هم پمپ عضله هم افزایش قدرت هم تحریک هورمون رشد

این یک تبلیغ نیست بلکه واقعیت تجربه شیرین من است .

خوب احتمالا تمام شما به این نکته توجه کردید که زمانی که در حال تمرین کردن هستید یا لحظاتی پس از تمرین چه دمی در بدنتان افتاده دوست دارید تمام مدت این گونه به نظر برسید خوب حالا دیگه می توانید برای همیشه این گونه به نظر برسید کافیه مطالب زیر را بخوانید.

ادامه مطلب: Nitrix BSN

یکی از مکمل های پیشگام نیتریک اکسید که نیتریکس نام دارد و هر روز از شهرت بیشتری برخوردار می شود ، همان مکمل مورد نظر ما است . در واقع نیتریکس ، تنها مکمل فوق العاده ای است، که می تواند بدن شما را در شرایط مطلوب حفظ کند . تحقیقات ، فرمول بندی ها و آزمایشات مختلف توسط پژوهشگران ظرف مدت یک سال صورت گرفت منجر به تولید این مکمل شد. این مکمل حاوی مواد لازم جهت افزایش مایعات خون و افزایش حجم سلول های عضله می باشد .

کار نیتریکس رساندین خون بیشتر به عضلات است که با افزایش حجم سرخرگها انجام می گیرد که این افزایش حجم خون باعث افزایشمقدار اکسیژن و مواد غذایی رسیده به سلولها ی عضلات می شود که باعث می شود تاثیر یک تمرین موثر و با نشاط را بیشتر احساس کنید.

ورزشکارانی که دو ساعت از وقت روزانه خود را صرف تمرین در باشگاه می کنند به کمک نیتریکس می توانند تغییرات عمده ای را در تمرینات و فیزیک خود شاهد باشند.

نیتریکس چگونه عمل می کند؟

ساده ترین وسیله ای که به کمک آن می توانیم به طرز کار نیتریکس اشاره کنیم این است که ان را به شکسته شدن یک سد تشبیه کنیم . سد وسیله ای است که میزان ورود آب به یک منطقه را کنترل می کند . در نتیجه ابی که پشت سد ذخیره می شود ، نمی تواند آزادانه وارد رودخانه ها و کانال های اب شود. زیرا این شما هستید که تعیین می کنید چه مقدار از آن را وارد یک منطقه خاص نمایید . حال تصور کنید اگر این سد در هم شکسته شود . اب ذخیره شده به راحتی می گریزد و با قدرت زیاد وارد کانال ها و مجاری می شود . این آب با سرعت غیر قابل باور جریان یافته و همه کانال ها را پر کرده و زمینی را که در آن جاری است نیز کاملاً سیراب می کند.

نیتریکس یا سد شکن ؟

نیتریکس به محض وارد شدن به جریان خون به نحوی مجاری خون را باز کرده و امکان ورود حجم بیشتری از خون را در عضلات فراهم می کند . در نتیجه همه مواد مغذی و حجم دهنده را در اختیار عضلات قرار می دهد . به عبارت ساده تر ، چنین پدیده ای سبب می شود خون سرشاری از مواد مغذی و مورد نیاز در دسترس عضلات قرار گیرد . به این ترتیب عضلات به شکل انابولیک تقویت شده و محیط خوبی جهت کاهش چربی فراهم می شود. حال لحظات خوشحال کننده ای را تصور کنید که مقابل اینه قرار گرفته اید و شرایط فیزیکی خود را تحسین می کنید . به لحظاتی فکر کنید که امکان تداوم و پایدار شدن این لحظات وجود داشته باشد.

نیتریکس و طریقه مصرف آن ؟

خوب من خودم به این روش مصرف می کنم پیشنهاد می کنم شما هم این گونه مصرف کنید هفته اول را به بارگیری این ماده خواهید گذراند. در همین هفته شاهد تأثیرات شگفت انگیزی خواهید بود کافی است شرایط قبل از استفاده از این ماده را به یاد آورید یا حداقل خود را در اینه نگاه کنید . حتی زمانی که به باشگاه نمی روید هم احساس دم و پمپاژ خون در عضلات را دارید .

هفته دوم در این هفته شاهد افزایش قدرت و حجم عضلات خود خواهید بود .

هفته سوم دیدنی است رگ هایتان قطور تر شده و عضلات سفت و محکم می باشند پس از تمرینات دیگر احساس خواب آلودگی نمی کنید روزها با نشاط تر شده استقامت فوق العاده ای کسب کرده اید. افراد باشگاه همه حیرت زده خیره به بدن شما و متعجب از این همه دگرگونی هستند. شما در صورتی که رژیم کم کالری و کم چربی داشته باشید می توانید بدنی زیبا و پر عضله را با این مکمل بسازید .

شما می توانید به طور متوسط روزی تا ۳ گرم یا ۳۰۰۰ میلی گرم از این ماده استفاده کنید.

این مکمل در بسته بندی ۱۸۰ کپسولی عرضه شده هر کپسول ۱ گرم وزن دارد که مصرف ۳ کپسول در روز به معنی ۳۰۰۰ میلی گرم در روز است .

اگر به تداوم دم عضلانی در روز فکر می کنید ۳ وعده ۱ عدد صبح ناشتا ۱ عدد ۲۰ دقیقه قبل از ناهار و ۱ عدد ۴۵ دقیقه قبل از تمرین اما اگر می خواهید در زمان تمرین خودتون رو نشناسید ۳ تا قبل از تمرین بخورید تا … .

گفتنی است این مکمل برای این که ۱۰۰% نیاز های شما رو برطرف کنه به یک مکمل پروتئین کامل و رعایت رژیم غذایی نیاز داره .

ترکیبات :
Folate-Folic Acid
L-Arginine AKG, L-Arginine Ethyl Ester, L-Citrulline
Hydroxypropyl Methocellulse (A Micro-Polymer Hydrophilic Matrix)
AVPT (Advanced Volumizing & Performance Technology)
Creatine Ethyl Ester-Beta-Alanine Composite (CarnoSyn®), Sodium Creatine Phosphate Matrix, Creatinol-O-Phosphate-Malic Acid Interfusion, Creatine ABB™ (Creatine Alpha Amino-N-Butyrate)
Phosphoplexx
Di-Calcium Phosphate, Di-Potassium Phosphate, & Sodium Phosphate
NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *