تمرینات هوازی برای بهبود عملکرد بدن
شما اینجا هستید
چربی سوزی ( هوازی و بی هوازی) » تمرینات هوازی برای بهبود عملکرد بدن

تمرینات هوازی برای بهبود عملکرد بدن

تمرینات هوازی برای بهبود عملکرد بدن

برای بهبود شرایط کلی‌ بدن و برای بهبود سطح انرژی برای انجام کارهای سخت شما باید مقداری تمرینات هوازی انجام دهید.در زیر به بیان سه نوع اصلی‌ تمرینات هوازی خواهیم پرداخت:

۱) تمرینات هوازی ثابت و پایدار: این فرم از تمرینات هوازی شامل انجام یک فاز تمرینی ثابت از ابتدا تا انتهای تمرین میشود.برای این فرم از تمرینات هوازی می‌توان به پیاده روی روی تردمیل، شنا، پله نوردی، دوچرخه سواری‌ و… اشاره کرد.
۲) تمرینات هوازی اینتروال: تمرینات هوازی اینتروال به صورت کلی‌ شامل ۳۰-۶۰ ثانیه تمرینات پر فشار و سپس تمرینات کم فشار برای ریکاوری می‌باشد.دویدن روی تردمیل با سرعت بالا به مدت ۳۰-۶۰ ثانیه و سپس یک استراحت کوتاه با دوندگی آرام یک مثال مناسب در این مورد می‌باشد.
۳) انجام ورزش‌های مختلف: ورزش‌هایی نظیر بسکتبال، فوتبال و کشتی‌ نمونه‌های خوبی‌ برای افزایش استقامت و بهبود عملکرد شما می‌باشد.اد کوان . ورزش‌هایی نظیر والیبال، گلف و تنیس نیز میتوانند برای بهبود عملکرد شما بسیار مفید باشند ولی‌ انجام ورزش‌هایی که شامل دوندگی‌های خیلی‌ طولانی‌ میشود را توصیه نمی‌کنیم.

 

استفاده از مطالب  تنها با ذکر منبع مجاز است.

  1. amir

    besyar alllyyy

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره