احتمال افزایش استقامت با مصرف نیتریک اکسید
شما اینجا هستید
مکمل های کاربردی متفرقه » احتمال افزایش استقامت با مصرف نیتریک اکسید

مکمل هایی که حاوی اسید آمینه ی ال آرژینین هستند، به طور معمول توسط ورزشکاران قدرتی برای افزایش پمپاژ خون استفاده می شوند.تحقیقات جدید دانشگاه اکستر حاکی از آن است که احتمال می رود مکمل های تقویت کننده به طور قابل ملاحظه ای باعث افزایش بنیه و توان ورزشکاران حین فعالیت های ورزشی طاقت فرسا مانند دوچرخه سواری،دو و شنا می گردد.

 

 

 

این اسید آمینه که با بررسی دانشمندان حاوی نیتریک اکسید می باشد ، باعث افزایش عملکرد ورزشکار بین ١ تا ٢ درصد در حین مسابقه می شود.

نتیجه ی عملکرد واقعی : برای ورزشکاران در سطح جهانی ، عبور از خط پایان حتی ١ درصد زودتر از بقیه می تواند تفاوتی بین کسب مقام اول وآخر را به همراه داشته باشد. برای ورزشکاران آماتور، این تفاوت ها چندان محسوس نیست اما اگر شما قصد دارید یک رکورد شخصی از خود به جای بگذارید، یک مکمل غذایی مانند Essential Amino Energy می تواند نیرویی را که شما برای موفقیت نیاز دارید ، تامین کند.

 


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره