نانو ایکس ۹

سریعترین سیستم انابولیکی تزریق نیتریک اکسید در جهان است! این اولین و تنها محصول نیتریک اکسید است که موجب وارد کردن بیش از حد ترکیبات انابولیک تنها در ۹ ثانیه جهت ایجاد سیلی از پامپ درعضلات می شود. هیچ محصول نیتریک اکسایدی نمیتوان یافت که در مقایسه بتواند و این پمپ های باور نکردنی را که با naNOX9 هارد کورتجربه می کنید، به شما بدهد.

naNOX9 هارد کورتجربه حاوی ترکیب مواد تشکیل دهنده ای است که منحصر به تیم ماسل تک است. با naNOX9 قرص اکسید نیتریکی را بدست می اورید که با روش نانو تکنولوژی فرموله شده است، توسط ذرات نانومولکولی بصورت سریع و انفجاری انتشار یافته و ایجاداتساع سریع عروق برای ورود بیشتر خون و پمپ های عضلانی خواهد داشت. افزایش جریان خون به عضلات تحویل مواد مغذی و هورمون را برای تحریک رشد چشمگیر عضلانی جدید تسریع میکند.

نانو ایکس ۹
نانو ایکس ۹

 

عملکرد naNOX9:
مرحله ۱ : افزایش سریع تولید نیتریک اکسید
از نظر دارویی naNOX9 طوری طراحی شده که از طریق ترانسپورترهای غشایی اندوتلیال به سلول وارد میشود. اینکار خود سلول را فعال کرده و سیگنال های تقویت شده ای را جهت ایجاد سیلی از نیتریک اکسید می فرستد.

مرحله ۲ : فعال سازی آنزیم های کلیدی سیگنالینگ (علامت دهنده)
مولکولهای تازه شکل گرفته No از اندوتلیوم عروق به داخل سلولهای صاف عضلانی یعنی جائیکه سبب فعال شدن انزیم گوانیلیل سایکلاز میشوند انتقال میابند.

مرحله ۳ : به حداقل رساندن غلظت یون کلسیم از طریق تولید cGMP
جی سی گوانوزین تری فسفات را به گوانوزین مونوفسفات حلقه ای تبدیل میکند که از ازاد سازی کلسیم در سلولهای صاف عضلانی جلوگیری کرده، موجب ذخیره ان شده و در نتیجه ایجاد یک پامپ دراز مدت در عضله میشود.

مرحله ۴ : ایجاد حداکثر اتساع عروقی و پامپ
در نتیجه موارد فوق ، واکنش های انقباضی در درون سلول های عضلات صاف کاهش یافته که منجر به ریلکس شدن و باعث حداکثر اتساع عروق و افزایش بیش از حد جریان خون در داخل عضله می شود.

تکنولوژی ذرات نانو به چه معنی است؟
بخش دقیقی از ترکیب کلیدی یافت شده در naNOX9 Hardcore به اندازهای میکروسکوپی و۲۱۰۰۰ درصد کوچکتر از ذرات منظم آرژینین میباشد. این ترکیب اجازه می دهد تامواد اصلی به سرعت جذب جریان خون شده و بطور فعال سریعترین پمپ انابولیکی قابل تصور را جهت عضله سازی ایجاد کند.

نحوه مصرف naNOX9 Hardcore:
مبتدیان باید با یک دوز (که شامل ۳ کپسول با ۸ اونس) دو بار در روز شروع کنند. بدنسازان متوسط و پیشرفته ، باید به جدول دوز مراجعه کنید. در روز تمرین خود را ۱ دوز (۳ کپسول)را قبل از تمرین مصرف کنید. از مصرف ۱۰ کپسول در مدت ۲۴ ساعت تــجـاوZ نکنید. ۸ اونس آب در روز برای سلامتی کلی خوب است. قبل از استفاده تمام برچسب و دستورالعمل هارا به دقت دنبال کنید.

یکی از بهترین مکمل های پمپی شرکت ماسل تچ که توانسته دو مدل از بهترین آرژنین های غنی  شده مخصوص بدنسازی را کنار هم قرار بده L-Arginine*-Xanthinol Nicotinate & L-Arginine-Ketoisocaproic Acid-Yohimbine HCL .
حتما تا بحال متوجه این موضوع شده اید که چرا آرژنین خالص یا هاردکور قیمتی تقریباً نصف این مدل مکمل هایی را دارد اما بعضی از پمپ ها مثل  NaNOX9 که دارای همان مقادیر آرژنین هستند قیمتی افزایشی دارند .
دلیل این اختلاف قیمت اینه که شرکت های بزرگ مثل ماسل تچ باغنی کردن این مواد طبیعی که معمولا استفاده پزشکی دارد  اونها رو به مکمل های مخصوص بدنسازی تبدبل می کنند که تاثیرش بسیاربیشتر از مکمل های آرژنینی هاردکور که خالص است میباشد .
پس حالا که تفاوت رو متوجه شدید و آرژنین هارد کور مصرف کردید و اونجور که باید از ویژگی های بسیار این ماده معجزه آسا بهره نبردید پس برای خرید NaNOX9 اقدام کنید .
لازم بذکر است که بیشتر پمپ ها در جدول مواد تشکیل دهنده خود موادی دارند که برای انحصاری کردن محصول از طرف شرکت سازنده فاش نمی شود .
این مکمل در یک نوع ۱۸۰ کپسولی که بسیار معمول هست عرضه شده و روزی ۳ کپسول توصیه می شود . ۲ عدد قبل از تمرین و ۱ عدد قبل از خواب .
هر وعده مصرف حاوی ۳۵۲۰ میلی گرم آرژنین غنی شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *