نگ (نسل جدید گلوتامین) NAG

 

 

(ان – استيل- ال- گلوتامين)

* موجب توليد هورمون رشد مي شود

* ذخيره گليكوژن را افزايش مي دهد

ادامه مطلب: نگ (نسل جدید گلوتامین) NAG

* مدت زمان پمپ شدن عضلات شما را طولاني تر مي كند

* كاركرد حسي و عملكرد هوش را تقويت مي كند

* سيستم ايمني بدن را تثبيت مي كند

* دفع سموم ناشي از مصرف الكل – سيگار- داروهاي شيميايي و هورموني از كبد شده و آنزيم هاي كبدي را تنظيم و تعديل مي كند.

در كشورهاي خارجي نگ به عنوان يك داروي ضد زخم معده شناخته شده كه با ايجاد يك لايه محافظ از تاثير اسيد معده بر روي جدار داخلي معده جلوگيري مي كند به اين طريق كه با فعال كردن يك واكنش شيمايي به عنوان يك حائل ضد اسيد عمل كرده و همزمان از ترشح پپسين جلوگيري مي كند.

تحقيقات باليني اخير نشان مي دهد كه نگ در حالي كه حافظه و قدرت تمركز را تقويت مي كند يك ماده محرك اعصاب نيز مي باشد. از لحاظ شيميايي نگ نوع استيليتد از گلوتامين (اسيد آمينه اي كه به وفور در بافت عضلاني و اسكلت بدن يافت مي شود) است. نگ در آب پايدارتر بوده و از لحاظ سوخت و ساز و انتقال اثرات بيولوژيكي از گلوتامين معمولي و حتي گلوتامين پپتايد موثرتر است.

همچنين نگ نقش مهمي را در افزايش حجم سلولهاي عضلات – ذخيره گليكوژن و افزايش توليد هورمون رشد داشته و در عين حال از عملكرد سيستم ايمني و سلامت كبد فرد پشتيباني مي كند.

نگ تركيبي فوق العاده تطبيق پذير است كه تحقيقات فراوان استفاده از آن را همراه با رژيم غذايي براي ورزشكاران و همچنين مصارف پزشكي تضمين مي كند.

نحوه مصرف:

حداقل دو بار در روز و هر بار يك قاشق چايخوري براي دستيابي به نتيجه مطلوب (ترجيحا يك وعده 30 دقيقه قبل از تمرين و وعده بعدي بلافاصله بعد از تمرين مصرف شود)

اين محصول را مي توان همراه با Infusion – V-12 Turbo و يا Endotest – Pro مصرف نمود.

اين محصول در بسته بندي هاي 246 و 615 گرمي در طعم ميوه عرضه مي گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *