کارایی:

– افزایش قدرت ماهیچه های بدن و حجم عضلانی
– به کارگیری حجم بالای اکسیژن در هنگام تمرینات ورزشی و بالا بردن فعالیت عروقی
– حفاظت از ماهیچه های بدن و افزایش استقامت بدن در برابر خستگی
– کاهش مدت زمان ترمیم در حین تمرینات و بعد از آن
– افزایش بازده فعالیت های هوازی و غیر هوازی

 

 

ادامه مطلب : آمینوسل  AMINO CELL

دستور مصرف:

به عنوان یک مکمل غذایی، یک پیمانه از پودر آمینو سل (۱۲٫۵ گرم) را  با ۱۸۰ الی ۳۰۰ میلی لیتر آب سرد مخلوط کنید و میل نمایید .
موارد احتیاطی:
بیشتر از میزان توصیه شده مصرف نکنید.
حداکثر قدرت همراه با فناوری مدرن در راستای افزایش توان، اندازه و عضله و بازیافت توان
روش آمینوسل: فاکتور رشد جای خود را به یک فرآورده قدرتمند و تازه می سپارد وقتی ایدۀ تغییر فورمول موفق فاکتور رشد را مطرح کردیم، این پرسش پیش آمد که چرا باید آن را تغییر داد؟ سپس نکته دیگری مطرح شد: چه می شود اگر بتوان فاکتور رشد را براساس استروئیدها طراحی کرد؟ با ارائه این ایده دیگر جای تردیدی نماند. معلوم بود که این پروژه هدف اصلی تیم پژوهشی نوترابولیک در نیم سال آینده است. پس از تلاش شبانه روزی محصول بدست آمد: یک کاتالیزور رشد بین تمرینی با توان غیر قابل رقابت به گونه  ای که حتی فاکتور رشد به پای آن نمی رسید.
بدین ترتیب آمینوسل پدید آمد و توان عالی رشد دادن عضله را به جهان عرضه کرد.

تاکتیک عملکرد آمینوسل: یافتن و نابود کردن ویژگیهای آنابولیک فرآورده و کاستن از اتلاف کاتابولیک عضلاتی که به زحمت تولید
شده اند.وقتی یک محصول مفید باشد طرفدارانی پیدا می کند، همانطور که در سالهای اخیر فرمول فاکتور رشد چنین بوده است. اما شرکت نوترابولیک در سمت و سوی نوآوری است نه رکود. بسیاری از سازندگان فرآورده ها فقط به خاطر تغییر مدل محصول آن را دگرگون می کنند که کاری برای شما انجام نمی دهد. ما با تولید آمینوسل فرمول فاکتور رشد را بهبود دادیم به گونه ای که پیشرفت  های مهم نسبت به فرمول اصلی را همراه با مطالعات علوم تغذیه جهت تمرین ورزشی و ارتقاء عملکرد منعکس سازد.
نتیجه کار، یک اسلحۀ آنابولیک است که به شکل تهاجمی فرصتهای رشد عضلانی را یافته و همزمان امکان اتلاف عضله را در اثر تمرین  های شدید یا محدودیت کالری از میان می برد.
آمینوسل دارای BCAA با توان حداکثر، کمپلکس کراتین / گلوتامین، واسطۀ بازیافت اکسیژن میباشد و این مواد آمینوسل را بهترین فرآورده حین تمرینات در جهان کرده است.

استرآمینو اسید زنجیرۀای انشعابی

هدف شما هر چه باشد، از افزودن عضلات با کیفیت گرفته تا ممانعت از اتلاف ‌آنها طی دوره های  محدودیت کالری آمینواسید زنجیره  ای انشعالی (BCAA) باید از اجزای اصلی برنامۀ تغذیه شما محسوب گردد. ما یک نمونه معروف BCAA را در آزمایشگاه به روش استریفیکاسیون تقویت کردیم و دسترسی زیستی آن را بهبود دادیم. در این روش، با افزودن یک گروه استر به ساختار مولکول BCAA می تواند به سرعت به بافت های هدف برسد بدون اینکه در راه، تضعیف و تجزیه شود.

چیلات منیزیم کراتین

پژوهش در دانشگاه واشینگتن غربی نشان داده است که فرآورده دارای چیلات منیزیم کراتین نه فقط مثل سایر انواع کراتین، توان ناهوازی را افزایش داده بلکه توان عملکرد هوازی را هم  می افزاید. به زبان ساده، افراد مختلف از ورزشکاران پر طاقت تا بدنسازان می  توانند عملکرد خود و اثرات تمرینی مطلوب را با استفاده از چیلات منیزیم کراتین با سرعت افزایش دهند. در ضمن این ماده همراه با مونوهیدرات کراتین، تراکم کلی کراتین را بیشتر می کند چرا که مسیرهای جذب این دو ماده متفاوت است. بنابراین در آمینوسل هر دو نوع کراتین در قالب یک فرمول عرضه می شود.

گلیسرول فسفات کراتین
CGP یک نوع جدید کراتین است که یک ترکیب فوق هیدراته کننده یعنی گلیسرول را به مولکول کراتین پیوند میدهد. مزیت این کار انتقال فوری گلیسرول به عضلات است در حالیکه آب و سایر مواد مغذی را به همراه خود می  کشاند. در نتیجه عضله با مواد حجم دهنده و تقویت کننده اشباع شده و شما را به مرحلۀ جدیدی از رشد هدایت می کند. در ضمن CGP گروههای فسفات اضافی به مولکول کراتین می  افزاید تا بعد به ATP که انرژی دهند است تبدیل شوند.

چیلات منیزیوم گلیسل گلوتامین

تحقیقات نشان میدهد که آمینواسید گلوتامین پس از تمرین در بدن افت می کند. این ماده فراوانترین آمینواسید آزاد در بدن است و کمبود آن اثرات مهمی روی سلامتی، بازیافت توان و عملکرد دارد. منیزیم گلیسیل گلوتامین یک نوع نوع پر قدرت و پایدار گلوتامین است که دارای پیوند با ماده معدنی آنابولیک منیزیم می باشد و اثرات متفاوتی در سیستم غدد درون ریز و هورمونی، سیستم عضلانی و سیستم عصبی و اسکلت بدن دارد.

گلیسرول مونواستارات

سالهاست بدنسازان مسابقه ای از گلیسرول برای بهبود حجم درونی عضله و خون رسانی استفاده می کنند.
وقتی آب مخلوط با گلیسرول آشامیده شود، این ماده به سرعت در عضلات تجمع می کند تا موقعی که یا خارج شود یا توسط بدن تجزیه گردد. بنابراین گلیسرول آبگیری عضلانی را بهبود داده و نیز آن را تداوم می بخشد. از آنجا که به نظر می رسد گلیسرول قدرت جذب سایر اجزاء مصرف شده همراه خود را بهبود می دهد، در نهایت مواد مغذی سریع تر تحویل هدف شده و عضلات بزرگتر و کامل حاصل می گردد. به علاوه، پس از تمرین از اثرات درازمدت گلیسرول بهره مند می شوید.

تاورین

این ماده از فراوان ترین آمینواسیدهای آزاد بدن است و در قلب، عضلات ساختمانی و سیستم عصبی تجمع می کند . حین تمرین شدید ورزشی، بدن دیگر مقادیر لازم تاورین را تولید نمی کند و کمبودها حاصل می شود. با افزودن تاورین حین تمرین، تراکم آن در حد مطلوب می ماند و امکان عملکرد این ماده به عنوان ناقل متابولیکی فراهم می گردد.

عصاره پوست پرتقال و چای سیاه

عصاره کوردی سپس طبیعی دارای توان کارآمدتر کردن مصرف اکسیژن در دستگاه تنفسی تحت تنش شدید تمرین آیروبیک می باشد بدین ترتیب ورزشکار می تواند از اکسیژن غیرمکفی موجود بهتر استفاده کند و نسبت به اسیدوز عضلانی تحمل بیشتری پیدا کند. به علاوه کوردی سپس توان درمان بیماریهای جگر، نارسایی قلب و کلیه و مقاومت در قبال انسولین را داراست.

منبع :سایت نوترابولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *