کارایی:
۱٫ سطح وسیعی از ویتامین ها و املاح معدنی
۲٫ سرشار از رادیکال های آزاد برای جذب آنتی اکسیدانت
۳٫ عصاره گیاهی موجود سبب افزایش استقامت بدن شده و با انواع سرطان ها مبارزه میکند.
۴٫ ارتقاء سلول اسید های چرب اصلی

ادامه مطلب هموتست HEMOTEST

دستور مصرف:

به عنوان یک مکمل غذایی برای ورزشکاران و بدن سازان ۱ عدد قرص ۳۰ دقیقه بعد از وعده صبحانه و یک عدد قرص بعد از وعده غذایی نهار مصرف شود.
این شبکه ترکیب اجزای طبیعی است که قدرت افزایش تولید تستوسترون را دارند. مواد اولیه آن شامل موارد زیر است:
۱- فنوگریک (۵۰% فنوسید) دارای مزایای زیادی جهت سلامتی است مثل افزایش نیروی ***ی و افزایش تولید تستوسترون و انسولین. این علف دارای مقدار زیادی فروستونالولیک ساپونین است و با افزایش هورمون لوتینیزه (LH) و دهیدرو پیاندروسترون (DHEA) که خود بدن تولید میکند تستوسترون را ارتقاء میدهد. LH و DHEA محرک رهاسازی تستوسترون در بدن هستند. بدنسازان علاوه بر این مزایای تستوسترون اظهار میکنند که حین مصرف عصاره فنوگریک اشتهای بیشتری یافتهاند که این خود به مصرف غذا کمک میکند.
۲- فادوجیا اگرستیس نیز به افزودن سطح تستوسترون کمک میکند. این علف طبیعی افزایش غیرطبیعی در سطح تستوسترون که منجر به رقابت با تولید تستوسترون شما شود ایجاد نمیکند بلکه با افزایش LH این کار را انجام میدهد.
۳- سیسوس کودرانگولاریس دارای خواص آنابولیک و آندروژنیک است. تحقیق نشان میدهد این ماده افزایش قدرت را تسریع میکند و با اثرات آنابولیک آنتی گلوکورتی کوئید به حفظ بافت عضلانی طی تنش ورزشی و تمرین کمک میکند.
۴- اپی مدیوم ساجی تاتوم (یا علف بز ****) فعالیت ***ی را افزوده، تولید اسپرم را زیاد کرده و اثرات آندروژنیک متوسطی روی بیضه و غده پروستات دارد و در نتیجه به تمایل ***ی کمک میکند.
۵- LI (عصاره یوروکوما سونگی فولیا که از نظر پپتید یوری ۲۲% استاندارد شده است) ظاهراً مستقیماً روی تولید تستوسترون مؤثر است و به رهاسازی آن از سوی سایر هورمونها کمک کرده تا بتواند به سهلوت وارد سلول عضلانی شده و رشد را تحریک نماید.
۶- تری بولوس ترستریس علفی است که تمایل ***ی و رشد عضله را میافزاید و برای این اهداف، به تولید تستوسترون در بدن کمک میکند. مطالعات بالینی نشان میدهد این علف روی بدن مؤثر است و تولید چند هورمون را موجب میشود که با یکدیگر سطوح بالای تستوسترون را تحریک میکنند. بنابراین شما دارای عضلات متناسب، عملکرد ورزشی بهتر و افزایش دور از تصور قدرت ***ی میشوید.
۷- عصاره شیلاجیت مومیو یک محرک قوی طبیعی دیگر تستوسترون است. آن را آنابولیک روسی سیاه هم مینامند و یک کمپلکس گیاهی پر قدرت است. این ماده توسط ارتش و تشکیلات ورزشی روسیه تا چهار دهه افزایش قدرت و توده عضلانی و نیز توان شفا یافتن بهتر مصرف میشد. تحقیق نشان داد این ماده کارکرد تمرینی (یعنی وزن x تکرار) را تا ۱۵-۲۷% افزوده و مدت بازیافت را بهتر میکند. این ماده همراه اجزاء وزنه برداری و سایر اجزای شبکه هموتست با بهبود ریشهای فعالیت غدد هورمونی رشد سریع عضلانی را موجب میشود. در نتیجه بازیافت سریع و ساده است و سازگاری با تمرین و کسب عضلات بیشتری حاصل میشود.
۸- تخم دودر علفی است قدرتمند برای ارتقاء توان ***ی مردان. اجزاء فعال این ماده گروهی از فلاونوئیدها هستند که از نظر کورستین، کاسکوتین، آستراگالین، ویتامین آ، هیپروسید و استرول غنی میباشند. در مطالعات دیده شد، علف سطح تستوسترون در خون و جریان خون را افزوده و نوعی متسع کننده عروقی و محرک ***ی میباشد.
۹- رودولیا روزا یک فرآوردۀ قدرتمند برای بهبود عملکرد ذهنی و جسمی بوده و در ترکیب با تمرین، خستگی را کاهش میدهد. این ماده با افزایش ATP سلولی و سطح فسفات کراتین موجب طاقت عضلانی و ایجاد قدرت عضله میشود.
۱۰- عصاره قارچ دکمهای سفید حاوی فیتوشیمیهای اساسی است که نقش منع کننده طبیعی آروماتاز را دارد و با دستکاری در عملکرد آروماتاز، غدۀ هیپوتالاموس به بیضهها علامت میدهد تا تستوسترون بیشتری تولید کنند.

شبکه هموفلو
اگر شبکه اختصاصی هموتست برای افزودن سطح طبیعی تستوسترون و افزایش توده عضله کافی نبوده و قدرت ***ی را زیاد نکرده باشد با افزودن یک شبکۀ دیگر قدرتمند جای بحثی باقی نمیماند. شبکه هموفلو برای افزودن جریان خون به سلولهای عضلانی طراحی شده که به شدت روی طاقت تمرین و بازیابی بعدی اثر میگذارد.
با وجود این دو فرمول مؤثر در هموتست رقیبی به جای نمیماند. هموتست طوری مهندسی شده که به سادگی پر توانترین و مؤثرترین تقویت تستوسترون در جهان باشد و در عین حال شدت تمرین، کاهش مدت بازیافت، و بهبود قدرت ***ی را دربردارد. هرگاه در برابر آینه بایستید و آرزو کنید عضلات مواج، تنۀ قوی و پاهای تنومند را مشاهده کنید به فکر هموتست باشید چون این آرزو را به واقعیت مبدل میکند!

مراجع
کوچارد آ.، گیلرمه ر.ف بونو م.، اثرات آرژنین، هورمون رهاسازی هورمون رشد (GHRH) و نئواستیگ مین که به شکل منفرد یا ترویجی با هورمون رشد (GH) تجویز شده در خوک، Repord-Nutr-Dev، سپتامبر و اکتبر ۱۹۹۷، ۳۷ (۵) : ۹-۵۸۹٫
تورسلو آ.، پانزری جی.، سرامناتی پی، کارولیو ام. سی.، گلگو ئی.، کامانی اف.، مولر ئی. ئی.، لوکاتلی وی. دخالت سیستمهای سوماتواستاتین و کولینرژیک در سازوکار تنظیم بازخوردی هورمون رشد در موش صحرایی. نشریه اندوکرینال، مه ۱۹۸۸، ۱۱۷(۲) : ۲۷۳-۸۱٫

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *