آنابولیک هالو

مکملی که در حال حاضر می خوام براتون معرفی کنم شاهکار شرکت ماسل تچ هست که در دسته پاراهورمون ها قرار می گیرد و توسط سایت ادکوان معرفی می شود . آنابولیک هالو تاثیرات شگفت انگیزی برای بدن شما به ارمغان می آورد به شرطی که ۲۱ روز صبر کنید

. بسیاری از مشاوران پرورش اندام در ایران متاسفانه دوز مصرف مکمل که در جدول ارزش غذایی مکمل به آن اشاره شده را قبول ندارند و از خود دوز پیشنهادی تجویز می کنند در صورتی که خود را از ۱۲۰ مشاور و متخصص علوم تغذیه و دکترای ساخت دارو شرکت ماسل تچ با سواد تر می بینند .

به این مطلب اشاره کردم چون همین تجویز های غیر اصولی باعث شدند تا آنابولیک هالو نتواند در ایران بدرخشد و پاراهورمون هایی مانند T-Bomb  که از نظر من بی خاصیت هستند جای این مکمل با ارزش را بگیرد .

 

 

آنابولیک-هالو
آنابولیک هالوآنابولیک هالو ۳۹۲۲ میلی گرم آمینو و مواد ارزشمندی که سطح ترشح هورمون های رشد در بدن را به بالا ترین سطح می رسانند و بدنساز آماتور را از خوردن استروئید های خوراکی و تزریق هورمون های شیمیایی باز می دارد .

آنابولیک هالو با دارا بودن گروه ویتامین های B  و دوز مناسب کلسیم ، آهن ، سدیم ترشح هورمون رشد (سوماتروپین )  را به بالاترین سطح می رساند  .
آنابولیک هالو با دارا بودن کراتین مونوهیدرات ، اینوسین و امیتین افزایش چند برابر مواد را به ماهیچه ها بیشتر می کند و قدرت فوق العاده ای به شما هدیه می کند .
آنابولیک هالو با داشتن کارنیتین ، فیتوسترول ،کاموسین ، دی کلسیوم ، دی سیدیم ، دی پتاسیم و گاما قدرت عروق شما را برای عمل مواد و هورمون ها به ۴ برابر افزایش می دهد .
آنابولیک هالو با دارا بودن گروه آمینو های شاخه ای BCAA  ها به افزایش عمق ماهیچه و بالا بردن کیفیت عضلات و تفکیک آنها از چربی ها کمک بسزایی می کند .
آنابولیک هالو با دارا بودن گروه افزایش قدرت و انرژی که نام آن را اینسولوکیک گذاشته ماهیچه های شما را در حد انفجاز به دم عضلانی پایدار می رساند .
حالا اگر می خواهید از این موارد چشم پوشی کنید و از محصولات به اصطلاح پاراهورمون استفاده کنید .

 

آنابولیک هالو در سایز ۲ پوندی ۹۲۰ گرمی تولید و توزیع شده است که سه طعم تمشک وحشی ، پرتغالی ، گرفروت ارائه می شود .

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *