لیو ۵۲

پاکسازی کبد با لیو۵۲

لیو ۵۲ – Liv.52

تقریباً معروفترین مکمل این دسته با نام لیو۵۲ شناخته می شود .

محصولی که با قیمت کم اما تاثیرات شگفت انگیز شما را شگفت زده می کند .

ورزشکاران بدنساز به دلیل شرایط خواصی که در آن قرار می گیرند ممکن است که مجبور به استفاده از استروئید ها بشوند که البته از نظر ما اصلاً قابل قبول نیست و توصیه نمی شود اما در رده بدنسازان حرفه ای این مواد بسیار طبیعی است .

 

 

 

لیو-۵۲
لیو ۵۲

 

توضیح مختصر :
استروئید ها  که به دارو در بین بدنسازان معروفتر هستند در بدن تنظیمات اصلی را تغییر می دهند و با تحریک کبد مهمترین عضو بدن در ترشح و تنظیم ترشح هورمون ها در بدن اختلال ایجاد می کنند .

مثلاً یک انسان با شرایط طبیعی و با بدن سالم نیازی به تزریق انسولین که ماده تنظیم قند خون در بدن است ، ندارد و بدن به صورت طبیعی مقدار مناسب آن را در بدن ترشح می کند .

اما در بعضی از دوره های بدنسازی تزریق انسولین متاسفانه تجویز شده و اینکه از محرک های انسولین در بدن استفاده می شود .
بعد از اولین تزریق غدد بدن از حالت استاندار خارج شده و به ترشح بیشتر انسولین می پردازند ، این عمل تا پایان دوره مصرف انسولین ادامه پیدا می کند که شاید ۱ ماه طول بکشد .

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

در طول مدت این یک ماه بدن به کل میزان دقیق ترشح هورمون انسولین را فراموش کرده و میزان جدید از ترشح را ادامه می دهد که اگر جلوی این عمل گرفته نشود همچنان ادامه پیدا کرده و عوارض جبران نشدنی به بار می آورد .

اینجا است که مصرف مکمل های پاک کننده کبد یا برگردان میزان ترشح هورمون ها در بدن امری حیاطی می شود .
از عوارض بسیار مشاهده شده این فرآیند ظاهر شده جوشهای بسیار روی پوست است . کمر ، پشت ، اطراف کبد ، صورت می تواند محل مشاهده این جوش ها باشد که منشاً درونی دارد و بعضی از افراد به اشتباه سعی به درمان آن از روی پوست می کنند .

لیپو ۵۲ با قدرت بسیار بالا و با ترکیب فوق العاده خود در مدت ۳۰ روز ترشح هورمون ها را به حالت اول برمی گرداند .

 

در بسته بندی ۹۰ کپسولی با کیفیت اورجینال و هولوگرام دار محصول هندوستان

بدنسازان و ورزشکارانی که از داروهای استروئیدی استفاده می کنند بایستی پس از پایان هر دوره به وسیله این مکمل گیاهی کبد خود را پاکسازی کنند و نیز ورزشکارانی که مکمل به مقدار زیاد و متنوع استفاده می‌کنند نیز برای آنکه کارکرد طبیعی کبد را حفظ نمایند و بهره بیشتری از مکمل ها ببرند هر چند ماه یکبار بایستی از لیو ۵۲ استفاده کنند.

دوستان بهترین روش برای پاک سازی کبد این هست که بعد از اتمام دوره
روزانه یک بسته سوربیتول را با یک استکان عرق کاسنی مخلوط کرده و ناشتا مصرف کنید و همچنین Liv.52 را سه بار در روز قبل هر غذا ۲ عدد مصرف کنید در صورتی که تهیه Liv.52 برایتان مشکل باشد میتوانید از جایگزین آن لیورگل که در همه دارو خانه ها موجود میباشد سه بار در روز هر وعده یک عدد قبل وعده های غذایی مصرف کنید. این کار را حداقل به مدت ۲ هفته یا بیشتر انجام دهید.
در ضمن می توانید از آب زرشک و آب انار هم در کنار موارد ذکر شده استفاده کنید ولی دستور کلی همان مواردی است که در بالا به آنها اشاره کردم.

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *