آمینو ۲۲۲۲

معرفی اجمالی محصول آمینو ۲۲۲۲

قرص سوپریور آمینو ۲۲۲۲ آپتیموم نوتریشن طیف کاملی از ۲۲۲۲ میلی گرم  از ۱۸ آمینو اسیدهای ضروری، مشروطاً ضروری و غیر ضروری را تامین میکند. این قرصهای بهینه شده از نظر سایز کوچکتر و بلع آنها بسیار راحت تر میباشد.

هر سروینگ ۵ گرم BCAA  همراه با آمینو اسیدهای میکرونیز شده را برای جذب سریع تر بدن تامین می کند. بی شک این محصول ترکیب با ارزشی از آمینو های عضله ساز  را در خود جای داده است.

قرص سوپریور آمینو ۲۲۲۲ آپتیموم نوتریشن محصولی عالی برای کسانی است که نیاز به پروتئین اضافی با راحت ترین شکل ممکن را دارند.

این محصول بهینه شده مناسب برای کسانی که دوره نقاهت بعد از بیماری یا آسیب دیدگی را میگذراند، سودمند برای ورزشکاران، مفید برای بزرگسالان ، سالمندان و نوجوانان میباشد. به عنوان یک مکمل غذایی، دو  قرص قبل از غذا و دو قرص قبل و بعد از تمرین میل نمائید، و یا طبق دستور پزشک یا متخصص تغذیه استفاده کنید. در جای خشک و خنک نگهداری شود.

 

آمینو 2222
آمینو ۲۲۲۲

 

 

بی شک این محصول ترکیب با ارزشی از آمینو های عضله ساز را در خود جای داده است. قرص آمینو ۲۲۲۲ آپتیموم نوتریشن محصولی عالی برای کسانی است که نیاز به مصرف مقدار بیشتری پروتئین با بهترین شکل و کیفیت دارند .همچنین به دلیل ارزش بالای غذایی در درمان انواع مصدومیت ها و بیماری ها به منظور تامین پروتئین مورد نیاز بدن استفاده میشود، سودمند برای ورزشکاران، مفید برای بزرگسالان ، سالمندان و نوجوانان میباشد .

ویژگیهای منحصربفرد

• بیش از ۲ گرم از تمامی آمینوها
• ارائه ۱۸ نوع متفاوت از اسیدهای آمینه
• حاوی فرم آزاد  ال کارنیتین برای افزایش تاثیر آنتی اکسیدانهای ویتامین C و E و کمک به متابولیسم چربی به عنوان منبع انرژی و جلوگیری از خستگی و ضعف عضلات
• حاوی فرم آزاد  ال اورنیتین برای کمک به تولید هورمون رشد و سم زدایی بدن و کمک برای متابولیسم چربی و جوانسازی سلولها و افزایش سیستم ایمنی

جلوگیری از پدیده کاتابولیسم (تخریب) عضلات پس از تمرین
بازسازی و ریکاوری عضلات
افزایش استقامت و توان در طول تمرین
کمک به کاهش چربی بدن
مناسب برای دوره کات جهت حفظ توده عضلانی
بازیابی سریع تر ماهیچه ها حین تمرین
جلوگیری از خستگی ناشی از تمرین طولانی
موثر در رشد عضلات و افزایش قدرت و کمک به حفظ سلامت مو و پوست
مناسب برای کسانی که دوره نقاهت بعد از بیماری یا آسیب دیدگی را می گذرانند.
قرص سوپریور آمینو ۲۲۲۲ آپتیموم نوتریشن طیف کاملی از ۲۲۲۲ میلی گرم از ۱۸ آمینو اسیدهای ضروری، مشروطاً ضروری و غیر ضروری را تامین میکند.

 

قرص ۱۶۰ و ۳۲۰ عددی

بافت موها ، بسیاری از آنزیم-های شرکت کننده در واکنش-های حیاتی بدن ، پوست و چشم و ……. همه و همه تحت تاثیر آمینو اسیدها هستند و به هیچ عنوان نمی-توان نقش موثر آمینو اسیدها در سلامتی و ورزش و زیبایی و تناسب اندام را منکر شد .

قرص-های آمینواسید از پروتئین شیر استخراج شده است .مصرف بلافاصله-ی آمینو اسید پس از تمرین از پدیده کاتابولیسم ( تخریب ) عضلات جلوگیری می-کند .در مرحله رشد تامین سریع آمینو اسیدها پس از تمرین بسیار حساس می-باشد .با وجود اسیدهای آمینه در خون بدن می-تواند از آنها برای سنتز پروتئین در عضلات استفاده کند و رشدی بی مثال را نصیب عضلات بدن شما نماید .

مقدار مصرف پیشنهادی :
۵۰ کیلوگرم تا ۱۰۰ کیلوگرم : ۶-۱۲ قرص
بیش از ۱۰۰ کیلوگرم : ۱۵ قرص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *