BionaboL

BionaboL نام ژنریک :

نام های دیگر : BIONABOL ،Methandrostenolone

Anabol, Reforvit-B, Trinergic, Anabolex, Pronabol, Bionabol, Methandon, Danabol, Metabolina, Nerobol آنابل یک استروئید قابل اجرایی زبانی با یک اثر بزرگ بر روی متابولیسم پروتئین است .

این دارو سنتز پروتئین را ارتقا می دهد بعلاوه این دارو ساختن پروتئین را حمایت می کند .

این دارو به ورزشکاران یک تعادل منفی نیتروژن و یک آسایش تو سعه یافته را می دهد .۲الی ۴ قرص در روز که تقریبا به هر بدنی نتایج مهیج و چشمگیری داده شود و همراه با اثرات قوی آنابولیکی اثرات جانبی آندروژنی معمولی نیز می آید . آنابل به استروژن تبدیل می شود . متاندیون یک دارو خیلی سمی است .

BionaboL
BionaboL

 

 

بنابراین یک دوز روزانه ی موثر برای ورزشکاران در حدود ۱۰ الی ۱۰۰ میلی گرم در روز می باشد (۲ الی۲۰ قرص ) و برای مبتدیان به بیش از ۲ الی ۶ میلی گرم در هر روز و برای رسیدن به نتایج چشمگیر و استثنایی در طی ۸ الی ۱۰ هفته کافی می باشد .

از آنجاییکه نصف طول عمر آنابل ۲/۳ الی ۵/۴ ساعت است حداقل در خواست دو بار در روز می باشد ، در روز های سخت آموزش نصف طول عمر کاهش می یابد

 

بنابرین درخواست سه بار در روز معقول به نظر می رسد و برای مصرف این دارو پیشنهاد می شود که قرص ها را در طول وعدهای غذایی میل کنید تا اینکه از درد های شکمی و روده ای تا حد ممکن جلوگیری شود آنابل یک اثر آنابولیکی و آندوجنتکی قوی دارد که خودش را در یک ساختار بزرگ جسمانی و توده ماهیچه ای در کسانی که استفاده کرده اند .

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

حجم اضافه شده توسط این دارو شامل یک افزایش واقعی و حقیقی ذر بافت ماهیچه ای است و نگهداری قابل توجه ای مایعات ، و به همین دلیل این دارو به ندرت به عنوان استروئید رقابتی استفاده می شود .

طیف مصرف این دارو بسیار وسیع است ، ورزشکاران بین ۲ تا ۲۰ قرص در هر روز استفاده می کنند به نظر می رسد که هیچ ارتباط مستقیمی بین افزایش وزن بدن و میزان مصرف دارو به نظرنمی رسد .

از آنجایکه آنابل خیلی سریع وزن بدن را افزایش می دهد در نتیجه ذخیره بالای آب ، فشار خون بالا و بالا رفتن ضربان قلب اتفاق می افتد

و این امر باعث تحریک غدد چربی دار می شود در نتیجه ایجاد جوش های روی صورت ، گردن ، قفسه سینه ، پشت و شانه ها می شود و پس از قطع مصرف افت شدید حجم و قوای جسمانی را به همراه دارد

آنابل بطور قابل توجهی میزان پروتئینی که سلولهای ماهیچه شکسته شده است را کاهش می دهد از آنجایکه آنابل الکل ۱۷ الفا می باشد و برای کبد مضر بوده و در دوز های بالا و مدت زمان طولانی باعث مسموم شدن کبد می شود حتی در مصرف ۱۰ میلی گرم در روز می تواند اندازه کبد را افزایش دهد

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *