معرفی مکمل:
بیشتر کمپانی ها ادعا میکنند که از وی پروتیین به تنهایی استفاده میکنند ولی بعد از یک دوره مصرف ایزو ۱۰۰ دایماتیز شما فورا به تفاوت کیفیت و مزه پی خواهید برد.


وی پروتیین خالص ما می تواند شما را تا بالاترین نقطه ی کمال که مورد نظر شماست پیش ببرد.
این محصول پروتئینی است ۱۰۰ درصد هیدرولیز شده که حد اقل ۵ مرحله ی کنترل کیفیت را گذرانده است.هر دو ماده ی لاکتوز و چربی ازایزو ۱۰۰ گرفته شده و این محصول بالاترین قدرت جذب و هضم را در پروتیینهای موجود در بازار دارد.

ادامه مطلب iso100 ایزو ۱۰۰


بالاترین استاندارد از آن پروتیین ایزو ۱۰۰ میباشد و بالاتر از ان وجود ندارد بنابراین مطمئن باشید ماهیچه های شما با این محصول طوری تغذیه می شوند که بیشترین پتانسیل را داشته باشند.در هر سروینگ ۲۴ گرم پروتئین به بدن شما می رسد .کربو و چربی در این محصول به میزان صفر درصد رسیده است. هربار مصرف این مکمل ۸۶% پروتئین به بدن شما می رساند و هیچ فرمولی حتی شبیه به فرمول محصول ما با این پروتئین بالا وجود ندارد.
همچنین باور کردنی نیست که این محصول چقدر سریع تبدیل به محلول میشود و به خاطر این خالص بودن بیش از حد و پایین ترین میزان لاکتوز ایزو ۱۰۰ میتواند امروزه در بازار به عنوان پروتئینی که بیشترین قدرت هضم را دارد مصرف شود.
کارایی:
– بالاترین قدرت جذب و هضم در پروتئین های موجود در بازار
– داشتن بالاترین درصد پروتئین (در حدود ۸۶%)
– پایین ترین میزان لاکتوز،چربی وکربو در حد صفر
موارد مصرف:
روزانه۲یا۳ نوبت هر وعده ۱ پیمانه را در ۳۵۰ میلی لیتر آب، آب میوه یا شیر برای ۱۵ ثانیه مخلوط کنید سپس سریعا میل کنید. ترجیحا ۱ وعده بلافاصله بعداز تمرین.
موارد احتیاطی: در صورت بارداری ،شیر دهی و یا هر نوع بیماری خاص قبل از مصرف با پزشک معالج خود مشاوره کنید.دور از دسترس کودکان نگاه دارید.

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز میباشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *