این مکمل را کمپانی مکمل سازی «HDT» تهیه و به بازار عرضه کرده است. بدن آدمی همیشه در مواجهه با شرایط خطرناک و نامساعد، زنگهای خطر را برای هشدار دادن به ما به صدا در می آورد. اما ما در بسیاری از موارد توجهی به این هشدارها نکرده و راه خود را می رویم.

 

زمانی که با مصرف مکمل ها و حتی داروهای گوناگون، بدن و اندامهای حساس بدن را تحت فشار قرار داده و مسموم می کنیم، بدن را در شرایط سخت و دشواری قرار می دهیم که در برخی موارد منجر به بروز عوارض زیانباری می شود.

تا کنون مکملهای زیادی برای سم زدایی بدن تهیه و تولید شده است که این نمونه نیز یکی از آنهاست. استفاده مداوم از یک نوع مکمل، با سازگار شدن بدن با ترکیب آن مکمل همراه شده و از تاثیر آن در طولانی مدت کم می کند.

شما برای فرار از این نوع سازگاری مضر و درد سر ساز می توانید مرتبا مکمل مصرفی خود را تغییر داده و از انواع متنوع و گوناگونی که امروزه در بازار مکملهای غذایی نیز به فراوانی یافت می شود، استفاده کنید.

مکملی که در این قسمت آن را به شما معرفی کردیم، برای سم زدایی بدن تهیه و تولید می شود. این مکمل به صورت کسپول و در بسته های ۶۰ تایی در بازار موجود است. مصرف این مکمل و دیگر مکملهایی که برای سم زدایی بدن ساخته می شوند معمولا برای ورزشکارانی که علاوه بر مکملها، از استروئیدها نیز استفاده می کنند، ضروری به نظر می رسد.

طریقه مصرف: دو کپسول از این مکمل را باهم و قبل از اولین وعده غذایی که در طول روز می خورید، مصرف کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *