همه چیز در مورد دیانابول

نیمه عمر دیانابول:

نیمه عمر دیانابول حدود سه تا پنج ساعت است یک زمان نسبتا” کوتاه، یعنی یک روز مرتبا” سبب بالا پایین رفتن فشار خون میشود. مصرف کنندگان میتوانند همه قرصها را یکجا مصرف کنند یا آنها را بطور منظم طی ساعات روز مصرف نمایند. البته از مصرف قرصها بعد از ساعت ۶ یا ۷ اجتناب کنید

dianabol

 

 

عوارض جانبی آندروژنی دیانابول:

عوارض دیانابول خیلی معمولند و شامل پوست چرب، جوش، افزایش موی بدن و صورت، پرخاشگری؛ حتی ممکن است سبب کچلی شود (یاد ضرب المثل هورمونی ها می افتم: کچل و بدنم کن) که البته در این مورد میتوان از قرصی به نام پروسکار (پروپشیا) استفاده کرد

دوره روزانه دیانابول:

۴ یا ۵ قرص (۲۰ تا ۲۵) میلی گرم کافی است که بر هر کسی نتایج شگفت انگیزی بدهد، بعضی افراد جسارت کرده و بیشتر مصرف میکنند که این سبب عمیق تر شدن عوارض آن میگردد، دیانابول را میتوان با هورمونهای دیگر مانند: دکا-دورابولین مصرف کرده و عوارض جانبی هم چندان بالا نخواهد رفت. برای یک حجم زیاد پشته سازی با یک هورمون بی اثر مانند: تستسترون انانتیت پیشنهاد میشود، البته با این روش عوارض جانبی بسیار بالا تر خواهد رفت البته آنقدر حجم افزایش میابد که ارزشش را خواهد داشت. همانطور که پیشتر گفته شد یک داروی کمکی میتواند به کار رود تا از عوارض دیانابول بکاهد

برخی دوره های دیانابول:

همانطور که میدانید اکثر هورمونهای خوراکی (مانند دیانابول) از نوع C17 آلفا الکیلت هستند. میدانیم که این ترکیب دیانابول را از شکسته شدن توسط کبد محافظت میکند و اجازه میدهد که همه دارو وارد خون گردد که البته این دارو برای این عضو بدن به همین علت زهراگین است و طولانی کردن دوره میتواند یک خسارت واقعی برای کبد به ارمغان آورده (همانند چند نمونه سرطان) (آقا من اینا رو از خودم در نمیارم، اینها همش علم که کسی از آن مطلع نیست)، بنده پیشنهاد میکنم در طول دوره چند بار به پزشک مراجعه کرده و آنزیمهای کبدی را چک کنید (نه درد و نه پول زیاد لازم داره) بنابراین دوره ها باید کوتاه و حد اکثر تا ۸ هفته باشند تا این عوارض کم شود. یرقان (زردی) اولین نشانه آسیب کبد است پس مراقب زرد شدن سفیدی چشم خود یا پوست بدنتان باشید. در صورت برخورد کردن با این عارضه سریعا” مصرف را قطع کنید و به پزشک مراجعه کنید تا از عوارض پایدار کبدی جلوگیری شود.

دوره دیانابول بطور معمول ۲۰۰ قرصی میباشد. (((( دوره عالی پشته سازی با پریمربلان و ناندرلون است

دیانابول و بولدنون (اکوپیز) :

این نکته قابل عرض است که دیانابول از لحاظ ساختاری همانند بولدنون است و تنها در یک C17 آلفا آلکیل تفاوت دارد. البته این دو تاثیر بسیار متفاوتی در بدن میگذارند؛ بولدنون بسیار ملایم است و استفاده کنندگان معمولا” این دارو را بدون نیاز به آنتی استروژن مصرف میکنند. بنابراین یک پشته سازی با این دو هورمون بسیار عالی است.

نتیجه گیری:

خوب اینم در مورد این قرص معجزه آسا و زهراگین بهتر است بدانید دیانابول به علت خواص استروژنیکی قوی تاثیر نزدیکی در آسیب دیدگی کبدی دارد و باور کنید کسی را دیدم که تنها با مصرف ۳۰۰ تا متان روس ۵ میل تا چندین سال روی بدنش جوشهای چرکین میزد که آثار زخمهای آنها حتی پس از گذشت سالها باقی است. ((پس قبل از گرفتن دیانابول بروید دنبال پروپشیا و کارسیل و HCG و کلامید))

بدانید تنها با مصرف این مواد میتوانید قسمتی از سلامت از دست رفته خودتان را بازیابید.
دیانابول : این دارو در برخی منابع «متاندروستونولون» نیز نوشته و خوانده شده است. «دیانابول» از معروفترین و پرمصرف ترین دارو و استروئیدهایی است که در اغلب کشورها نیز به راحتی قابل تهیه و دسترسی بوده و معمولا به قیمتهای مناسبی نیز به فروش می رسد. این دارو از اولین نمونه استروئیدهایی است که در تاریخ ورزشهای قدرتی مورد استفاده قرار گرفته است. گفته می شود که «آرنولدشوارتزنگر» افسانه ای که روزگاری رقابتهای مستر المپیا را تحت سیطره خود داشت، بیش از نیمی از عضلات خود را مدیون همین داروست. شاید صحت و صقم این ادعا دقیقا مشخص نباشد اما این مسئله کاملا روشن است که بسیاری از ورزشکارانی که از استروئیدهای تزریقی دل خوشی ندارند، این دارو را برای مصرف انتحاب کرده و آن را در برنامه دارویی خود می گنجانند. «دیانابول» در ترکیب با «دکادورابولین» که در برخی کشورها به «ناندرولون» نیزمعروف شده است و همچنین در ترکیب با «سوستانون ۲۵۰» که نام تجارتی چهار نوع تستوسترون معروف و شناخته شده نیز هست، بهتر و موثرتر عمل کرده و تاثیرات مطلوب تری بر جای می گذارد

.
این دارو غالبا یکی از اعضای و اجزای اصلی دوه های حجم است. این دارو در صورتی که در دزهای بالا مصرف شود به راحتی به هورمونهای ؟؟؟؟ زنانه تبدیل شده و احتباس آب و املاح فراوان در بدن را نیز سبب می شود. برای کاستن از شدت عوارض این دارو در بدن می توانید آن را به همراه داروهای کم کننده عوارض نظیر: «نولوادکس» و یا دیگر آنتی استروژنها و یا داروها و مکملهای محافظت کننده کبد به کار بگیرید.این دارو به صورت قرصهای ۵ و در برخی موارد نیز ۱۰ میلی گرمی تهیه شده و به بازار عرضه می شود. این دارو علیرغم اینکه دارویی قدیمی است اما هنوز هم به عنوان دارویی موثر در افزایش حجم و قدرت بدنی از آن استفاده می شود. اطلاع از این نکته برای کسانی که قصد استفاده از این دارو را داشته و یا از آن استفاده می کنند الزامی است که «دیانابول» موجب احتباس آب و املاح فراوان در بدن شده و در حجم گسترده ای نیز به هورمونهای ؟؟؟؟ زنانه مثل استروژن تبدیلمی شود. امروزه این دارو در کشورهای مختلف و تحت عناوین تجارتی گوناگون تهیه و تولید می شود. از معروفترین این نمونه ها می توان به «متاندروستونولون» اشاره کرد. از نمونه های اولیه این دارو برای درمان زندانیان جنگی آزاد شده که در طول اسارت نیز از سوء تغذیه شدید رنج برده و به شدت نیز لاغر می شدند، استفاده می شده است. این دارو معمولا به صورت قرصهای ۵ میلی گرمی عرضه می شود اما قرصهای ۲ و ۱۰ میلی گرمی آن نیز تولید شده است. به دلیل اینکه این دارو خواص آندروژنیک بسیار قدرتمندی دارد، زنان نمی توانند از این دارو استفاده کنند. دزهای بالای این دارو علاوه بر عوارض شناخته شده ای که دارد، در برخی موارد منجر به بروز بی خوای در انسان می شود. «دیانابول» یکی از محبوب ترین استروئیدهای خوراکی بوده و در عصر حاضر نیز هست. این دارو در عین حال که از موثرترین و پر قدرت ترین استروئیدهای خوراکی در جهان به شمار می رود، برای کبد نیز بسیار سمی بوده و مصرف طولانی مدات آن صدمات شدیدی به بافت کبد وارد می کند. مصرف توام با احتیاط آن با افزایش در خور توجه حجم و قدرت عضلانی همراه است. برای کم کردن و به حداقل رساندن عوارض جانبی این دارو، می توانید آن را به همراه «پروویرون» و «Legalon» که نوعی داروی تصفیه کننده کبد است، مصرف کنید.برای کسب نتایج بهتر از مصرف این دارو می توان آن را به همراه «Sustanon»، «Deca-durabolin»، «Trophobolene» و یا دیگر استروئیدهای تزریقی و یا خوراکی مصرف نمود. این دارو در بسته بندیهای متنوع و گوناگون در بازار موجود است. دز متوسط و معمول مصرف این دارو به میزان تقریبی ۴ الی ۸ قرص ۵ میلی گرمی در روز توصیه شده است اما ورزشکاران گاه دز مصرف این دارو را تا ۳۰ الی ۴۰ میلی گرم در روز نیز بالا می برند

 

images

 

متاندیون-دیانابول (آنابول) dianabol(anabol)- metandienone

این دارو نبز یکی از داروهایی است که در ایران و جهان بسیار محبوب است .
دیانابول یک استروئید خوراکی و تزریقی می باشد که اثرات بسیار قوی در ساخته شدن و متابولیسم پروتئین در بدن دارد .
دیانابول نیز مثل بسیاری از استرئید های خوراکی مانند اکسی متالون از شاخه داروهای آلفا الکیلت c17 تشکیل شده است و از این رو شباهت بسیاری با اکسی متالون دارد ولی خواص آنابولیک آن از اکسی متالون بیشتر است .
دیانابول با افزایش نیتروژن در خون و بالانس آن تولید و همچنین جذب پوتئین در عضلات را افزایش داده و سبب رشد توده عضلانی بدن می گردد از این رو دیانابول جزو استروئیدهای بسیار قوی با خاصیت آنابولیک بالاست .
دیانابول خوراکی بیشتر در قرص های ۵ میلی گرم (آنابول) بوده و نوع تزریقی این دارو نیز وجود دارد . دیانابول را به خاطر داشتن سرعت بالا در عضله سازی استروئید عضله ساز گویند.
وزن ورزشکار ۱ تا ۲ کیلو در ابتدای دوره ۶ هفته ای بالا می رود و در پایان دوره ۸-۶ کیلو افزایش وزن خواهد داشت که ۵-۴ کیلوی آن عضله است و مابقی آب و نمک می باشد و با قطع دارو کم کم دفع می شود .
افزایش توده عضلانی در نتیجه افزایش و همچنین ضخیم شدن بافت های عضلانی با جذب پروتئین بیشتر می باشد . از لحاظ عملکرد میزان جذب آب دیانابول نسبت به اکسی کمتر بوده ولی قدت کمتری نیز نسبت به اکسی به ورزشکار می دهد . البته این افزایش وزن کمتر از نظر کیفین بسیار مناسب تر است زیرا حدود نیمی از وزن افزایش یافته از اکسی احتباس آب در بدن است که این نسبت در دیانابول بسیار کمتر می باشد ولی مابقی عوارض استروژنی در هر دو وجود دارد البته در دیانابول کمی کمتر است .
دیانابول یک داروی مناسب برای دوران آماده سازی مسابقات می باشد زیرا با مصرف هم زمان کلومیفون و نولوادکس و مسترلون می توان از افزایش احتباس آب و نمک در بدن بسیار کم کرد و نتیجه مطلوب تری گرفت .
دوز مصرفی در بین ورزش کاران ۱۵ تا ۴۰ میلی گرم در روز می باشد که حتما و حتما همانطور که در مورد اکسی نیز گفته شد به خاطر سمی بودن ترکیبات از شاخه داروهای آلفا الکیت ها دوره نباید از ۶ و حداکثر ۸ هفته تجاوز کرد .
یکی از موثر ترین دوره ها دوره هم زمان دیانابول با دکا می باشد اما در این دوره نباید دوز دیانابول بیشتر از ۳۰ میلیگرم در روز باشد اما می توان مقدار دکا را به خاطر کم بودن عوارض زیاد کرد . ولی به هیچ عنوان دوز دیانابول و یا اکسی را برای افزایش کارایی بیشتر از حد مجاز بالا نبرید .
مصرف هم زمان دیانابول با دکا تا سقف زیر مجاز می باشد :
دیانابول ۳۰ میلیگرم روزانه + دکا ۴۰۰ میلی گرم در هفته
این بالا ترین دوزی است که شما می توانید از این ۲ دارو در کنار هم مصرف کنید و مصرف بیشتر آن با عوارض شدیدی همراه می باشد .
مصرف هم زمان دیانابول با انواع تستسترون عوارض زیادی دارد . پس توصیه نمی شود . البته مصرف هم زمان دیانابول و تستسترون به همراه دکا حجم بسیار زیادی میدهد اما اگر خواستید زمانی دیانابول را به همراه تستسترون استفاده کنید حتما زیر نظر مربی آگاه باید باشید زیرا عوارض آندروژنی این دوره بسیار شدید می باشد .
برای به دست آوردن قدرت بدون افزایش وزن و حجم مصرف دیانابول با اکس اندرلون و یا وینسترول مفید می باشد که در دوره های خشک کردن نیز از اکس اندلون و وینسترول ( استنازول ) استفاده می شود .
زمان فعالیت دیانابول در خون ۶-۸ روز می باشد . که حدود ۱ تا ۲ ساعت پس از مصرف مقدار آن در خون زیاد می شود . پس بهتر است قرص ها را ۲ بار در روز میل کنید یعنی در دو نوبت تقسیم کنید تا نتیجه بهتری داشته باشد .
کمترین دوز دیانابول که عوارض جانبی در آن به ندرت به وجود می آید ۲۰ میلی گرم در روز می باشد که برای مبتدی ها تجویز می شود .البته بهتر است در دوره اول از دیانابول مصرف نکنید .
از عوارض جانبی دیانابول می توان ریزش مو زدن جوش و سمس شدن کبد و سایر عوارض آندروژنی را نام برد .
حال برای اینکه سلامت خود را باز گردانید مصرف آنتی استروژن ها و آنتی آکنه ها و داروهای ضد ریزش مو را جدی بگیرید .
مقدار مصرف در حرفه ای ها : ۲۵ تا ۵۰ میلیگرم روزانه
مقدار فعالیت دبانابول در بدن :۸-۶ ساعت می باشد
مدت ماندگاری در تست های کنترل دوپینگ : ۶ هفته

 

دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل – ﻣﺘﺎن دﯾﺎﻧﻮن

( ‪Dianabol (Anabol mg10-25 ‫‪Substance: Metandienone

‫دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﯾﮏ اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪ ﺧﻮراﮐﯽ و ﺗﺰرﯾﻘﯽ موثر ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ که ﺑﺎ ﻓﺮﻣﻮل Dianabol:(17-alpha-methyl-17beta-hydroxil-androsta-1.4dien-3-on ‫اﺛﺮات ﺑﺴﯿﺎر ﻗﻮی در ﻣﺘﺎﺑﻮﻟﯿﺴﻢ و ﺳﺎخته ﺷﺪن ﭘﺮوﺗﺌﯿﻦ در ﺑﺪن دارد .

دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل به دلیل نوع و فرمول ساخت ﺷﺒﺎهت ﺑﺴﯿﺎر زﯾﺎدی ﺑﺎ اﮐﺴﯽ ﻣﺘﺎﻟﻮن دارد وﻟﯽ ﺧﻮاص آﻧﺎﺑﻮﻟﯿﮏ آن از اﮐﺴﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و به همان مقدار نیز عوارض جانبی کمتری ایجاد می کند.

دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﻧﯿﺘﺮوژن در ﺧﻮن و ﺑﺎﻻﻧﺲ آن ﺗﻮﻟﯿﺪ و همچنین ﺟﺬب بهتر ﭘﺮوﺗﺌﯿﻦ در ﻋﻀﻼت را اﻓﺰاﯾﺶ داده و ﺳﺒﺐ رﺷﺪ ﺗﻮده ﻋﻀﻼﻧﯽ ﺑﺪن ﻣﯿﮕﺮدد از اﯾﻦ رو دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺟﺰء اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪهای ﺑﺴﯿﺎر ﻗﻮی ﺑﺎ ﺧﺎﺻﯿﺖ آﻧﺎﺑﻮﻟﯿﮏ ﺑﺎﻻ ﻗﺮار ﻣﯿﮕﯿﺮد .

‫دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺧﻮراﮐﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ در ﻗﺮص های ۵ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم (آﻧﺎﺑﻮل) و ﻧﻮع ﺗﺰرﯾﻘﯽ آن ﻧﯿﺰ وﺟﻮد دارد (رﯾﻔﻮروﯾﺖ) که ﮐﻤﺘﺮ ﻧﺴﺒﺖ به ﻧﻮع ﺧﻮراﮐﯽ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ ﺷﻮد ﺑﺎ وﺟﻮد اینکه ﺿﺮرهای آن ﻧﺴﺒﺖ به ﻧﻮع ﺧﻮراﮐﯽ ﮐﻤﺘﺮاﺳﺖ .

‫دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل را به ﻋﻠﺖ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﺎﻻ اﺛﺮ ﺑﺨﺸﯽ ” اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪ عضله ﺳﺎز” ﮔﻮﯾﻨﺪ.

‫وزن ورزﺷﮑﺎر ١ ﺗﺎ ٢ ﮐﯿﻠﻮ در اﺑﺘﺪای ﯾﮏ دوره ۶ هفته ای ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺮود و در ﭘﺎﯾﺎن دوره ﺣﺪود ۶ ﺗﺎ ٨ ﮐﯿﻠﻮ وزن اﺿﺎفه میکند که البته ۴ ﺗﺎ ۵ ﮐﯿﻠﻮ عضله اﺳﺖ که ﺑﺮای ﺷﻤﺎ ﺧﻮاهد ﻣﺎﻧﺪ و بقیه آب اﺿﺎﻓﯽ در ﺑﺪن که ﺑﺎ ﻗﻄﻊ دارو ﮐﻢ ﮐﻢ دﻓﻊ ﻣﯽ ﺷﻮد.

اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﻮده ﻋﻀﻼﻧﯽ در نتیجه اﻓﺰاﯾﺶ و همچنین ﺿﺨﯿﻢ ﺷﺪن ﺑﺎﻓﺖهای ﻋﻀﻼﻧﯽ ﺑﺎ ﺟﺬب ﭘﺮوﺗﺌﯿﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. از ﻟﺤﺎظ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﯿﺰان ﺟﺬب آب دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﻧﺴﺒﺖ به اﮐﺴﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﻮده و داروﯾﯽ ﺑﺎ اﺛﺮ ﻧﯿﺮوزاﯾﯽ ﮐﻤﺘﺮی ﻧﺴﺒﺖ به اﮐﺴﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ وﻟﯽ اﯾﻦ اﻓﺰاﯾﺶ وزن ﮐﻤﺘﺮ(ازﻧﻈﺮ ﮐﯿﻔﯿﺖ) اﻓﺰاﯾﺶ ﺑﺴﯿﺎر ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮ اﺳﺖ زﯾﺮا ﺣﺪود ﻧﯿﻤﯽ از اﻓﺰاﯾﺶ وزن ﺣﺎﺻﻞ از ﻣﺼﺮف اﮐﺴﯽ ﻣﺘﺎﻟﻮن اﺣﺘﺒﺎس آب در ﺑﺪن اﺳﺖ که اﯾﻦ ﻧﺴﺒﺖ در دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺑﺴﯿﺎر ﮐﻤﺘﺮ اﺳﺖ وﻟﯽ ﻣﺎﺑﻘﯽ ﻋﻮارض اﺳﺘﺮوژﻧﯽ در هر دو وﺟﻮد دارد البته ‫در دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﮐﻤﯽ ﮐﻤﺘﺮ از اﮐﺴﯽ ﻣﺘﺎﻟﻮن اﺳﺖ .

‫دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﯾﮏ داروی ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺮای دوران آﻣﺎده ﺳﺎزی ﻣﺴﺎﺑﻘﺎت ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

‫هماﻧﻄﻮر که در ﻣﻮرد اﮐﺴﯽ ﻧﯿﺰ گفته ﺷﺪ ﺑﺎ ﻣﺼﺮف همزﻣﺎن ﻧﻮﻟﻮادﮐﺲ،ﮐﻠﻮﻣﯿﻔﻦ و ﻣﺴﺘﺮﻟﻮن ﻣﯽ ﺗﻮان اﯾﻦ اﻓﺰاﯾﺶ اﺣﺘﺒﺎس آب وﻧﻤﮏ را در ﺑﺪن به ﮐﺴﺮ ﺑﺴﯿﺎر ﮐﻤﯽ در آورد و نتیجه ﻣﻄﻠﻮب ﺗﺮی ﮔﺮﻓﺖ.

ﻣﻮﺛﺮﺗﺮﯾﻦ دوز ﻣﺼﺮف دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل در ﺑﯿﻦ ورزﺷﮑﺎران ۱۵ ﺗﺎ۴۰ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم در روز ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ که ﺣﺘﻤﺎ و ﺣﺘﻤﺎ هماﻧﻄﻮر که در ﻣﻮرد اوﮐﺴﯽ ﻧﯿﺰ گفته ﺷﺪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺳﻤﯽ ﺑﻮدن ﺗﺮﮐﯿﺒﺎت از ﺷﺎخه داروهای آﻟﻔﺎ اﻟﮑﯿﻠﺖ ها دوره ﻧﺒﺎﯾﺪ از۶ و ﺣﺪاﮐﺜﺮ ٨ هفته ﺗﺠﺎوز ﮐﻨﺪ .

در هنگام اﺳﺘﻔﺎده از دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺑﺎ دﮐﺎ که از ﻣﻮﺛﺮ ﺗﺮﯾﻦ دوره ها ﺑﺮای اﻓﺰاﯾﺶ وزن ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ دوز دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﻧﻤﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ ﺑﯿﺶ از ﻣﻘﺪار ۳۰ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم ‫اﻓﺰوده ﺷﻮد وﻟﯽ ﻣﯿﺘﻮان ﻣﻘﺪار دﮐﺎ را ﺑﺨﺎﻃﺮ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﻮدن ﻋﻮارض ﺟﺎﻧﺒﯽ آن زﯾﺎد ﮐﺮد. ﭘﺲ هرﮔﺰ رﯾﺴﮏ زﯾﺎد ﮐﺮدن دارو ﺑﺮای اﻓﺰاﯾﺶ ﮐﺎراﯾﯽ دوره را در ﻣﻮرد داروهاﯾﯽ ﻣﺜﻞ دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل و اﮐﺴﯽ پیشنهاد نمی دهیم.

ﻣﯿﺰان ﻣﺼﺮف اﯾﻦ دو دارو ﺑﺎ هم ﺗﺎ ﺳﻘﻒ زﯾﺮ ﻣﺠﺎز ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ :

‫‪Dianabol 20-30 mg/day ‫‪and ‫‪Deca-Durabolin 200-400 mg/day

‫در دوره اﺳﺘﻔﺎده از دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل هرﮔﺰ ﻣﺼﺮف اﻧﻮاع ﺗﺴﺘﻮﺳﺘﺮون ﻣﺠﺎز نمی باشد اﮔﺮچه ﻣﺼﺮف دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺑﺎ ﺗﺴﺘﻮﺳﺘﺮون ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﺣﺠﻢ ﺷﮕﻔﺖ اﻧﮕﯿﺰی همراه اﺳﺖ ﻣﺜﻼ ﺑﺎ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺳﻮﺳﺘﺎﻧﻮن ﺑﺎ دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل و دﮐﺎ ﺣﺠﻢ ﺑﺴﯿﺎر زﯾﺎدی اﻓﺰوده ﻣﯿﮕﺮدد وﻟﯽ ﻋﻮارض آﻧﺪروژﻧﯽ آن نیز به ﻣﺮاﺗﺐ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ زیادتر است.

‪Sustanonیا cypionate at 250-mg/week ﯾﺎ ‪Testosterone enanthate+ Dianabol 20-30 mg/day

‫ﺑﺮای به دﺳﺖ آوردن ﻗﺪرت تنها ﺑﺪون اﻓﺰاﯾﺶ وزن و ﺣﺠﻢ، ﻣﻌﺠﺰه آﺳﺎﺗﺮﯾﻦ ﺗﺮﮐﯿﺐ اﺳﺘﻔﺎده از دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺑﺎ اوﮐﺲ آﻧﺪرﻟﻮن و ﯾﺎ وﯾﻨﺴﺘﺮول ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ که در ‫دوره های ﺧﺸﮏ ﮐﺮدن از اﯾﻦ ﺗﺮﮐﯿﺒﺎت اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯿﮕﺮدد .

‫دوره ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ دارو در ﺧﻮن ٣ ﺗﺎ ۵ ﺳﺎﻋﺖ ﭘﺲ از ﻣﺼﺮف ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ که ﺣﺪود ١ ﺗﺎ ٢ ﺳﺎﻋﺖ ﭘﺲ از ﻣﺼﺮف ﻣﻘﺪار آن در ﺧﻮن به ﺣﺪاﮐﺜﺮ رﺳﯿﺪه و ﺑﺎﻋﺚ اﻓﺰاﯾﺶ ﻓﺸﺎر ﺧﻮن ﻣﯽ ﮔﺮدد. ﭘﺲ ﺿﺮوری اﺳﺖ ﻗﺮص ها را ﺣﺪاﻗﻞ ‫دو ﺑﺎر در روز ﻣﺼﺮف ﮐﺮد (نه ﯾﮑﺒﺎره همه رو ﻗﻮرت ﺑﺪید)!!!

‫البته هماﻧﻄﻮر که ﭘﯿﺶ ﺗﺮ اﺷﺎره ﮔﺮدﯾﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺼﺮف از ﺳﺎﻋﺖ ۱۹ به ﺑﻌﺪ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﻣﺜﻼ ﺑﺮای دوره ۳۰ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم در روز از سه وﻋـﺪه ۱۰ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮمی البته ﺑﺎ اﺣﺘﺴﺎب ٣ اﻟﯽ ۴ ﺳﺎﻋﺖ ﻓﺎصله ﻣﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ ﻣﺼﺮف ﮔﺮدد.

ﮐﻤﺘﺮﯾﻦ دوز ﻣﺼﺮف دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل که ﺑﺮوز ﻋﻮارض ﺟﺎﻧﺒﯽ در آن ﺑﺴﯿﺎر ﻧﺎدر اﺳﺖ ۲۰ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم در روز ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ که ﺑﺮای ﻣﺒﺘﺪی ها (نه ﺑﺮای دوره اول ) پیشنهاد ﻣﯿﮕﺮدد.‫
Dianabolنام تجارتی نوعی استروئید خوراکی است که برای اولین بار توسط کمپانی دارو سازی Ciba که از قدیمی ترین کمپانی های دارو سازی در جهان است به بازار عرضه شد. این دارو نیز همانند بسیاری از استروئیدها که امروزه در بازار می بینیم از هورمون مردانه تستوسترون مشتق شده است و گفته می شود که خواص آنابولیکی این دارو در قیاس با خود تستوسترون تقویت شده و از خـواص آنـدروژنـی آن نیز در قیاس بـا خـود تستوسترون کـاسته شـده است بـه گونه ای که با مبنا قرار دادن داروی خوراکی Methyltestosterone قدرت آندروژنی این دارو را بین ۴۰ الی ۶۰ و قدرت آنابولیکی آن را نیز بین ۹۰ الی ۲۱۰ ارزیابی کرده اند.
این دارو برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ به بازار عرضه شد و با توجه به اینکه در نخستین روزهای ورود به بازار، استروئید قابل قبولی ظاهر شده بود مصرف این استروئید سریعاً در میان ورزشکاران اعم از رشته های قدرتی و غیره شیوع پیدا کرد و شاید موثر واقع شدن این دارو و همچنین سهولت مصرف آن که به صورت خوراکی تهیه شده بود را بتوان اصلی ترین دلایل شیوع مصرف این دارو در آن سال ها دانست.
Dianabolنیز همانند Anadrol 50 و فرم های خوراکی و تزریقی تستوسترون، دارویی قدرتمند و موثر بوده و به همان اندازه نیز به عوارض وخیم استروژنی ختم می شود. کسانی که مستعد ابتلاء به عارضه نوک سینه باشند در صورتی که طرز کار با این دارو را به درستی بلد نباشند بی شک با مصرف این دارو به این عارضه مبتلا خواهند شد و کسانی هم که به این عارضه مبتلا هستند در صورتی که در کار با این دارو رعایت احتیاط را مد نظر نداشته باشند با مصرف این دارو با وخیم تر شدن این مشکل رو در رو خواهند شد.
کسانی که از این دارو استفاده می کنند معمولاً به دلیل افزایش احتباس آب و املاح در بدن و به دلیل تجمع توده چربی زاید که همه این موارد نیز در نتیجه تبدیل شدن گسترده این دارو به استروژن در بدن رخ می دهد با افزایش شدید و خیره کننده حجم و وزن رو در رو می شوند و این در حالی است که از یک سو حجم حاصل شده ی این چنینی، از کیفیت لازم برخوردار نیست و از سوی دیگر پس از اتمام دوره، افت وحشتناک وزن و حجم نیز در انتظار کسانی خواهد بود که از دزهای بالای این دارو استفاده های این چنینی می کنند!
البته به این مهم نیز باید اشاره کنیم که بدن پاره ای از افراد که در اقلیت نیز قرار دارند خوشبختانه تمایل چندانی به تبدیل کردن استروئید به استروژن نشان نمی دهد و از این رو این افراد حتی با مصرف دزهای سخاوتمندانه این دارو و دیگر داروهای استروژن زا نیز با عارضه نوک سینه و با افزایش بی کیفیت وزن و با تجمع توده چربی زاید مواجه نمی شوند اما این نکته را از یاد نبرید که این افراد در اقلیت قرار دارند و امکان اینکه شما نیز در زمره این دسته از افراد باشید بسیار اندک است!
این دارو نیز در دسته داروهایی قرار دارد که مصرف این داروها فشار منفی شدیدی را بر کبد وارد می کند. مصرف طولانی مدت این دسته از داروها ممکن است به صدمات جبران ناپذیر کبدی و در نهایت به نارسایی کبدی ختم شود و درست به همین دلیل نیز کسانی که از این دارو استفاده می کنند در ابتدای ورود به دوره با آزمایشات تشخیص طبی از سلامت کبد خود حصول اطمینان کرده و دو بار در طول دوره نیز آنزیم های کبدی را بررسی نموده و وضعیت کبد را مرتباً تحت کنترل می گیرند!
لازم به توضیح است که خود داروی Dianabolذاتاً دارویی استروژن زا نیست و مشکل اینجاست که Methandrostenolone در بدن آدمی به راحتی به ۱۷ Alpha Methylestradiol تبدیل می شود و این ترکیب اخیر از نظر بیولوژیکی بسی فعال تر از فرم عادی استروژن است و عمده عوارض استروژنی Dianabolرا نیز در حقیقت مدیون همین ترکیب ثانویه هستیم و از این روست که Boldenon خواص استروژن زایی چندانی از خود بروز نمی دهد و ترکیب مشابه یعنی Dianabolدر این سطح گسترده به این عوارض ختم می گردد.
دیانابول یکی از از استروئیدهای آنابولیکی موجود است . دیانابول یکی از موارد کاربردی است و بخاطر تاثیرات آنابولیکی خیلی قوی و فوری که دارد ۴ تا ۵ قرص در روز برای هر کسی تقربیا کافی است که نتیجه مطلوب را بدهد. دیانابول معمولا با دکادورابولین و تستسترون Enanthate می تواند مصرف شود .در طول دوره مصرف عوارض قوی آنابولیکی و عوارض جانبی آندروژنی نمایان می شوند. مصرف کنندگان اغلب در مصرف آن احساس خرسندی می کنند. دیانابول یک آنابولیک قوی و یک تولید آندروژنی است و معمولا در قدرت و افزایش حجم عضلات نتایج مطلوبی را ایجاد می کند. دیانابول همچنین مقاومت راافزایش می دهد و گلیکوژن را حبس می کند. این ترکیب ، برای کبد کاملا سمی است. مقدار مصرف برای دیانابول بین ۱۵ میلی گرم تا ۳۰میلی گرم در یک روز برای قرص خوراکی و برای دیانابول تزریقی از ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم در یک هفته است. دیانابول توسط بسیاری از ورزشکاران به عنوان یکی از موثر ترین استروئیدها خوراکی که تا به حال تولید شده است پنداشته میشود.
دیانابول هنوز یکی از موثر ترین استروئیدهای خوراکی برای افزایش حجم عضلات و قوای جسمانی است. برای کم کردن عوارض جانبی دارو می توان از نولوادکس استفاده کرد.*
دیانابول Dianabol
دیانا بول خاصیت اندروژنی خیلی ضعیف و بالعکس خاصیت آنابولیکی ‏فوق العاده ای دارد و به همین علت مصرف آن در ‏میان ورزشکا ران شیوع بالایی دارد . محصول سیبا ( CIBA) سوئیس می باشد و به صورت قرصهای ۱ و ۵ میلی گرمی، آمپول ۱۰ میلی گرمی و قطره یک میلی گرم در هر میلی لیتری در بازارموجود است ( قطره آن ۲۰ میلی لیتر حجم دارد).

ترکیب دیانابول از متیل-۱۷-آلفا-هیدروکسی-۱۷-آلفا-اندروستادین-۱-۴-ان-۳ بوده و موارد استقاده آن عبارنتد از:
۱-لاغری و وزن ناکافی
۲-استئوپورز
۳-کم کردن طول دوران نقاهت بعد از بیماریهای سخت وطولانی مدت.
دیانابول جزوء پرمصرف ترین داروها توسط وزنه برداران،پرتاب کنندگان دیسک و پرورش اندام می باشد.مصرف دو قرص در روز به مدت ۳-۴ هفته ،توانائیهائی فیزیکی ورزشکار را بهبود می بخشد.عوارض جانبی آن به علت خاصیت آندروژنی است.

‏دیاناویت Dianavit
‏ا ین دارو نیز محصولی از شرکت CIBA ‏سوئیس می باشد و ترکیبات عبارتند ا‏ز : یک میلی گرم ‏دیانابول ۵ ‏میلی گرم ویتامین B1 ،۲ ‏میلی گرم ویتامین ۵ , B2 میلی گرم ویتامین B6 ‏, یک میکروگرم ویتامین B12 ‏, ۳۵۰۰ واحد ویتامینA ، ۲۰ ‏میلی گرم نیکوتیامید, ۵۰ میلی گرم ویتامین c ‏و ۷ ‏میلی گرم ویتامین E


‏دیاناویت به صورت کپسولهای زرد رنگ با یک بند سبز در وسط می باشد . دیده شده است دیانابول و د یاناویت در افزایش قدرت پروتئین سازی بالا بردن کارائی ورزشکار و افزا یش حجم عضلانی بدن در مقایسه با سایر داروهای آنابولیک مثل اتیل استرنول، اکسی متولون ( آدروید ) بهتر عمل می کند و به هین خاطر سوء مصرف ا ین ترکیبات نیز خیلی بیشتر است . نام ژنریک دیانابول و د یاناویت ، متان دی نون Methandienone ‏می باشد .

دیانابول خاصیت اندروژنی خیلی ضعیف و بالعکس خاصیت آنابولیکی ‏فوق العاده ای دارد و به همین علت مصرف آن در ‏میان ورزشکا ران شیوع بالایی دارد .

این دارو به صورت قرصهای ۵ و در برخی موارد نیز ۱۰ میلی گرمی‌تهیه شده و به بازار عرضه می‌شود. این دارو علیرغم اینکه دارویی قدیمی‌است اما هنوز هم به عنوان دارویی موثر در افزایش حجم و قدرت بدنی از آن استفاده می‌شود. اطلاع از این نکته برای کسانی که قصد استفاده از این دارو را داشته و یا از آن استفاده می‌کنند لازم است که « دیانابول » موجب احتباس آب و املاح فراوان در بدن شده و در حجم گسترده ای نیز به هورمونهای ؟؟؟؟ زنانه مثل استروژن تبدیل می‌شود.

مقالات ارائه شده در بخش استروئیدها و داروهای نیروزا،صرفا جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه این داروها می‌باشد.ضمنا مقادیر گفته شده در این مقالات جنبه تئوری دارند و استفاده از این دارو‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

 

امروزه این دارو در کشورهای مختلف و تحت عناوین تجارتی گوناگون تهیه و تولید می‌شود. از معروفترین این نمونه‌ها می‌توان به « متاندروستونولون » و در بازار با نامهای Dianabol(ساخت آمریکا)- Methan (ساخت روسیه ) – Methandon(ساخت تایلند) Pronobol- (ساخت هند)- Refovit (ساخت مکزیک) یافت می‌شود که نوع روسی آن دارای درجه بالایی است و استفاده کنندگان معمولا این را نمی‌دانند و البته نوع تقلبی این دارو به صورت ماهرانه ای درست شده است . نوع مکزیکی آن که صورت تزریقی این دارو است که محتوی۲۵میگرم بر میلی لیتر از این ماده میباشد و یک شیشه ۵۰ میلی لیتری حاوی ۲۵ قرص دیانابول میباشد اما هنوز عده ای معتقدند مصرف این دارو به صورت قرص آن دارای جوابگویی بهتری است. از نمونه‌های اولیه این دارو برای درمان زندانیان جنگی آزاد شده که در طول اسارت نیز از سوء تغذیه شدید رنج برده و به شدت نیز لاغر می‌شدند، استفاده می‌شده است. این دارو معمولا به صورت قرصهای ۵ میلی گرمی‌عرضه می‌شود اما قرصهای ۵/۲ و ۱۰ میلی گرمی‌آن نیز تولید شده است.

دوزهای بالای این دارو علاوه بر عوارض شناخته شده ای که دارد،در برخی موارد منجر به بروز بی خوابی در انسان می‌شود.« دیانابول » یکی از محبوب ترین استروئیدهای خوراکی بوده و در عصر حاضر نیز هست. این دارو در عین حال که از موثرترین و پر قدرت ترین استروئیدهای خوراکی در جهان به شمار می‌رود، برای کبد نیز بسیار سمی‌بوده و مصرف طولانی مدت آن صدمات شدیدی به بافت کبد وارد می‌کند. مصرف توام با احتیاط آن با افزایش در خور توجه حجم و قدرت عضلانی همراه است. برای کم کردن و به حداقل رساندن عوارض جانبی این دارو، می‌توانید آن ?ا به همراه «پروویرون» و «Legalon» که نوعی داروی تصفیه کننده کبد است، مصرف کنید.

ترکیب دیانابول از متیل-۱۷-آلفا-هیدروکسی-۱۷-آلفا-اندروستادین-۱-۴-ان-۳ بوده و موارد استقاده آن عبارنتد از:

۱-لاغری و وزن ناکافی

۲-استئوپورز

۳-کم کردن طول دوران نقاهت بعد از بیماریهای سخت وطولانی مدت.

دیانابول جزوء پرمصرف ترین داروها توسط وزنه برداران،پرتاب کنندگان دیسک و پرورش اندام می‌باشد.مصرف دو قرص در روز به مدت ۳-۴ هفته ،توانائیهائی فیزیکی ورزشکار را بهبود می‌بخشد.عوارض جانبی آن به علت خاصیت آندروژنی است.

موارد مصرف

‏۱- بی اشتهائی و کمبود وزن

‏۲- تقویت حال عمومی‌و ‏بالا بردن کارا ئیهای جسمانی

۳- بالا بردن مقاومت بدن در برابر بیماریها

۴‏- کمبود هر کدام از ویتا مینهای فوق

‏دیاناویت به صورت کپسولهای زرد رنگ با یک بند سبز در وسط می‌باشد . دیده شده است دیانابول و دیاناویت در افزایش قدرت پروتئین سازی بالا بردن کارائی ورزشکار و افزایش حجم عضلانی بدن در مقایسه با سایر داروهای آنابولیک مثل اتیل استرنول، اکسی متولون ( آدروید ) بهتر عمل می‌کند و به هین خاطر سوء مصرف ا ین ترکیبات نیز خیلی بیشتر است . نام ژنریک دیانابول و د یاناویت ، متان دی نون Methandienone ‏می‌باشد .

عوارض جانبی آندروژنی دیانابول:

عوارض دیانابول خیلی معمولند و شامل پوست چرب، جوش، افزایش موی بدن و صورت، پرخاشگری

 
اثرات استفاده از وینسترول و استانوزول ،
به طور کلی افراد می گویند احساس خشکی در مفاصل شان در هنگام استفاده از این دارو دارند و همچنین رروی هم رفته این خشکی یک حالت مقدماتی به نظر می رسد این خشکی می تواند به علت اثر فشار اسمزی معکوس باشد ، البته این گمان است اماافراد احساس خشکی بیشتری در ناحیه ای که تزریق انجام می شود دارند .
گزارش های مختلف و زیادی در باره ای استحکام تاندون و استانوزول حتی در مجلات پزشکی وجو دارد برخی می گویند که تاندون ها را ضعیف می کند ، دیگران می گویند تاندون ها را قوی می کند ( و برخی هم از طریق اینترنت به وسیله معلم های زیادی شایعه می کنند که تاندون ها را به طور ناصاف متغیر قوی می کند ، به طوری که احتمال صدمه دیدن به آنها زیاد است ) . به همین علت ممکن است همین ضعف تاندون ها بهترین چیزی باشد که ورزشکاران دیگر از آن استفاده نکنند این دارو به طور معین نشان داده است که می تواند در بعضی بیماری های مزمن استخوانی با القای گلوکوکورتیکوئید مفید باشد همچنین دارای ویژگی ها تولید کلاژن تیزی می باشد .
اما با همه این مشکلات ، ورزشکاران مشکلات زیادی را با مفاصل شان تحمل کرده اند زیرا از استانوزول استفاده می کرداند .

چنانچه قبلا هم شرح داده شد این یک ترکیب منحصر به فرد است که هم به صورت تزریقی و هم به صورت دهانی در بازار قابل دسترس می باشد . حالت های هر دو شامل ترکیبات مشابه است اما تزریق این دارو نسبت به خوردن آن بهتر است ، بنابراین یکی می تواند روی هم همه برای این نوع ترکیبات خیالاتی داشته باشد .
تزریق آن نیز دارای مزایای جلوگیری از اولین عبور از طریق کبدتان هست پس لطفا کبد خودتون را تحت فشار قرار ندهید .
وینسترول و استانوزول یک استروئید ترکیبی خیلی مشهور برای چرخه های مقطعی است .
در حالی که تعدادزیادی از مردم برای استفاده از دیانابول تلاش می کنند و یا حتی سعی می کنند برای چرخه های مقطعی از آنادرول ( anadrol ) استفاده کنند .
در حقیقت من هرگز از کسی استفاده از استانوزول را برای چرخه های مقطعی نشنیده بودام .
استانوزول یک دارو مقطعی است .افراد کمی برای استفاده از آن در چرخه های اصلی بحث خواهند کرد این دارو به معین یک ترکیب موثر برای آنمی نیست و بنابراین ، کسی می تواند به طور صحیح فرض کند که نقش آن در چرخه های اصلی خیلی محدود و کم است .
استفاده و کاربرد جدیدی برای وینسترول در هر چرخه یا دوره داروی می توان برای استفاده آن در دوزهای خیلی محدود به منظور کاهش shbg به کار برد .
یکی از ویژگی های وینسترول توانای آن برای کاهش shbg بیش از دیگر استروئیدهاست .
یک دوزه mgkg به طور قابل توجهی shbg را کاهش داد . که همین دوز می تواند به نوبت ، میزان تستوسترون را در بدن افزایش دهد .
هرچند که با ۹۹% از استروئیدها ، با ید به یاد داشت که سطح هورمونی بدن شما تغییر خواهد کرد چنانچه با حرکت هر یک از اجزا ئ مکمل تستوسترون ( یعنی انجام یک آزمایش در یک دوره داروی شامل وینسترول ) .
این دارو برای جلوگیری از عدم کار غدد ***ی تضمین شده است .
اثرات جانبی وینسترول و استانوزول افزودن این دارو به چرخه ای داروی اصلی می تواند مشکل ساز باشد ، چنانچه استانوزول یک ترکیب ۱۷aa است ، به این معنی که آن با اولین عبور کردن از کبد شما بدون از بین رفتن تغییر می کند این حالت از آن یک داروی فعال به وجود می آورد ، بنابراین بسیاری از مردم قرص های را انتخاب می کنند که هم از شرکت های داروی قابل دسترس هستند و هم از لابراتوارها .
متاسفانه ، از آنجای که این داروی ترکیبی ۱۷aa است در حقیقت کبد را زهرآگین می کند ، استانوزول دارای یکی از سمی ترین ترکیبات استروئیدی است .این حالت یعنی زهر آگین شدن کبد ، نتیجه اضافه کردن آن به چرخه دارویی اصلی است که می تواند مشکل ساز باشد .
به طور کلی یک چرخه دارویی اصلی را خیلی سنگین خواهد کرد ، و مقدار زیاد استفاده از آن باعث افزایش سمی شدن خواهد شد . این دارو همچنین دارای نتایج نا مطلوبی بر کلسترول است ، و مقدار۶mgs از استانوزول را می توان برای کاهش hdl به ۳۳% و افزایش LDL به ۲۹% به کاربرد . بزرگ شدن قلب حتی در مقدارهای کم از این دارو می تواند مربوط به مصرف وینسترول با شد بنابراین ، تعداد زیادی از مردم از خوردن آنها به طور چرخه های دارویی خودداری می کند .
به طور کلی پذیرفته شده است که به علت سمی بودن استانوزول استفاده از آن را بایستی به ۶ هفته محدود کرد افراد زیادی آن را برای ۱۲ هفته بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی مصرف کنند.

 

تزریق آن نیز دارای مزایای جلوگیری از اولین عبور از طریق کبدتان هست پس لطفا کبد خودتون را تحت فشار قرار ندهید .
دوز مصرفی = ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم روزانه
ماندگاری در تست های کنترل دوپینگ = خوراکی ۳ هفته تزریقی ۹ هفته
مدت زمان فعالیت در بدن = ۸ ساعت

دوره کات دکادورابولین ، وینسترول ( استانازول ) و مسترون

۱۴۰ تا قرص مسترون
۱۰mL دکادورابولین ۲۰۰ میلی گرمی
۱۰۰ قرص ۱۰ میلی گرمی استانازول

هفته ————دکادورابولین —————-استانازول—————مسترون
۱————–۲۰۰ میلی گرم———————————————————-
۲————–۲۰۰ میلی گرم—————————————۵۰ میلی گرم /روز
۳————–۲۰۰ میلی گرم—————————————۵۰ میلی گرم /روز
۴————–۲۰۰ میلی گرم—————————————۵۰ میلی گرم /روز
۵————–۲۰۰ میلی گرم———-۲۰ میلی گرم /روز ——–۵۰ میلی گرم /روز
۶————–۲۰۰ میلی گرم———-۲۰ میلی گرم /روز ——–۵۰ میلی گرم /روز
۷————–۲۰۰ میلی گرم———-۲۰ میلی گرم /روز ——–۵۰ میلی گرم /روز
۸————–۲۰۰ میلی گرم———-۲۰ میلی گرم /روز ——–۵۰ میلی گرم /روز
۹————–۲۰۰ میلی گرم———-۲۰ میلی گرم /روز ——–۵۰ میلی گرم /روز
۱۰————۲۰۰ میلی گرم———-۲۰ میلی گرم /روز ———۵۰ میلی گرم /روز
۱۱—————————————۲۰ میلی گرم /روز ——–۵۰ میلی گرم /روز

Winstrol وینسترول نام تجارتی استروئیدی سنتتیک موسوم به استانازول Stanazolol است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۲ و توسط کمپانی داروسازی Sterling شرینگ در آمریکا عرضه شد. این داروی سنتتیک اگر چه از هورمون Dihydrotestosterone دی هیدروتستوسترون مشتق شده است ولی در زمینه خواص آندروژنی بسی ملایم تر از والدین خود ظاهر شده است به گونه ای که با مبنا قرار دادن داروی Methyltestosterone قدرت آندروژنی این دارو را ۳۰ و قدرت آنابولیکی آن را نیز در حدود ۳۲۰ ارزیابی کرده اند. همانگونه که می بینید فعالیت این هورمون در زمینه عضله سازی چندین بار بیشتر از فعالیت اش در زمینه آندروژنی بوده است و بر خلاف Dihydrotestosterone که به نوعی می توان آن را آندروژن محض دانست این هورمون از نظر آندروژنی داروی بسیار ضعیفی به شمار می رود. به این مهم نیز باید اشاره کنیم که قدرت آنابولیکی این دارو در قیاس با داروهایی همانند Dianabol دیانابول نیز ملایم تر است؛ هر چند که این دارو ابداً به تجمع آب و چربی زاید در بدن ختم نمی شود. این دارو حاوی همان گروه های متیلی است که در ترکیب Dianabol دیانابول یافت می شود و از این رو این دارو را به صورت خوراکی نیز می توان مصرف کرد و همانگونه که خود می دانید امروزه نمونه های تزریقی مختلفی از این دارو نیز در بازار عرضه شده است. از نظر ساختار شیمیایی این دارو قابلیت تبدیل شدن به استروژن را ندارد و از این رو استفاده از آنتی استروژن به همراه این دارو نیز معنایی نخواهد داشت.
کسانی که از این دارو استفاده می کنند معمولاً افزایش حجم خشک و با کیفیت و افزایش محسوس چگالی عضلات را تجربه می کنند و همین مسئله نیز این دارو را برای استفاده در دوران کات مناسب کرده است. همچنین این دارو برای کسانی که در رشته هایی که ترکیبی از قدرت و سرعت را طلب می کند فعالیت می کنند داروی مناسبی بوده است و لازم به توضیح است که این دارو در نزد دونده ها و شناگرها نیز دارویی محبوب و پر طرفدار بوده است. جالب است بدانید که این دارو هم به صورت تزریقی و هم به صورت خوراکی وارد بازار شده است. اگر چـه مـاده مـوثر مـوجود در نمونـه های تزریقی با ماده موثر موجود در نمونه های خوراکی یکسان است ولی با این وجود استفاده از نمونه های تزریقی این امکان را برای مصرف کننده فراهم می کند تا دز بیشتری از دارو را وارد جریان خون کند. همچنین نمونه های تزریقی در قیاس با نمونه ای خوراکی مقرون به صرفه نیز هستند.
دز مصرف متوسط نمونه های خوراکی این دارو برای مردان در حدود ۱۵ الی ۲۵ میلی گرم در روز و دز مصرف نمونه های تزریقی نیز برای مردان در حدود ۲۵ الی ۵۰ میلی گرم در روز بوده است. زنان نیز می توانند از دزهای ۵ الی ۱۰ میلی گرم در روز استفاده کنند. اگر چه این دارو برای زنان نیز داروی مناسبی به شمار می رود ولی استفاده از نمونه های تزریقی برای این افراد توصیه نمی شود چرا که وارد کردن دزهای ۵۰ میلی گرم از این دارو به بدن ممکن است به بروز برخی عوارض نیز ختم شود ولی با این وجود برخی از زنان ورزشکار نمونه های تزریقی این دارو را رقیق کرده و از دزهای ۲۵ میلی گرم در هر سه الی چهار روز استفاده می کنند.
مصرف این دارو به همراه آندروژن های قدرتمند همانند Dianabol دیانابول و Anadrol 50 اکسی متولون در دوره های حجم اثرات قابل توجهی خواهد داشت. کسانی که در دوره های حجم از این دارو نیز در کنار دیگر استروئیدها استفاده می کنند معمولاً اثرات بهتر و قابل توجه تری از دیگر داروها که در دوره به کار رفته است دریافت می کنند. در دوره های کات نیز می توان این دارو را به همراه Trenbolone ترن بولون و یا Halotestin هالوتستین به کار گرفت. حتماً می دانید که در این دوره ها ترجیحاً از داروهایی استفاده می شود که تمایلی نسبت به تبدیل شدن به استروژن ندارند و دو داروی یاد شده نیز در زمره همین داروها هستند. البته برای این منظور این دارو را می توان به همراه Primobolan پریموبولان ،دکادورابولین Deca-Durabolin و Equipoise بولدنون نیز به کار گرفت.
مصرف نمونه های خوراکی Stanazolol تاثیر غیر قابل انکاری بر سطح سرمی SHBG دارد و نتیجه نیز به صورت افزایش محسوس میزان استروئیدهای آزاد در خون دیده می شود. دلیل تقویت اثر دیگر داروهای به کار رفته در دوره نیز همین مسئله بوده است و درست به همین دلیل نیز حرفه ای ها معمولاً در طول دوره های حجم نیز از این دارو در کنار دیگر داروها استفاده می کنند. از دیگر ترفندها برای تقویت اثر استروئیدها می توان به مصرف داروی Proviron پروویرون در دوره ها اشاره کرد و زمانی که شما دو داروی Proviron پروویرون و Stanazolol را به همراه دوره های خود استفاده کنید مسلماً خواهید توانست بهترین اثرات از کمترین دزها را دریافت کنید.

نویسنده : مدیریت بازدید : 46585 دیدگاه : ۲۲۷

۲۲۷ دیدگاه در "همه چیز در مورد دیانابول"

commenter

سلااااااااااااااااااااااااام
از این سایت خوبتون واقعا ممنون هستم.
من ۱۹ سالمه الان هم

اسالی میشه بدنسازی کار میکنم.قدم۱۶۲و وزنم ۶۱ بخاطر اینکه فوتبال بازی میکنم زیاد بدنم حجیم نشده ولی کاملا عضلاتی شده من میخاستم ئیانابل مصرف کنم ولی از عوارض اون میترسم
میخاستم بگم شما یه پودری که قدرت عظلانی من و حجم ببره بالا میتونی بهم معرفی کنی.که هیچگونه عوارضی نداشته باشه اگه به همین ایمیلم ارسال کنی خیلی ممنون میشم

commenter

salam dadash
jedi migam avalin bare ke yeja raveshe doroste masrafe dianabol ro mikhunam
chon ravesh haye digaro test kardam inam test kardam javab mide ….
faghat darde sari ke daram ine ke dinabole man methanDienone lsp hastesh
ama asle az tailand avordam ye bastas ….
hey bayad nesfeshun konam …
age mishe komakam kono baram barname 10 mili geramio bede
toro khoda ghasam mese hamin barname 10 et daghigh bashe
akhe badane man kheili hasase …..
va ye soal …. ghable tamrin man 1:30 ela 2 saat ghable tamrin mikhoram
aya doroste ? bayad zudtar ya dirtar bokhoram ?
bad man ye gandi zadam .. havasam nabud hafte dovom ro rad kardam yani hafte avalo
ba barname khordam hafte dovom ro batname hafte sevom ro ejra kardam ta alanam 20 ta khordam ….ya 20 ta ghorse 10 milie lsp ke nesfeshun kardam … be mahze inke fahmidam dobare kardamesh 10 mili ghable tamrin … akhe yehoo zuram kam shod shak kardam barnamaro chek kardam didam eshtebah khordam ,, dadash zuram kam shod alan ke dige bade nahar nemikhoram zuram mese ghabl shod mese hafte aval ….
hala chikar konam ?
bebaksh aziatet kardam … man teribulus ham mikhoram hichki nist bem bege keio che vaght
faghat dasture botrio anjam midam ke faghat zadi ruzi yeki ya do ta manam hamun yeki do saat ghable tamrin mikhoram … az sherekate ultimate
duset daram bebakhshid tulani shod
toro khoda vasam email kon chika konam …..
ostad mamnunam

RASTI AGE HORUF BEHAM RIKHTE BUD SHARMANDE FARSI TYPE NASHOD .. BA CNTRL+SHIFT CHAP DOROST MISHE …. FADA DASTAT ….
YA ALI

commenter

سلام روزی ۲تا فکر میکنم کافی باشه، روی خود بسته هم حتما راهنمایی کرده ولی شما ۲تا ۴ عدد میتونید مصرف کنید تربولس ترشح هورمون lh رو تحیک میکنه و حدود ۱ گرم قبل خواب و قبل تمرین استفاده بشه.واسه دیانابول هم یه برنامه ۵ هفته ای هست شنبه تا چهارشنبه روزی ۲تا۱۰میل یکی نهار یکیم قبل تمرین ۴۵مین قبل تمرین تمرینتم حول حوش ساعت ۶درنظر بگیر اینم ۴۵مین قبلش مصرف کن پنج شنبه جمعه هم دیانابول مصرف نکن

commenter

با سلام و خسته نباشید

من مدت ۱ سال و نیم هست بدنسازی کار می کنم.تا الانم فقط پودر مصرف کردم و الانم کراتین حرفه ای اوپنیتیوم و وی ۱۰۰ درصدش رو خریدم به نظر شما میتونم از این قرص استفاده کنم؟ بعد این قرص رو باید از کجا تهیه کنم؟ و قیمتش چجوری هاست؟
وزن ۹۰ قد ۱۸۴

خیلی ممنون

commenter

سلام با اطالاعات ناقصی که دادیدهمون کراتین و پروتین مصرف کنی استرویدها به عوارضش نمی ارزه و هدفتون هم از مصرف استروید مشخص نیست ولی قیمتش ۱۰میلش ۱۵۰تا۲۰۰متغیره پیروزوموفق باشید

commenter

سلام
مرسی که اهمیت میدی و به دوستات کمک میکنی ممنونم که جواب مار دوستات رو میدی …
خب پس من تا الان طبق برنامه قبلیت که نوشته بویدی برای ۵میلی گرمی من تا الان ۴ هفته رو گذروندم .. یعنی حساب کردم ۳۰تا قرص خوردم …. یعنی نصف میکردم و میخوردم … الان دیگه اونو انجام ندم و ۱۲۰تا باقی مونده رو ۱۰ میل بعد ناهار و ۱۰ میل ۴۵مین قبل تمرین میخورم … پنج شنبه ها هم با اینکه تمرین میکنم دیگه اصلا نخورم و جمعه ها همینطور .. درست گفتم ؟ ۱۵۰ تا در کل قرص دارم ….. این تشنگی وحشتناک که بعد از خوردن قرصها میاد طبیعیه دیگه ؟ به خاطر جذب آب ؟ …. من ۲ ناهار میخورم ۵عصرانه و از ۷:۳۰ مکمل هامو میخورم (کراتین .پروتئین ..کربوهیدرات ..) کراتینو ۷:۳۰ میخورم پروتیئن و کربو رو باهم ۸:۱۵و ۹:۳۰ شب هم میرم تمرین ممنونم استاد … به خدا خیلی لطف میکنی که کمکمون میکنی .. کاش توی این همه هیاهو و ارز اندام کردن همه علم داشتن مثه شما … واقعا نمیشه به حرف هرکسی گوش کرد من از تو ممنونم استاد … امیدوارم همیشه سالم باشی و به یاد کسائی که به کمکت احتیاج دارن باشی … مرسی و ممنونم (امیدوارم سوالام خستت نکنه)

commenter

شرمنده یادم رفت تواین پست قبلیم یه چیزائیو بگم …. که : چرا وقتی بعد ناهار قرص میخوردم ( دیانیابول رو نصف میکردم و ۵میلیش رو میخوردم ) .. شب که میرفتم تمرین رکوردام نصف میشد ؟ آیا این برنامه دیانابول ۱۰ میلی بهتره یا اون ۵ میلی ها ؟ به زحمتش اگه می ارزه بشینم نصف کنمو ۵میلیشون کنم …. و اونجور که شما استاد عزیزم میگی من ۵شنبه و جمعه اصلا نمیخورم و ۲شنبه ها هم که استراحتم نخورم ؟….. شبها تشنگی بیشتری بهم دست میداد قبل خواب وقتی دیانا میخوردم … ببخش من خیلی نکته بینی میکنم چونکه برام خیلی مهمه وکسی که مثه شما اطلاعات داشته باشه کمه پس کمکم کن …. و راستی این دوره ی ۵هفته ای رو از شروع خوردن ۱۰ میلی گرمی ها شروع کنم دیگه ؟ با اینکه ۴ هفته اون دوره ۵میلی گرمی رو انجام دادم ؟ ….
خجالتت به خدا ممونونم … فقط میخوام نصبت به ریسکی که میکنم و دیانا میخورم حدااقل یه نتیجه بگیرم … تو این ۴ هفته قبل هفته اول رکوردام بالا اومد یکم و دیگه موند همونجا .. به محض اینکه ظهرها هم خوردم یکی دوبار وزن کشیدم وزنم افت کرد ! … تو اولین پستم گفتم که حواسم نبودو هفته سوم رو جا هفته دوم خوردم …… حالا امیدوارم این برنامه ۱۰میلی گرمی ها بیشتر کمکم کنه … تا الان ۲ و نیم کیلو وزن اضافه کردم با برنامه پروتئینی و کراتین و دیانابولی که تو سایت نوشتی … اما همونطور که گفتم دوباره بعد از ناهار که شروع به خوردن دیانا کردم دو روز اول ۱کیلو وزن کم کردم و قدرت بدنیم افت کرد .. چون من هدفم حجم و قدرت بدنیه .. راستی روی تری بلوسه هم که قبلا گفتم نوشته روزانه یک یا دوتا .. اما من طبق گفته ی تو داداشه گلم دیگه میخورم … فقط بهم بگو میتونم اونم قبل تمرین همرا با دیانابول ۴۵مین قبل بخورم ؟…. مرسی داداشه گلم شاید یه روز یه جا بتونم منم بهت یه جائی کمک کنم داداشی .. مرسی …

commenter

پودهای با کالری بالا مثل سیروس مس ترو مس و رئال مس بهت خیلی کمک میکنه و لی برای افزایش حجم نیاز به محاسبه دقیق غذات داری

commenter

ba salam.khaste nabashid.ostade aziz man alan hododan 1 mahe badan sazio shoro kardam .vaghti shoro kardam 1 carbo porotoin mega mass va ceratin va 100 done dianabol 10 gereftam ke albate morabim behem goft inaro.ghadam 1.83 va vaznamam 84 kiloe ke albate khodam khastam dore hajmi beram baed khoshk konam.man faghat az masrafe dianabol mitarsam ke baram zarar nadashte bashe o kachal nasham :)).lotfan rahnamai konid ke aya masrafe dianabol ro edame bedam, ya ghat konam masrafesho.alan hododan ye 50 tai monde vasam alanam 1 amino ba golotamin gereftam ke hamaro baham asmraf mikonam.aya khatari nadare?.

commenter

سلام دوست عزیز در مورد مصرف مکمل در دوران حجم انتخاب نسبتا خوبی کردی ولی در حال حاضر حتی خوردن قرص اسپرین هم برای شما مضر است چه برسه مصرف دیانابول به هیچ عنوان توصیه نمیشه واسه شما که یه ماهه ورزش شروع کردی موفق باشی بیشتر به برنامه غذایی بپردازید

commenter

من مصرف کردم زور خوبی بعد از ۲ هفته میده اما عوارض جانبی بدش یکم زیاده مثلا بیضه ها تحلیل میره ولی بعد از دو هفته به حالت عادی بر میگرده وعصبی بودن بعد از دوره از عوارضی هست که من شخصا تجربه کردم ولی در کل اگر دورت بیشتر از ۶ هفته نشه عوارضش قابل برگشته

commenter

salam ye soal dashtam
man mikham ye dore stroid bardaram

Dianabol+teste anant va shaydam Deca durablin

mikhastam bedoonam behtarin fasl key hast baraye dore?

tabestan ya zemestan

mamnoon

commenter

salam bastegi be sharayete ab va havaie dare bache kojaie in marzo bom hasti

commenter

با سلام.. خواستم از راهنمایی هاتون تشکر کنم. یه سوال: من یکساله تمرین دارم میخوام کراتین و پروتئین مصرف کنم< سواله من اینه که با قرص دیانابول ۱۰میلی بهتر جواب میده یا آمپول تستسترون اتانتات

commenter
احسان.ویلسون | آبان ۴م, ۱۳۹۱ در ۰۲:۰۴

سلام سرورم. .. من خیلی سایت ها وباشگاهها و مربیان رو رفتم دیدم وخودم باشگاه دارم… هر کی یه نظری میده… ولی به نظرشمآ بهترین زمان بعد تمرین وقبل خواب نیست… چون بدن در حال آنابولیکه وبازسازی خودش..ممنون میشم نظرتو بدونم استاد گرانقدر

commenter

سلام؛من یک سال و نیمه تمرین میکنم؛تا حالا مکمل زیاد خوردم؛الان هم وی۱۰۰% میخورم؛من خیلی سخت وزن زیاد میکنم تاحالا یه قرص متان خوردم؛الان هم دارم نیترو مازل و دیانابول ۱۰میخورم به نظر شما این دو تا قرص به همراه وی ۱۰۰ میتونه کمکم کنه؟

commenter

salam manzore shomanitro pompe dge in ba estroied javab nemide pomp ba steriod javab nemide
feshar be ghalb miad

commenter

salam behtarin zaman masrafe
kolan
bayad zamani steroid bezani ke
badan khalie
sobh zood
nahar
ghable tamrin
faghat soomatropin ro
ghabl az khab behtarin zamaneshe
sobh nashta ham khobe

commenter

سلام استاد خسته نباشید من ۲سالی هست که کار می کنم قدم ۱۸۶و وزنم ۹۰ می باشد الان ۳ ماهه که هیچ مکملی مصرف نکردم بدنم هم اصلا چربی گیر نیست برای یه دوره حجم و وزن تا ۱۰۰ کیلو چیو پیشنهاد میکنید (فقط عوارض نداشته باشه).با سپاس فراوان

commenter

ُلام
بدون عوارض که نمیشه دارو مصرف کرد مکمل ها میشه اما دارو نه
۱۰ کیلو اضافه وزن هم در طول یکی دو ماه فقط با دارو مقدوره
پریموبولبان و وینسترول دوره خوبیه و کم عواض

commenter

سلام اگر سنت بالای ۲۰ هست میتونی استروئید استفاده کنی . اما اگر قصد شرکت در مسابقات نداری اصلا سراغ استروئید ها نرو چون لزومی نداره اگرم میخوای حرفه ای کار کنی باید زیر نظر مربی باشی . استروئید ها بسته به تیپ بدنی شما متفاوت هستن . ۱۰۰ نوع استروئید وجود داره و شاید چیز دیگه ای برای شما بهتر باشه . اما یه توصیه کلی اینکه اصلا به هیچ عنوان یه استروئید به تنهایی مصرف نشه باید با هم استک کنی . مثلا تست در کنار دیانابول و دوزش هم مربیت باید برات معین کنه موفق باشی

commenter

باتشکر از سایت خوب و راهنمایی شما.

commenter

با سلام و تشکر از راهنمایی هاتون درخواستی داشتم :
در صورت امکان نحوه مصرف دیانابول ۱۰ رو برای دوره ۶ الی ۸ هفته ای (بدون نیاز به استروئید دیگری) شرح کنید ممنون میشم

commenter

سلام کسی که نیمه حرفه ای هستش
روزی ۳ تا
کسی که حرفه ای هستش روزی ۴ تا
بعدناهار
دلیلشم قرص جذبش طول میکشه
تا بره توی کبد متابولیزه بشه
۳ ساعت طول میکشه
پس بهتره بعد از ناهار باشه

commenter

سلام دوستان خوبم دیانابول یا چه مکملی توصیه می کنید؟

commenter

پروتیین

commenter

من ۱۷ سالمه ۲ است بدنسازی کار میکنم . میخواستم بدونم برای من ضرر نداره مصرف قرص دیانابول و در ضمن اگه ضرر نداره با چه پودری مصرف کنم . فقط لطفا سریع تر جواب من را به جیمیلم بفرستید . با تشکر

commenter

salam,khaste nabashid.
Dianabole 5 mil daram,mikham bporsam age ba in barname
dinabolo masraf konam konam godrat va enerjie lazemo 
daram??
Bebakhshid 1soale dg daram,man kheili jaha khondam ke
dianabolo nabayad baade saate 7 masraf kard,doroste?
Yani bade tamrin saate 9 va moge khab bokhoram irad n
nadare?
Chand saat ghabl va baade tamrin bayad masraf beshe?
Sorry ziad soal kardm,mamnon misham javab bdid
ba tashakkor az shoma va sayte khobeton

salam sob va nahar masraf kon

commenter

سلام و خسته نباشید . کارتون عالیه .

commenter

میخاستم بدونم دیانابول ۵ میل cmec که زرد رنگ و به شکل قلبی هست و ورقی هم هست اصله ؟؟؟ راستی در بسته بندی ۱۰۰ تایی هست . ممنون

commenter

slm,khaste nabashid.
man dianabole 5mil daram,mikhastam beporsam
ba in barname estefade konam ghodrat va enerjie lazemo
dar heyne tamrin daram?
1soale dg ham daram,man kheili jaha khondam ke dianabol nabayad
baade saate 7 masraf beshe,aya doroste?
yani man saate 9 baade tamrin va shab moge khab bokhoram
irad nadare?
dianabol chand saat ghabl va baade tamrin bayad khorde beshe?
bebakhshid ke ziad soal kardam,mamnoon misham kebe soalatam
javab bedid.
ba tashakkor az shoma va sayte khoobetoon

commenter

سلام . حسین برای گرفتن جواب در کنار دیانابول میتونی از پروتیین و کراتیین و گلوتامین استفاده کنی . ا

commenter

میخاستم بدونم دیانابول ۵ میل cmec که زرد رنگ و به شکل قلبی هست و ورقی هم هست اصله ؟؟؟ راستی در بسته بندی ۱۰۰ تایی هست . ممنون میشم اگه کسی کمک کنه .

commenter

salam are bade sate 7 masraf nakon
say kon ba nahar masraf koni yekam 1sat ghabele tamrin masraf kon badesh masraf nakon

commenter

bayad bebeinam vali dianabol baya dmazash talkhe talkh bashe

commenter

salam saeid jan behtarin zaman masrafesh 1sat bade vade gahzaiete sobhane va nahar

commenter

merc dadash,dianabol hatman bayad to 7 hafte masraf
beshe?
Kamtar az 7 hafte javab dehi nadre?
Va inke  hamin doza 1ja gable tamrin masraf beshe irad
dare ya bayad taghsim beshe??
Tnx

commenter

ابوالفضل جان سلام . استروییدهارو از کجا اصلیشو تهیه کنیم ؟؟؟ (تهران) با تشکر فراوان

commenter

say kon bsihtar az 6 hafte nashe 5 hafte khobe va masaln age gaharre 20 mil masraf koni 2vadash kon sobhane 10 ye sat bade naharam 10mil

commenter

ghable tamrin chi pas?
chanta ghable tamrin bokhoram,?
age zahmati nist,mishe barname 5haftei ro behem begi?????
alan sar dar gomam!!!!
kheiliiiiiiiiii mamnoooooon

commenter

ye barname 5haftie rozi 20mil 2vade 10mili ke sob va bade nahar
shanbe ta 4shanbe masraf kon 5shanbe va jome ghat kon be modate 5hafte

commenter

damet garm dadash,vase paksazi baade 2re,chi tosie mikoni?

commenter

واسه کبد ۲ بسته لیورگل از داروخونه بخر بلافاصله بعد از دوره استفاده کنید
کلومیفن هم از داروخونه بخر
درضمن بهتره که بعد از دوره از مکملهای تست بوستر و تریبولوس حتما استفاده کنید

commenter

ابوالفضل جان سلام . استروییدهارو از کجا اصلیشو تهیه کنیم ؟؟؟ (تهران) با تشکر فراوان اگه کسی هست راهنماییم کنه . tank

commenter

salam. khaheshan javabe mano bedid.
man hodoode 1salo nime badansazi kar mikonam. alanam 62kg vazname
ye dore daram barmidaram
bebin khoobe? javab migiram?
امپول Deca Decanoate عدد۱۰
دیانابول حدود ۱۶۰ عدد
پروتئین ۲kg
کراتین ۳۰۰gr

commenter

سلام یکی از موثر ترین دوره ها دوره هم زمان دیانابول با دکا می باشد اما در این دوره نباید دوز دیانابول بیشتر از ۳۰ میلیگرم در روز باشد اما می توان مقدار دکا را به خاطر کم بودن عوارض زیاد کرد . ولی به هیچ عنوان دوز دیانابول و یا اکسی را برای افزایش کارایی بیشتر از حد مجاز بالا نبرید .
مصرف هم زمان دیانابول با دکا تا سقف زیر مجاز می باشد :
دیانابول ۳۰ میلیگرم روزانه + دکا ۴۰۰ میلی گرم در هفته
این بالا ترین دوزی است که شما می توانید از این ۲ دارو در کنار هم مصرف کنید و مصرف بیشتر آن با عوارض شدیدی همراه می باشد .
مصرف هم زمان دیانابول با انواع تستسترون عوارض زیادی دارد . پس توصیه نمی شود . البته مصرف هم زمان دیانابول و تستسترون به همراه دکا حجم بسیار زیادی میدهد اما اگر خواستید زمانی دیانابول را به همراه تستسترون استفاده کنید حتما زیر نظر مربی آگاه باید باشید زیرا عوارض آندروژنی این دوره بسیار شدید می باشد .
برای به دست آوردن قدرت بدون افزایش وزن و حجم مصرف دیانابول با اکس اندرلون و یا وینسترول مفید می باشد که در دوره های خشک کردن نیز از اکس اندلون و وینسترول ( استنازول ) استفاده می شود .
زمان فعالیت دیانابول در خون ۶-۸ روز می باشد . که حدود ۱ تا ۲ ساعت پس از مصرف مقدار آن در خون زیاد می شود . پس بهتر است قرص ها را ۲ بار در روز میل کنید یعنی در دو نوبت تقسیم کنید تا نتیجه بهتری داشته باشد .
کمترین دوز دیانابول که عوارض جانبی در آن به ندرت به وجود می آید ۲۰ میلی گرم در روز می باشد که برای مبتدی ها تجویز می شود .البته بهتر است در دوره اول از دیانابول مصرف نکنید .

commenter

abolfazl jan mishe daianabolo 2ta baade nahar va 2ta ghable tamrin bokhoram?
dar zemn khordane dianabol baade tamrin elzami nist?
tnx az pasokh goeie daghighet

commenter

خواهش ۲تا بعد صبحانه ۲تا بعد نهار

commenter

با سلام . دوستان من برای اولین بار میخوام برم دوره . به نظرتون دکا برم یا دکا با دیانابول . دکا هفته ای ۲۵۰mg جواب میده ؟؟؟

commenter

سلام بسته به نوع تیپ بدنیت داره

commenter

سلام خدمت اساتید . من ۱۰۰تا دیانابول ۵میل و ۹۰۰میلیگرم دکادورابولین lsp دارم . وزنم ۶۵ قد ۱۷۴ . بدنمم خشک . اولین باری هم هست که میخوام برم دوره . یه دوره با پایین تریین دوز رو برام بنویسید . برای پاکسازی بعدش هم کامل راهنماییم کنید . خسته هم نباشید خدا خیرتون بده که مارو مطلع میکنید . TANKS

commenter

سلام مصرف هم زمان دیانابول با دکا تا سقف
دیانابول ۳۰ میلیگرم روزانه + دکا ۴۰۰ میلی گرم در هفته مجازهست کمترین دوز دیانابول که عوارض جانبی در آن به ندرت به وجود می یاد ۲۰ میلی گرم در روز می باشه که واسه مبتدی ها تجویز می شه مصرفشم بهتره که قرص ها را ۲ بار در روز میل کنی واسه دکا هم موثر ترین دوز مصرفش برای موثر ترین خواص آنابولیک بالا و آندروژنیک پایین برا بر ۲ میلی گرم برابر ھر پوند وزن بدن می باشد ۶۵*۲٫۲=۱۴۳*۲=۲۸۶
حداکثر دوز مصرفیتم ۲۸۶ در هفته میباشد بعد دوره هم دوتا hcg3000 وتاموکسفن روزی ۲۰میل استفاده کن برای کبد هم میتونی از لیو۵۲ استفاده کنی

commenter

سلام . اگه کسی تو دوره دیانابول و دکا اول دیانابولو شروع کنه بعد از یک هفته دکا بزنه چی میشه ؟؟؟

commenter

اتفاق خاصی نمیفته سخت نگیر 

commenter

روش استفاده از متانابول را به من بگید

commenter

آنابول-دانابول-دیانابول-بیانابول-متان-متاندی نون-متان دروستنولون-ناپوسیم-درانابول-متانابول همشون یکیه و ماده تشکیل دهنده اونها متاندیونه دوزمصرفشم از ۲۰شروع میشه حتما باید در دو یا سه وعده مصرف شود ۴ تا ۵ میلی گرمی در روز و یا دو تا ۱۰ میلی در روز و یا یک ۲۰ میلی در روز

commenter

با سلام حدود یک ماه و نیم که تمرین رو شروع کردم وزنم ۶۷٫۵ کیلو و قدم ۱۸۰ بعد از ۱۵ روز وزنم به ۷۰ کیلو رسید و الانم به توصیه مربی باشگاه از هفته گذشته بودر کربو پروتئین N-larg 2 4500 گرمی با کراتین مونو هیدرات ۵۰۰ گرمی و ۱۵۰ تا قرص دیانابول مصرف می کنم و در حال حاضر وزنم ۷۵ کیلو شده . طریقه مصرف مکمل هام به اینصورته که ساعت ۱۰ صبح  پروتئین و قرص ،دو ساعت قبل تمرین دوباره پروتئین و قرص ،نیم ساعت قبل تمرین کراتین و بلافاصله بعد از تمرین پروتئین و کراتین رو می خورم .مربی گفته قرص دیانابول رو هفته اول روزی ۲ تا صبح و ۲ تا قبل تمرین
هفته دوم ۳ تاصبح۳تا قبل تمرین
هفته سوم ۴ تا صبح۴ تا قبل تمرین 
هفته پنجم ۳تا صبح۳ تا قبل تمرین
هفته ششم ۲تا صبح ۲تا قبل تمرین
کراتین رو هم بارگیری کردم چندتا سوال دارم .
اول اینکه می خوام بدونم افزایش وزنم بخاطر جمع شدن آب زیر پوست و یا بافت عظلمه یا نه؟
دوم اینکه برنامه ای که مربیم واسه خوردن مکمل ها داده درسته یا نه؟ اگه نیست لطف کنین بگین چطوری بخورم !
سوم اینکه اگه من الان که تو هفته دوم مصرف قرص دیانابولم یعنی روزی ۳ تا صبح و ۳تا قبل تمرین می خورم ، مصرفش رو قطع کنم چی می شه ؟
چهارم اینکه بعد از دوره برای تصفیه کبد و برگردوندن به حالت اولیش چه داروئی استفاده کنم ؟
اگه بزرگواری کنید کل سوالامو جواب بدین ممنون میشم 

commenter

سلام میخواستم بدونم بعد از مصرف دیانابول چه داروی برای پاک سازی باید بخورم ممنومیشم بعد از کجا باید تهیه کنم ایا دارو خانه ها دارن باتشکر از سایت شما

commenter

با عرض پوزش اسمم تایپ نشده بود

commenter

سلام بعد مصرف دیانابول چه داروی برای پاک سازی باید مصرف بکنم بعد ایا داروخانه دارن که تهیه کنم

commenter

سلام واسه کبد ۲ بسته لیورگل از داروخونه بخر بلافاصله بعد از دوره استفاده کنید
کلومیفن هم از داروخونه قیمت بگیرید
درضمن بهتره که بعد از دوره از مکملهای تست بوستر و تریبولوس حتما استفاده کنید

commenter

سلام ۱ در کل این استروئید ها جزو استروئید های قدیمی هستش و دیگه در بدنسازی حرفه ای کارامد نیستن چون چیزی به جر احتباس آب با عضله سازی کم به شما نمیدهد .
۲-میتونی وعده پروتیین قبل تمرینتو بزاری واسه قبل خواب
کلا واسه دفعه اول دوز بالا بهت گفته با روزی ۲۰ کیل دیانابول هم میتونستی جواب بگیری واسه کبد ۲ بسته لیورگل از داروخونه بخر بلافاصله بعد از دوره استفاده کنید
کلومیفن
موفق باشی

commenter

سلام.من دو سال بدنسازی کار میکنم.وزنم ۸۳بود یکم خشکوندم اومدم ۷۷ الانم دیگه کم نمیشم
دوره تاحالا نرفتم الان ی کراتین اصل امریکایی گرفتم یک روزه میخورم و میخوام روزانه ۲تا دیانابول ۱۰میل بخورم ی ماهم میخوام مصرف کنم ایا خوبه عوارض چطوره موندگاری بدنی ک میاد چقدره زودی خالی نکنه؟؟؟ قدم ۱۸۷

commenter

سلام شما فعلا از مکملها و رژیم غذایی صیحیح و برنامه تمرینی صحیح زیر نظر یه مربی مجرب استفاده کرده و فعلا مصرف استرویید توصیه نمیشه مطمنا مصرف سترویید عوارض خاص خودشو داره

commenter

سلام فقط میخوام بدونم اگ روزی دوتا ۱۰میل دینابول بخورم ب مدت ۴ هفته و بعد قطع بشه چ مدت بدن میمونه؟؟؟

commenter

مدت ماندگاری دینابول در بدن بین ۵ تا ۶ هفته می باشد

commenter

دارویی که شما نام بردید جزو استرویید های انابولیک می باشد و بسیار خطرناک است عوارض این داروها در سنین بالا و پس از قطع مصرف بروز می کند ضمنا بدانید که تاثیرات این داروها در افزایش وزن و حجم تنها تا زمانی باقی می ماند که انها را مصرف میکنید تصمیم به عهده خودتان است چرا که اختیار بدن و سلامتی خود را خودتان دارید فقط همیشه هدف خود را از تمرین را بدانید اگر برای سلامتی تمرین میکنید پس دیگر دارو چیست

commenter

سلام من چندساله بدنسازی کار میکنم غیر اصولی دارو استفاده میکردم الان یک ساله گذاشتم کنار تمرین میکنم نوک سینم زشت شده چیکارش کنم

commenter

بهترین راه مراجعه به پزشک غددو ازمایش هورمونولوِژیه که نشون بده مقدار هورمونهای جنسی رو توبدنت وتا حدودی اگه از هورمونها نباشه وتجمع چربی واب باشه میشه ازمکملی بنام( سی ال آ)بهمراه مصرف تامکسیفین بهره جست موفق باشی

commenter

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
ضمن تشکر از پاسختون بابت پست روز نوزدهم .مکمل ها  (بودر کربو پروتئین N-larg 2 4500 گرمی با کراتین مونو هیدرات ۵۰۰ گرمی و ۱۵۰ تا قرص دیانابول ) که داشتم هفته آینده داره تموم میشه میخوام یه مدت دارو نخورم یه لطف کنین یه برنامه غذایی واسه ۶ وعده بگین بعلاوه مکمل بی خطر فقط خواهشا برنامه غذایی رو کامل بنویسین ممنون میشم زود جواب بدین نمیخوام وزنم بیاد پایین.
سنم ۳۰ سال قد ۱۸۰ وزن ۷۵ کیلو اگه واسه برنامه غذایی هزینه لازمه شماره حساب بدین تا پول بریزم حسابتون ممنون

commenter

سلام من نه بدن سازی رفتم نه قرص مصرف کردم تا حالا ولی من کار کشاورزی انجام دادم خیلی زیاد وبدنم خوب ورزیده شده فقط یه چیزی میخوام که کمی وزنمو ببره بالا ممنون میشم اکه بهم معرفی کنین به ایمیلم با تشکر

commenter

سلام.من یه مشکل بزرگ دارم ازتون خواهش میکنم اگه میتونید کمکم کنید.همسرمن چند وقته قرصای قرمز رنگی مصرف میکنه که شکل لوزی روش هست ونمیگه این قرصاچیه یعنی دروغ میگه مسکنه اما مطمینم نیست.چطور میتونم بفهمم چطور قرصیه؟تروخدا کمکم کنید.اگه میشه به میلم جواب بدید

commenter

سلام احتمال زیاد دیانابول تایلندیه پنج میلی گرمه البته اصلش دیگه نیست هر چی که تو بازار هست تقلبیه

commenter

سلام MyoFusion پروتئین خالص گاسپاری و ساینتا سیکس و … واسه افزایش وزن میتونی استفاده کنی بعلاوه کراتین و گلوتامین
میتونی این مکمل بهمراه با یک محصول پمپی مثل پمپ ۲۵۰ این شرکت بهترین نتیجه را برای افراد که به رشد ماهیچه فکر می کنند دربردارد .
آنچه در مورد پودرهای پروتئینی باید بدانید! http://edcoan.ir/archives/10469.htm

commenter

با سلام من کشتیگیر هستم ۲ما دیگه مسابقه دارم میخاستم چد تا دارو بهم معرفی کنین که باعث افزایش استقامت و قدرت و سرعت بشه ولی زیاد افزایش وزن نداشته باشم سنم ۱۹ قدم ۱۷۶ وزنم ۶۷
به نظرتون ترکیب دیانابول و کراتین جواب میده ؟؟؟؟

commenter

سلام محمد جان شما تو سن رشدی اصلا استروید توصیه نمیشه

commenter

سلام.من میخواستم هیکلم رو بیاد تا حالا بدنسازیم نرفتم.میشه بگین چی بخورم تا هیکلم قشنگ بشه و عوارض هم نداشته باشه.اگرم داره لطف کنین بگین چه چیزایی هست.ممنون

commenter

سلام ار مدیریت سایت میخوام خواهشن کمکم کنه.من حدودن یک سال و نبمه بدنسازی کار میکنم.ولی حدود چند ماهی میشه دیگه تو وزنه زدن پیشرفت نکردم الان شروع به مصرف کردم یک پر.تعین scitec mass20 با کراتین scitec monohydrate 100 با یک بسته ۱۰۰تایی diablone 5mil ترض مصرف دیابلون برام نوشن یک عدد بعد از صبحانه دو عدد یک سات قبل از تمرین یعنی ۱۵میلی گرو در روز.من فقط میخوام بدونم مصرف دیابلون با این مشخصات برام ضرر داره یا خیر خواهشن کمکم کنید

commenter

با سلام و خسته نباشید.!من همه مطالب سایت و نظر دوستان رو به طور کامل مطالعه کردم.!

چنتا سوال:

۱)مگه دیانابول چ تاثیری رو رشد داره؟(یعنی تو سن ۱۹-۲۰ مشکلش چیه؟)
۲)برای کسی ک ۲سال تمرین کرده چند دوره پودر فقط رفته ۲۰ میلی دیانابول ب مدت ۴هفته چجوری مصرف بشه؟ ۳)دوره پاکسازی خوب.!
پیشاپیش از پاسخگویی و توجهتون ممنونم…
موفق باشید

commenter

باسلام.۱-چون شما در سن رشد قرار دارید استفاده ازاستروییداصلاتوصیه نمیشه.
۲- شمابهتره ازمکمل های غذایی مجازوتغذیه وتمرین مناسب زیر نظرمربی مجرب استفاده کنید.

commenter

باسلام.بهنره که مصرف وعده دوم دیانابول روبعدازنهار موکول کنی.

commenter

سلام روزی ۴ الی ۶ وعده غذایی میتونی مصرف پروتئین روی منابع خالص مانند تخم مرغ گوشت سفید وگوشت قرمز کم چربی ویا یک مکمل مانند why تکیه کنی بعلاوه کراتین و گلوتامین

commenter

slm dadashe golam man alan to hafte dovome doramam ke shamele (super ganer 5kilo. keratin golotamin ba tiribulus) mikhastam bebinam age mishe ye rahnami mano bokoni taze to in hafte dovom mikham beram to kare dianabol yani gereftam mikhasam bebinam mishe to in hafte doyom mishe khord ya na? age mishe ba tiribulus mored nadare masraf konam?bad in ke momkene dore poroteinam zodtar az dianabol tamom she mishe khordesh bazam dianabolo? bad in ke dianabolam tarze masrafesho nemidonam age begi ke kheyli mokhlesim .aha rasti 2sale daram poshet sare ham miram tamrin badanam khoshke vaznam68 ghadam 184. sharmande dadashi ziad soal porsidam. dianabolam 200ta ghorse josh nemizanam?

commenter

salam bastegi be sharayet dbadani dareh ta nabinameton nemitonam komaki konam

commenter

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه…
من حدودا دو ساله تمرین میکنم و قدم ۱۸۶ وزنمم ۸۱ وبدنم خشک و عضله ای هستش و فقط کراتین و وی۱۰۰% استفاده کردم…چند وقته به پیشنهاد دوستام که میگن بدنت خوبه ولی اگه ی دوره استریید بری میترکونی میخوام ی استرویید کم ضرر بهم پیشنهاد کنین یا بفرمایید چه گزینه ای مناسبه برام….با تشکر وسپاس فراوان

commenter

دارویی که شما نام بردید جزو استرویید ها می باشد و بسیار خطرناک است  تصمیم به عهده خودتان است چرا که اختیار بدن و سلامتی خود را خودتان دارید فقط همیشه هدف خود را از تمرین را بدانید اگر برای سلامتی تمرین میکنید پس دیگر دارو چیست واسه دوره اول میتونی از  پریموبولان یا پرپیونات و .. استفاده کنی 

commenter

سلام واسه تقویت کبد چه چیزاییو پیشنهاد میکنید؟

commenter

سلام از مواد غذایی :ماهی (بسیار مفید برای تصفیه خون)
زرشک عرق بید مشک و خیار هم هست.
گیاهی :
سیلیمارین ( که در قرصهای لیورگل ,لیورمارین پیدا میشه و به شدت برای کبد مفید هست )
گیاه ,کاسنی و شاه تره
شیمیایی :
امگا ۳ ( تاثیر غیر مستقیم )
کلستیر امین ( پایئن اورنده ی سطح ال دی ال خون و شستشوی کبد)
متفورمین ( کمک به کم شدن انزیم های کبد و تسریع هیپوگلیسمی ::: مصرفش بی خطر نیس)
ویتامین B6
liv52

commenter

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه…
من حدودا دو ساله تمرین میکنم و قدم ۱۸۶ وزنمم ۸۱ وبدنم خشک و عضله ای هستش و فقط کراتین و وی۱۰۰% استفاده کردم…چند وقته به پیشنهاد دوستام که میگن بدنت خوبه ولی اگه ی دوره استریید بری میترکونی میخوام ی استرویید کم ضرر بهم پیشنهاد کنین یا بفرمایید چه گزینه ای مناسبه برام….با تشکر وسپاس فراوان

commenter

salam be hameye dostan va bozorgane varzeshe parvaresh andam bad az 6 sal varzesh razmi 5 sale badansazi kar mikonam na kheyli mostamar vali tamrin mikonam bad az doreye dianabol deka hajmam rikhte na badanam sheklesho dare az dast mide age momkene rahnamayem konin mamnon ghadam 184 vaznam 88 kilo badanam dar nahiye shekam va pahlo yek meghdar charbi dare vali zir saziye khobii dare mamnon

commenter

سلام فرهاد شما بعد دوره تراپی انجام دادید؟

commenter

با سلام ایا تستسترون ناندرلون عوارضی دارد یا نه ؟> بعد از چند دوره و چه درومصرفی عوارض دیده میشه با تشکر

commenter

سلام اینکه چه عوارضی داره و با چه شدتی در بدن هر فرد بروز میکنه یک مسئله کاملا فردی است و هیچ قانونی درباره ان وجود نداره برخی از قهرمانان رشته های ورزشی مختلف پس از سالها مصرف هنوز عارضه شدیدی را تجربه نکرده اند در حالیکه خیلی های دیگه پس از یکی دو سال راهی بیمارستان و قبرستان و …شده اند عوارض مصرف کوتاه مدت شامل اکنه ریزش مو پرخاشگری ژیکوماستی یا نوکس سینه و عوارض بلند مدت شامل انواع سرطان عقیمی موقت یا دائم بزرگ شدن پروستات و .. هستند موفق باشید

commenter

سلام بر استاده بزرگ و خسته نباشید
خواستم بپرسم من ۵۰ عدد قرص دیانابول
میخوام مصرف کنم روزی ۴ عدد البته خیلی ریزن
نمیدونم چند میلی اند
چه ضرر هایی داره اصا خوبه با گین ویت و کربو گلوتامین مصرف شود یا نه اینها کافیند
مرسی

commenter

سلام و درود فراوان 
میخواستم یه دوره استرویید برای حجم خشک شروع کنم قبلا وینسترول و تست دیپوت رو یه دوره استفاده کردم الان میخواستم سوستانن و متابولون اف رو شروع کنم :
قدم ۱۷۶ و وزنم ۷۶ 
اینجا تو باشگاهمون به مربیا اعتماد ندارم ولی به شما اعتماد دارم میخواستم روش مصرف این دورمو اگه میشه بهم بگین همراه با دوره پاکسازی اگه اینجا نمیشه واسم ایمیل کنید خیلی از شما ممنونم و مرسی از سایت خوبتون .

commenter

روش صحیح مصرف استروئید ها بدون رویت بدن از نزدیک و دانستن هدف شما از مصرف امکان پذیر نیست . مصرف درست استروئید باید با تیپ بدنی و .. همراه باشد

commenter

سلام من دوره دکا و سوستانون و دیانابول در پیش دارم ایا می تونم از استانازول خوراکی در دوره استفاده کنم . ممنون

commenter

سلام دیانابول در دسته استروییدهای و دوپینگ است و بسیار خطرناک است اکر برای سلامتی خود ارزش قایل هستید حرف هرکسی را باور نکنید و با طناب هرکسی داخل چاه نروید حتی میخواهد طرف حسابتان یک قهرمامن کشور یا اسیا یاجهان باشد ورزش میکنی که سلامت باشید نه اینکه دارو مصرف کنید دارو را زمانی مصرف کن که بیمار باشی هیچ گاه بدون مشورت با پزشک متخصص خود سرانه با تجویز مربی یا دوست یا هرکسی اقدام به مصرف داروها نکنید حتی یک عدد قرص اسپرین جهت برنامه تغذیه به پزشک متخصص مراجعه کن و برای تمرین به مربی کاردان
همون مکملها کفایت میکنه موفق باشی

commenter

salam khedmate modiriate aziz site ke hamishe ba behtarin mataleb dar jahate erteghay slamate varzesh koshidan
soalam ineke in ghors hay thilandy 5zelie lsp keifiateshon chetore?!
shenidam to khodeshon dexa daran na dianabol!
raveshe tashkhis dianabol asl chie!?

commenter

سلام من ۸سال تمرین میکنم ۲۰سالمه الان چند وقتیه به گفته چند مربیه حرفه ای بدنم stopکرده تو این ۸سال فقط یه دوره whey  plotoniumبا کراتین مصرف کردم که تقریبا تاثیری روم نداشت من کلا طبیعی کارم واز لحاظ برنامه تمرینی هم زیر نظر مربی حرفه ای مسابقه هستم،به نظر شما واسه شوک دادن به بدنم باید چیکار کنم؟!لطفا راهنماییم کنید.به ادرس ایمیلم جواب بدین ممنون

commenter

سلام.خسته نباشید…من۱۶سالمه۶۸کیلو وزن دارم ۱۷۵قدم هست میخواستم بدونم استفاده از داروی متان برای من به مدت یه ما ه که ضرری نداره؟درضمن ۵تا بسته۱۰عددی هستش وفقط میخوام بدنم یه کم عضلانی بشه ونمیخوام به صورت حرفه ای کار کنم چند تا پودرم باهاش استفاده میکنم…لطفا راهنماییم کن….باتشکر

commenter

سلام مصرف استروئیدهای آنابولیک در افراد زیر ۱۸ سال به دلیل بالا رفتن هورمون های جنسی سبب توقف رشد استخوان ها پیش از زمان عادی میشه که باعث جلوگیری از رشد قد تا حد نهایی می گردد شما میتونید باتمرین درست رژیم درست خواب درست به هدفتون برسیدموفق باشید

commenter

سلام.خسته نباشید من ۲۰ سالمه قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۳ کیلو.یک ساله به طور مرتب کار میکنم و تا حالا فقط یه کراتین مصرف کردم.مشکل من اینه که خیلی زود بدنم میخوابه و با اینکه تغذیه و تمرین عالی دارم اگه سه یا چهار روی یکی از عضلاتم کار نکنم به طور چشمگیری میخوابه در ضمن بدنم خشک نیست و مقدار کمی چربی داره.ازتون خواهش میکنم یه مکمل یا دارویی بهم معرفی کنید که اینقد زود وزن و حجممو از دست ندم

commenter

خیلی ممنون که به سوال من پاسخ دادین…درضمن میگن داروهای متان عقیم میکنه آیا این مسئله در باره من که فقط میخوام یه ماه ازش استفاده کنم هم صدق میکنه…بازم ممنون از توجه شما وتشکر از سایت خوبتون

commenter

عقیم شدن با دوزبالا و طولانی مدت اتفاق میفته عقیم هم نکنه کبدت از بین میره

commenter

باعرض خسته نباشید مجدد خدمت مدیریت لطفا منو راهنمایی کنید

commenter

سلام حسین جان شما باید نوع سیستم تمرینتو عوض کنی

commenter

تایلندیا lsp خوبن
روش تشخیصش دیانابول اصل به این راحتیا نیست الان تقلبیشو خیلی خوب میزنن

commenter

سلام بهتره تو دوره یه استرویید خوراکی داشته باشی اقا کوروش

commenter

الان تقریبا هر روز تمرین میکنم ولی اگه کمترش کنم بدنم چربی میگیره حالا به نظرتون چیکار کنم؟

commenter

سلام…ببخشید دوباره مزاحم میشم…من یه بسته کراتین قرصی ۱۵۰عددی و۵بسته قرص متان ۱۰ میلی خریدم ومیخوام استفاده کنم به نظر شما ایا تاثیر خوبی میتونه داشته باشه وضرر که نداره….درضمن اگه میشه روش مصرف رو بگین .ممنون

commenter

مکمل ها که دوره به حساب میان که شما میگی دوره … رفتم دوست عزیز . مکمل ها از مواد طبیعی ساخته شده و برای بدن ورزشکار همیشه نیاز به حساب می آید مگر اینکه تغذیه شما بسیار عالی باشد

commenter

سلام اقا سامان مکمل و داروها روی بدن هر شخص یکطور عمل میکنه این بسته به تشخیص مربی میباشد و باید شما رو از نزدیک ببینه

commenter

محمد جان ما یه برند کراتین نداریم که از کجا بدونیم منظور شما کدومه ؟ حداقل نام برند کراتین بگو

commenter

اسم کراتین reactor pro3 هستش…درضمن پودرش بهتره یا قرصش؟….بازم ممنون.

commenter

۴الی ۵ کپسول ۳۰min قبل از تمرین
۴الی ۵ کپسول بلافاصله بعد تمرین

روز های غیر تمرین
۳-۴ کپسول سه بار در روز، ۳۰min قبل از غذا

commenter

سلام؛میخواستم بپرسم که اگه ناندرلون رو از جلو بازو بزنی فقط جلو بازوت حجم میگیره یا به قسمت های دیگه هم اثر میذاره؟

commenter

من ۱۸ سالمه قدم۱۸۲ و وزنم ۶۶ ؛آمپول ۲۵ میلی گرمی دارم هفته ای یا روزی چند تا از اینا بزنم؟

commenter

لطفا یکی جوابمو بده

commenter

سلام همچین چیزی صحت نداره
روی خود هر امپول نوشته تزریق عمین عضلانی بهترین جا هم باسن هستش
استروئیدها با سوزن بلندتر تزریق بشن بهتره تو عمق عضله میره و مشکلات آبسه و .. رو کمتر میکنه تفاوت چندانی نداره دوست عزیز شما به هر عضله ای تزریق کنی در آخر برمیگرده به کبد اما از خیلی ها شنیدم اگر به عضله ی خاصی تزریق بشه اون قسمت بیشتر رشد میکنه که فکر نمیکنم حرفشون زیاد اعتبار داشته باشه !
تزریق موضعی هورمون ها چون باعث تورم مقطعی در اون عضله میشه فرد استفاده کنه دچار این توهم میشه که اون عضله رشد کرده در صورتی که بعد از جذب کامل اون دم و تورم از بین میره
تنها دارویی که به درد تزریق موضعی میخوره سینتول هست که باعث تورم و ابسه دائمی میشه و اون عضله رو تا مدت ها برجسته نشون میده
بهترین جا همون باسن هست و موضعی اصلا فرقی نداره جز درد و دم و خطراتش.. موفق باشی

commenter

شما تو سن رشد هستید اصلا توصیه نمیشه

commenter

سلام خسته نباشید خیلی سایت خوبی دارین خیلی استفاده کردیم . من تا حالا چندتا دوره رفتم الانم یه دوره ۶ هفته ای بولدنون {هفته ای ۲تا} و متابلون اف{روزی۳تا} با مکمل کامل هستم میخاستم دوره پاکسازی و آنتی استرو÷ن رو برام بذارین ممنون.

commenter

با سلام و خسته نباشید مدت ۲ماه که میرم باشگاه پروتیین گلوتامین کراتین و دیانابول برداشتم و از خوردن قرص میترسم لطفا راهنمایم کنین،با تشکر

commenter

خوب چه اصراری داری دیانابول مصرف کنی خوب مصرف نکن مطمئنا عوارض داره
رژیم درست
خواب درست
تمرین درست
در کنارشم میتونی از مکمل ها استفاده کنی

commenter

سلام ۱۸ سالمه مدت ۴ روز ودر هر روز ۳عدد دیانابول مصرف میکردم صبح قبل بعد از باشگاه اما باعث سردرد و تیر قلبی شدم ایا ادامه بدهم یا خیر

commenter

با سلام
میشه راجب متابولون اف و مکانیزم اثرش روی بدن یه توضیح مختصر بدین ممنون میشم 
مرسی از زحماتتون.

commenter

مصرفشو قطع کن

commenter

سلام.خسته نباشی. حدود چهار هفته است میرم باشگاه از همون اول هم رفتم تو دوره دیانابول و اکسی متالون و اکسید متان با کراتین.دیانابول هایی که مربی بهم داده زرد رنگه و دایره ای ریز…..میخواستم بدونم بهم ننداخته باشه یعنی اینجور دیانابولی داریم؟؟؟؟ بعد به اون شکل تغییری ایجاد نشده وزنم اضافه شده سه چهار کیلو اما قدرت بدنی تغییری نکرده به اون شکل….ادامه بدم یا قطع کنم؟؟؟؟؟اگه میشه جوابشو رو سایت برام بذار ایمیلم مشکل داره.مرسی از راهنمایی ها سازنده ات منتظر جوابم.دمت گرم داداش

commenter

سلام مصرفشو قطع کن شما به جای اینکه از استرویید ها استفاده کنید به یک پزشک تغذیه یا مربی مجرب مراجعه کنید و زیر نظر ایشان به مرور عادات بد غذایی را کنار بگذارید تا بتوانید به وزن دلخواهتان برسید یادتان باشد که هیچ راه میان بری وجود ندارد و برای دستیابی به موفقیت دائمی باید سبک زندگی خود را عوض کنید
تمرین مناسب + تغذیه مناسب +استراحت

commenter

سلام و عرض ادب
من نزدیک ۴۵ روز هست بدن سازی کار میکنم و حدود ۴سال هم رزمی (جودو) کار میکردم
برای دوره مربی بدن سازی به بنده متابولون ۶۰ تا + واندیل سولفات ۳۰تا + کراتین ۳۰۰ گرم پیشنهاد دادند.
وزنم ۶۳ هست و قدم ۱۷۳
میخواستم نظرتونو درباره عوارض متابولون و در باره این دوره حتما بدونم . از مکمل پروتئین استفاده شه بهتره یا این داروها . لطف کنید واسم یک توضیح مختصر بدبد واقعا ممممممنوونتون میشم … تشکر

commenter

این همون دیانابول شرکت lsp هست عوارضش هم عوارض دیانابوله
بهتره از مکمل ها زیر استفاده کنید
آرژنین
پروتئین وی
کراتین
گلوتامین و اسید های آمینه
کازئین
و ….
عوارض دیانابول خیلی معمولند و شامل پوست چرب، جوش، افزایش موی بدن و صورت، پرخاشگری؛ حتی ممکن است سبب کچلی شود

commenter

با عرض سلام و خسته نباشید
من کمی تو مصرف استروئید زیاده روی کردم الان سر شونه هام و سینم جوش زده الان ۳ ماهه مصرفمو قطع کردم لیورگل و عرقیات هم میخورم ولی کم نمیشن چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

commenter

سلام علت جوشهای پوستی باید ببینی واسه چی بوده واسه استرو‍ن بالا بوده واسه dht مشکل کبد و … اگه واسه استرژن باشه میتونی از انتی استروژن ها استفاده کنی اگه dht که داروهای مهارکننده dht میتونه کمک کنه مثل فیناستراید اگه هم دورهای خوراکی از کبد هم هست که عرقیات گیاهی و داروهای تصفیه کننده کبد کمک میکنه
یه ازمایش بده

commenter
دانیال حسینی | آذر ۸م, ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۶

سلام خسته نباشید من الان تستسترون ۵۰با دیانابول آمینو۵۰۰۰کراتین گینر و آرجنین و گلو تامین دارم اینارو چجوری مصرف کنم خواهشن همشو بگین از عوارضشم خبر دارم

commenter
محمد هادی ملایی | آذر ۱۲م, ۱۳۹۲ در ۱۸:۲۸

با سلام خدمت شما.
راستش هر چی گشتم نتونستم طریقه مصرف مکمل ها رو پیدا کنم تا اینکه سایت شما رو دیدم.
من کراتین-پروتئین-تستسترون ۲۵۰-ناندرلون-دیانابول (آبی قلب شکل)-آنابول (کله ماری)
۱)آنابول روزی ۶ تا مصرف میکنم.۲تا بعد از صبحانه-۲تا بعد از ناهار-۲ تا ۲ساعت قبل از باشگاه.
۲)دیانابول ۳ تا ۲ ساعت قبل از باشگاه
۳)ناندرلون و تست رو با هم قاطی میکنم و یک روز در میان میزنم(در پا)
وزنم ۷۸ قد ۱۷۵
واسه حجم عضلانی چه ج.ری باید مصرف کنم.
ممنون از شما.

commenter

Salam
mishe begin agee bekhaym ye dore tarkibi az dianabol stnazol va sustanon beram bayad dose masrafishon dar hafte che jori bahsee?!vase kam kardane avarezeshon hamrahe dore chi bayad masraf kard?!chon khondam avareze masarfe dianabol ba test kheili shadide!
 

commenter

سلام دوست عزیزم من قبلا وزنه میزدم به مدت یک سال یه مدت ول کردم الان ۳ ماهی هست که دوباره بدن سازی کار میکنم هدفم افزایش قدرت بدنیه اصلا حجم برام مهم نیست، وزنم ۸۴ قدم ۱۸۲ ، ۲۵ سال سن … یه دوره برداشتم شامل کربو پروتیین ، امینو ۵۵۰۰ ،گلوتامین ، ۱۲۰ عدد قرص متان ۱۰ هنوز شروع به مصرف نکردم البطه اینو هم بگم که تا حالا هیچ مکملی استفاده نکردم میخواستم بدونم که عوارض این قرص رو چجوری میشه به صفر رسوند با مصرف چه داروهایی و اینکه چجوری مصرفشون کنم؟ اگه همینجا جواب بدین ممنونتون میشم .

commenter

سلام اینکه چه عوارضی داره و با چه شدتی در بدن هرفرد بروز میکنه یک مسئله کاملا فردی است و هیچ قانونی درباره ان وجود نداره برخی ازقهرمانان رشته های ورزشی مختلف پس از سالها مصرف هنوز عارضه شدیدی را تجربه نکرده اند در حالیکه خیلی ها دیگر پس از یکی دو سال راهی بیمارستان و … شده اند

commenter

تشخیصش بدون اطلاع از شرایط بدنی و … ممکن نیست به شکل حضوری با مربی مشاوره کنید

commenter

slm.aya masraf vin.diyanabol.metan.anapolon.ba’es aqim shodan mishavad↲Albateh joda joda masraf dashtam

commenter

salam ostad 
man dar hodode 6 mahe tamrino shoroe kardam 
dar hale estefade az proutoin hard core [all in one] hastam 
in protoin draye 60%protoyin v baghie hidri carbon v cratin v meghdary testestero v baghiye mavad ast
man yek baste ghorse dianabol 10 vye k baste ghorse liv52 daram vali nemidonam bayad chegone estefade konam 
?nemidonam ba ham mishe estefade kard yana
dar zemn vazne man 71 v ghadam 174 ast
mamnon
 

commenter

سلام معمولا این لیو۵ بعد از دوره هورمونی مصرف میشه قبل وعده های غذایی
دیانابول هم ۲۰ میلی گرم در روز می باشه که برای مبتدی ها تجویز می شودموفق باشید

commenter

بستگی به دوز مصرف و دوره مصرف داره
وینسترول تاثیر زیادی روی میزان ترشح طبیعی تست بدن نداره

commenter

Salam man ghorsi tahiye kardam k riye jabe neveshte shode danabol esm sherkatedham ag eshtebah nakonam balkan pharmaceuticals hast shanele 3kgeshabe 20 taiy k sar jam mishe 60 ta
Ghorsa sirati rang b shekle moraba va yek tarafe ghors neveshte shode B|P
Va tarafe dg mizanesho yani adade 10 ag etelati darid mamnon misham begid ag baraye sutetonam emksne gharar dadane sx bezarid dg marekadt rahat mishe axe daroro neshoneton dad merc

commenter

با عرض سلام خدمت شماد دوست عزیز من چند سالی است بدن سازی کار می کنم تمام حرکتهای که میزنم مثل (اسکات-ددلیفت)بد نیست اما در حرکت پرس سینه ضعیفم خواستم از شما استاد بزرگ که همه را راهنمایی میکنید بپرسم چه مکملی اصلی باید برای افزایش قدرتم بکنم وزنم:۱۱۲ کیلو است خواهش میکنم من را راهنمای کنید و جوابم را همینجا بدهید

commenter

سلام.من یه قرصی به نام دیانابول ۱۰ که صورتی رنگ هست وشکل قلب هست وروش نوشته h
میخواستم اطلاعات از این قرص به من بدین.مرسی

commenter

باسلام بنده یک دوره دیانابول می خوام استفاده کنم می خواستم ببینم با چه مکملی خوب جواب می گیرم وطریقه مصرف مکمل ودیانا بول رابرای من بگید
قد:۱۹۰
وزن:۹۰
لطفا به ایمیلم بفرستید
ممنون از همکاریتون

commenter

سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه بدنسازی هم نمیرم فقط تو خونه بدنسازی کار می کنم وزنمم ۶۰ و قدمم ۱۸۰ هست میخاستم یه کراتین خوب معرفی کنید که افزایش حجم عضلانی زیادی داشته باشه خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین اگه میشه لطف کنین به ایمیلم بفرستین… مرسی

commenter

اپتیمم

commenter

کدوم محصول اپتیموم بنظرتون بهتره برای افزایش حجم ؟
میتونم از دیانابول هم استفاده کنم ؟
تشکر

commenter

پروتئین وی کراتین و…
نه

commenter

salam
dadash in cheghad ehtemal dare baese rizesh mu she?

commenter

سلام بله مصرف استروئیدها در کسانی که مستعد ریزش مو و طاسی هستند باعث تشدید عارضه یا بروز زودرس این عارضه می شه

commenter

سلام.حدود ۲ ساله پاورلیفتینگ کار میکنم ولی بدون استروئید و فقط با مکمل(پروتئین و کراتین).اگه بخوام رکوردام بیشتر شه چه باید بکنم.منظورم همون دوره است.ممنون میشم یه برنامه کامل برا افزایش قدرت و حجم بالاخص قدرت به من بدین.سپاسگزارم

commenter

بنظر من هرمی بخوریم بهتر

commenter

سلامتی انسان انقدارزش داره که هیچ وقت نبایدبادست خودمون ازبین ببریمش.نریددنبال این داروها.ورزش کنیدکه سالم باشیدنه ازداخل بدن خودتون راخراب کنید.خودم ۸سال بدون هیچ دارویی کارکردم الانم خداراشکرمیکنم شماهم مراقب نعمت بزرگ سلامتی باشید

commenter

سلام آیا تنظیم رژیم غذایی در حیطه تخصصی یک مربی ورزشی می گنجد ؟ اگر نه صلاحیت این کار را چه کسی داراست ؟

commenter

سلام کار تنظیم و تدوین رژیم غذایی تنها در تخصص یک متخصص تغذیه است و تهیه رژیم غذایی ورزشکاارن نیز تنها در حیطه کاری یک متخصص تغذیه ورزشی خواهد بود یعنی شخصی که حداقل دارای لیسانس تغذیه باشد مضافا تجربه کارورزشی و همکاری با ورزشکاران نیز داشته باشد و حتی پزشکان دانشگاهی هم ۲واحد تغذیه را طی کرده اند نیز صلاحیت انجام این کار را ندارند مربیان ورزشی نیز که جای خود را دارند و به هیچ عنوان نباید در تنظیم رژیم غذایی دخالتی داشته باشند

commenter

سلام من ۱۷ سالمه بلوغ دیر رس دارم برای مصرف تستوسترون هم به دلایلی نمیتونم به دکتر مراجعه کنم میخواستم نحوه استفادشو بهم بگید
بنظر شما امپول استفاده کنم یا کپسول؟لطفا تعداد مصرف روزانش رو هم بهم بگید
اگه میشه جواب رو برام ب gmail هم بفرستید
مرسی

commenter

مصرف داروهای نیروزا قبل از سن ۱۸ سالگی برای ورزشکاران جوان مانند سم است در صورت مصرف حتما باید زیر نظر پزشکان ورزشی باشد.موفق باشید

commenter

سلام….. من قدم ۱۷۵٫ . و وزنم ۶۴ کیلو…. میخواستم ی دوره ای قوی و خوب برم…. و لی نمیدونم چی بخرم….لطفا میشه راهنماییم کنید؟ ی دوره ای میخوام که وقتی تموم کردم دوره رو زیاد کم نکنم…. ممنون

commenter

امیرپاور همه چیز که بستگی به مکمل نداره! برنامه ی تمرینی، تغذیه، استراحت ، اعصاب راحت و ۱۰۰۰ تا دلیل دیگه وجود داره که رو جواب گرفتن شما تاثیر داره.

commenter

با سلام ، از کراتین ، گلوتامین و پروتئین وی صددرصد استفاده نکن اگر می توانید آرژینین هم به این دوره اضافه کنید موفق باشید

commenter

سلام من ۱۹ سالمه ۲سال پیش ۱۲ کیلو کم کردم حالا ۶۵ کیلو باقد۱۶۶هستم چون به دکتر مراجعه نکردم وخودم رژیم گرفتم موهام خیلی کم پشت شده میخوام بدونم موهام برمیگرده؟

commenter

ریزش مو که در اثر رژیم غذایی با کالری پائین تر از ۱۲۰۰ و کم پروتئین ایجاد می شود معمولا اگر در مراحل ابتدایی باشد برگشت پذیر است شما باید از ویتامین ها و روی استفاده نمائید روزانه دو لیوان شیر خوب است ولی اگر در مراحل ابتدایی درمان نشود یا به دارو جواب ندهد قابل برگشت نخواهد بود. توصیه می شه شما به یک متخصص پوست و مو مراجعه نمائید موفق باشید

commenter

سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
۱.من حدودا یکسالی میشه که بدنسازی میکنم ولی توی این یکسال قرص یا مکمل اصلا نخوردم فقط برنامه غذایی داشتم آیا عضله هام میمونه یا اگه کار نکنم میره؟
۲.من در هفته سه روز روزی ۱.۵ تا ۲ ساعت تمرین میکنم هر دفعه همه عضلات رو کار میکنم این بهتره یا اینکه مثلا هر روز رو اختصاص به چند عضله خاص بدم؟
با تشکر

commenter

با عرض سلام و خسته نباشید من هفده سالمه و قدم ۱۸۳ و وزنه ۸۰ کیلو یکساله دارم بدنسازی کار می کنم از انواع مکمل های پروتئینی هم استفاده کردم ولی نتیجه لازم رو نگرفتم خیلی ها بهم گفتن دیانابول بخور و من قبول نکردم حالا سواله من از شما اینه اگه من فقط یه دوره پنج هفته ای مصرف کنم اونم برای جذب بیشتر این مکمل ها و دیگه سمت این چیز ها نرم بازم امکان داره تو این دوره مشکلی برای من پیش بیاد یا قدم بسوزه یا اینکه کبدم به شدت آسیب ببینه و آیا سم این دارو ها از بدن دفع می شوند؟ شما فکر می کنید یه دوره کوتاه پنج هفته برای بالا رفتن کیفیت عضلاتم و یه مقداری حجم بازم می تونه مضر باشه؟

commenter

سلام داداش من الان ۶۷ کیلوم با قد ۱۸۱ الان یه هفته است که یه ÷روتین با یه کراتین مصرف میکنم که درحال حاضر ۱۰۰ دیانابلم گرفتم به هراه ۱۰ میل تتسترون میشه طرز مصرفشو بهم بگی و ایا اینا یی که گرفتم جواب میده و عوارضش زیاده ممنون از لطفت داداش

commenter

Be salamo khaste nabashid age emkanesh hast be soale man pasokh bedid.

commenter

سلام رامین جان تو سن شماکراتین توصیه نمیشه چه برسه به استروئید

commenter

با عرض سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم قرص های lsp از خانواده کدام گروه از قرص ها می باشد؟

commenter

سلام و سپاس از مطالب بسیار مفید و صداقتتون. متاسفم که مربیایی رو تا به حال انتخاب کردم که نمیدونم به چه دلیلی داشتند با راهنمایی های اشتباهشون بدن من رو رو به ناودی میکشوندن حتی یکیشون مقام قهرمانی کشوری داشت و یکیشونم مقام آسیایی و خوشحالم که دوست واستادی مثه شما پیدا کردم که میتونم ازش راهنمایی بگیرم. من چند تا مشکل اساسی دارم ممنون میشم اگه لطف بکنین کامل جوابمو بدین چون از هرکی میپرسم یا نمیدونه یا با راهنمایی های اشتباهش وضعیتمو بدتر میکنه
من نزدیکه شش ساله که پرورش اندام کار کردم و الان یکساله که دارم پاور لیفتینگ کار میکنم و یکساله که دارم دارو مصرف می کنم . یه مدت هست که رکرود های من جا اینکه با مصرف دارو بالا بره روز به روز داره پایین تر میاد و تا اونجایی که خودم حدس میزنم به خاطر مصرفهای شدیدیه که داشتم من به توصیه مربیم ۲ماه یک روز در میون روزی ۲تا تستسرون اتناتنات مصرف کردم یکماه بعدش یه دوره دیانابول متان مصرف کردم یکماه بعدش دوره بولدونون پریموبولان مصرف کردم یکماه بعدش دوره سوستانون رفتم یکماه بعدش دوره متان رفتم تا بیست میل یکماه بعدش دوبارع متان مصرف کردم این بار تا ۵۰ میل و یکماه بعدش یه دوره دو هفته ای تست اتناتنات + ناندرلون مصرف کردم یه روز در میون یه دونه که از هیچ کودوم از این دوره ها قدرت خوبی نگرفتمو حتی نتیجه عکس هم داد .هاش سی جی هم چن تا زدم جدیدا هم یکم ریزش مو پیدا کردم که خونوادمو واقعا متعجب کرده و همشون میگن حتی پدر بزرگو همه عموها و بابامون موهاشون اصن نریخته چطو شده که مال تو ریخته.
الانم نزدیکه سه ماه که هیچ دارویی مصرف نکردمو الان فقط دارم یه کراتین با قرص ویتامین a و ویتامین b6 و… اینا برا ریزش موهام استفاده میکنم که جلوگیری از ریزش موهام هم نمیکنه مصرف میکنم.
.
.
.
من از شما سه تا سوال دارم استاد :
۱٫ دلیلش چیه که داروهایی که مصرف کردم رو رکوردم تاثیر نذاشتن؟
۲-چیکار باید بکنم که دارو رو بدنم اثر کنه و شما چه دوره ای رو برای قدرت محض با حجم خوب و مفید پیشنهاد میکنید؟
۳- برا اینکه از ریزش موهام جلوگیری کنم باید چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه بزرگواری کنین و کامل جواب بدین

commenter

ممنون میشم اگه بزرگواری کنین و کامل جواب بدین

commenter

سلام ، من ۴۵ سال دارم و مدت ۴ساله که بدن سازی کار میکنم وزن من ٨۴ کیلو هست میخواستم بدونک میشه از داروی دورابولین استفاده کنم اگه اوکی هست به چه صورت ممنون میشم برنامه بدین

commenter

ببخشید منظورم دیانابول بود

commenter

با سلام مجدد وعرض ارادت من ۴۵ سال دارم وزنک ٨۴ و۴ ساله تمرین میکنم برای افزایش حجم عضلات ووزن بدون باز گشت چه توصیه ای دارید که کمترین عوارضرو داشته باشه ممنون میشم بهم برنامه بدین با سپاس

commenter

سلام پیشنهاد میکنم مصرف نکنید دوز مصرفی دارو به سن . جنس وزن سابقه بیماری سطح فعلی هورمونها و ….. بستگی دارد

commenter

در نهایت تشخیص و انتخاب اینکه آدم از استرویید ها استفاده بکنه یا نه , با خودشه و کس دیگری حق نداره برای شما تصمیم بگیره . اما قبل از اون باید تحقیق کرد و یه سری اطلاعات راجع به عوارض ان بدست آورد. چون این کاریه که الان انجام میدید , ولی روی بقیه زندگیتون اثر میذاره

commenter

تغذیه مناسب + خواب و استراحت خوب + بدنسازی زیر نظر مربی = اندام زیبای طبیعی شما بدون بازگشت

commenter

سلام.ممنون ازاینکه اطلاعات خود رو نزد ما میگذاری این نهایت لطف شماست.
من حدود یک سال هست که بدن سازی رو به صورت مداوم وحرفه ای شروع کردم قبل ازاین هم طی چن مدت کار کرده بودم طی این یک سال اخیر من دو دوره رفتم دوره اول کراتین ،پروتین،گلوتامین،آمینو.تستسترون رفتم.دوره دوم از هورمون بولدنون استفاده کردم به همراه پروتین وکراتین هردو دوره برای من جواب دهی خوبی داشتن تنها مشکلی که برای من پیش آمد ریزش موسر بود.این بار می خواهم از شما کمک بگیرم تا یک دوره خوب وتا حد امکان عواز=رض کمی داشته باشد.وزنم ۷۱وقدم۱۷۸می باشد.
البته به من استفاده از پارابولان +وینسترول+دیانابول به همراه مکمل پیشنهاد شده بنظر شما صحیح می باشد.واگر درباره جلوگیری از ریزش موپیشنهادی دارید ممنون میشم

commenter

سلام خسته نباشید من دارای قد۱۸۴ ووزن ۷۹ میباشم ۱ سال بدنسازی کار میکنم ویک دوره پروتئین و کراتین و۵ اممول تست و۱۰۰ قرص متان مصرف کردم و حالا می خواهم یک دوره حجم بروم ناندرلون با تست و از این قرص دیانابول استفاده کنم نظر شما چیست لطفا کمکم کنید ممنون میشم.

commenter

سلام خسته نباشید من دارای قد۱۸۴ ووزن ۷۹ میباشم ۱ سال بدنسازی کار میکنم ویک دوره پروتئین و کراتین و۵ اممول تست و۱۰۰ قرص متان مصرف کردم و حالا می خواهم یک دوره حجم بروم ناندرلون با تست و از این قرص دیانابول استفاده کنم فقط برای افزایش حجم نمی خواهم وزن اضافه کنم ممنون میشم راهنمای کنید.

commenter

سلام و سپاس از مطالب بسیار مفید و صداقتتون. متاسفم که مربیایی رو تا به حال انتخاب کردم که نمیدونم به چه دلیلی داشتند با راهنمایی های اشتباهشون بدن من رو رو به ناودی میکشوندن حتی یکیشون مقام قهرمانی کشوری داشت و یکیشونم مقام آسیایی و خوشحالم که دوست واستادی مثه شما پیدا کردم که میتونم ازش راهنمایی بگیرم. من چند تا مشکل اساسی دارم ممنون میشم اگه لطف بکنین کامل جوابمو بدین چون از هرکی میپرسم یا نمیدونه یا با راهنمایی های اشتباهش وضعیتمو بدتر میکنه
من نزدیکه شش ساله که پرورش اندام کار کردم و الان یکساله که دارم پاور لیفتینگ کار میکنم و یکساله که دارم دارو مصرف می کنم . یه مدت هست که رکرود های من جا اینکه با مصرف دارو بالا بره روز به روز داره پایین تر میاد و تا اونجایی که خودم حدس میزنم به خاطر مصرفهای شدیدیه که داشتم من به توصیه مربیم ۲ماه یک روز در میون روزی ۲تا تستسرون اتناتنات مصرف کردم یکماه بعدش یه دوره دیانابول متان مصرف کردم یکماه بعدش دوره بولدونون پریموبولان مصرف کردم یکماه بعدش دوره سوستانون رفتم یکماه بعدش دوره متان رفتم تا بیست میل یکماه بعدش دوبارع متان مصرف کردم این بار تا ۵۰ میل و یکماه بعدش یه دوره دو هفته ای تست اتناتنات + ناندرلون مصرف کردم یه روز در میون یه دونه که از هیچ کودوم از این دوره ها قدرت خوبی نگرفتمو حتی نتیجه عکس هم داد .هاش سی جی هم چن تا زدم جدیدا هم یکم ریزش مو پیدا کردم که خونوادمو واقعا متعجب کرده و همشون میگن حتی پدر بزرگو همه عموها و بابامون موهاشون اصن نریخته چطو شده که مال تو ریخته.
الانم نزدیکه سه ماه که هیچ دارویی مصرف نکردمو الان فقط دارم یه کراتین با قرص ویتامین a و ویتامین b6 و… اینا برا ریزش موهام استفاده میکنم که جلوگیری از ریزش موهام هم نمیکنه مصرف میکنم.
.
.
.
من از شما سه تا سوال دارم استاد :
۱٫ دلیلش چیه که داروهایی که مصرف کردم رو رکوردم تاثیر نذاشتن؟
۲-چیکار باید بکنم که دارو رو بدنم اثر کنه و شما چه دوره ای رو برای قدرت محض با حجم خوب و مفید پیشنهاد میکنید؟
۳- برا اینکه از ریزش موهام جلوگیری کنم باید چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه بزرگواری کنین و کامل جواب بدین
.
.
.
پاسخ سه سوالی که پرسیدم ندادید ممنون میشم اگه جواب بدین

commenter

سلام حامد جان به نظر من شما اول یه چک آپ کامل کن

commenter

salam khaste nabashid.
agha man ye dore 9taee teste 250 zadam
alan dianabol gereftam 100ta .
doreye test ha emroz tamom shod
hcg begiram bezanam badesh dianabol bokhoram ya aval dianabol bokhoram bad ke tamom shod hcg bezanam?

commenter

salam behtarbod baham masraf mikardi intori dorat kheili tol mikeshe be nazare man masraf nakon

commenter

سلام ب همه دوستان
میخوام ۱ کراتین ۳۰۰ گرمی +۱۰ تا آمپول تستسترون+۱۰۰تا قرص دیانابول
تو ی دوره استفاده کنم از مدیریت عزیز خواهش میکنم طریقه مصرف شو. بهم بگه
ممنون

commenter

سلام دوره چندمته میخای بری دوره این چطور دوره ای ادم با یه کرایتن و تستسترون دوره نمیره پروتئین نداری

commenter

سلام آقا رضا
داداش قبلا ی کراتین خالی مصرف کردم الانم در حال حاضر چیزی ک گرفتم ی کراتین ۱۰تست ۱۰ ناندرلون ۱۲۰ دیانابول
مصرفش اگه خوبه لطفا طریقه درست مصرفشو بگید!
خیلی ممنون

commenter

سلام بهزاد جان به نظر من شمابهتره به جای مصرف استروئید از پروتئین کراتین امینو گلوتامین استفاده کنی اونارو پس بده

commenter

سلام اقا بهزاد شما در کنار استروئید باید از یک رژیم غذایی پرپروتئین حاوی ۳/۳ الی ۴/۴ گرم پروتئین به ازای هر کیلو از وزن بدن در طول روز استفاده شود و به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکارانی که استروئیدها را با رژیم های آبگوشت و کوکوسبزی مصرف می کنند فقط به عوارض جانبی آن دست می یابند !!!در کناررژیم غذایی هم باید مکمل پروتئین هم داشته باشی موفق باشید

commenter

سلام ب دوستای گلم
از اقارضا و آقا مهرزاد عزیز ممنون بابت راهنمایی مفید
آقا مهرزاد منظور شما اینه ک اگه کنار اینا ی برنامه غذایی خوب باشه هیچ ضرری نداره؟؟؟

commenter

سلام بهزاد جان منظوم این بود در کنار مصرف استروئید رزیم پرپروتئین داشته باشی زودتر به هدفت میرسی وگرنه استروئید عوارض خودشو داره

commenter

سلام مهرزاد جان
خیلی ممنون از راهنمایی ک کردی’

commenter

سلام اقا خسته نباشید
من قدم ۱۸۳و وزنم حدود ۷۳ هست
امروز دوره وینسترول خوراکی رو شروع کردم و چون حجم بدنم کمه میخاستم بدونم میتونم از دیانابول استفاده کنم؟
وینسترول رو یکی بعد صبحانه یکی قبل تمرین ساعت ۱۶میخورم،لطفا راهنمایی کنید در صورت نیاز چطور دیانابول مصرف کنم؟چه دوزی؟؟؟؟
ممنون

commenter

سلام تو دوره از دوتا استروئید خوراکی استفاده نشه بهتره
استفاده از دیانابول هم بهتره تو دو وعده با نهار صبحانه مصرف شه

commenter

سلام استاد
من یه چند وقتیه اکسی متولون مصرف میکنم به همراه پروتئین و کراتین دیانابول هم استاد کنار اکسی تجویز کرده بود ولی مصرف نکردم.
همین اکسی هم خوب و سریع حجم میده ولی عوارضش خیلی زیاده مثلا شبا قلبم کمی درد میکنه و صورتم را هم جوش میزنه حالت تهوع هم بعضی وقتا دست میده خلاصه اصلا به عوارزش نمی ارزه
سوالم این هست که تنها با پروتئین و کراتین و گلوتامین هم میشه حجم گرفت و رشد کرد؟
ایا این ها عوارض ندارند؟
وقتی یه دوره تموم میشه دوباره میتوانیم بلافاصله مصرف کنیم یا که اینها هم مثل دیانابول و اکسی و غیره اگه از ۶ هفته بیشتر شه مشکلی پیش میاید خلاصه این که بدون استروئئید هم میشه حجم و عضله سازی کرد؟
ممنون میشم اگر جواب ما را هم بدین

commenter

ممد جان شما با همون مکمل ها میتونی یه بدن توپ بسازی اصلا طرف دارو نرو کراتین باید دوره ای مصرف کنی گلوتامینم بهتره دوره ای مصرف کنی ولی پروتئین میتونی همیشه مصرف کنی

commenter

سلام و عرض ادب
من ۲۲ سالمه و قدم ۱۷۸ و وزنم ۵۰ می باشد و خیلی لاغرم به توصیه ی مربی بدنسازیم میخوام از قرصهای دیانابول همراه با پودر های کراتین و پروتین مصرف کنم ولی از عوارضش میترسم .
ضمنن معده ی من عصبی است و اسید ترشح میکند و درمان شدم و تا زمانیکه عصابم بهم نریزد خوبم و هیچ مشکلی ندارم.
میخواستم شما کمکم کنید که ببینم از این قرصها مصرف کنم یا نه؟
با تشکر از شما
در پناه حق

commenter

عزیزم ببخشید دوباره مزاحم شدم
شنیدم کبدم کثیف میشه میتونم اول ازمایش بدم که یک موقع کبدم کثیف نباشه بعد مصرف کنم
یا وقتی که مصرف کردم از کبد شور استفاده کنم .
کلا راهی بدید که بتونم از عوارضش جلو گیری کنم یا راهی نشونم بدید که بتونم وزنم رو از ۵۰ کیلو به ۷۵ کیلو ببرم خواهش میکنم کمکم کنید چون خیلی اذیت میشم از سرزنش دیگران
خواهشن به میلم جواب بدید منتظرم هر چه سریعتر
مرسی

commenter

سلام کلا استروئیدهای خوراکی دارای کربن ۱۷ االکیله شده هستند تا کبد نتواند آنها را در گذر اول تصفیه کند همینطور این مواد بر روی آنزیمهای کبدی عصر منفی داشته و فشار زیادی رو به کبد وارد میکنند

commenter

سلام خسته نباشید دوره ی من ۴۵ روزه است و روزی ۲ بار بدنسازی میکنم ، صبح و عصر میخواستم ببینم قرص های دیانابول رو چطوری باید مصرف کنم

commenter

میتونی با صبحانه و نهار مصرف کنی

commenter

با عرض سلام و خسته نباشید
تشکر از سایت خوبتون.
من مخواستم یه دوره برم که مربیم برنامه ای بهم داده که یکم میترسم برم.
قبلا چنتا دوره رفتم ولی این دوره به نظرم سنگین میاد. لطفا راهنماییم کنید. وزن ۸۵ قد ۱۹۰
دیانابول دکا تست ۲۵۰
هفته۱ روزی ۱۰میلی ۱۰۰ ۲۵۰
هفته۲ ۱۵ ۱۵۰ ۵۰۰
هفته۳ ۲۰ ۲۰۰ ۵۰۰
هفته۴ ۲۵ ۲۰۰ ۵۰۰
هفته۵ ۲۰ ۱۵۰ ۲۵۰
هفته۶ ۱۰ ۱۰۰ ۲۵۰
(دکا و تست هفته ای)
لطفا بگید این مقدار دوز برام مشکل ساز میشه یا نه؟ البته دوره های باکسازی روهم داده، مثل هاش سی جی و کلومیفن وتاموکسیفن
خیلی ممنون

commenter

سلام فراز جان این دوره که گفتی ه برای شخص خاصی با شرایط خاص استفاده میشه که مربی باید اون رو تشخیص بده به عنوان مثال بعضی ها با این دوره ها اصلا احتیاجی به آنتی استروژن ندارند و اگر آنتی استفاده کنند عوارض بیشتری گریبان افراد را میگیرد آنتی استروژن ها فقط با تجویز مربی آگاه و اهل فن امکان پذیره اشخاص زیادی را میشناسم که با مصرف همین آنتی استروژن ها مشکلات زیادی پیدا کرده اند . خود استروئید ها هم همینطور
درسته که همشون حجم عظلات را زیاد میکنند اما کسی که چربی و آب زیادی در بدنش هست به هیچ عناون نباید سراغ تستسترون انانتات بره و باید سعی کنه فقط از پروپیونات اون ها با دوزی که مربی تجویز میکنه استفاده کنه . بگذریم که شاید ۹۰% مربی هایی را که دیده ام از لحاظ علمی قبول ندارم البته بلانسبت قهرمانان با تجربه کشورمان . چون خیلی هاشون فقط از روی کتاب و مقاله میان دوره تجویز میکنند مثل نویسنده همین دوره که اصلا نیمدانسته تستسترون با تستسترون فرق داره البته شایدم یادش رفته که بنویسه
به نظرم من دوره دوره ای ۸ هفته ای دکادورابولین با دیانابول برو اینم خوبه اگه تست واست سنگینه تجویز آنتی استروژن ها حتی با رنگ پوست شخص میتونه تغییر پیدا کنه و حتی با در صد چربی و آب بدن . مربی باید از دیدن بدن شخص بتونه مقدار استروژن در بدن شخص را تخمین بزنه و با حساب درست بتونه آنتی استروژن تجویز کنه واسه پاکسازی هم از هفته ۵ ۶ نولوادکس اضافه کن ۲۰ میل وکلوماید هم ۷ ۸ اضاف کن ۵۰ میل میتونی بعدش هم از هاش سی جی استفاده کنی موفق باشی

commenter

slm mikhastam bedonam chera mokamel ha va daro ha ro baziya ziyad javab go nist

commenter

کلا ژنتیک ادما فرق میکنه بسته به استعداد افراد متفاوته مثلا دوستم با مصرف چندتا دیانابول حجم خوبی گرفت ولی من مصرف کردم انقد بهم وزن نداد

commenter

سلام .بیشتر از ۱ساله تمرین میکنم.میخواستم بدونم دیانابول رو میتونم همراه با آننتات و دکا مصرف کنم؟ اگه میشه تا چه مقداری خطرناک نیست رو برام یکم توضیح بدین.ممنون

commenter

سلام و خسته نباشید.من دو ماه بدن سازی میکنم و ورزش اصلیم والیبال.قدم ۱۸۶ وزنم ۶۹ کیلوی قبل بدن سازیم ۶۷ بودم ماه اول با کراتین ۲ کیلو بالا اومدم ماه دوم هیچی مصرف نکردم ولی الان دو روزه که ۱۲۵ تا دیانا ۱۰ میلی گرفتم با یه کراتین هفته ای ۱ دونه تست هم میخوام بزنم به نظر شما دورم خوبه یا راه حل بهتریم هست میخوام وزنم ۷۷ کیلو بشه ممنونم ازت داداس گلم مرسییییییی

commenter

بی زحمت واسه منی ک ۱۲۰ دیانای ۱۰ میلی دارم چند هفته ای و چطور مصرف کردنشو میگین ممنون روزهایی که باشگاه نداریم باید مصرف کنیم خدا مادرتو واست نگه داره مرسی

commenter

سلام برای پاکسازى دیانابول باید چیکار کنیم؟

commenter

سلام احسان جان بلافاصله پس از قطع دوره روزانه ۱۰ میلی گرم نولوادکس و ۱۰۰ میلی گرم کلومیفن بمدت دوهفته مصرف کنید تا سطح اسپرم به حالت اولیه باز گرددو همچنین از لیور گل ۱۴۰ روزی ۲ عدد برای پاکسازی کبد استفاده نمایید موفق باشید

commenter

salami,man qadam 175.vaznam 70 kiloe,, vase dore hajm protein olimp gain bolice 6000 4kg ba cratine qualitine gaspary va dianabol 10 gereftam , doreye khoobie? chetor masraf Knam?

commenter

سلام امیرجان پروتنین میتونی روزی ۴وعده استفاده کنی البته بسته به هدفت کراتین اول دوره بارگیری برو بعدشم روزی دو بار قبل و بعد تمرین دیانابول هم میتونی روزی ۲۰ میل به مدت ۵هفته استفاده کنی البته میتونی به جای استروئید از مکمل ها استفاده کنی مثل گلوتامین امینو اسیدها یا پمپ هم خوب جواب میده چه لزومی داره واسه چند کیلو وزن از استروئید استفاده کنی شما که هدفتون مسابقه نیست پس بهتره از مکمل ها در کنار یه رزیم خوب پیروی کنی موفق باشی

commenter

سلام بله روزهای غیر تمرینم باید مصرف شه و تا قبل از ساعت ۶ بعد از ظهر باید مصرف شه یعنی برا بعد از ساعت ۶ دیگه نباید مصرف کنی خطرناکه میتونی روزی ۲۰میل به مدت ۵ هفته مصرف کنی مصرفشم چون سطح سرمی دارو پایین هست سعی کن توی دوتا دوز بخوری یکی صبح یکی ساعت۲یا ۳ظهر فقط سعی کن همراه با غذا بخوری چون بعضیا به دارو خوراکی حساسن احتمال داره درد شکم بگیرن

commenter

سلام امیر جان دوره دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﺑﺎ دﮐﺎ که از ﻣﻮﺛﺮ ﺗﺮﯾﻦ دوره ها ﺑﺮای اﻓﺰاﯾﺶ وزن ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ دوز دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل ﻧﻤﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ ﺑﯿﺶ از ﻣﻘﺪار ۳۰ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم ‫اﻓﺰوده ﺷﻮد وﻟﯽ ﻣﯿﺘﻮان ﻣﻘﺪار دﮐﺎ را ﺑﺨﺎﻃﺮ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﻮدن ﻋﻮارض ﺟﺎﻧﺒﯽ آن زﯾﺎد ﮐﺮد. ﭘﺲ هرﮔﺰ رﯾﺴﮏ زﯾﺎد ﮐﺮدن دارو ﺑﺮای اﻓﺰاﯾﺶ ﮐﺎراﯾﯽ دوره را در ﻣﻮرد داروهاﯾﯽ ﻣﺜﻞ دﯾﺎﻧﺎﺑﻮل و اﮐﺴﯽ پیشنهاد نمی دهیم.
ﻣﯿﺰان ﻣﺼﺮف اﯾﻦ دو دارو ﺑﺎ هم ﺗﺎ ﺳﻘﻒ زﯾﺮ ﻣﺠﺎز ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ :
‫‪Dianabol 20-30 mg/day ‫‪
‫‪Deca-Durabolin 200-400 mg/day

commenter

به نطر من بهترین دوز مصرف مصرفی موثر ۲۵ تا ۵۰ میلیگرم ۴ تا ۶ هفته می باشد

commenter

سلام خسته نباشید . یه سوال داشتم این که :
من حدود ۵۰ تا دونه قرص متان مصرف کردم و روزی ۳ تا می خوردم . اما الان آزمایش کبد دادم و نتیجه که تو آزمایش نشان میده خیلی کبدم داغونه و این که نصبت به آزمایش قبلیم که ۲ ماه پیش بوده . ماله کبدم خیلی بالا رفته . ترسیدم راستش . گفتم ببینم چه کنم . قرص که دیگه قطع کردم . اگه بخوام دوباره آزمایش بدم کی بدم که اثرش از بدنم رفته باشه .
ممنون میشم

commenter

سلام آزمایش عملکرد کبد باید هر شش ماه یک بار تکرار شود تا آنزیم های کبدی به مقدار طبیعی برسند

commenter

سلام برای پاک سازی کبد قرص های لیورگل باید مصرف کنید داروخانه ها ۷۰ و ۱۴۰ دارند اگه ۷۰ تهیه کردید ۲تا صبح ۲تا ظهر ۲تا عصر و اگه ۱۴۰ تهیه کردید بجای ۲تا یکی مصرف کنید ۱۵ روز هم کافیه

commenter

سلام دوستان

من دوره گینر مس ۲۰ + کراتین کریستال + آرژنین + گلوتامین + مولتی ویتامین رو دارم میگذرونم میخوام از ۶۰ عدد دیاابول ۱۰ میلی هم استفاده کنم به تازگی باشگاه شروع کردم حدود ۱ ماهه باشگاه میرم قدم ۱۸۰ وزنم ۶۰ هست سنم ۲۵ میخواستم بدونم اگر مصرف با دوز پایین دیانابول استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟ فشار خون رو بالا نمیبره برای موی رگ های سر مشکل پیش بیاره؟؟؟ و اینکه چرا بعضی از سایت ها به این اشاره میکنن که ساعت ۶-۷ بعد از ظهر مصرف نشه؟ چون الان ماه رمضان هست باشگاه رو ساعت ۸ شب به بعد میرم….خیلی عجله دارم برای حجم و وزن حیاتی هست…اگر کمکم کنید ممنون میشم

commenter

با سلام.
من ۲۱سالمه ،قدم ۱۹۱ و وزنم ۷۵.بیشتر از یه ساله که دارم تمرین میکنم.تو این مدت تونستم وزنمو به ۸۰هم برسونم ولی کافیه که واسه ۱هفته باشگا نرم،بدنم شروع میکنه به وزن کم کردن.راستش یکم خسته شدم از این شرایط.مربیم یه دوره هورمون پیشنهاد کرده،ولی میخواستم نظره شما رو هم بدونم،حدودا ۹۰۰تومن میتونم خرج کنم. تا الان فقط یه کراتین و پروتین استفاده کردم اونم ۵ ماه پیش.
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.راستی تا حالا سه تا باشگاه عوض کردم و تمومه مربیایی که باشون کار کردم میگفتن استیله بدنت خیلی خوبه…لطفا کمک کنید.خیلی زحمت کشیدم این پولو جمع کردم.موفق باشید

commenter

سلام نمیخاد دارو مصرف کنی میتوینی ازپروتئین وی امینو کراتین یه پمپ بخر در کنار یه برنامه غذایی خوب بهت جواب میده

commenter

دوستان منم یه دوره ی ۳۰ روزه دیانابول استفاده کردم ولی با دوز پایین یعنی دوز روزانه م دو تا قرص ۵ میل بود که میشد ۱۰ میل. تو دوره ای که استفاده کردم خیلی لذت بخش رشد کردم ظرف یه ماه ۶ کیلو به وزنم اضافه شد. البته همراهش پروویرون هم میزدم. بعدشم یه دوره ۲۰ روزه پروویرون رفتم به اضافه سوپر تست همون تستسترون خودمون. ولی خدایی نزنید به استرسش نمیرزه. من خیلی احساس کاهش میل جنسی داشتم که با پروویرون حلش کردم تا حدی. یه مقدار عصبی و پرخاشگر بودم. به نظرم با تمرین مکمل آدم جلو بره شاداب ترو با اینگیزه تره تا با دارو. پوست بدون جوش و خوشگل بمونه حتی خیلی هم حجیم نباشید قشنگ ترید بخدا. من با یه بدبختی جوشای بعدشو ردیف کردم. این نصیحت من به شما به عنوان کسی که استفاده کرده از این دارو.

commenter

سلام وخسته نباشید خدمت مدیریت
من وزنم ۶۰ وسنم ۱۸هستش میخوام بدونم ایا دوره تستسترون با ناندرلون عضلانیش برام جه ضررایی و جه فایده هایی داره البته تو دورم کربوپرتئین,کراتین,با قرص دیانابول ومتانابول اف هم هس ایا اینارو باهم استفاده کنم ضرری داره لطفا بم بگید ک کدوماش جه ضررایی و جه فایده ای داره????کربو و کراتینم هردو ازشرکت mn هستن خوبه??لطفا جواب سوالامو ب ایمیلم بدید ممنونم از سایت بسیار خوبتون

commenter

سلام خسته نباشید. من یه دوره کپسول ۳۰ تایی تستوکپس (اندریول) از داروخانه گرفتم و مصرف کردم و الان چه قدر دیگه باید استراحت کنم تا دیانابول رو شروع کنم تو رو خدا اگه می شه جواب منو زودتر بدید. ممنون

ارسال یک دیدگاه

نام شما :
ایمیل شما :
وبسایت :
دیدگاه :