کارایی:
۱٫ افزایش قدرت ماهیچه ها
۲٫ پمپاژ شدید خون
۳٫ رفع خستگی ماهیچه های بدن
۴٫ بالا بردن تمرکز و افزایش تیز هوشی
۵٫بدنی سازمان یافته همگام با چربی سوزی بیشتر

 

 

ادامه مطلب  هموراش hemorush

دستور مصرف:
به عنوان یک مکمل غذایی یک پیمانه از محصول هموراش را با ۱۸۰ الی ۳۰۰ میلی لیتر آب سرد مخلوط و میل کنید.یک وعده از این محصول را ۲۰ دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید.

 

 

موارد احتیاطی:
در یک تک وعده بیشتر از ۵/۱ پیمانه مصرف نشود.

ایدۀ هموارش: بهترین دفاع، حمله است
وزنه برداری یک نبرد است! اگر میخواهید برنده شوید باید با جدیت به وزنه حمله کنید. موفقیت در سالن تمرین قبل از نخستین تمرینات جدی آغاز میشود. تحقیقات نشان میدهد وقتی سیستم عضلانی – عصبی قبل از تمرین با مواد مغذی محرک عملکرد تغذیه شود، اندازه و قدرت عضله سریعتر زیاد میشود.
باید قبل از شروع تمرین حجم خون را توسط اجزاء ارگوژنیک بالا برید تا هنگام تمرین در اوج آمادگی ذهنی و جسمی باشید. باید مرزها را درنوردید تا بهترین حالت شخصی خود را بیابید. این کار همیشه لازم است!
تاکتیک عملکرد هموراش: یک فرمول به ثبت رسیده که تولید قدرت و سوخت و ساز انرژی را اوج میدهد. از نظر بالینی، تجمع سریع خستگی عصبی، متابولیک و عضلانی اوج خروجی قدرت را کاهش میدهد و میزان رشد و نیرو و قدرت مطلق را میکاهد. هر یک از این ویژگیها نقش مهمی در میزان توان یافتن اندازه، قدرت و عملکرد زیادتر دارد. هموراش عملکرد عضلانی را در سه جبهه مورد حمله قرار میدهد: سوخت و ساز انرژی، حجم خون، و انتقال عصبی. در نتیجه توان بالا بردن وزنه، رشد و بازیافت بیشتر میشود.
شبکه قدرتی پیش از تمرین هموراش برای ایجاد هماهنگی میان اجزاء مواد طراحی شده است. در نتیجه یک فرمول بدست آمد که سایر فرآوردههای بازار قادر به رقابت با آن نیستند:
– افزایش اکسید ازت پلاسما برای وزنه زدن افراطی و پوست ترکاندن
– افزایش انرژی
– افزایش تمرکز و وضوح ذهنی
– تأخیر در ایجاد خستگی عضلانی
– افزایش قدرت خروجی توسط فعال سازی عصبی – عضلانی
– ترغیب ترکیب بندی بهتر بدنی و سوزاندن چربی
هموراش یک هیولای پیش از تمرین است که برای ارائه نتایجی قابل لمس طراحی شده است.

منبع: سایت نوترابولیک
هموراش دارای این مواد است: ۷ شبکه تقویت نیرو که در هماهنگی با یکدیگر قدرت تمرین را میافزایند.

شبکه فعال سازی اکسید ازت هموپمپ
اکسید ازت پلاسما از علل افزایش تحویل خون به عضلات است که حاوی اکسیژن، مواد مغذی و هورمون و غیره میباشد. در نتیجه، کیفیت تمرین بالا رفته، تولید نیرو افزایش یافته و بازیافت تسریع میشود. شبکه هموپمپ دارای AE2 میباشد (اژرنین اتیل استر، ارژنین اوروتات، ارژنین AKG).

شبکه حمل کراتین هموسل
این فرمول شامل سه کراتین طراحی شده است که مانند استاندارد طلا برای مکملهای افزایش عملکرد میباشد: تری کراتین اوروتات – چیلات منیزیم کراتین – و کراتین اتیل استر. تحقیقات نشان میدهد کراتین عملکرد را افزوده و تودۀ بدن را اضافه میکند. در سطح سلولی این کار با افزایش پروتئین زنجیره سنگین میوزین که جزء اصلی عضلههای انقبضای اسکلتی میباشد و تأکید روی عوامل تنظیم میوژن انجام میشود. به زبان ساده، این به معنی بلند کردن وزنه بیشتر در مدت کمتر است و نتایج سریع برای شما به ارمغان میآورد. تری کراتین اوروتات مولکول کراتین را به اسید اوروتیک متصل میکند که خود یک واسطه مهم در فرآیند تشکیل کارنوزین در سلول عضله است. معلوم شده که بهبود تراکم کارنوزین درون عضله، اثرات اسید لاکتیک حاصل از فعالیت شدید را خفه میکند. اسید اوروتیک میتواند سنتز زیستی فسفات کراتین را به سمت بیشینه تنظیم کند که برای بازیافت سریع آدرنوزین تری فسفات (ATP) بین فعالیتهای ضروری است.

شبکه خون ساز EPO
این شبکه مقولۀ تازهای در بهبود عملکرد طبیعی محسوب میشود. علفهای سنتی چینی و غربی را مخلوط کردهایم تا با ایمنی و اثربخشی حجم خون را افزایش داده و مقاومت در قبال خستگی را بیشتر کنیم. اکنون به شکل قانونی و ایمن میتوانید بر رقیب غلبه کنید. اچینلسیا پورپورا یک علف هندی است که دارای مزایای حمایت از دستگاه ایمنی و کاهش التهاب است. این علف بیشتر برای جلوگیری از سرماخوردگی به کار میرود ولی اجزاء آن میتواند به ورزشکاران و بدنسازان کمک کند تا سریع بازیابی کرده و مقاومت در برابر خستگی را بیشتر کنند.

شبکه ATP درون سلولی
ATP مولکول انرژی بدن است و بدون مقدار کافی آن فقط تا وزن بدن خود را میتوانید بلند کنید. خوشبختانه اجزاء شبکه حمایت از باز تولید ATP درون سلول دارای منافع دیگری مانند ارتقاء سوخت و ساز آیروبیک و تولید انرژی در عضله در حال تمرین میباشد.
بتا آلانین
این ماده داغترین مکمل بازار در حال حاضر است چون توان تأخیر در خستگی و افزودن قدرت انقباضی الیاف عضلانی II b را داراست. این ماده سایر اثرات شبکههای هموراش را تقویت میکند.

شبکه بهینه سازی عملکرد نوروژنیک
تمرین شدید مستلزم تمرکز زیاد ذهنی است. شبکه نوروژنیک هموراش دارای علفها و اسیدهای آمینهای است که به شکل طبیعی تمرکز ذهن و انتقال عصبی را افزوده، و احساس شادابی را ایجاد میکنند. در ضمن اشتها را کم کرده، سوختن چربی بهتر شده و تنش کاهش مییابد.
یکی از اجزاء، عصاره جرانیوم است که بسیار سمپاتیک بوده و اثرات آدرنالین را تقلید میکند. مزایای این ماده زیاد است و شامل ارتقاء فعالیت سوخت و ساز عضلانی، بسیج کردن چربی و تمرکز ذهن عالی میباشد. به علاوه، جریان خون به عضله بیشتر میشود. این کار شدت تمرین، قدرت بازیافت و رشد متعاقب را بهبود میدهد.

شبکه پشتیبانی انرژی TM و کاهش چربی اینفرنو
ظاهر شما منعکس کننده دورۀ تلاش شماست! بدین دلیل، ما شبکه قوی کاهش چربی اینفرنو را اضافه کردیم زیرا مصرف کالری را زیاد کرده و رها سازی و سوخت و ساز چربی بدن را به عنوان منبع انرژی تحریک میکند.
شبکه اینفرنو دارای یک ماده قلیایی چربی سوز به نام اودیامین است که دارای اثرات تحریکی متوسط میباشد ولی روی وزن بدن بسیار مؤثر است. به نظر میرسد این ماده جذب چربی غذا را کاسته و همزمان دمای بدن را افزایش میدهد و گرمازایی را تسکین میبخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *