چربی سوزها مرده اند!
اول از همه یکی از شعارهایی که روی باکس این محصول نوشته شده را بگم
FAT BURNER is DEADجالبه نه ؟
چربی سوز قوی و خوبی هستش
یا بهتره که بگم قوی ترین و بيضرر ترین چربی سوز حال حاضر هستش و اما چرا نوشته
“چربی سوزمرد” به خاطر اینکه این نوع چربی سوز در حين چربی سوزی عضله سازی هم ميکنه یعنی شما نه تنها مثل دیگر چربی سوزها عضلاتتون رو از دست نميدین بلکه عضله سازی هم ميکنيدمن حتی شنيدم افرادی که دارای فشار خون بوده اند ازین چربی سوز استفاده کردن و کوچکترین آسيبی ندیدن قسمت جالبترش اینجاست که ٨ عدد قرص آبی رنگ داخل جعبه هستش که در آخر و پس از تمام شدن قرصها بایدآنها رو مصرف کرد.

Mitotropin چربی سوز حرفه ای محصولات گاسپاری Gaspari

ادامه مطلب Mitotropin چربی سوز حرفه ای محصولات گاسپاری Gaspari

میتوتروپین ساخت شرکت گاسپاری نیوتریشن تنها یک چربی سوز قدرتمند نیست. بایستی پذیرفت که دوره ی چربی سوزهای کلاسیک مدتهاست که به پایان رسیده است؛ زیرا این گروه از مکملها نتایج قابل قبولی پس از سالها ارائه نکردند. هم اکنون زمان عرضه چربی سوزهای قوی با ترکیبات بی نظیر فرا رسیده است!

میتوتروپین چه کارهایی انجام می دهد ؟

– افزایش متابولیسم بدن در هنگام استراحت

– ارتقاء میزان کاتکولامین(ماده ای که موجب افزایش حرارت بدن می شود) جهت سوزاندن چربی ها

– کمک به تعدیل اشتها

– افزایش احساس شادابی و سرزندگی

– افزایش تمرکز ذهنی

در بسته بندی میتوتروپین یک برنامه 52 صفحه ای راهنما وجود دارد که به صورت واضح برنامه ای مؤثر جهت ارتقاء کیفی فیزیک بدنی شما پیشنهاد نموده و دستیابی به یک فیزیک مسابقه ای را کاملا ممکن ساخته است. میتوتروپین را امروز امتحان کنید و بمب نوترونی باورنکردنی موجود در آن را در بدن خود منفجر کنید! این محصول را یک شرکت شناخته شده با قدرتهای خارق العاده یعنی “گسپری نوتریشن” برای شما تدارک دیده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *