جی کاتلر ، بدنساز محبوب و قهرمان ۴ دوره رقابت های مستر المپیای سال های ۲۰۰۶ ، ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ برای حضور در مسابقات مستر المپیای ۲۰۱۳ اعلام آمادگی نمود .

 

 

خاطرنشان می شود که این ستاره ۳۹ ساله IFBB اولین رقابت حرفه ای اش را در سال ۱۹۹۸ به نمایش گذاشت و در دومین سالی که مسابقه داد ( ۱۹۹۹ ) موفق شد جواز حضور در مستر المپیا را دریافت نماید و از آن زمان تا سال پیش ، هر ساله به غیر از سال ۲۰۰۲ به طور پی در پی در مسابقات مستر المپیا حضور داشته و همیشه نیز به عنوان یکی از حریفان بسیار جدی به روی صحنه آمده است .

وی سال گذشته در حالی که از مصدومیت رنج می برد در ۲ رقابت مستر المپیا و شرو کلاسیک به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد و پس از آن نیز تحت عمل جراحی قرار گرفت و سپس ضمن یک استراحت مطلوب به تجارت مکمل های ورزشی – غذایی روی آورد .

 

این پرورش اندام کار اسطوره ای ، چندی پیش اعلام کرد که خود را برای حضوری قدرتمند در مستر المپیای سال آینده آماده خواهد کرد . وی افزود که در کنار دوست نزدیکش ( فیل هیث ) و تحت مربیگری هنی رامبد به صحنه معتبرترین مسابقه حرفه ای سال پا خواهد گذاشت .

 

قابل ذکر است که جی کاتلر دارای ۱۷۵ سانتیمتر قد بوده و تا کنون میزان ۱۴۰ کیلوگرم وزن دوران حجم را تجربه کرده و بیشترین وزنی که از او در مسابقات به ثبت رسیده ، میزان ۱۲۴ کیلو بوده است .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *