سوزی بیشتر : 2 کپسول 30 دقیقه قبل از هر وعده ( 3 وعده اصلی ) غذایی .
هرگز بیش از 6 کپوسل در روز مصرف ننمایید .
تا 6 ساعت قبل از خواب مصرف نکنید ( وعده آخر را چنانچه 3 وعده در روز از محصول فوق مصرف می کنید می توانید قبل از عصرانه مصرف نموده و یا شام خود را زودتر مصرف کنید )
برای افزایش انرژی : 2 کپسول 30 دقیقه قبل از تمرین

 

سوپر گینرز فیول Twinlab Super Gainers Fuel Pro

فرمول ویژه و نسبت های دقیق کربوهیدرات چربی و پروتئین متشکل از پروتئین با کیفیت بالا از منابع آب پنیر با خلوص 100٪ قابلیت هضم و جذب قوی را پس از مصرف مهیا می‌نماید .
استفاده از کربوهیدرات های پیجیده و روغن MCT که باعث کسب حجم عضلانی خالص و با کیفیت می‌گردد .
این ترکیب با افزایش انرژی و سطوح طبیعی هورمون های آنابولیک شما را آماده فعالیت های شدید تر می‌نماید . با یک حجم کالری مفید می‌توانید از مرزهای ایجاد شده برای افزایش وزن خود بگذرید و بتوانید تجربه ای متفاوت از مصرف یک مکمل افزایش وزن کسب نمایید .
با نگاهی به پروفایل این محصول به سادگی می‌توانید دریابید که غنی از ویتامین ها و اسید های آمینه با کیفیت بالا و دقیق می باشد که همین امر وزن با کیفیت را نوید می‌دهد .
مطالعات نشان داده است ترکیب پروتئین و کربوهیدرات پس از تمرین بسیار موثرتر از کربوهیدرات به تنهایی برای بازسازی ذخایر گلیکوژن عمل می نماید .
سوپر گینرز فول تمام آن چیزی را که برای ریکاوری و افزایش حجم عضلانی خالص نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد سطوح هورمون های انابولیک را در جهت رشد و بالانس مثبت نیتروژنی بهبود داده و باعث افزایش وزن با کیفیت و بهبود کارایی ورزشکار می‌گردد . این محصول را چه ورزشکار باشید چه یک فر لاغر اندام می‌توانید در جهت افزایش وزن استفاده نمایید .

 

 

قابل استفاده در خانم ها و آقایان . میتوتروپین Mitotropin

میتوتروپین گاسپاری

 

Mitotropin چربی سوز حرفه ای محصولات گاسپاری Gaspari

 

 

در سال های اخیر بازار داغ و پر فروش مکمل های چربی سوز و کاهش وزن در تمام مناطق جهان دید کمپانی های بزرگ تولید مکمل های ورزشی را به خود جلب کرده و راه توسعه این شاخه از مکمل های ورزشی را هموار و جذاب ساخته است .
ترکیب فعلی میتوتروپین ثبت شده سال 2008 میلادی است و همواره در طول این چند سال که مکمل مذکور به بازار معرفی شده نام آن در رده های بالای مکمل های چربی سوز قرار داشته و تا کنون هم وجود دارد .
در اوایل معرفی این مکمل قیمت بالای آن باعث شد تا استقبال درخور و شایسه ای از آن نشود اما با طی شدن چندین سال کمپانی گاسپاری که بنیانگذار این چربی سوز است با تلاش های فراوان توانست که قیمت آن را در سطحی قرار دهد تا همه ورزشکاران بتوانند طعم شیرین تاثیرگذاری آن را بچشند . ما هم با عنوان سایت بادی شاپ و مکمل برتر مطالب حال حاضر منتشر شده در فضای اینترنت و نشریات مربوط در کشورمان را کافی ندانسته و در پی آن شده ایم تا مطالب جامع تر و کامل تری از فواید استفاده این مکمل را منتشر و در اختیار شما فارسی زبانان برای اولین بار قرار دهیم .

 

تفاوت میتوتروپین Mitotropin با رقبا ؟
اکثر مکمل های چربی سوز که از تکنولوژی یا علم قدیمی تری برای ارائه جدول ارزش غذایی استفاده می کنند ، حفظ عضله را فراموش کرده و تنها به فکر کاهش حجم چربی ها و دفع آنها از بدن شدند تا در نگاه عموم مصرف کنندگان که فقط بفکر کاهش وزن هستند نه چربی سوزی بیشتر بدرخشند .
اما میتوتروپین Mitotropin هدف دیگری دارد . هدف میتو کاهش چشمگیر چربی ها و تفکیک عضلات ، بدون کاهش حجم خشک عضلات و کاهش کیفیت عضلات است و بدون اغرار هم به این هدف دست یافته است . این هدف باعث شده تا بدنسازانی که در دوره آماده سازی برای مسابقات هستند هم به مصرف این مکمل در ماههای اول تفکیک عضلات روی بیاورند .

 

ترکیبات Mitotropin ؟
این بخش از معرفی Mitotropin از 5 قسمت مهم تشکیل شده است :

 

1- ویتامین و مواد معدنی
مقدار مناسب 5IU ویتامین E که تاثیرات مناسب آن در افزایش کیفیت پوست اثبات شده است . ویتامین E باعث افزایش شاداپی پوست و کاهش میزان لک ها ، چروک ها و ترک هایی می شود که از کاهش وزن بوجود می آیند . سدیم ، منیزیم ، سلولوز ، کروسکارمیوز ، استاریک اسید ، سیلیکون و … از مواد موجود در این قسمت هستند .

 

2- حمله به استحکامات چربی ها
میتوتروپین با Methylselenocysteine به جداسازی چربی ها از همه که در بعضی مواقع به چربی های قهوه ای تبدیل می شوند کمک می کند و از درون چربی ها را ضعیف کرده و آماده جداسازی می کند

 

3- مرحله هم و جلوگیری از افزایش چربی ها
میتوتروپین با بهرهگیری از علوم قدیمی و مواد اولیه تهیه شده از طبیعت و ترکیب آنها با تعدادی از آمینو های شناخته شده در چربی سوزی مثل الکارنیتین و ال تیرونین باعث می شود که چربی هایی که بر اثر فعالیت و ورزش های هموازی از بافت اصلی جداشده و به خون انتقال پیدا نی کنند به این مواد چسبیده و به غدد میتوکندری برای سوخت و ساز هدایت شوند .

 

4- خاصیت ترموفونیک thermophoric
این قسمت از میتو درواقع تحریک کننده هایی هستند که با ترکیب شدن با چربی ها آنها را برای سوخت و ساز کامل می کنند . کافئین از موادی است که با جذب به چربی ها آنها را به قند تبدیل می کند و اگر فعالیت ورزشی مثل تمرینات هوازی در برنامه فرد ورزشکار قرار بگیرد چربی ها به سوخت بدن تبدیل می شوند .

 

5- افزایش قدرت سوخت ساز
حالا که در 4 بخش پوست شاداب چربی ها از هم جدا و با مواد محرک تحریک و به غدد میتوکندری هدایت شدند ، این غدد هم باید قدرت بگیرند تا چربی ها را بصورت کامل از بدن حذف کنند . خوب میتو به فکر چاره بوده و با ترکیب چند آمینو مانند ال تورین به این عمل کمک بسزایی می کند .
بسته بندی فیزیکی :
میتوتروپین تنها در بسته بندی های 180 قرصی ارائه شده و به همراه 8 کپسول آبی که بعد از اتمام 180 قرص برای دفع آب های اضافه از بدن استفاده می شود ارائه شده .

هيدروكسي كات

 

 

این مکمل را کمپانی مکمل سازی «MuscleTech» تهیه و عرضه کرده است. کمپانی سازنده این مکمل نیز بر عدم وجود ماده افدرین در ترکیب این مکمل تاکید می کند.
ماده افدرین ماده ای محرک می باشد که خواص چربی سوزی بسیار قدرتمندی نیر دارد اما به دلیل عوارض جانبی ناگواری که بر جای می گذارد از سالها قبل ممنوع اعلا م شده است.
مکملی که در این قسمت معرفی می شود بدون اینکه از ماده شیمیایی افدرین بهره بگیرد، با افزایش متابولیسم و تشدید سوخت و ساز در بدن، از میزان چربی موجود در بدن می کاهد. این مکمل همچنین از ذخیره شدن چربی در بدن نیز جلوگیری می کند.
این خاصیت و ویژگی مخصوصا برای کسانی که نمی توانند رژیم غذایی کم چرب را رعایت کنند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این مکمل همچنین با تشدید فرایند چربی سوزی و تشدید فرایند تبدیل چربی به انرژی، بر میزان انرژی موجود در بدن نیز می افزاید.
هیدروکسی کات هاردکور ایکس ماسل تک با کاهش اشتها شما به تنقلات و خرده خوری باعث می‌شود تا شما بدون آنکه برنامه خاصی داشته باشید خود بخود رژیم مناسبی بگیرید و به این صورت با ایجاد تناسب اندام و کاهش وزن شما را به هدفتان می‌رساند .

طریق مصرف: روزانه 3 وعده و در هر وعده نیز 3 کپسول از این مکمل را به همرا 1
لیوان آب مصرف کنید. کپسولها را ترجیحا بین 30 الی 60 دقیقه قبل از هر وعده
غذایی مصرف کنید. بیش از 9 کپسول در روز مصرف نکنید و 6 ساعت فاصله زمانی بین مصرف این مکمل و خواب شبانه را رعایت کنید. برای در امان ماندن از عوارض گذرا و سطحی که ممکن است با مصرف این مکمل ایجاد شود ، هفته اول مصرف را با 1 کپسول در هر وعده آغاز کنید و در هفته دوم، دز مصرف هر وعده را به 2 کپسول و در هفته سوم نیز آن را به 3 کپسول در هر وعده افزایش دهید.
برای کسب نتیجه مطلوب از این مکمل، رژیم غذایی کم قند و کم چربی و برنامه
تمرینی هوازی مناسب را فراموش نکنید. در دوره مصرف این مکمل از خواب بعد از ظهر پرهیزيد


MyoFusion GASPARI پروتئین 
مایوفیوِژن گاسپاری

 

پروتئین مایوفیوِژن

 


محصولی است که مقدار آمینو اسید را در خون تنظیم می کند و باعث می شود میزان آمینو اسید در جریان خون را برای مدت 5 تا 13 ساعت در نقطه بکر خود باقی بماند.

مصرف این محصول قبل از خواب باعث می شود که سطح آمینو اسید در خون برای مدت طولانی و زمان خواب بالا باقی بماند. هیچ چیز مانند Myofusion نمی تواند باعث رشد عضلات بدن شما شود.

بدون شک این محصول شرکت معتبر گاسپاری یکی از بهترین مکمل های پروتئین حال حاضر است که استقبال بی نظیری در سراسر دنیا داشته است . این مکمل پروتئینی از سه مدل پروتئین وی کنستانتره که از لبنیات گرفته شده ، پروتئین سفیده تخم مرغ که بسیار عالی عمل می کند وپروتئین شیر .
از نظر من بهترین پروتئین حال حاضر دربازار ایران این مکمل است و مصرف همزمان
این مکمل بهمراه با یک محصول پمپی مثل پمپ 250 این شرکت بهترین نتیجه را برای افراد که به رشد ماهیچه فکر می کنند دربردارد .

یکی از ویژگی های منحصربفرد این مکمل استفاده از بهترین نوع آمینو اسید های
پایدار است که مدت زمان زیادی در خون می ماند و باعث بهترین حجم عضله میشود .

مکمل MyFusion GASPARI پروتئین مای فیوژن گاسپاری در دوره های بدنسازی به شما کمک می- کند تا عضلاتی خطی و بدنی کم چرب داشته باشید و بتوانید برای مدت زمانی طولانی تر نیاز عضلات خود را به پروتئین با کیفیت تامین کرده و از از تخریب عضلات و تحلیل سطوح هورمون های آنابولیک جلوگیری کنیدمکمل MyoFusion GASPARI پروتئین مای فیوژن گاسپاری در دوره های بدنسازی به شما کمک می‌ کند تا عضلاتی خطی و بدنی کم چرب داشته باشید و بتوانید برای مدت زمانی طولانی تر نیاز عضلات خود را به پروتئین با کیفیت تامین کرده و از از تخریب عضلات و تحلیل سطوح هورمون های آنابولیک جلوگیری کنید .

آمینو 8000 گاسپاری Gaspari –

 

 

 

آمینو 8000 در سری جدید خود توانسته نظر تمام بدنسازان را به خود جلب کند . کیفیت سری قبلی آمینو 8000 باعث ضربه شدید انتقادات به شرکت گاسپاری شد که این شرکت را مجبور به ساخت بهترین کیفیت آمینو در یکجا شده است .
در بسته بندی 350 قرص گچی برای مصرف 30 تا 40 روز بدنسازان برمعیار وزن

)ایزولوسین :
BCAA است به عنوان پیش ماده برای گلوتامین استفاده می شود و ایزو لوسین به عنوان سوخت ماهیچه در هنگام تمرین مصرف می شود BCAA آنابولیسم و آنتی کاتابولیسم را افزایش می دهدو باعث رشد بیشتر سلولهای ماهیچه ای می شود . و یکی از منابع BCAA همان مکمل آب پنیر سازی است.
2)لوسین :
مصرف این آمینو اسید در دوران حفظ حجم باعث می شود تا کمترین مقدار حجم را از دست دهید.در کل می توان به جای مصرف مقادیر بالای این آمینو اسید برای حفظ حجم و اثرات آنتی کاتابولیک از مکمل HMB استفاده نمود.
3)لیزین:
این آمینو اسید نقش انتقال اسیدهای چرب به سلولهای ماهیچه ای را ایفا می کندو به عنوان منابع انرژی در نظر گرفته می شوند.
و برای تشکیل کارنیتین استفاده میشود.
4) میتونین :
این آمینو اسید در تخم مرغ , ماست, ماهی و دیگر مواد پروتئینی یافت می شود و خود نقش آنتی اکسیدانی دارد و این آمینو اسید یکی از سه آمینو اسید تشکیل دهنده کراتین می باشد.
5)فنیل آلانین :
این آمینو اسید علاوه بر این که در مواد پروتئینی یافت می شوند در عدس و برخی تخم میوه ها یافت می شوند این آمینو اسید هم برای کم کردن اشتها و هم به عنوان تسکین درد در بدن عمل می کند.

6) ترئونین :
کمبود این آمینو اسید باعث می شود تا بعضی از ترکیبهای پروتئینی در بدن ساخته نشود و این آمینو اسید تخم مرغ و لبنیات موجود است.

7) تریپتوفان :
این آمینو اسید باعث ایجاد حالت ایجاد خواب آلودگی در اشخاص می شود و به عنوان یک پیش ماده برای سروتونین در عصبها عمل می کند و باعث حالت خواب آلودگی می شود.این آمینو اسید بیشتر در ترکیبات کربوهیدرات یافت می شود تا ترکیبات پروتئینی مانند موز و تخم آفتاب گردان و در جایی نیز خواندم که این آمینو اسید در شیر نیز یافت می شود و شاید همین آمینو اسید باشد که وقتی شیر می نوشیم باعث ایجاد آرامش می شود و پیشنهاد می شود که قبل از خواب حتما یک لیوان شیر بنوشید. حتی این آمینو اسید می تواند باعث کاهش اشتها نیز شود.

8)والین :
یکی دیگر از BCAA ها می باشد یا زنجیره شاخه دار در کل ترکیبات BCAA 33% از پروتئینی که در ساختار عضلات بکار می رود را شامل می شوند (BCAA شامل ایزولوسین + والین + لوسین و شامل یکسری گروه متیلی که به هم پیوسته هستند و به زنجیره شاخه دار معروف هستند) والین به نوعی پیش ماده برای آمینو اسیدهای آلانین و گلوتامین نیز می باشد. و آمینو اسید های زنجیره شاخه دار به عنوان سوخت عضلات در موقع تمرین محسوب می شوند .و این بدین معنی است که می توانند به نوعی آنتی کاتابولیسم نیز باشند. در ضمن آمینو اسیدهای زنجیره شاخه دار یا BCAA در پروتئین آب پنیر سازی به مقدار کافی یافت می شوند.

9)گلوتامین :
یک آمینو اسید که برای حفظ عضلات ضروری است زیرا از پدیده کاتوبولیسم جلوگیری می نماید.بدون گلوتامین سیستم دفاعی بدن خوب کار نمی کندو باعث تجزیه شدن دستگاه عضلانی می شود و در ضمن این آمینو اسید ارزشمند باعث دفع آمونیاک از مغز می شود . از خیلی از ورزشکاران حرفه ای اگر بپرسید می گویند ما گلوتامین را در تمام طول سال استفاده می کنیم و در برنامه غذایی ما جایگاه ویژه ای دارد .روزانه 10 الی 30 گرم از این آمینو اسید باعث بهبود عملکرد ورزشی ما می شود.

10)تورین :
این آمینو اسید به فراوانی در بافت ماهیچه ای یافت می شود . تورین مانند انسولین عملکرده و به نوعی مقلد و تقلید کننده انسولین است و به خاطر همین مطلب بعضی از کراتین ها عملکرد بهتری دارند مانن کراتین فسفاژن HP که در ساختار خود تورین را دارد .و باعث حجیم تر شدن سلول های عضلانی می شود.و این آمینو اسید باعث کاهش تجزیه پروتئین می شود. و در در نگهداری حجم بسیار مفید است. بهترین زمان مصرف تورین دقیقا پس از پایان تمرین است.

11)آلانین :
آلانین به مانند گلوتامین عمل می کندو باعث افزایش حجم سلولها می شودو باعث پایداری قند خون تحت شرایطی می شود و برای این کار از گلوکز کمک می گیرد و مصرف آن نیز بعد از تمرین بسیار مفید خواهد بود به میزان 1 الی 2 گرم بلافاصله بعد از تمرین.

12)آرژنین :
این آمینو اسید باعث می شود تا ترشح هورمن رشد زیاد شود و یکی از بهترین زمانه برای مصرف این مکمل قبل از خواب است زیرا هورمن رشد در شب در هنگامی که ما خواب هستیم ترشح می شود و به خاطر همین است که خواب کافی در طول شب برای بدنسازان بسیار ضروری است.

آمینو اسید ها که امروزه به شکل های مختلفی از مکمل ارائه می شوند یکی از تاثیرگذار ترین مواد برای افزایش حجم عضله هستند و مصرف آنها هم در دوران حجم خشک و هم در دوران چربی سوزی بسیار موثر است .

میزان مصرف آمینو ها در افراد به بسته به شرایط بدنی آنها تفاوت دارد به صورتی که ورزشکاران حرفه ای برای زمان رژیم تا 25 یا 30 قرص آمینو در روز می خورند .

BSN N O XPLODE بی اس ان انوکسپلود نوکسپلود پمپ

 

 افزایش انرژی در حین تمرین
افزایش تمرکز و توجه و تقویت قوای ذهنی
پمپاژ حیرت آور عضلات با حجم گسترده جریان خون و مواد مغذی
استقامت ، نیرو ، قدرت ، حجم عضلانی
جلوگیری از خستگی عضلات و ضد کاتابولیک
تحویل اکسیژن و مواد مغذی به عضلات
سطوح مناسب نیتریک اکسید
افزایش جذب کراتین
اتساع عروق خونی

 

سایزآن Gaspari SizeOn کراتین ترکیبی سایزان گاسپاری

 

 

 

 

فرمول افزایش حجم سلولی حاوی کراتین و نمك‌ اسيد گلوكونيك‌ است . سایزن اولین کراتین با دو سیستم تحویل کوتاه می‌باشد که نیازی به بارگیری نداشته و به سرعت در سلول‌ بافت‌های عضلانی به اشباع می‌رسد . علاوه بر این سایزن اولین مهندسی طبیعی با طراحی ویژه کربوهیدرات برای ورزشکاران و بدنسازان می‌باشد . هیچ چیز دیگری به پایداری و سرویس دهی طولانی‌تر از سایزن در تمرینات سخت و پمپ‌های عضلانی حیرت آور نیست . سایزن بسیار سریع است شما افزایش پمپ خون و حجم عضلات قدرت و نیرو را احساس خواهید کرد و می‌بینید در 24 الی 36 ساعت بعد از همان اولین سروینگ . سایزن بر خلاف دیگر مکمل‌های مشابه چنانچه با شکم خالی مصرف شود ناراحتی برای شما ایجاد نمی‌کند همچنین موجب بروز درد و حالت تهوع و تکرر ادرار نخواهد شد .کراتین Gluconate جدیدترین نوع کراتین می‌باشد و شاید بیشترین اثرات رادر بین کراتین های دیگر از خود بروز دهد .این هست یک نمک یونی از یون کراتین که به یون گلوکز چسبانده شده است این فناوری توسط Bruce Kneller به صورت انحصاری در اختیار گاسپاری قرار گرفته است .
به طور مختصر برخی تاثیرات و امتیازات سایزن :
قادر ساختن به اجرای تمرینات سخت
تامین انرژی در طی تمرینات طولانی و طاقت فرسا
افزایش استقامت قدرت و حجم عضلانی
پمپ مواد مغذی به داخل عضلات
ماندگاری اثر مکمل برای مدت زمانی طولانی
به راحتی در آب و یا آب میوه حل می‌شود
طعم عالی و دلچسب
تاثیرات مثبت مصرف آن تا 72 ساعت ادامه می‌یابد
بدون نیاز به بارگیری
جذب سریع و نفوذپذیری بالا به سلو‌ل های عضلانی
افزایش تمرکز و تونایی ذهنی
بهبود انتقالات عصبی عضلانی
افزایش حجم بافت های عضلانی و سنتز پروتئین در عضلات
بهبود سطوح هورمون‌های آنابولیکی
جلویگی از تخریب و تحلیل عضلات
کاهش حجم چربی زاید

MuscleTech MesoTech مزوتچ ماسل تچ تک کربو پروتئین

 

MESO TECH

 

مزوتچ فرمول کاملی برای رشد دادن عضلات میباشد که شرایط آنابولیک پایداری را در بدن شما به وجود می‌آورد . این محصول حاوی 45 گرم پروتئین ویتامین‌های مورد نیاز ، اسیدهای آمینه ضروری و مواد معدنی و مقادیر ی قندهای پیچیده فیبرها و …. می‌باشد . این محصول در حقیقت می‌تواند جایگزینی برای وعده های اضافی شما باشد و با داشتن طیف وسیع مواد مغذی همچون یک وعده غذایی کامل بدن شما را تغذیه کرده و شرایط آنابولیکی را در آن پدید می آورد و رشدی پایدار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . استفاده از آن در مواقعی که دسترسی به مواد غذایی ندارید و یا امکان تهیه غذا نمی‌باشد و یا به هر دلیل دیگری تونایی دسترسی به غذای طبیعی را ندارید بهترین جایگزین برای وعده غذایی می‌باشد و خیال شما را از هر بابت آسوده خواهد کرد .
این محصول به صورت پاکتی عرضه شده و از این بابت می توانید سروینگ‌های مصرفی خود در طول روز را همراه خود حمل کنید بدون آنکه نگرانی داشته باشید . هر بسته از این محصول حاوی 20 پاکت (20 سروینگ ) می‌باشد هر سروینگ از این محصول 320 کالری انرژی را در اختیار بدن شما قرار می‌دهد که در حدود 70 کالری از آن از چربی‌های مفید تامین می‌شود .چربي‌هایی که علاوه بر ضروری بودن برای سلامتی شما اهداف شما در نیل به چربی سوزی را نیز تامین خواهند کرد .
طیف گسترده اسیدهای آمینه موجود در ان نیازهای آمینه‌ای شما را نیز برطرف خواهد کرد .
در ترکیب این مکمل علاوه بر موارد فوق مقادیر آلفا لیپوئیک اسید نیز افزوده شده که خاصیت آنتی اکسیدانی قدرتمندی داشته و از عوامل محرک ترشح طبیعی انسولین ( هورمون آنابولیک ) در بدن آدمی می‌باشد .
با افزایش ترشح طبیعی انسولین جذب مواد مغذی نیز بیشتر شده و عضلات به نحو بهتری با این مواد مغذی و آمینه ها تغذیه و بارگیری می‌شوند.

-BOMB MHP پروهورمون ام اچ پی پیش هورمون تی بمب

تنها پروهورمون (پیش هورمون) بدون تستوسترون است که میزان هورمون‌های بدن را به حداکثر پتانسیل شان بهبود می دهد. این محصول با افزایش دادن سطح تستوسترون در بدن این کار را انجام می دهد و در نتیجه آن نسبت تستوسترون به استروژن را بیشتر کرده و باعث ایجاد یک حالت آنابولیک در بدن می شود.
برخی از متخصصان پزشکی اظهار کرده اند که T-BOMBII باید یکی از توسعه دهنده ترین عناصر طبیعی باشد که می تواند سطح هورمون های بدن را اضافه کند. برخی از بدنسازان می گویند این مکمل تاثیری مساوی با استروئیدها دارد و تنها با این فرق که عوارض آنها را ندارد.
تاثیری مشابه با استروئیدها
اما مجاز و به صورت مکمل غذایی :
1- افزایش ترشح و تولید طبیعی تستوسترون تا 400%
2- خنثی کردن SHBG و افزایش تستوسترون آزاد
3- مانع از تبدیل تستوسترون به استروژن
4- بلوکه کردن گیرنده های استروژن در بدن
5- کاهش یافتن تبدیل تستوسترون به DHT


آ بمب ام اچ پی ( ای بمب ) مکمل MHP A Bomb

 

 

مکمل غذایی آ بمب ام اچ پی ( ای بمب ) مکمل MHP A Bomb
بهبود رشد عضلانی
بهبود سطوح هورمون های آنابولیک در بدن
آنابولیک و ضد کاتابولیک
جلوگیری از تخریب عضلات
افزایش قدرت استقامت و انرژی
افزایش سنتز پروتئین در سلول های عضله
افزایش حجم عضلات
هایپرتروفی عضلات
انتقال اسید های آمینه به عضلات
کاهش ذخایر چربی و حفظ حجم عضلات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *