سلام خدمت ورزشکاران عزیز

محصول جدید برای افرادی که از حرکت پرس سینه نیمه برای افزایش رکورد خود استفاده میکنند.

EXTREME EO Board Vest

 

EO Board Vest3

 

با افزودن یا کم کردن تخته ها میتوانید دامنه حرکت نیمه خود را تغییر دهید.

بنچهای پرس
سوت پرس
بنچ پرس یکی از تجهیزات پاورلیفتینگ است که درحرکت پرس سینه پاورلیفتینگ استفاده می شود، این محصول به گونه ای طراحی شده است که برای مهار وزنه های سنگین به ورزشکار کمک بسیاری می کند.

 

سوت لیفت
سوت لیفت از نظر ظاهری شبیه سوت اسکوات می باشد، با این تفاوت که یقه سوت کمی بازتر است و در فاق آن تغییراتی صورت گرفته است که ورزشکار هنگام مهار وزنه تعادل بیشتری داشته باشد .

سوت اسکوات

InzerSquatTRX-273x300 سوت اسکات
در حرکت اسکوات پاورلیفتینگ، ورزشکارجهت جلوگیری از آسیب دیدگی عضلات وتعادل اندام، باید از لباسی به نام سوت اسکوات استفاده نماید.
سوت اسکوات دارای انواع متفاوتی می باشد، که به سطح تمرینات ورزشکار یا تشخیص مربی در انتخاب این سوت بستگی دارد .

زانو بند
بانداژی است کشی، با طول و عرض مشخص که روی زانو بسته شده و مانع اسیب دیدگی مفصل زانو می شود. یکی دیگر از ویژگی های زانوبند ذخیره و آزاد سازی 20% از انرژی می باشد .

 

 

مچ بند

نواری است کشی که به کمک چسبهایی که بر روی آن تعبیه شده، به مچ دست محکم می شود و ورزشکار می تواند با استقامت و امنیت بیشتر وزنه های سنگینتری را مهار کند .

 

کمربند پاورلیفتینگ

کمربند پاورلیفتینگ محصولی است از جنس چرم که برای حمایت از مهره های کمر و جلوگیری از حرکات ارتجاعی در وزنه های سنگین استفاده می شود.

 

کفش پاورلیفتینگ

این نوع کفش ها که درحرکت اسکوات پاورلیفتینگ کاربرد دارد به صورت کاملاً تخصصی تهیه و تولید می شود، کف کفش به دلیل لزوم اصطکاک کامل با زمین به صورت کاملاً صاف ساخته می شود وچون درحرکت اسکوات لازم است که پاشنه پا مقداری بالاتر از پنجه قرار داشته باشد شیب مورد نظر در داخل کفش تامین شده است به طوری که در ظاهر کفش سطحی صاف دارد ولی وقتی ورزشکار از آن استفاده می کند متوجه سطح شیبدار این کفش می شود .
دراین رشته به دلیل بالابودن وزنه های اسکوات احتمال پیچ خوردگی مچ پا هنگام بلند کردن وزنه از روی رک زیاد است، که ساق این کفش ها از مچ پا محافظت می کند .

 

کش پرس سینه

این نوع کشها قالباً در تمرینات پرس سینه استفاده می شود.و به ورزشکاران کمک می کند تا بدون استفاده از بنچهای پرس بعد از مدت کوتاهی رکورد پرس سینه خود را افزایش دهند.
کشهای پرس در عین سادگی ایمن، و بسیار کارآمد می باشد، به طوری که به صورت یک نواخت در تمام مسیر حرکت میله فشاری معادل 30 تا 50 کیلو گرم به ورزشکار وارد می کند و ورزشکار در مدت کوتاهی تغییر بسزائی در رکورد پرس خواهد دید.

 

میله IVANKO مدل OBX-20KG

امروزه کلیه میله هایی که درتمرینات و مسابقات پاورلیفتینگ استفاده می شوند میله های وزنه برداری و یا میله های غیراستاندارد می باشند.
با توجه به اینکه در ورزش پاورلیفتینگ از وزنه های سنگین استفاده می شود همواره می بینیم که عدم کیفیت و غیراستاندارد بودن این میله ها باعث خم شدن بیش ازحد یا لرزش شدید می شود که این مسئله نه تنها موجب عدم موفقیت ورزشکار در انجام حرکت می شود، بلکه درمواردی باعث آسیب دیدگی شدید شده و صدمات جبران ناپذیری به ورزشکار وارد می کند.

 

بریف

شلوارکی است که درتمرینات قدرتی و برای جلوگیری از آسیب و استقامت بیشتر ورزشکار در مهار وزنه استفاده می شود، که استفاده از آن در مسابقات پاورلیفتینگ ممنوع است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *