با عرض سلام و احترام فراوان خدمت کاربران گرامی

از اینکه سایت ادکوان را به عنوان صفحه محبوبتان پذیزفتید از افتخاراتمان است و خرسندیم تا درعرصه ی ورزش بخصوص بدنسازی و پاورلیفتینگ بتوانیم به نوبه خود نقشی ایفا کنیم تا هرچه بیشتر جوانان این مرز و بوم را به سوی ورزش سوق دهیم و خداوند را شاکریم که بازهم در خدمت شما هستیم و همچنان با تکیه بر علم و دانش توانستیم خدمتگزار هموطنان محبوبمان باشیم.

تغییرات

آپدیت شده در تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۷

لطفا نظر دهید

همچنان با وجود بیش از چهار سال فعالیتمان تصمیم بر این گرفته شد تا تغییراتی در سایت دهیم و به مدت چندین هفته، هر هفته یکی از تغییراتی که در سایت اعمال می شود را معرفی کنیم.

 

با داشتن مشکلات فراوان، متاسفانه چند هفته ای نتوانستیم تغییرات را به سمع و نظر شما برسانیم.
در خدمت شما هستیم با تغییر سوم که در سایت اعمال شده

 ———————————————————————————————————————————————————

چهارمین تغییر: به زودی…

 ———————————————————————————————————————————————————

سومین تغییر: چند روزی بعد از اجرای قالب جدید سایت در سایدبار چپ گزینه ای به نام ما در شبکه های اجتماعی فعال شد و این امر برای در دسترس بودن ما در شبکه های اجتماعی بوده و با وجود زیاد شدن شبکه های اجتماعی تصمیم گرفتم تا هفت شبکه را برای خود ایجاد کنیم تا هر هفته یکی از آن ها را فعال کنیم و در تغییرات سایت اعمال کنیم تا به قول معروف شما در این شبکه ها ما را دنبال کنید.

 

چندی پیش صفحه فیس بوک ساخته شد و آزمایش هایی بر روی آن انجام شده و در نهایت استارت زده شد تا دوستان خارج از کشور بتوانند با مراجعه به فیس بوک از آخرین انتشارات ما بهره کافی را ببرند.امیدواریم این امر سطح فعالیتمان را گسترش دهد.

 

صفحه فیس بوک ما https://facebook.com/edcoan.ir

———————————————————————————————————————————————————

دومین تغییر: با توجه به پیشرفت های سایت تصمیم گرفته شده نمادی(لوگو) در نظر گرفته شود تا گام های بلند در عرصه جهانی برداریم.این نماد با نظر مدیرسایت از سایت لوگوز به قیمت ۷۰ دلار خریداری شده و شما عزیزان می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.زین پس ادکوان را با این نماد بیشتر خواهید دید.

لوگو

———————————————————————————————————————————————————

اولین تغییر: همانطور که شاهد هستید قالب جدیدی بر روی سایت قرار گرفته است که حدود ۹۰% از مراحل ساختاری و تنظیم آن گذشته و در قالب جدید سعی بر آن داشتیم تا به بهترین شکل ممکن مطالب را به نمایش درآوریم
قالب مذکور از نظر کد نویسی و سئو مطابق استانداردهای جهانی طراحی شده و کاملا فلت می باشد.

 

لطفا با انتقادات و پیشنهادات خود سایت ادکوان را بهتر و بهتر کنید.

با احترام
مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *