همودرین برای زنان – کاملترین چربی سوز زنانه

کارایی:

– سوخت و ساز بیشتر همراه با فعالیت عروقی بهتر
– افزایش فعالیت سلول های چربی و چربی سوزی
– افزایش به کارگیری کربوهیدرات های موجود در بدن ، افزایش انرژی و مقاومت در برابر خستگی
– بالابردن سطح تمرکز، افزایش  نیرومندی وبهبود گردش خون برای مدت زمان طولانی

 

ادامه مطلب همودرین  HEMODRENE

دستور مصرف:

برای افزایش استقامت بدن از روزی یک قرص شروع کنید.
روزهای تمرین: یک یا دو عدد قرص را ۳۰ الی ۴۵ دقیقه قبل از شروع تمرین با ۲۴۰ الی ۳۶۰ میلی لیتر آب مصرف کنید.
روزهای معمولی: یک قرص را بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب در هنگام صبح همراه با صبحانه مصرف کنید و یک قرص را نیز همراه با وعده ی نهار.

انقلابی ترین روش چربی سوزی زنان را تجربه کنید.
اگر شما به دنبال اندامی ظریف و زنانه هستید احتمالاً از قرصهای داغ و جدید کافئینی چربی زدا که بازار را پر کرده استفاده می نمائید ولی در می یابید که ابتدا انرژی شما به اوج رسیده، سپس کاهش می یابد و اندام شما هنوز دارای شکل و احساس مطلقاً عالی موردنظر شما نیست. البته کمی وزن شما کم می شود اما در عوض دستیابی به حداکثر توان بدنی خود را فدا می کنید زیرا اکثر این مواد سایر اجزای مهم کاهش وزن و سلامتی را حذف می کنند. شرکتهای اندکی وقت و پول خود را صرف تحقیق در مورد اثربخشی و ایمنی مواد می نمایند و باعث به وجود آمدن اثرات  جانبی می شوند. دقیقاً به همین دلیل تیم پژوهشی نوترابولیک در صدد کمک به شما در کاهش وزن بر آمده و پس از بررسی کامل اطلاعات بالینی در کاوش قویترین اجزاء و ترکیبات مواد توانست ایمن ترین و کاملترین راه حل کاهش چربی را در قالب یک مجموعه به نام همودرین برای زنان عرضه نماید.
زمینۀ علمی هموردین زنانه

این مکمل دارای یک فرمول انقلابی چربی سوزی با اجزایی مثل آکائی صد در صد برزیلی و هفت ماده دیگر است که برخی از آنها خود محصولات کاملی هستند. برای سریعترین و مؤثرترین روش کاهش وزن باید دانست چگونه دقیقاً اجزاء گرمازا و ضد چربی را درهم ترکیب نمود تا نتایج باور نکردنی به دست آورد. با اینکه سایر محصولات کاهش وزن اجزاء مواد را با هم ترکیب می کنند، اگر نسبتها درست نباشد نتایج ممکن است برای سلامتی و اندام شما فاجعه بار از کار در آید. بدین سبب رویکرد نوترابولیک در تولید همودرین کاملاً بر پژوهش متکی است.
این محصول با فرمول دقیق اجزاء ایمن و قوی به اثبات رسیده  از نظر پژوهشی در قالب یک قرص چربی سوز عالی عرضه می شود که کاهش وزن را ساده تر از همیشه به ارمغان می آورد! در یک تحقیق دوازده هفته ای، افراد مورد آزمایش که از یکی از اجزاء اصلی هموردین استفاده می کردند بطور متوسط تا ۱۰۰% بیش از گروه شاهد وزن کم کردند (۴/۸ در قبال ۹/۲ پاوند). این دو برابر مقدار وزن ناخواسته ای است که از دست رفته است ! نتایج پژوهش نشان داد این کاهش وزن بیشتر در میان تنه بوده است.
همودرین زنانه همراه با دو مخلوط متابولیکی فعال ساز برای سوزاندن چربی ناخواسته طراحی شده است. اجزاء هموریدن زنانه یعنی انسولین K، نوروژنیک، دیوبولیک و هموفلو با یکدیگر عمل کرده و نوسانات انسولین را مهارساخته، اشتها را محدود کرده، تحویل و کاربرد مواد مغذی را بهبود بخشیده، تمرکز ذهن را افزایش داده و آب زیر پوست را بیرون می کشند و در این عملکرد گروهی کاهش وزن را بهینه نموده و کاملاً اندام شما را دگرگون می کنند. اما این تمام ماجرا نیست. تیم پژوهشی نوترابولیک فرمول همودرین را با آکائی صددرصد برزیلی غنی کرده است. مطالعات متعددی نشان داده اند که این توت مقوی دارای خصوصیات آنتی اکسید است و دارای آمینو اسیدها و امگا ۳ جهت بهبود تلاش در کاهش وزن می باشد. به علاوه، کمپلکس منحصربفرد در مالوژی نوترافم نیز با فرمول بندی دقیق بدان افزوده شده تا ظاهر عالی شما را حتی یک قدم جلوتر ببرد. این کمپلکس ویژه دارای اجزاء با پشتیبانی تحقیقاتی از قبیل کتانجک دریایی، بیوتین، روغن پامچال و غیره است و طوری طراحی شده که از فرآیند پیری جلوگیری کرده و ظاهر جوانتر، پوست شاداب و اندام سالمی ایجاد کند. با پشتوانه علمی همودرین رسیدن به یک ظاهر زیبا و متناسب را فراهم می کند!

شبکه فعال ساز سوخت و ساز لیپیدی

قبل از آنکه بتوان چربی بدن را سوزاند ابتدا باید آن را آزاد کرد. سلولهای ذخیره چربی به مکانهای خاص خود اتصال دارند. شبکه سوخت و ساز لیپیدی همودرین زنانه، سلول چربی را آزاد می کند و سپس در جواب به نیاز بدن به انرژی مصرف می شوند – این نیاز یا از فعالیت روزمره یا از ورزش بر طرف می شود. عصاره برگ منجیفرا اندیکا یکی از اجزاء شبکه بوده و دارای یک آنتی اکسید قدرتمند فنلی است که به شکل طبیعی در گیاهان وجود دارد و قند خون را کاملاً کاهش می دهد. این کار برای سوخت و ساز چربی ضروری است چون سلول چربی در حضور هورمون انسولین آزاد نشده و نخواهد سوخت. این هورمون در لوزالمعده تولید می شود و مسئول انتقال قند خون به درون سلولهای بدن و جایی است که باید برای تأمین انرژی مصرف شوند. هرگاه قند خون بالا رود (مثلاً با خوردن غذای غنی از هیدروکربن) به لوزالمعده فشار می آید که انسولین لازم برای تمام این قند را که باید به انرژی تبدیل شود تأمین کند. جهش انسولین به بدن هشدار می دهدمقدار زیادی انرژی در دسترس است و نباید چربی را بسوزاند، بنابراین بدن چربی را ذخیره میکند. بنابراین با افزودن این جزء مهم که در صنایع مکمل ورزشی تازگی دارد، یک سازوکار خاص برای مبارزه با چربی توسط منع سوخت و ساز و جذب اسیدهای چرب آزاد پدید میآید. عصاره برگ منجیفرا اندیکا به جای سوزاندن چربی، بدن را از شر آ‌ن رها میسازد. این یک ضربه ناک آوت در کاهش وزن محسوب میشود!
شبکه گرمازای پشتیبان اینفرنو

این کمپلکس دارای پنج جزء گرمازای تخصصی کاملاً پژوهش شده است که توان سوزاندن کالری بدن، کاهش اشتها، و فشار برای فرآیند چربی سوزی به حد افراط در راستای کاهش وزن بیشتر را بهبود میدهد.
شبکه پشتیبان انسولین K

کنترل نوسانات انسولین در کسب یک اندام ظریف و سکسی حیاتی است. انسولین K دارای اجزای قدرتمندی مثل K-R-ALA، دی پی نی تول، اسید کاروزولیک و سایر مواد برای حفظ سطوح سالم قند خون، بهینه سازی ذخایر مواد، و پشتیبانی از سوخت و ساز صحیح هیدروکربن است.
شبکه بهینه سازی عملکرد نوروژنیک

این شبکه از ترکیب دقیق و قوی ۴- هیدروکسی فنیل آلانین، جرانیوم، ثیامین، کولین و دی فنیل آلانین ایجاد شده که کاملاً تمرکز و وضوح ذهن را افزایش میدهد. این مواد با همدیگر کار میکنند تا ناقل عصبی (نوروترانس می ترکه واسطۀ انتقال و تقویت و مدولاسیون علائم عصبی بین نرون و سلول است) و کته کولامین (هورمونهای «نبرد – فرار» که از غدد کلیوی حین پاسخ به تنش آزاد میشوند) سنتز و ساخته شوند. بخصوص ۴- هیدروکسی فنیل آلانین در تحقیقات علمی از نظر نقش آن در سنتز هورمون کته کولامین نوراپی نفرین، اپی نفرین و دوپامین شناخته شده است. از سوی دیگر کولین مبنای ساختمانی استیل کولین میباشد که در انواع عملکردهای بدن از جمله تنظیم ضربان قلب و انقباض عضلانی دخالت دارد. در همودرن، این اجزاء ترکیب شدند و با مواد چربی سوز و گرمازا در راستای کاهش وزن شما عمل میکنند.
شبکه پشتیبان آبزدایی دیوبولیک

این شبکه انقلابی برای بیرون کشیدن آب زیر پوست و کاهش وزن میباشد. اجزای آن برای بهبود شکل عضلات و ایجاد یک اندام جلا یافته همکاری دارند.

شبکه پشتیبان جریان خون هموفلو

برای اطمینان از اینکه بدن شما حداکثر اجزای موجود در همودرین زنانه را جذب میکند، یک مخلوط قوی اتساع عروقی برای گشادی رگها و تحویل اجزاء به بدن گنجانده شد.

کمپلکس پشتیبان در مالو‍ی نوترافم

این ماتریس اختصاصی دارای اجزاء ضد پیری مثل کتانجک دریایی، بیوتین، روغن پامچال و غیه است و بویژه برای مبارزه با فرآیند پیری، ایجاد تصویری جوانتر، پوست شاداب و اندام سالم طراحی شده است.

همودرن، راهحل نهایی چربیزدایی

ایدۀ همودرین: از هیچ هزینه ای در راه تحقیق و توسعه دریغ نداریم
خطر اکثر فرمولهای کاهش سریع چربی آن است که نیاز به کافئین را زیاده از حد جواب داده ولی بسیاری اجزاء لازم را نادیده میگیرند. هر چه باشد صنعت تولید مکمل یک تجارت است و فرمولهای ارزان و بازاریابی انبوه جایی برای تحقیق و توسعه گرانقیمت باقی نمیگذارد. اما وقتی نوترابولیک به دنبال یک محصول باشد، محققان ما میدانند که از هیچ خروجی در راه تحقق و توسعه دریغ نمیشود. این بار ما یک راه حل نهای کاهش چربی در جهان را با نام همودرین عرضه میکنیم!
روش عملکرد همودرین: این فرآورده دارای شش جزء اصلی است که موجب سازگاری فیزیولو‍یک سوخت و ساز شده، کاربرد مواد مغذی و عملکرد عصبی – عضلانی را بهبود میدهد.
همودرین یک فرمول انقلابی کاهش وزن است که دارای شش جزء قدرتمند میباشد. هر شبکه در این فرمول میتواند به عنوان یک محصول مجزا توسط سازندگان در صنعت عرضه شود. کمبود وزن سریع و مؤثر مستلزم کاربرد یک مجموعه کامل کمک رسانهای گرمازا است که در مجموع نتایج مهمی میآفرینند. همودرین کلیه محصولات کاهش وزن را در یک بطری پر قدرت عرضه کرده و کاهش وزن را از همیشه آسانتر نموده است.
مواد همودرین با فرمول قدرت کامل کاهش وزن عبارتند از:
شبکه فعال ساز سوخت و ساز لیپیدی
چربی بدن قبل از سوخته شدن باید آزاد شود. معمولاً از «چربی ذخیره بدن» صحبت می شود ولی در حقیقت سلولهای چربی در محلهای خاص قفل شده و متصل هستند.
شبکه سوخت و ساز لیپید همودرین به شکل مؤثری کار می کند تا سلولهای وابسته چربی را رها کرده تا آنها در پاسخ به نیاز بدن به انرژی حین تمرین سوخته شوند. عصاره برگ منجیفرا اندیکا یک آنتی اکسید فنلی قوی است که کاهش قند خون را ایجاد می کند. این کار برای سازوکار لیپید حیاتی است زیرا سلولهای چربی در حضور انسولین آزاد نشده و سپس نخواهند سوخت. این ترکیب جالب که در صنعت مکملها تازگی دارد، از یک سازوکار مشخص و مجزا جهت ممانعت از سوخت و ساز و جذب اسید چرب آزاد استفاده می کند تا با چربی مبارزه نماید. بنابراین عصارۀ برگ منجیفرا اندیکا به جای سوزاندن چربی، بدن را از شر آن رها می سازد. این یک ضربه ناک اوت  و کاری در کاهش وزن محسوب می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *