چیتوسان
شما اینجا هستید

نام محصول:
چیتوسان
۶۰ عدد – کپسول
کار آیی:
۱-    حاوی مواد انرژی زا- چربی سوز
۲-    حاوی فیبر رژیمی برای کاهش وزن در بزرگسالان

 

Chitosan

 

طرز مصرف:
هر بار ۲ کپسول را ۳ تا ۴ بار در روز تقریباً ۲۰ دقیقه قبل از هر وعده غذایی مصرف نموده و همراه آن حدود ۱ دقیقه یک لیوان آب بنوشید.


این محصول یرای بزرگسالان به عنوان مکمل غذایی توصیه می شود .
تعریف عمومی :
چیتوسان ماده تعدیل کننده از جنس فیبر های چیتین از جنس استخوان های سخت تنان ( مانند خرچنگ ، میگو و غیره ) بوده و به عنوان فیبر رژیمی جهت کاهش وزن بزرگسالان به غیر از زنان باردار و شیر ده مورد استفاده قرار می گیرد . چیتوسان برای افرادی که رژیم غذایی نا مناسب و پر چرب دارند توصیه می شود . چیتوسان فرآورده ای از سخت تنان می باشد. در فضای اسیدی معده حل شده و به علت شکل ژله ای  خود به منزله تله ای برای مولکول های چربی محسوب می گردد .  بنابر این بسیار مهم است که چیتوسان همراه با مقدار بسیار زیادی مایعات که بهترین آن آب است مصرف شود . این عمل منجر به کاهش جذب چربی مولکول ها در روده ها و دفع محصولات غیر قابل تجزیه می گردد .

چیتوسان چیست ؟

چیتوسان یک ماده آمینو پلی ساکارید است، که به طور طبیعی بوجود می آید و از نظر شیمیایی شبیه به فیبر گیاهی سلولز است. بر خلاف فیبر گیاهی سلولز، چیتوسان دارای بار مثبت یونی است که میتواند نتایج قابل توجهی به بار بیاورد. برای مثال گزارش شده که پس از مصرف این مکمل چربی ذخیره، کلسترول، فلزات سنگین و مواد سمی که به شکل یک توده بزرگ در آمده اند، درحین ورود به گردش خون جذب و به طور کلی حذف شده اند. این ماده به شکل کاملا طبیعی، از پوسته سخت پوستانی چون خرچنگ و میگو بدست می آید. چیتوسان یک مکمل بسیار امن است به طوری که در طول بیش از ۲ دهه مصرف آن هیچگونه عوارض جانبی گزارش نشده است.

اثر چربی سوزی چیتوسان:

در واقع چیتوسان از ورود و ذخیره شدن چربی های غیر فعال و کلسترول از طریق جذب آنها جلوگیری می کند. تحقیقات مختلف نشان داده اند که چیتوسان ۵۵٪ بیشتر از هر فیبر دیگری در به تله انداختن و از بین بردن چربی ها موثر است. به همین دلیل چیتوسان سالهاست که به عنوان یک ماده طبیعی برای کاهش وزن و همچنین برای پاکسازی روده بزرگ استفاده میشود. زمانی که این مکمل به همراه یک برنامه غذایی کامل و یک برنامه تمرینی مناسب همراه شود میتواند به عنوان یک چربی سوز، بسیار موثر واقع شود.

 

 

اثرات کلی چیتوسان:

کاهش میزان کلسترول
کاهش چربی های بدن و کاهش وزن
تسریع در بهبودی و ترمیم زخم ها ، تاول ها، سوختگیها و …
درمان جوش صورت ( آکنه)
درمان اسید معده
افزایش دسترسی کلسیم
کاهش باکتری های دهان و دندان
داروی ضد سرطان
جذب مواد سمی زاید بدن
کاهش فشار خون
پیشگیری و درمان دیابت ملیتوس
تقویت کبد
کاهش دردهای عضلانی لومبار (ناحیه پایین کمر) و دردهای کمری
دوز مصرف دارو:

هر قوطی حاوی ۱۰۰ کپسول است . روزانه ۲ بار و هر بار ۲ کپسول مصرف شود. تحقیقات کلینیکی نشان داده است که در صورت مصرف این مکمل با ویتامین c اثرات آن تقریبا تا ۲ برابر افزایش می یابد.

توصیه ها:

حتما قبل از مصرف مکمل با پزشک مشورت نمایید. ( به ویژه خانم های باردار و شیرده)
دارو را دور از دسترس کودکان نگه دارید.
پیش از مصرف دارو اطمینان حاصل کنید که نسبت به مصرف مواد دریایی و سخت پوستان حساسیت نداشته باشید.
نتیجه گیری:

بر طبق گزارشات محققان ، این مکمل به عنوان یکی از بهترین و تاثیر گذارترین ، ایمن و سالم ترین روش های کاهش وزن که به طورکلی هیچگونه عوارض جانبی ندارد، شناخته میشود.

 

هشدار محصول :
از دسترس کودکان دور نگه دارید . از مقدار مصرف توصیه شده تجاوز نکنید . مکمل غذایی را نمی توان جایگزین یک رژیم متنوع و متوازن نمود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره