مکمل گلوتامین

گلوتامین یک مکمل درجه یک به منظور توسعه ریکاوری می باشد . یک جنبه از بدنسازی که اغلب نادیده گرفته می شود .

گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه بدن می باشد .وقتی در معرض انواع گوناگون استرس قرار می گیرید می توانید به صورت جدی با کمبود آن مواجه شوید و در نتیجه با طیفی از مسائل من جمله ممانعت از سنتز پروتئین عضله روبرو می شوید که این مسئله نیز به نوبه خود در فرآیند ریکاوری بعد از تمرین اختلال ایجاد می کند و عملکرد سیستم ایمنی را با مشکل مواجه می کند .

 

مکمل-گلوتامین
مکمل گلوتامین

استفاده از مکمل گلوتامین کمک می کند تا عضلات خود را با اسید آمینه های لازم مهیا کند .استفاده از گلوتامین منجر به کسب یک توانایی خیره کننده به منظور مواجهه با تاثیرات منفی مزبور می شود . اگر چه منافع گلوتامین در مقایسه با کراتین با افدرین به سرعت به دست نمی آید اما تاثیرات بلند مدتی روی افزایش فواید عضلانی در فیزیک تان دارند که می توانند بسیار برجسته باشند . مصرف این مکمل به صورت مرتب در دراز مدت در کسب فواید ویژه آن بسیار حائز اهمیت است .

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

توصیه های مهم :
مابین وعده های غذایی تان به مصرف ۵ گرم گلوتامین با شکم خالی در یک یا دو دوز روزانه بپردازید . از آنجایی که رژیم یک فرد معمولی شامل میزان کمی گلوتامین می باشد استفاده از این مکمل عقیده بسیار خوی است .

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *