بیت الله عباسپور نماینده خوب کشورمان در مستر المپیای ۲۰۱۲ بود. جوانی با غیرت و نماینده میلیون ها ایرانی در سراسر دنیا . جوانی که ثابت نمود یک ایرانی هم می تواند در مسابقه ای به بزرگی مستر المپیا شرکت نماید .

جوانی که دست رد بر نظر تمام کارشناسانی گذاشت که زمانی ادعا می کردند که ایرانی ها هیچ وقت به چنین درجه ای در پرورش اندام نمی رسند .

و این ورزشکار خوب کشورمان ثابت نمود که ایرانی می تواند ! عباسپور بعد از چهارمی در فیبو پاور آلمان ، سومی در مستر اروپا و چهارمی در نودریک فنلاند توانست با مجموع امتیازات به دست آمده جواز ورود به المپیا ۲۰۱۲ را به دست آورد و اولین ایرانی باشد که به نام کشورمان ایران در مستر المپیا شرکت می کند ( البته شهریار کمالی بدنساز ایرانی الاصل مقیم آمریکا در این مسابقات شرکت کرده بود نه با نام کشورمان ایران ) .

 

نکته قابل توجه اینجاست کسی از آقای عباسپور انتظار قهرمانی را نداشت و همین حضور در جمع برترین های دنیا برای ما افتخار بود . و باید به یاد داشته باشیم داوران مستر المپیا به تازه وارد های المپیا روی خوش نشان نمی دهند . مگر اینکه واقعاً بدنسازی ، در حد یک پدیده باشد . باید به یاد بیاوریم که رونی کلمن اسطوره پرورش اندام دنیا نیز در اولین حضورش در مستر المپیا مقامی بهتر از پانزدهمی نیاورد .

 

نکته ای که برای خیلی از پرورش اندام کاران و بدنسازان جای سوال است اینست که : چرا نامی از آقای عباسپور در خبرها و رسانه ها برده نشد . و فقط چند هفته نامه پرورش اندام و سایت های خبری اخبار مستر المپیا و حضور آقای عباسپور را پوشش دادند .

 

عباسپور در اولین حضورش خوب ظاهر شد . به هیچ عنوان تحت تاثیر جو مسابقه قرار نگرفت و بسیار مسلط به اجرای فیگور پرداخت . در فیگورها خیلی هوشمندانه از نقاط قوت بدن خود استفاده نمود و سابقه خوبی برای سال های آتی از خود برجای گذاشت . بی شک بیت الله یکی از خوش استیل ترین بالاتنه های المپیای۲۰۱۲ را داشت و باید گفت نماینده آبرومندی برای کشور عزیزمان ایران بود. شخصاً موفقیت های آقای عباسپور را به شخص آقای عباسپور و خانواده محترم ایشان و خانواده بزرگ پرورش اندام ایران و همه ورزشکاران تبریک می گویم . موفقیت بیشتر ایشان در میادین بزرگ آرزوی قلبی ماست . به امید خدا ورود آقای عباسپور به مستر المپیا ۲۰۱۲ روزنه ای باشد برای ورود بسیاری از بدنسازان ایرانی کشورمان که لیاقت رقابت در میادین بزرگ را دارند.

 

 

عکس های بیت الله عباسپور در مستر المپیا ۲۰۱۲ دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *