برنامه تمرینی جان سینا

جان سینا

بیوگرافی و برنامه تمرینی جان سینا یکی از محبوبترین کشتی گیرهای جهان

قد: ۱۸۵٫۴۲ سانتیمتر

وزن: ۱۰۸ کیلوگرم

نام مستعار: Doctor of Thuganomics

شهر: West Newbury, MA

ضربه نهایی: اتیتود اجاستمنت , اس تی اف

برنامه-تمرینی-جان-سینا
برنامه تمرینی جان سینا

 

 

آموزش دیده توسط UPW

مروری بر نکات برجسته شغلی:

وی در کارنامه کاری خودش تونسته افتخاراتی چون قهرمانی سنگین وزن جهان,قهرمانی ایالت متحده , قهرمانی تگ تیم جهانی و در آخر قهرمان رویال رامبل ۲۰۰۸ بدست بیاره.

جان فلیکس آنتونی سینا یا همان جان سینا در سال ۱۹۷۷ در ماساچوست به دنیا آمد و درهنگام کودکی علاقه شدیدی به رشته کشتی داشت و در دوره نوجوانی و جوانی به عضویت تیم فوتبال در دانشگاه درآمد و سپس به رشته پرورش اندام پرداخت.سینا خارج ازدانشگاه باتحصیل در رشته فیزیولوژی ورزش و کالبدشناسی انسان را از کالج اسپرینگفیلد ماساچوست گرفت.

در سال ۲۰۰۱ سینا توانست در سریال تلوزیونی Manhunt در شبکه UPN ایفای نقش کند که بعد از چند مدت سریال به دلیل Rating پایین کنسل شد .

در سال ۲۰۰۲ به تاریخ  ۲۷ June  سینا اولین حضور خودش رو در دابلیو  دابلیو  ای در برابر کرت انگل به نمایش گذاشت و در اوایل کار خودش بیشتر به کار های هیپ هاپ در دابلیو  دابلیو ای مشغول بود و به همین دلیل طرفداران زیادی در آن زمان پیدا کردو افرادی هم که از او متنفر بودن باطعنه های لفظی و خواندن رپ با او رقابت میکردند.

سال ۲۰۰۴ یکی از بهترین سال ها برای جان سینا بود چون او در این سال رشد خیلی فراوانی نسبت به  گذشته کرد و  توانست با شکست دادن بیگ شو  قهرمان ایالت متحده شود و در سال  ۲۰۰۵  نیز درگیری هایی باجی بی ال و اریک بشارف ودر آخرکریس جریکو و ادج داشت.درسال ۲۰۰۶سینا کمی از حلقه رینگ جدا شد و به بازیگری در فیلمی با نام  تکاور که از ساخته های کمپانی دابلیو  دابلیو  ای بود ایفای نقش کرد که این فیلم دارای صحنه های اکشن  بسیار زیبایی بود و همین  امر موجب جذب بینندگان به این فیلم شد و سینا در این زمینه بسیار موفق شد.

بعد از مدتی آلبوم رپ سینا با نام You Cant See Me پخش شد واین آلبوم تونست رنک پانزده رو درایالت متحده بیلبورد گرفت.در سال ۲۰۰۷ جان سینا با کوین  فدرلاین  دوست پسر سابق بریتنی اسپیرس کشتی  گرفت که در  این مسابقه با دخالت های اوماگا جان سینا شکست خورد اما در بک استیج درگیری هایی  با کوین فدرلاین داشت و دقیقا بعد از این ماجرا ها تونست اوماگا رو شکست بده.

او همچنین همراه با شان مایکلز  تونست  ادج و رندی  اورتن رو شکست بدند و قهرمان تگ تیم جهان شوند . در اکتبر سال  ۲۰۰۷ جان سینا  به دلیلی پارگی عضله  سینه که در مسابقه  با میستر کندی توسط رندی اورتن اتفاق افتاد مصدوم شد و کمربند دابلیو دابلیو ای را از دست داد.

در سال ۲۰۰۸ جان سینا در بازگشت ناگهانی خودش در  رویال رامبل توانست قهرمان این مسابقه بشه و به رسلمنیا راه پیدا کنه و بعد از اون درگیری هایی رو تا به امروز با جی بی ال , باتیستا , ادج , بیگ شو, رندی اورتن , تریپل اچ و در آخر شیمس قرار گرفته است .

جان سینا در طول زندگی خود در کار هایی به جز کشتی هم قرار گرفته و او در موسیقی , فیلم و مدل بودن هم سررشته دارد . اگر چه این کار ها باعث صدمه زندن به کار اصلی او یعنی کشتی شده اما وی همیشه آماده است و همینطور  انتظارات طرفداران به علت توانایی سینا بسیار زیاد است.

برنامه ی تمرینی جان سینا

روز اول ساق و پا

ساق پا نشسته ۱۰* ۲۰
ساق پاایستاده بدون وزنه ۴* ۲۵
پرس پا *۵ ۲۰
جلوپا ماشین *۴ ۱۰
اسکوات ۴ ۱۰
هک اسکواس+جلوپاتک ۳ *۱۰

روز دوم سینه
پرس بالا ماشین ۵* ۲۰
پرس بالا سینه دمبل ۵* ۲۰
قفسه با ماشین *۳ ۱۸
قفسه با کابل ۳ *۱۵
پرس سینه ۳* ۱۰

روز سوم بازو

جلوبازو لاری ۵* ۱۲
جلوبازو هالتر ۳* ۱۰
جلوبازو نشسته دمبل ۳* ۱۰
جلوبازو باکابل ۳-۴ *۱۰
پشت بازوخوابیده هالتر ۶ *تا ناتوانی
پرس فرانسوی یا ای زد ۲۰
دیپ ۴* تا ناتوانی

روز چهارم سرشانه

دلتویید خلفی باماشین ۵ *۲۰
پرس سرشانه با ماشین ۵ *۲۰
نشر ازجانب باماشین ۵* ۱۰
پرس نظامی نشسته ۳ *۱۰
نشرجانب بادمبل ۳* ۱۲

روز پنجم پشت

زیربغل سیم کش از جلو ۵* ۲۰
زیربغل هالتر خم ۵* ۱۲
ددلیفت ۴* ۸-۱۵
بارفیکس ۴* تاناتوانی
شراگ ۵ *۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *