دایما برنر جدیدترین سوزانندهی چربی و بالا برنده ی انرژی بدن میباشد که برای مردان و زنان فعال تهیه شده است. این محصول مکملی جامع و کامل محسوب میشودکه میزان سوزاندن چربی ها را به سطح جدیدی رسانده و در کنار آن میزان انرژی بدن را به حداکثر می رساند ترکیبات ذکر شده در جدول همه با هم از سه طریق به چربی ها حمله کرده و آنها را از بین میبرند.

۱- بیشترین میزان چربی سوزی وانرژی زایی:
دایما برنر افدرین دار با جدیدترین نسل طبیعی مکمل ها ترکیب شده ویک منبع پر قدرت سوخت چربی بهره مند از تکنیک های علمی برای سوزاندن چربی ها می باشد.
فرمول پیشرفته و مدرن این مکمل بیشترین میزان چربی سوزی را به همراه دارد و در حالیکه به شما کمک می کند که بالاترین سطح انرژی اجرایی را که لازم دارید بدست آورید، بیشترین تاثیر را در ورزشها و تمرینات شما به همراه دارد.


برعکس بقیه چربی سوزها این محصول از کم شدن انرژی شما و سست شدن بدنتان جلوگیری می کند و شما بدون کوچکترین احساس ضعف و ناتوانی لاغر می شوید.

۲- بیشترین میزان کنترل:
تنها این فرمول پیشرفته افدرین دار دایماتیز به شما کمک می کند که بیشترین کنترل را روی اشتهای خود داشته باشید ، وزن خود را کاهش داده و انرژی را از دست ندهید.
کنترل بهتر به معنای نتایج بهتر است.

۳- بیشترین میزان ارزش:
همانند بقیه محصولات دایماتیز این محصول خالص بوده و به صورت کپسول های کوچک عرضه میشود. بیشترین میزان کیفیت مکمل ها را به همراه دارد که با دقت خاصی در تاسیسات داروسازی کارخانه که بسیار مدرن هستند ساخته میشود.بی خطر بودن و تاثیر گذاری این محصول بارها در لابراتوارهای دایماتیز آزمایش شده و بدین وسیله شما میتوانید با استفاده از این محصول روی اهداف مربوط به ورزش و زیبایی اندام خود تمرکز کنید. کارایی:
کنترل اشتها ، افزایش میزان چربی سوزی
– مانع از احساس ضعف و سستی ناشی از رژیم
– تجربه بالاترین میزان انرژی وقدرت
– کاهش سایز در نواحی انباشته ازچربی
طرز مصرف:
۲ کپسول پیش از صبحانه و ۲ کپسول ۱ساعت قبل تمرین. برای پی بردن به ظرفیت بدن ترجیحا هفته اول نصف سروینگ پیشنهادی مصرف گردد.

موارد احتیاطی:
در صورت بار داری یا شیردهی و یا داشتن هر گونه بیماری خاص با پزشک مشورت نمایید. دور ازدسترس کودکان نگهداری شود.

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *