نام محصول:
گلوتامین Explode
500    گرم

 

 

کار آیی:
۱-    عامل تعادل ازت در ساخت عضلات
۲-    افزایش حجم و قدرت عضلانی
۳-    حاوی مواد قوی ضد کاتابولیک و از هم پاشیدگی عضلانی
۴-    عامل کاهش صدمات عضلانی پس از تمرینات سنگین
۵-    عامل موثر درباز تولید و حفظ عضلات
۶-    عامل یاری کننده مغز در تغذیه و از بین بردن سموم بدن

ادامه مطلب: گلوتامین اکسپلود

طرز مصرف:
یک وعده (۱۰ گرم پودر یا ۲۰ واحد سنجش پیمانه یا ۱ قاشق غذاخوری) پودر را به ۲۰۰ سی¬سی آب افزوده و یک بار در روز – قبل از صبحانه یا پس از تمرین یا قبل از خواب – میل کنید.

تعریف عمومی :
۴-۳-۲-۱-۰- انفجار!
اگر مایلید یک فرآورد کامل با خصوصیات قوی آنابولیک داشته باشید، گلوتامین اکسپلود با فرمول فوق مدرن سوپرشارژ ویت آمین بکار شما می¬آید!
گلوتامین اکسپلود – بیش از فقط گلوتامین!
ما تصمیم گرفتیم نیازهای مشتریان را بر آورده ساخته وسطح کار و بازار مکمل¬ها را ارتقاء داده و محصولی کاملاً نوین ابتکاری ارائه دهیم تا صدمات عضلانی پس از تمرین فیزیکی تا بیشترین مقدار تقلیل شود و به شکل مؤثری روی بازتولید عضله اثر گذارد.
براساس آخرین اطلاعات در علم فیزیولوژی ، بیو شیمی فرآیند سوخت و ساز و مکمل¬ها و نیز دانش ژرف دانشمندان ما و همچنین سالها تجربه در این زمینه روشن ساخت که نه تنها کمیت بلکه انتخاب صحیح مواد اولیه کیفیت و اثربخشی محصول را متمایز می سازد.
گلوتامین اکسپلود نخستین و پیشروترین هماهنگی مطلق عملکردی را داراست کلیه اجزاء مثل ال – گلوتامین و اجزاء فعال ویت – آ – مین سوپر شارژی یکدیگر را تکمیل کرده و اثرات مشترک خود را روی سوخت و ساز بدن ورزشکار بالا می¬برند. تمامی اینها برای سریع¬ترین و پایدارترین نتایج تلاش جسمانی شما می¬باشد.
شما مقدار ایده¬آل ،ال – گلوتامین و ال – لوسین را ،دو عوامل از قوی¬ترین مواد ضد کاتابولیک  با اثرات غیر مستقیم و قوی روی آنابولیزم پروتئین که باید پس از تمرین تجدید شوند را دریافت می دارید.

هشدار محصول :
از مقدار مصرف توصیه شده تجاوز نکنید. مکمل غذایی نباید به عنوان جانشین رژیم غذایی متنوع و متوازن بکار رود. از دسترس کودکان دور نگه دارید.
هشدار: رسوب فرآورده روی کیفیت و خواص آن تأثیری ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *