Cheaters Relief

در معرفی این محصول، شرکت سازنده و تولید کننده اشاره به این موضوع دارد که این مکمل برای ورزشکاران پیشرفته ای که دوره های کات می روند و همچنین برای ورزشکارانی که در رشته فیتنس فعالیت می کنند تولید می شود و به واقع نیز چنین است….

 

 

کنترل کالری مصرفی
ورزشکاران رشته پرورش اندام برای رساندن بدن به کات قابل عرضه در روز رقابت ناگزیر هستند در تمام طول سال اعم از دوران حجم و دوران کات، میزان کالری مصرفی خود در طول روز را کنترل کنند..

ادامه مطلب چیترز CHEATERS

رژیم های طاقت فرسا
صد البته باید به این مهم اشاره کرد که این کنترل بر میزان کالری مصرفی در طول روز در دوران کات و در دوران چربی سوزی پیش از رقابت ها شدید می شود و گاه کنترل های سختی که بر مواد غذایی مصرف شده در روز اعمال می شود افراد را به شدت می آزارد….

تنها کسانی که رژیم های طاقت فرسای دوران کات را یک بار در عمر خود رعایت کرده باشند از زحمتی که بر ورزشکار در این دوران می رود اطلاع دارند به گونه ای که واقعا برخی از افراد در نیمه های راه می برند و بی خیال رژیم می شوند.

رژیم های واقعی و حرفه ای چربی سوزی در حد مسابقات فیتنس و پرورش اندام چیزی نیست که عموم بتوانند از پس آن بر بیایند و واقعا طاقت فرساست و همین یک مسئله برای مردود بودن این تئوری و این اظهار نظر ابلهانه که امروزه از سوی افرادی که یک بار هم در محل باشگاه و تمرین حضور نداشته و با دیدن بدن های ساخته شده و از سر حسادت می گویند این بدن های ساخته شده ابدا کار نبرده اند و با دارو ساخته شده اند کفایت می کند….

روزهای تقلب
در این میانه هر از چند گاهی یک وعده از روز را به تقلب اختصاص داده و در این وعده تا حدودی از رژیمی که دارند فاصله می گیرند و غذاهای مورد علاقه خود را می خورند تا از یک سو از نظر روانی کمی ریکاوری شوند و از سوی دیگر بدن کمی از حالتی که در دوران رژیم در آن فرو می رود به در آید.

محصولی که در این شماره به آن اشاره می کنیم و آن را تشریح می کنیم در حقیقت ترکیبی است که آنزیم های مسئول شکستن و هضم و جذب قندها و چربی ها را در بدن مختل می کند و بدین ترتیب از جذب قند و چربی که اصلی ترین عوامل ایجاد چربی زاید در بدن بوده و اصلی ترین عوامل به تاخیر اندازنده ی چربی سوزی و کات است جلوگیری می کند…

مورد مصرف
به عبارت ساده تر شما با استفاده از این ترکیب می توانید یکی دو وعده در هفته را با خیال راحت تقلب کرده و از قند و چربی در غذاهایی که می خورید استفاده کنید بی آنکه ترسی از به همر ریختن رژیم و ترسی از وارد شدن چربی و قند به بدن داشته باشید…..

ارزش واقعی این مکمل
تنها کسانی که اشتهای بالایی داشته و در برابر غذاها و در برابر اشتها ضعف دارند و تنها کسانی که در دوران کات طاقت شان طاق می شود و رژیم ها را نیمه کاره رها می کنند از ارزش واقعی این مکمل و این ترکیب آگاه هستند…..

نکته
با این وجود گفته می شود که این ترکیب و این مکمل از ورود مواد مغذی مورد نیاز بدن در دوران کات به درون بدن نیز جلوگیری نمی کند و به عبارت ساده تر شما می توانید با استفاده از این ترکیب در دوران کات و در دوران رژیم های سختی که دارید وعده های غذایی تقلب خود را بدون ترس از اینکه رژیم شما شکسته شود و بدون داشتن عذاب وجدان از اینکه رژیم خود را موقتا می شکنید میل کنید…

کنترل قند خون
همانگونه که ذکر شد اولین هدف از تولید این مکمل کاستن از تاثیر منفی وعده های غذایی تقلب در دوران رژیم های سخت و طولانی بوده است و با این وجود شرکت سازنده در مرود این محصول ادعا کرده است که در برای کنترل قند خون نیز می توان از این محصول استفاده کرد…..
در ترکیب و در بدنه مکمل یاد شده از این مواد استفاده شده است:

Chitosan
این ترکیب ترکیبی است با منشا طبیعی که به چربی ها چسبیده و مانع از هضم و جذب چربی ها می شود و گفته می شود که هر واحد از این ترکیب هفت برابر خود چربی را مهار می کند…..

Cassia Nomame
این ماده نیز ترکیبی است که منشا گیاهی دارد و در حقیقت وظیفه مهار کردن آنزیم لیپاز را بر عهده دارد به این معنی که با مهار کردن این آنزیم مانع از تاثیر این آنزیم بر روی چربی ها می شود و چربی هایی که در دستگاه گوارش وارد می شوند بی آنکه جذب شوند از بدن دفع می شوند…..

NeOpuntia
این ترکیب نیز منشا گیاهی دارد و در حقیقت نوعی ترکیب چربی دوست است و به اسیدهای چربی چبسبیده و از جذب این مواد جلوگیری می کند….

Phaseo-Lean
این ماده نیز نوعی ترکیب گیاهی است که لوبیای سفید استخراج می شود و گفته می شود که با مهار آنزیم alpha amylase از جذب قندها جلوگیری می کند….

Citrilin HCA
این ترکیب نیز منشا گیاهی دارد و گفته می شود که آنزیم ATP citrate lyase را مهار می کند. این آنزیم در جقیقت وظیفه سنتز اسیدهای چرب در بدن را بر عهده دارد و وقتی این آنزیم در بدن مهار می شود می توان امید داشت تا از تشکیل اسیدهای ATP citrate lyase در بدن و در نتیجه از شکل گیری توده چربی در بدن مکاسته شود….

R-Alpha Lipoic Acid
در ترکیب این محصول همچنین افزاینده طبیعی ترشح انسولینت نیز به کار گرفته شده است.

ورزشکاران اغلب از تاین ترکیب برای وعده پس از تمرین خود استفاده می کنند به این معنی که اینم ترکیب با افزودن بر میزان تعرشحج انسولین در بدن به رانده شدن قند و مواد غذایی به درون سلول های عضلانی کمک می کند….

۴-Hydroxy-Lean
این ترکیب نیز منشا گیاهی دارد و اثر این ترکیب تنیز همانند اثر ترکیب بتالا بوده و به افزایش میزان ترشح انسولین در بدن کمک می کند….

Cinnulin-PF
این ترکیب در حقیقت عصاره دارچین است و به حفظ بالانس اسید چرب، کلسترول و تری گلیسیرید و به خحفظ بالانس قند خون کمک می کند…

نکته
همانگونه که متوجه شدید تمامی مواد به کار رفته در ترکیب و در بدنه این مکمل چیزی جز مواد طبیعی با منشا گیاهی نیستند و جالب است بدانید کشورهایی که این محصول را تولید و به ما عرضه می کنند و در قبال فروش آن به ما نیز پول به جیب می زنند پوشش گیاهی کچل و بی بخاری داشته و مواد اولیه ساخت این مکمل ها را به صورت خام از کشورهای جهان سوم وارد می کنند و یا دست کم بذر و نهال این گیاهان را از کشورهای جهان سوم وارد کرده و در کشور خود رشد و نمو می دهند!

هشدار
به دلیل اینکه این مکمل دفع مواد چرب و قندی از دستگاه گوارش را تشدید کرده و از طرف دیگر از جذب این دو درشت مغذی به بدن جلوگیری می کند دفع ویتامین های محلول در چربی با استفاده از این مکمل نیز امری عادی خواهد بود…

ویتامین های محلول در چربی
گفته می شود زمانی که از این مکمل استفاده می کنید ویتامی های A و D و E و K را نیز از دست می دهید و از این رو می توانید برای جبران این هرز رفتگی چهار ساعت قبل از مصرف این مکمل یا چهار ساعت پس از مصرف این مکمل این ویتامی ها و اسیدهای چرب مورد نیاز بردن را مصرف کنید….

هشدار
روزانه بیش از سه سروینگ از این محصول نمی توانید مصرف کنید.

یادآوری مهم
توجه داشته باشید که خوردن این مکمل تنها در موارد خاص و در وعده های غذایی تقلب مورد قبول و مورد تایید است و در صورتی که استفاده از این مکمل را به صورت عادت برای خود در طول روز در بیاورید اولا در طولانی مدت با بی اثر شدن آن بر روی بدن خود مواجه می شوید و از سوی دیگر تمامی ویتامین های محلول در چربی و اسیدهای چرب مورد نیاز بدن شما نیز به همراه قند و چربی هایی که این مکمل آها را دفع می کند از بدن شما دفع می شوند و در طولانی مدت با مشکلات عدیده ای در گیری می شود که داشتن چربی زاید در برابر این مشکلات بسی قابل تحمل تر است!

هشدار
در صورتی که از نارحتی هایی نظیر بیماری قند، فشار خون بالا، اضطراب، افسردگی و بیماری های قلبی و عروقی و دیگر بیماری ها رنج می برید پیش از مصرف این مکمل حتما با پزشک خود مشورت کنید و صد البته این هشداری است که خود شرکت سازنده در مورد این محصول داده است و بیچاره از این بابت بی خبر است که در اغلب موارد پزشک از وجود چنین مکملی با این مکانیسم اثر کاملا بی اطلاع است!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *