MESO TECH مزوتچ

مزوتچ فرمول کاملی برای رشد دادن عضلات میباشد که شرایط آنابولیک پایداری را در بدن شما به وجود می‌آورد . این محصول حاوی ۴۵ گرم پروتئین ویتامین‌های مورد نیاز ، اسیدهای آمینه ضروری و مواد معدنی و مقادیر ی قندهای پیچیده فیبرها و …. می‌باشد .

این محصول در حقیقت می‌تواند جایگزینی برای وعده های اضافی شما باشد و با داشتن طیف وسیع مواد مغذی همچون یک وعده غذایی کامل بدن شما را تغذیه کرده و شرایط آنابولیکی را در آن پدید می آورد و رشدی پایدار را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

استفاده از آن در مواقعی که دسترسی به مواد غذایی ندارید و یا امکان تهیه غذا نمی‌باشد و یا به هر دلیل دیگری تونایی دسترسی به غذای طبیعی را ندارید بهترین جایگزین برای وعده غذایی می‌باشد و خیال شما را از هر بابت آسوده خواهد کرد .

 

MESO-TECH-مزوتچ
MESO TECH مزوتچ

این محصول به صورت پاکتی عرضه شده و از این بابت می توانید سروینگ‌های مصرفی خود در طول روز را همراه خود حمل کنید بدون آنکه نگرانی داشته باشید .

هر بسته از این محصول حاوی ۲۰ پاکت (۲۰ سروینگ ) می‌باشد هر سروینگ از این محصول ۳۲۰ کالری انرژی را در اختیار بدن شما قرار می‌دهد که در حدود ۷۰ کالری از آن از چربی‌های مفید تامین می‌شود .چربی‌هایی که علاوه بر ضروری بودن برای سلامتی شما اهداف شما در نیل به چربی سوزی را نیز تامین خواهند کرد .
طیف گسترده اسیدهای آمینه موجود در ان نیازهای آمینه‌ای شما را نیز برطرف خواهد کرد .
در ترکیب این مکمل علاوه بر موارد فوق مقادیر آلفا لیپوئیک اسید نیز افزوده شده که خاصیت آنتی اکسیدانی قدرتمندی داشته و از عوامل محرک ترشح طبیعی انسولین ( هورمون آنابولیک ) در بدن آدمی می‌باشد .
با افزایش ترشح طبیعی انسولین جذب مواد مغذی نیز بیشتر شده و عضلات به نحو بهتری با این مواد مغذی و آمینه ها تغذیه و بارگیری می‌شوند.

 

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *