آمینو ۹۰۰۰ مگاتبز

این فرآورده برای هر کس که نیازمند پروتئین با کیفیت بالا و جذب سریع را دارد مناسب است.

این فرآورده برای افرادی که مایلند توده و حجم عضلانی با رشد سریع پیدا کنند مناسب می باشد مانند ورزشکاران حرفه ای (بدنسازی، وزنه برداری) و افرادی که به صورت تفریحی تمرین میکنند.

این فرآورده مکملی عالی برای بازتولید پروتئین ورزشکاران و ایجاد استقامت در ورزش های رزمی است که هم طی دوره کاهش وزن قبل از مسابقه و هم طی دوره آمادگی مصرف میشود.

 

آنابولیک آمینو 9000 مگاتبز
آمینو ۹۰۰۰ مگاتبز

 

 

در ضمن این فرآورده یک مکمل عالی غذایی برای افراد دارای کمبود عناصر اگزوژن یا افراد چاق که مایلند از چربی خلاص شوند و افرادی که دارای روش زندگی فعال هستند و به عنوان منبع اضافی پروتئین در راستای تولید عضله مفید می باشد. آنابولیک آمینو ۹۰۰۰ مگا تبز با انتظارات خانم ها که در دوره کاهش وزن، به تأمین پروتئین خود توجهی ندارند، متناسب است.
توصیه میشود این فرآورده طی دوره پس از تمرین با مکمل کربوهیدرات کربونوکس و چیلات کراتینین منیزیوم (کراتین مگناپاور الیمپ) و در مقادیر توصیه شده توسط تولید کننده به کار رود تا حداکثر حجم عضلانی با کیفیت به دست آید. سایر مکمل هائی که متناسب هستند از دسته افزایش دهنده های سطح تستوسترون بوده که شامل تریبوسترون ۹۰ و آستوسترون است.
بهترین زمان مصرف:
بلافاصله پس از بیداری، قبل از غذا خوردن، ۳۰ دقیقه قبل از تمرینات و بلافاصله پس از تمرینات ورزشی.
برای بیشترین اثر درکاهش بافت چربی توصیه می¬شود و در دوره قبل از تمرین، فرآورده را با محصولات ترموژنیک الیمپ (مثل ترمو اسپید، ترمو استیم، ترم لاین فورت یا ترم لاین ۲ و با دوز توصیه شده) ترکیب کنند.
این اولین فرآورده بازار است که با منابع پروتئینی هیدرولیزه خاص تهیه می¬شود تا علاوه بر منافع خاص ارائه شده با محصولات استاندارد مبنی بر پروتئین وی هیدرولیز شده، سایر فرآیندهای سوخت و سازی را که در تحول هماهنگ بدن ورزشکار و توان تمرین حیاتی است را تحریک نماید.
بدنسازی فقط مراقبت از عضلات نیست بلکه در مورد یکپارچگی کلیه فرآیندهای سوخت و سازی است که منجر به تحول آنها و ایجاد کارآیی کلی میشود. این فرآورده، پاسخ آزمایشگاه الیمپ به کلیه افرادی است که مایلند رویکرد حرفه¬ای و جامعی به ورزش داشته باشند.
یک فرآورده پروتئینی جامع که در آن هیدرولیزات آنزیمی با کیفیت عالی از دو منبع عالی پروتئین حیوانی یعنی پروتئین وی و پروتئین مرغ کسب شده است. این ترکیب امکان به وجود آمدن یک فرآورده اسید آمینه را می¬دهد که در هیچ فرمول دیگر بر مبنای پروتئین هیدرولیزه یافت نمی شود.

به علاوه کاربرد پروتئین مرغ هیدرولیزه در آنابولیک آمینو ۹۰۰۰ مگا تبز موجب افزایش گلیسین تا ۶ برابر، ال- آرژنین تا ۲ برابر، ال -پرولین تا ۱٫۸ برابر و ال آلانین تا۱٫۴ برابر میشود.

گلیسین در انتقال سیگنال های سیستم عصبی مرکزی که به عنوان ناقل (فعال ساز گیرنده NMDA) عمل میکنند نقش داشته و زیربنای سنتز اجزاء اسیدنوکلئیک (که برای سنتز پروتئین لازم است) را تدوین می-کند و به عملکرد صحیح فرآیند هماتوپویتیک (سنتز هم) یاری میرساند.

ال- آلانین، علاوه بر عملکرد ساختاری ایجــاد پروتئین های بدن، در جگر برای سنتز گلوکز به کار میرود و لذا مانع عضله خواری میشود (در صورتی که قبل از تمرین مصرف شود) یا به ضمیمه کردن سریع ذخایر انرژی و سنتز پروتئین کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *