کدام بدنساز را بیشتر از دیگران تحسین می کنید؟

به نظر خودم شاون ری ورونی کلمن  بهترین هستند
شهریار کمالی

 


به نظر من لی هنی بهترین بوده،هست و خواهد بود.قهرمانی هشت ساله او در مستر المپیا یک گواه بزرگ برای موفقیت او در بدنسازی حرفه ای به حساب می آید.

لی هنی

018412afc20c05978b93ff710b400f86

خوئل استابز

من آرنولد را تحسین کرده و برایش احترام زیادی قائلم،چرا که آرنولد خارج از حرفه اش بعنوان یک بدنساز دستاورد های دیگری هم داشت.او از بدنسازی به سینما رفت و پس از آن هم سر از دنیای سیاست در آورد.

آرنولد

 


بیل ویلمور

من لی هنی را قبول دارم.او در هر بعدی یک قهرمان بزرگ است.هنی بهترین فیزیک همه دوران را پرورش داد و برای بدنسازان دیگر هم نقش الگو و مربی را بازی کرد و به نیاز های دیگران هم توجه کرد.

تریکی جکسون

wotw110_a

همیشه طرفدار شاون ری بودم،چرا که هم روی صحنه و هم خارج از آن انسان موفقی بود.همچنین با دارم چالز دوست هستم.او به من کمک کرد تا از بدنسازی آماتور به بدنسازی حرفه ای تبدیل شوم و این در حالی بود که خیلی خسته و دلسرد شده بودم و هیچ انگیزه ای برای ادامه کار نداشتم.

دیوید هنری

انتخاب من لی هنی است.او همیشه کسی بود که تحسین اش می کردم و برایش احترام قائل بوده و هستم.لی هنی نه تنها در دوران حرفه ای خود یک استوره بود بلکه هنوز هم به شکلی فعال در این ورزش درگیر است و از آن به شدت حمایت می کند.

مارک داگ دیل

انتخاب یک نفر کار دشواری است.وقتی که بدنساز جوانی بودم،دوریان یتس برایم انگیزه زیادی ایجاد می کرد بویژه روش تمرینی خاصی که داشت.حالا ارزش خیلی زیادی برای لی هنی قائل هستم.
قهرمانی هشت باره او در مستر المپیا و در عین حال حفظ اخلاقیات و خانواده اش چیزی است که واقعا آن را تحسین می کنم.در مورد بدنسازان امروزی هم باید بگویم جی کاتلر در بالاترین رتبه لیستم قرار دارد.نه فقط به این علت که ۴ بار قهرمان مستر المپیا شده،بلکه به خاطر درکی که از تجارت دارد و تعهدش به هواداران و بیشتر از همه این که هیچوقت تسلیم نمی شود.جی در حال حاضر کاملترین ورزشکاری است که می تواند معرف یک قهرمان واقعی المپیا باشد.

جی کاتلر

فرانک مک کراث

برانچ وارن یکی از بدنسازانی است که از او پیروی می کنم.او اجازه می دهد کهبدنش حرف بزند و خودش ادعایی ندارد.او بدنساز سخت کوشی است.با وجود آسیب دیدگی ها،جایگاهی که بدست آورده راحت حاصل نشده است.
او هنوزهم یکی از بهترین هااست.او را تحسین می کنم چون کارش را طوری مدیریت کرده که توانسته روی صحنه باقی بماند،در حالی که اگر خیلی های دیگر جایش بودند پیش از اینها صحنه را ترک می کردند.

برانچ وارن

Branch-Warren1

هیده تادا یاماگیشی

احترام زیادی برای ریچ گاسپاری قائلم،چرا که او یکی از سخت کوش ترین افراد این ورزش است.نه تنها بعنوان یک بدنساز بلکه بعنوان یک تاجر موفق هم قابل احترام است.البته او یکی از موفق ترین بدنسازان کوتاه قد بود که من بعنوان یک بدنساز کوتاه قد او را الگوی خود قرار دادم.

 


ریچ گاسپاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *