بعد از چند سال شرکت معتبر گاسپاری اقدام به تهیه مکمل جدید به نام سایز آن برای جلب حداکثری مشتریان به سوی مصرف این تیپ محصولات کرد اما با ارئه فرمولی جدیدی جایگاه جدید از مکمل ها را ارائه داد که برای به صرفه بودن مصرف مکمل های مواد فوق العاده مفیدی را با ترکیب های دقیق برای بازده بالا ارائه داد .

سایز آن از تعداد محدودی از محصولات است که توانسه هم جایگاه پمپ ها هم کراتین ها هم مکمل های افزایش وزن را یکجا جمع کند .

 

این محصول برای تیپ بدنی مزومورف و اکتومورف تهیه شده و برای تیپ های بدنی اندومورف توصه نمی شود .


مزایای این مکمل :
• دارای ۱۸۰ کالری
• بدون چربی
• ۵% کلسترول
• ۱۳% کربوهیدرات
• ۷% پروتئین وی ایزوله شده
• ۳۷ گرم شکر با کیفیت و مخصوص
• زنجیره کاملی از ویتامین های ضروری برای افزایش وزن
• دارای بهترین نوع کراتین فسفات و کراتین مونوهیدرات

فرمول افزایش حجم سلولی حاوی کراتین و نمک- اسید گلو****ک- است . سایزن اولین کراتین با دو سیستم تحویل کوتاه می-باشد که نیازی به بارگیری نداشته و به سرعت در سلول- بافت-های عضلانی به اشباع می-رسد . علاوه بر این سایزن اولین مهندسی طبیعی با طراحی ویژه کربوهیدرات برای ورزشکاران و بدنسازان می-باشد . هیچ چیز دیگری به پایداری و سرویس دهی طولانی-تر از سایزن در تمرینات سخت و پمپ-های عضلانی حیرت آور نیست .

سایزن بسیار سریع است شما افزایش پمپ خون و حجم عضلات قدرت و نیرو را احساس خواهید کرد و می-بینید در ۲۴ الی ۳۶ ساعت بعد از همان اولین سروینگ . سایزن بر خلاف دیگر مکمل-های مشابه چنانچه با شکم خالی مصرف شود ناراحتی برای شما ایجاد نمی-کند همچنین موجب بروز درد و حالت تهوع و تکرر ادرار نخواهد شد .کراتین Gluconate جدیدترین نوع کراتین می-باشد و شاید بیشترین اثرات رادر بین کراتین های دیگر از خود بروز دهد .این هست یک نمک یونی از یون کراتین که به یون گلوکز چسبانده شده است این فناوری توسط Bruce Kneller به صورت انحصاری در اختیار گاسپاری قرار گرفته است . به طور مختصر برخی تاثیرات و امتیازات سایزن : قادر ساختن به اجرای تمرینات سخت تامین انرژی در طی تمرینات طولانی و طاقت فرسا افزایش استقامت قدرت و حجم عضلانی پمپ مواد مغذی به داخل عضلات ماندگاری اثر مکمل برای مدت زمانی طولانی به راحتی در آب و یا آب میوه حل می-شود طعم عالی و دلچسب تاثیرات مثبت مصرف آن تا ۷۲ ساعت ادامه می-یابد بدون نیاز به بارگیری جذب سریع و نفوذپذیری بالا به سلو-ل های عضلانی افزایش تمرکز و تونایی ذهنی بهبود انتقالات عصبی عضلانی افزایش حجم بافت های عضلانی و سنتز پروتئین در عضلات بهبود سطوح هورمون-های آنابولیکی جلویگی از تخریب و تحلیل عضلات کاهش حجم چربی زاید و……….
طریقه مصرف  : یک پیمانه از محصول فوق را با ۱۶ تا ۲۰ اونس آب مخلوط کرده و در روزهای تمرین در حین تمرین و روزهای غیر تمرین قبل از خواب مصرف نمایید .تاثیرات قابل توجه مصرف آن در مدت ۳ روز اول استفاده و حدود ۹۰ درصد کل تاثیرات تا هفتمین روز مصرف و ۱۰۰ درصد تاثیرات در پایان ۳۰ روز مصرف مشاهده می-شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *