کراتین TRAC محصول شرکت MHP به روش مهندسی علمی ساخته شده است تا برای شما یک توده عضلانی و قدرتی غیرقابل تصور به ارمغان آورد!

 

کراتین TRAC

 

 

TRAC ترکیبی ست از همه فواید کراتین، اکسید نیتریک و فناوری رهاسازی تدریجی، اما نه در ۳ مکمل، بلکه در یک مکمل برتر علمی…! گفتنی ست که این یگانه پیشرفت بزرگ در تاریخ مکملهای پروتئینی ورزشی به شمار می آید!

ادامه مطلب کراتین TRAC

کراتین TRAC محصول شرکت MHP به روش مهندسی علمی ساخته شده است تا برای شما یک توده عضلانی و قدرتی غیرقابل تصور به ارمغان آورد! TRAC ترکیبی ست از همه فواید کراتین، اکسید نیتریک و فناوری رهاسازی تدریجی، اما نه در ۳ مکمل، بلکه در یک مکمل برتر علمی…! گفتنی ست که این یگانه پیشرفت بزرگ در تاریخ مکملهای پروتئینی ورزشی به شمار می آید! TRAC اولین کراتین همراه با نیترو می باشد. این کراتین دارای فناوری منحصر به فرد رهاسازی تدریجی Micro-encapsulation به منظور ارسال دو ترکیب اولیه آرژنین و کراتین می باشد. همچنین در این مکمل از سیستم ارسال اختصاصی مواد به منظور افزایش ارزش حیاتی دو ماده آرژنین و کراتین و رهاسازی تدریجی آنها در هنگام نیاز استفاده شده است.

با امتداد یافتن ارسال مواد به بدن و بهبود ارزش حیاتی ترکیبات، نه تنها بدنسازکاران دارای تمرینات سخت و پاورلیفترها و ورزشکاران دونده از آن سود خواهند برد، بلکه برای نخستین بار ورزشکاران استقامتی نیز می توانند از خواص کراتین ارتقاء یافته و پر بازده موجود در این مکمل بهره ببرند!

TRAC اولین و تنها مکمل موجود در بازار مکملهای غذایی ست که دارای انتقال اختصاصی TRT Nitro-Loading می باشد.

ویژگی های کراتین :TRAC

– بدون شکر

– بهبود انتقال کراتین

– افزایش سطح انرژی

– بهبود جذب و ارزش حیاتی مواد

– تنظیم سلولها و ترمیم DNA

– آنتی اکسیدان و حمایت کننده سیستم دفاعی بدن

– ارسال ممتد مواد غذایی

– تحریک غدد دوپامین، آدرنالین و نوراپینفرین

– افزایش جریان خون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *