سوستانن (سوستانن ۲۵۰)

تستوسترون پروپیونات ۳۰ میلی‌ گرم،

تستوسترون فنیل پروپیونات ۶۰ میلی‌ گرم،

تستوسترون ایزوکاپوریت ۶۰ میلی‌ گرم

و تستوسترون دکانوات ۱۰۰ میلی‌ گرم

سوستانن استروئیدی است که به دلیل مزایای مختلف نسبت به دیگر ترکیبات تستوسترونی دیگر مورد تقدیر مصرف کنندگان آن‌ قرار گرفته است.سوستانن ترکیبی‌ از چهار تستوسترون است که به دلیل ترکیب مناسب این چهار مورد دارای تاثیرات کمک کننده می‌باشد.

 

ترکیبات:

sustanon-250
سوستانن (سوستانن ۲۵۰)

 

 

این قابلیت ویژه سوستانن به دو صورت ویژه روی ورزشکاران تاثیر می‌گذارد.اولا به دلیل ترکیب ویژه سوستانن هر میلی‌گرم آن‌ نسبت به سایر دیگر مشتقات تستوسترون تاثیر بهتری روی بدن می‌گذارد.دوما هر چهار تستوسترن موجود در سوستانن در یک بازه زمانی‌ طولانی‌ در بدن آزاد میشوند به همین دلیل اثر سوستانن برای هفته‌ها در بدن باقی‌ خواهد ماند.

به دلیل وجود پروپیونات در سوستانن تاثیرگذاری آن بعد از یک روز شروع میشود و به دلیل وجود دکانوات تاثیرگذاری آن‌ تا ۳-۴ هفته ادامه خواهد داشت.سوستانن دارای یک اثر اندروژنیک متمایز همراه با یک تاثیر آنابولیک قوی می‌باشد.سایت اد کوان به این دلیل این استروئید مناسب برای حجم و افزایش قدرت می‌باشد.این استروئید باعث افزایش سریع قدرت بدنی و حتی گاهی افزایش وزن نیز میشود.ورزشکارانی که از سوستانن استفاده کرده‌اند با رشد قابل توجه عضلات و احتباس کمتر آب در بدن مواجه شده‌اند.
sustanon_pharmatec_organon (1)

 

قابل ذکر است که استفاده از دوز پائین سوستانن به نسبت در ورزشکاران حرفه‌ای نیز دارای تاثیرگذاری بوده است.نکته قابل توجه این است که در ورزشکارانی که دوز پائینتر یا مساوی نسبت به مصرف دفعه قبل خود دریافت کرده‌اند باز هم همان نتایج مثبت را دریافت کرده‌اند.سوستانن به طور معمول در هفته حداقل یک بار تزریق میشود که میتواند تا ۱۰ روز نیز گسترش یابد.

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

مقدار ۵۰۰ میلی‌ گرم در هفته مقدار مناسبی برای اکثر افراد می‌باشد و این مقدار میتواند با ترکیب استروئید‌های خوراکی به ۲۵۰ میلی‌ گرم کاهش یابد.سوستانن به عنوان یک استروئید بنیادی باعث تحریک بازسازی،افزایش توان ورزشکاران در تمرینات قدرتی‌ و تحت فشار و افزایش سریع قدرت و حجم عضلات میشود و ویژگی‌ سازگاری آن‌ وجه تمایز آن‌ می‌باشد.

برای افزایش حجم به طور معمول سوستانن را با دکا دورابولین (Deca Durabolin)، دیانابول (Dianabol ) یا آنادرول (Anadrol ) ترکیب میکنند.با این حال افرادی که خواهان کیفیت بیشتر هستند ترکیب سوستانن با پارابلان (Parabolan)، وینسترول (Winstrol)، آناوار (Anavar) یا پریموبولان (Primobolan ) را ترجیح میدهند.

 

چون سوستانن باعث سرکوب تولید تستوسترون درون بدن میشود استفاده از (HCG ) و (Clomid ) بعد از شش هفته یا در پایان درمان باید مد نظر قرار گرفته شود.تاثیرات جانبی سوستانن بر اساس آمادگی و دوز مصرفی میتواند به صورت آکنه، پرخاشگری، افزایش میل جنسی‌، پوست چرب، افزایش سرعت ریزش مو و کاهش میزان تولید طبیعی هورمون‌ها در بدن باشد.متاسفانه آسیب به کبد نیز جزیی‌ از سوستانن می‌باشد.متاسفانه سوستانن در بازار سیاه به طور عمده وجود دارد و به راحتی‌ قابل دسترسی است و در بسیاری از موارد محتویات آن‌ قلابی می باشند.

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *