دنیس ولف راز کمر باریکی

دنیس ولف راز کمر باریکی خیلی ها دوست دارند بدانند که من چطور قطر کمر خود را کوچک نگه می دارم.اول از همه باید بگویم که بخش عمده ی آن مربوط به ژنتیک می شود که با آن متولد شده ام.کمرم همیشه خیلی کوچک بود اما تا قبل از آنکه تمرینات بدنسازی را شروع کنم واقعا کمرم خیلی هم کوچک دیده نمی شد.شانه هایم که رشد کردند و کمرم در همان سایز باقی ماند این خطای دید تشدید شد. برای کوچک نشان دادن کمر باید بالا تنه V شکل شود.

من حرکت ددلیفت را هرگز خیلی سنگین انجام نداده ام.هریک جلسه در میان در تمرین پا این حرکت را اجرا میکنم اما نه مثل رونی کلمن با ۳۰۰ الی ۳۶۰ کیلو گرم وزنه. در این حرکت به ندرت وزنه را از ۱۸۰ کیلو بیشتر می کنم اما فرم حرکت را درست رعایت می کنم ودر بخش بالای حرکت واقعا عضلات عضلات زیر بغل و پشت خود را منقبض می کنم.

دنیس ولف راز کمر باریکی
دنیس ولف راز کمر باریکی

اگربخواهم میتوانم ۴۰ الی ۹۰ کیلو وزنه را اضافه کنم اما واقعا نمی خواهم چرا که در آن صورت عضله دیگری از بدن از جمله باسن و عضلات شکم درگیر می شوند و در حالت دیگر کمرم باریک باقی نخواهد ماند.همچنین در تمرین شکم هم از وزنه اضافی استفاده نمی کنم بلکه صرفا ازوزن بدن خود بهره می برم.نکته آخر هم اینکه فکر میکنم نباید پرخوری کرد.سایز وعده های غذایی باید متوسط باشدتا معده بزرگ نشود.

 

دنیس ولف در یک نگاه:
وقتی کوچک بود به همراه خانواده اش از قرقیزستان مهاجرت کرده و ساکن آلمان شد ولف در سال ۲۰۰۵ قهرمان آماتورهای جهان در دسته سنگین وزن شد و از همانجا به عنوان یک استعداد بزرگ مطرح شد شاید خیلی ها با فیزیک دنیس موافق نباشند اما واقعیت آن است که او امروزه یکی از بهترین های جهان است.دنیس ولف از سال ۲۰۰۶ به مسابقات حرفه ای قدم گذاشت که در ادامه کارنامه او را مرور می کنیم.

 

دنیس ولف و بازگشت ناموفق به آرنولد کلاسیک 2018
در سال 2016 دنیس ولف به دلیل جراحی ستون فقرات، قادر به شرکت در مسابقات بدنسازی نبود. بعد از جراحی، دنیس ولف تمام تلاش خود را کرد تا به مسابقات بدنسازی بازگردد. بنابراین پس از بهبودی کامل، وی تمرینات خود را آغاز کرد و قصد داشت در مسابقات آرنولد کلاسیک 2018 حضور پیدا کند. در نهایت، این بازگشت آن طور که وی انتظار داشت پیش نرفت. با وجود این که دنیس ولف جراحی سختی را پشت سر گذاشته بود توانست فیزیک خود را تقویت کند ولی سطح آن برای مسابقات کافی نبود.

 

در مصاحبه دنیس ولف با رسانه GI، وی به تمرینات بازگشت خود در سال 2018 اشاره می کند و آن را بدترین تمرینات منتهی به مسابقات می داند. همچنین دنیس ولف توضیح می دهد که در شرایط جسمانی خوبی قرار نداشت و نمی توانست تمرینات بدنسازی را صد در صد انجام بدهد اما به دلیل این که به طرفداران خود قول داده بود، سعی کرد به مسابقات بازگردد.

 

در حالی که مصدومیت از ناحیه ستون فقرات روی تمرینات دنیس ولف تاثیر گذاشته است اما به هر حال وی سعی کرد تا فیزیک خود را برای مسابقات تقویت کند و در نهایت مقام 12 را در مسابقات آرنولد کلاسیک 2018 کسب کرد.

 

نتایج دوران حرفه‌ای دنیس ولف :

2018 آرنولد کلاسیک – مقام دوازدهم
2015 EVL’s Prague Pro – مکان چهارم
2015 مسترالمپیا – مقام چهارم
2014 سان مارینو پرو – مقام دوم
2014 EVLS Prague Pro – مقام اول
2014 آرنولد کلاسیک اروپا – مقام اول
2014 مسترالمپیا – مقام چهارم
2014 آرنولد کلاسیک – مقام اول
2013 آرنولد کلاسیک اروپا – مقام سوم
2013 مسترالمپیا – مقام سوم
2012 EVLS Prague Pro – مقام اول
2012 آرنولد کلاسیک اروپا 2012 – مقام دوم
2012 مسترالمپیا – مقام ششم
2012 آرنولد کلاسیک – مقام دوم
2011 Sheru Classic – مقام پنجم
2011 آقای المپیا – مقام پنجم
2011 استرالیا پرو – مقام اول
2011 آرنولد کلاسیک – مقام دوم
2011 Flex Pro – رتبه چهارم
2010 مسترالمپیا – مقام پنجم
2010 NY Pro – مقام سوم
2009 مسترالمپیا – مقام شانزدهم
2008 مسترالمپیا – مقام چهارم
2007 مسترالمپیا – مقام پنجم
2007 Keystone Pro Classic – مقام اول
2007 نیویورک پرو – مقام سوم
2006 آقای المپیا – مقام شانزدهم
جایزه بزرگ اسپانیا 2006 – مقام سوم
2006 قهرمانی حرفه ای مونترال – مقام پنجم
2006 Europa Supershow – مقام هفتم

 

نمایش تمام محصولات فروشگاه مکمل های ورزشی ادکوان

فروشگاه ادکوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *