نیتروتچ NITRO-TECH

با نیترو تچ افزایش قدرت فوق العاده عضلات و حجم را تجربه خواهید کرد بار دیگر محققین ماسل تچ موفق شده اند مکمل پروتئینی را تولید کنند و تولیدات خود را به سطح جدیدی ارتقا دهند .

با نیترو تچ افزایش قدرت فوق العاده عضلات و حجم را تجربه خواهید کرد بار دیگر محققین ماسل تچ موفق شده اند مکمل پروتئینی را تولید کنند و تولیدات خود را به سطح جدیدی ارتقا دهند . در واقع آن‌ها با تولید مکمل پیشرفته نیتروتچ نوعی پروتئین تهیه کرده اند که داخل قوطی عرضه می‌شود

در واقع نیترو تک به راحتی می‌تواند نیاز پروتئینی شما را برطرف کند زمانی که این مکمل را با رژیم غذایی و برنامه تمرینات خود ترکیب می‌کنید به راحتی می‌توانید عضلات را تقویت کرده و ابعاد جدیدی در آن‌ها به وجود آورید .

نیتروتچ که حاوی پروتئین مخصوص تقویت عضلات می‌باشد فقط حاوی کربوهیدرات و چربی مختصری می‌باشد به کمک این مکمل می‌توانید تمام نیازهای پروتئینی روزمره خود را برطرف کنید

ادامه مطلب نیتروتچ NITRO-TECH

 

 

نیتروتچ-NITRO-TECH
نیتروتچ NITRO-TECH

 

 

شاید از خود بپرسید قبلا هم محصولات نیتروتچ داخل قوطی عرضه شده‌اند اما چه اتفاقی افتاده است که این بار محصولات این قوطی جدید این قدر متمایز با قبل شده‌اند ؟ پاسخ این است که این محصول توسط شرکت ماسل تچ عرضه شده است یعنی همان شرکتی که خود را متعهد می‌داند تا مکمل‌های بسیار موثر و ارزشمندی در اختیارتان قرار دهد و از آن‌جا که محققین دلسوزی در این شرکت مشغول به کار هستند با خیال راحت می‌توانید محصولات عرضه شده توسط آن‌ها را میل کنید

وجود پروتئین با خلوص بالا موجود در این قوطی های جدید سبب می‌شود تا به راحتی به اهداف مربوط به تقویت عضلات دست یابید حال اگر آن را همراه با رژیم غذایی و برنامه تمرینات میل کنید دیگر باید نگران افزایش قدرت و اندازه عضلات باشید زیرا همه چیز به نحو شایسته پیش می‌رود و جای کوچک‌ترین نگرانی نیست عده‌ای از طعم نیتروی ماسل تک لذت می‌برند و معتقدند که مصرف آن به آسانی صورت می‌گیرد در حالی که عده‌ای دیگر فقط به خاطر اینکه نیتروی ماسل تچ به تقویت عضلات شان کمک می‌کند به مصرف آن علاقه مند هستند در واقع تولید کنندگان این مکمل درصدد برآمده‌اند

به نیازهای واقعی مصرف کنندگان جامه عمل بپوشانند آن دسته از ورزشکاران پرورش اندامی که در صدد دست یابی به افزایش قدرت و حجم عضلات هستند می‌توانند این فرآورده باورنکردنی و خوشمزه را میل کنند . با انتخاب مناسب مکمل نیترو تچ در واقع نوعی مکمل پروتئینی را انتخاب می‌کنید که هم ترکیبات بی نظیری دارد

و هم به اهداف شما مبنی بر دست یابی به افزایش قدرت و حجم عضلات جامه عمل می‌پوشاند بنابراین دیگر جای کوچک‌ترین نگرانی نیست . ماسل تک همواره به آینده می‌اندیشد به همین دلیل است که مسوولین این شرکت مبلغ هنگفتی را صرف توسعه و عرضه مکمل‌های جدید و پیشرفته می‌کنند . مکمل‌هایی که تحقیقات علمی متعدد پشتوانه تولید آن‌ها می‌باشد

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

بنابراین همه چیز را قبل پیش بینی شده است و شما می‌توانید حاصل زحمات محققین را مصرف کنید حقیقت انکار ناپذیری که در مورد مکمل نیتروی مایل تچ وجود دارد این است که با عرضه آن انقلاب صنعتی عظیمی در صنعت تولید مکمل‌های پروتئینی ایجاد شده است یکی دیگر ازامتیازات منحصر به فرد این مکمل مصرف راحت آن است . بلافاصله پس از تمرینات سختی که اجرا می‌کنید از نیتروتچ استفاده کنید تا بتوانید پروتئین مورد نیاز جهت رشد عضلات را در اختیا رآن‌ها قرار دهید .

اگر می‌خواهید عضلات‌تان تقویت کنید حتما باید سخت تمرین کرده و از مصرف پروتئین کافی اطمینان حاصل کنید نیتروتچ گزینه خوب و جامعی است و به شما کمک می‌کند نیازهای پروتئینی خود را برطرف سازید.

این محصول به علت داشتن انرژی بالا ، ترکیب مناسب پروتئین و کربوهیدرات و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی برای افزایش وزن و تامین پروتئین در افراد لاغر ، افراد مبتلا به سوء تغذیه و ورزشکاران و افراد عادی استفاده میشود.
پس از مصرف این مکمل میزان اسیدها ی آمینه در خون جهت انتقال به عضلات به صورت محسوسی افزایش و تشدید می‌شود

تکنولوژی بکار رفته در ساخت آن سبب افزایش نفوذپذیری غشای سلول‌های عضلانی نسبت به اسیدهای آمینه و دیگر ترکیبات شده و در نتیجه جریان انتقال ترکیبات آنابولیک را به این سلول‌ها افزایش می‌دهد .در ساخت این محصول از تکنولوژی NANOMOLECULAR HYPERDISPERSION استفاده شده است که سبب تقویت اثر آن و به حداکثر رسیدن مواد آنابولیکی در عضلات می‌شود.

به طور کلی :
اشباع عضلات از اسیدهای آمینه
ایجاد محیط ضد کاتابولیکی و آنابولیک جهت رشد پایدار
بالانس مثبت نیتروژنی
افزایش ۴ کیلوگرمی حجم خشک عضلانی در مدت ۲ هفته
۲۴ بار قوی‌تر از سایر مکمل‌های مشابه این دسته
وجود کلسترول جهت تحریک ترشح تستوسترون
طیف وسیع ویتامین‌ها
لیست گسترده اسیدهای آمینه در ترکیب مکمل
ترکیب جن سینگ ریشه مقدس چینیان باستان و دوای هزاران بیماری و هزار خواص شگفت انگیز
مصرف :
یک الی ۲ سروینگ از مکمل فوق را همراه آب مخلوط کرده و سه وعده در روز میل کنید حداقل به مدت ۶ هفته مداوم ازاین محصول استفاده نمایید .

آماده شوید تا به کمک مکمل خوشمزه نیترو تچ بتوانید با افزایش قدرت فوق العاده عضلات مواجه شوید این نوشیدنی پروتئینی را به رژیم غذایی و برنامه تمرین با وزنه اضافه کنید و از فواید آن بهره مند شوید .

این مکمل مناسب چه کسانی است؟

این محصول به علت داشتن ترکیب مناسب پروتئین و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی برای حفظ عضلات و تامین پروتئین در افراد لاغر ، افراد مبتلا به سوء تغذیه و ورزشکاران و افراد عادی استفاده میشود.

یک بار دیگر محققین ماسل تچ موفق شده اند مکمل پروتئینی را تولید کنند و تولیدات خود را به سطح جدیدی ارتقا دهند . در واقع آن‌ها با تولید مکمل پیشرفته نیتروتچ که آماده نوشیدن (RTD ) می‌باشد نوعی معجون پروتئین تهیه کرده اند که داخل قوطی عرضه می‌شود در واقع RTD به راحتی می‌تواند نیاز پروتئینی شما را برطرف کند زمانی که این مکمل را با رژیم غذایی و برنامه تمرینات خود ترکیب می‌کنید به راحتی می‌توانید عضلات را تقویت کرده و ابعاد جدیدی در آن‌ها به وجود آورید .
نیتروتچ RTD که حاوی ۴۵ گرم پروتئین مخصوص تقویت عضلات می‌باشد فقط حاوی کربوهیدرات و چربی مختصری می‌باشد به کمک این مکمل می‌توانید تمام نیازهای پروتئینی روزمره خود را برطرف کنید تنها اقدامی که باید انجام دهید این است که قوطی را کاملا تکان داده باز کرده و نوش جان کنید .
شاید از خود بپرسید قبلا هم محصولات نیتروتچ داخل قوطی عرضه شده‌اند اما چه اتفاقی افتاده است که این بار محصولات این قوطی جدید این قدر متمایز با قبل شده‌اند ؟

پاسخ این است که این محصول توسط شرکت ماسل تچ عرضه شده است یعنی همان شرکتی که خود را متعهد می‌داند تا مکمل‌های بسیار موثر و ارزشمندی در اختیارتان قرار دهد و از آن‌جا که محققین دلسوزی د این شرکت مشغول به کار هستند با خیال راحت می‌توانید محصولات عرضه شده توسط آن‌ها را میل کنید

وجود ۴۵ گرم پروتئین موجود در این قوطی های جدید سبب می‌شود تا به راحتی به اهداف مربوط به تقویت عضلات دست یابید حال اگر آن را همراه با رژیم غذایی و برنامه تمرینات میل کنید دیگر نباید نگران افزایش قدرت و اندازه عضلات باشید زیرا همه چیز به نحو شایسته پیش می‌رود و جای کوچک‌ترین نگرانی نیست

در ضمن آنجا که کربوهیدرات و چربی بسیار کمی در آن وجود دارد باز هم هیچ نوع نگرانی بریتان ایجا نمی‌کند .

عده‌ای از طعم RTD لذت می‌برند و معتقدند که مصرف آن به آسانی صورت می‌گیرد در حالی که عده‌ای دیگر فقط به خاطر اینکه RTD به تقویت عضلات شان کمک می‌کند به مصرف آن علاقه مند هستند در واقع تولید کنندگان این مکمل درصدد برآمده‌اند به نیازهای واقعی مصرف کنندگان جامه عمل بپوشانند آن دسته از ورزشکاران پرورش اندامی که در صدد دست یابی به افزایش قدرت و حجم عضلات هستند می‌توانند این فرآورده باورنکردنی و خوشمزه را میل کنند .

با انتخاب مناسب مکمل RTD در واقع نوعی مکمل پروتئینی را انتخاب می‌کنید که هم ترکیبات بی نظیری دارد و هم به اهداف شما مبنی بر دست یابی به افزایش قدرت و حجم عضلات جامه عمل می‌پوشاند بنابراین دیگر جای کوچک‌ترین نگرانی نیست .

ماسل تچ همواره به آینده می‌اندیشد به همین دلیل است که مسوولین این شرکت مبلغ هنگفتی را صرف توسعه و عرضه مکمل‌های جدید و پیشرفته می‌کنند .

مکمل‌هایی که تحقیقات علمی متعدد پشتوانه تولید آن‌ها می‌باشد بنابراین همه چیز را قبل پیش بینی شده است و شما می‌توانید حاصل زحمات محققین را مصرف کنید کافی است یک مرتبه این مکمل را مصرف کنید تا مشتری دائمی و پروپا قرص آن شوید .

حقیقت انکار ناپذیری که در مورد RTD وجود دارد این است که با عرضه آن انقلاب صنعتی عظیمی در صنعت تولید مکمل‌های پروتئینی ایجاد شده است یکی دیگر ازامتیازات منحصر به فرد این مکمل مصرف راحت آن است .

بلافاصله پس از تمرینات سختی که اجرا می‌کنید از نیتروتچ استفاده کنید تا بتوانید پروتئین مورد نیاز جهت رشد عضلات را در اختیا رآن‌ها قرار دهید .

اگر می‌خواهید عضلات‌تان تقویت کنید حتما باید سخت تمرین کرده و از مصرف پروتئین کافی اطمینان حاصل کنید نیتروتچ گزینه خوب و جامعی است و به شما کمک می‌کند نیازهای پروتئینی خود را برطرف سازید.
محصولات نیتروتچ نه تنها به راحتی مصرف می‌شوند بلکه طعم باورنکردنی و فوق العاده‌ای داشته و شما را با رشدی بی نظیر عضلات مواجه می‌سازند .

نیتروتچ را با رژیم غذایی و برنامه تمرینات خود ترکیب کنید تا با افزایش بی نظیر و باورنکردنی و حجم عضلات مواجه شوید .

Nutrition Facts

Serving Size 1 Scoop
Servings Per Container 32

Amount Per Serving % Daily Value

Calories 110
Calories from Fat 15
Total Fat 2 g 2%
Saturated Fat 1 g 5%
Cholesterol 45 mg 15%
Sodium 70 mg 3%
Total Carbohydrate 5 g 2%
Dietary Fiber 1 g 4%
Sugars 2 g
Calcium 110 mg 11%
Iron 0 mg 1%
Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride) 11 mg 525%
Folic Acid 67 mcg 17%
Magnesium (as Magnesium Oxide) 40 mg 10%
Vitamin E (as Dl-Alpha Tocopheryl Acetate) 30 IU 100%
Potassium (as Dipotassium Phosphate) 200 mg 6%
Phosphorus (as Dipotassium Phosphate) 80 mg 8%
SynthePro 3,023 mg
Insulogen 920 mg
Nitroxen 711 mg
Protein (featuring Nano-Diffuse Technology) 20 g 40%

Directions
Add 1 to 2 servings (1 to 2 scoops) of MuscleTech Nitro-Tech Hardcore to 4 to 8 oz. of cold water or skim milk and mix. For maximum results, consume 2 servings of MuscleTech Nitro-Tech Hardcore 3 times daily for a minimum of 6 weeks. Note: To maintain product freshness, store in a cool, dry place. This product is sold by weight. Some settling may occur. Shake container before use.

Yolked Performance notes that these products have not been evaluated by the Food and Drug Administration. These products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease. We suggest that you do not take more than the recommended serving size – Improper use of these products will not improve results and we do not advise. If the product contains a stimulant, please evaluate its effect while beginning use. No recommendations or advice given about a specific product should be taken as medical advice. Consult a medical doctor before use if you have been treated for, or diagnosed with or have a family history of any medical condition, or if you are currently using an prescription or over the counter drugs. While these products can benefit performance, we suggest that you use caution before using them

 

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)