* شامل يك شبكه نسخه پردازي شده سلولي MYOXX با فرمولي منحصر به فرد است كه جهت پشتيباني از تكثير فيبرهاي عضلاني طراحي شده است و به اين صورت حجم عضلاني زيادي را به تركيب فعلي شما اضافه مي كند.

 

ادامه مطلب: مایودرایو Myodrive

* حاوي يك شبكه مصرفي گلوكز است كه موجب افزايش حساسيت انسولين شده و بدينوسيله باعث جداسازي پروتئين جهت ايجاد حجم عضلاني مي گردد.

* گرم به گرم كالري و پروتئين بيشتري را نسبت به محصولات هم رديف ارائه مي دهد.

* فيبر عضلاني را با افزايش تعداد مايونوكلير موجود در هر يك از سلولهاي عضلاني فعال مي سازد. مانند اينكه فيبرهاي عضلاني شما داراي مغزي باشند كه براي توليد سريع و بيشتر پروتئين به خصوص بعد از تمرينات ورزشي سيگنال هايي را به سلولهاي عضلاني بفرستند.

چنانچه از ورزشكاران جواني هستيد كه شديدا به دنبال افزايش سايز مي باشند مايودرايو افزايش دهنده بي نظير وزن گروه SAN‌ پاسخ نياز شما مي باشد. اين مكمل حاوي يك شبكه بي نظير جهت انباشته ساختن حجم خالص در ماهيچه ها بدون ذخيره چربي است.

در هر وعده از مايودرايو شبكه تكثير كننده سلولي MYOXX جهت حمايت از بزرگ شدن و تكثير فيبرهاي عضلاني (هايپرتروفي) و به همان ميزان توليد مجدد و اضافي بافت عضلاني (هايپرپليژيا) در نظر گرفته شده است.

حجم بالايي از عناصر مقوي موجود در مايودرايو با احيا كردن سلولهايي كه در طول تمرينات ورزشي آسيب ديده اند عملا به عنوان يك تكثير كننده سلولها ميزان قدرت و عضلاني شدن ماهيچه ها را افزايش داده و در عين حال زمان ترميم بافتهاي عضلاني را كاهش مي دهند.

مايودرايو با داشتن فرمول قدرتمند ترميم كنندگي بافتهاي عضلاني در مقايسه با محصولات قديمي تر رقبا گلوكز و پروتئين بيشتري را به سلولها مي رساند. در واقع تا به امروز هيچ يك از اين مكمل ها به فرمول بي نظير مايودرايو حتي نزديك هم نشده اند.

ورزشكاران مي توانند با اطمينان از اينكه نياز آنها به پروتئين بعد از MYOTEIN با مصرف 60 گرم از پروتئين منحصر به فرد – با كيفيت – فوق العاده خالص و سريع العمل برآورده خواهد شد بعد از تمرينات ورزشي جهت دستيابي به حجم خالص عضلاني بدون چربي به استراحت بپردازند.

این محصول در بسته بندی ۲۴۰۰ گرمی‌ و در طعم‌های شکلات،توت فرنگی و وانیل عرضه میشود.

هر ۴پیمانه از این محصول شامل :

چربی‌ 3 گرم

کربوهیدرات 50 گرم

پروتئين 40 گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *