آمینو انرژی ضروری مناسب برای همه زمانها
شما اینجا هستید
آمینواسیدها » آمینو انرژی ضروری مناسب برای همه زمانها

شما به یک مکمل آمینو اسید که حاوی آنتی اکسیدانها و انرژی زاهای طبیعی است چه نامی می دهید؟

 

 

آپتیموم نوتریشن چنین مکملی را آمینو انرژی ضروری می نامد. آمینو انرژی ضروری سرشار از آمینو اسیدهای ضروری همانند BCAAs می باشد که برای رشد عضلات بسیار مفیدند و به عنوان واحد های سازنده عضلات مستقیماً متابولیز شده و به بافتهای عضلانی تبدیل می شوند. هر سروینگ که شامل دو پیمانه از آمینو انرژی ضروری است آرژنین کافی برای سنتز نیتریک اکسید را تامین میکند. همین مقدار بتا آلانین مورد نیاز برای افزایش شدت و قدرت و طول فعالیت را در هنگام تمرین در باشگاه فراهم می نمایند.


آمینو انرژی ضروری ایده آل برای هر ساعت از روز می باشد چونکه شما خودتان انتخاب می کنید که چند پیمانه از آن را در یک لیوان آب خنک مخلوط کنید. آمینو انرژی ضروری را هر صبح برای ایجاد شادابی و سر حالی قبل از شروع کاری بنوشید. شما می توانید قبل تمرین برای افزایش شدت و قدرت و طول مدت فعالیت و بعد از تمرین برای ریکاوری و بازتوانی سریع تر عضلات و یا به عنوان نوشیدنی مقوی آخر شب آن را میل نمائید. نوشیدن این مکمل معجزه گر را برای هر زمان از روز توصیه می کنیم.

  1. علیرضا

    مقدار مورد نیاز روزانه یک مرد بدنساز به کلسیم/پتاسیم/سدیم/روی/منیزیم چه مقدار است؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره