نام محصول:

ال کارنیتین ۱۲۰عدد – کپسول

 

 

کار آیی:

۱-    حاوی مواد چربی سوز- انرژی زا

۲-    افزایش سوخت چربی تا ۷۰%

۳-    موثر درکاهش وزن افراد مستعد به چاقی

۴-    مانع از چاقی ، سلولیت ، تصلب شریان ها و بیماری دیابت

۵-    تسریع در باززایی به تعویق افتاده

۶-    بهبود در ظرفیت هوازی

۷-    تاخیر در روند پیری

۸-    مناسب بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت ، ترک اعتیاد ، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران سنگین   طرز مصرف:

۲ کپسول را روزانه به همراه غذا بلعیده و همراه آن آب بنوشید .

تعریف عمومی : ویتامین ب تی ( ال – کارنیتین) ویتامین انرژی زای طبیعی است که در علم رژیم غذایی در خصوص مراقبت و سلامتی تحول عظیمی به وجود آورده است . عواملی مانند  گذشت زمان  و محیط زیست به همراه یک رژیم نامعقول ذخایر ویتامین بی تی را به اتمام می رسانند. ویتامین ب تی نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح بافر سیتوپلاسماتیک و  غشاء انتقال دهنده برای اسیل و رادیکال های استیل و آیانها – مواد مغذی واکنش پذیر – چربی ها و کربو هیدرات ها ، آمینو اسید ها ، الکترولیت ها و میکرو المنت ها هنگامی که یکدیگر را منظم تکمیل می کنند بر عهده دارد: این عمل سوخت چربی را تا ۷۰% افزایش داده ، به کاهش وزن کمک کرده و و موثر بودن رژیم را تضمین و تثبیت می سازد. تولید چربی و کلسترول را محدود نموده و مقدار گلوکز را افزایش می دهد . از چاقی ، سلولیت ، تصلب شریان ها و بیماری دیابت جلوگیری کرده ، تاثیر فرآیند متابولیسم انرژی را افزایش داده و املاح معدنی را متعادل می کند . به باززایی تعویق افتاده سرعت بخشیده ، ظرفیت هوازی را بهبود  می دهد .

رادیکال های آزاد را از بین برده غشابیولوژیکی را تثبیت می سازد . احساس سلامتی را افزایش داده و  سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند . روند پیری را به تاخیر می اندازد.  ویتامین  مکملی ب تی به منظور کاهش وزن برای افراد چاق و مستعد به چاقی ، توصیه می شود .  همچنین برای بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت ، ترک اعتیاد ، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران با عملکرد بسیار زیاد و کلاً برای افراد ۴۰ سال و بالاتر توصیه می شود.  

هشدار محصول : از دسترس کودکان دور نگه دارید. از مقدار مصرف توصیه شده تجاوز نکنید . مکمل غذایی را نمی توان با رژیم غذایی متنوع و توازن جایگزین کرد.  

تعریف تخصصی: ال – کارنیتین ۵۰۰ فورت پلاس کپسولی حاوی ۵۰۰ گرم ال – کارنیتین می باشد . اولین کپسول تولید شده از پلیمر های کربوهیدارت گیاهی بوده و بالاترین دینامیسم جذب مواد فعال را تضمین کرده و با استفاده از کپسول های ژلاتینی از بروز خطر جلوگیری می کند . این محصول ایده آل افرادی  است که علاقه ای به جویدن و چشیدن قرص ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *