شرح کامل این مصحول را می‌توانید در بخش مقالات مطالعه نمایید در این بخش تنها به بررسی این مکمل و نظرات مختلف خواهیم پرداخت
نظرات پیش فرض ترجمه تجربه مصرف کنندگان خارجی در رابطه با آن محصول می‌باشد
نظرات پیش فرض :

 


 

ادامه مطلب: بحث و بررسی انوکسپلود بی اس ان BSN No-Xplode

۱- من تازه تمرینات رو شروع کردم تا سلامتی خودم رو توسعه بدم بعد از چند بار خرید مکمل‌های پروتئینی من شروع به مطالعه مقالاتی در رابطه با کراتین نمودم به این نتیجه رسیدم که بهتره یه امتحانی بکنم .
تمرین کردن درست بعد از مدرسه واقعا سخت بود . بعد از اینکه No Xplode رو خریدم همون روز مصرفش کردم و احساس کردم توجه و تمرکزم نه تنها اون روز بلکه درتمام طول دوره در حین تمرینخیلی بیشتر شده طعم fruit punch واقعا عالیه مزه بستنی میوه‌ای میده مطمئنن دوباره از No Xplode استفاده خواهم کرد .

۲- من در رابطه با تبلیغاتی که در مورد تاثیرات N.O. Xplode می‌شد شک داشتم . من واقعا به تفاوتش توجه نکرده بودم تا اینکه به تعطیلات رفتم و N.O. Xplode رو با خودم نبردم . بدون اون من توجه کردم که من تنها در حال جابه جا کردن و ضربه زدن به وزنه‌ها نبودم نه فقط اون بلکه رفتن به تمرین خیلی سخت بود .N.O. Xplode من رو تقویت می کرد تا احساس خوبی تا پایان تمریناتم داشته باشم و تمریناتی سخت تر و طولانی تر رو انجام بدم .من دریافتم که من تنها به نصف پیمانه برای شروعی قدرتمند نیاز داشتم . من بتدریج میزان مصرف رو به تمام طول تمرین افزایش دادم . این یعنی نتایجی بیش از آنچه در تبلیغات عنوان می‌شد . من می گم این یک مکمل ویژه و خاص برای کسانی هست که می‌خواهند نتایج را به آخرین حد ممکن برسانند .

۳- من حدود ۲ سال سابقه تمرین دارم و از هر پروتئین و کراتینی که شما فکرش رو کنید خسته شدم من فقط یه خرده نتایج خوب و مثبت می خواستم اما نتایج واقعا خیلی ضعیف بود من همیشه خسته و بی انگیزه در باشگاه بودم . یکی از دوستانم BSN’s N.O.-XPLODE رو به من پیشنهاد کرد .من اونو تهیه کردم و تنها پس از یکبار مصرف فهمیدم که اونا چرا تو تبلیغاتشون از این جمله استفاده می کنن : اگر فقط یکبار اونو امتحان کنید دیگه هرگز بدون اون تمرین نخواهید کرد .این محصول دیوانه کنندست.
من انرژی زیادی داشتم استقامت بیشتر و یک پمپاژ خون فوق العاده در جلسه اولم . اگر شما نهایت انرژی رو در تمرینات‌تون می‌خواهید شما نیاز دارید تا BSN’s N.O.-XPLODE رو مصرف کنید .

۴- دنبال یه مکمل Nitric Oxide جدید می گشتم BSN No-Xplode رو پیدا کردم اونو تهیه کردم واقعا نمی‌تونست خوشحال کننده تر از این باشه نه فقط پمپ خوبی داشت بلکه نتایج برای همه آشکار و هویدا بود تا ببینند حجم بیشتر ، رگ‌های نمایان‌تر و بیشتر . متشکرم که کمک کردید دوباره به مسابقات برگردم و موفق بشم .

۵- بیایید صادق باشیم ما همه تمرین می‌کنیم برای پمپ اگه شما می خواهید خودتون رو به نهایت برسونید نمی‌تونید BSN No-Xplode رو کنار بذارید . با معده خالی قبل از تمرین اون رو مصرفکنید و شما یک پمپ فوق العاده عالی رو که قبلا از این تجربه نکرده بودید رو می‌بینید .تنها آرزوم اینه که BSN No-Xplode در بسته‌ بندی‌های بزرگتر که من خیلی دوسش دارم عرضه بشه .

۶- قبل از اینکه من در مورد این محصول بی نظیر نظر بدم . من باید یک اخطار رو به شما توضیح بدم . اینجا رو به لیبل اضافه کنید . میزان مصرفتون قبل از شروع استفاده معمول امتحان کنید . یه شوق و شعف باعث شد تا من فکر کنم بهتره که سه پیمونه در اولین دفعه در عوض یک پیمانه توصیه شده استفاده کنم با اینکه نتایج خیلی مثبت بود من برخی اثرات منفی رو تجربه کردم من اون شب تا ۲ نصفه شب نخوابیدم ( بعد از تمرین یک بعد از ظهر ) یه خرده احساس گیجی و حواس پرتی داشتم طوری که منو احاطه کرده بود .
باید از دیگران خودم رو دور می داشتم چون استرس زیادی همراه با لرزشهای سختی در دستانم در حین ست‌ها داشتم .
از اشتباهم آموختم که یک پیمونه می‌تونه کافی باشه تا تمرکز ، انرژی ، استقامت و پمپاژ فوق العاده رگ‌هایم طوری که وقتی تو اسکوات پایین میرم رگ گردنم بیرون بزنه .
معمولا بعد از یک جلسه پشت بازو یا جلو بازو من بازوم رو اندازه می‌زنم که یک اینچ بزرگتر شده چه پمپ وحشیانه‌ای می‌تونه باشه !
با دوز مناسب مصرف من خوب می‌خوابم و هیچ نتیجه بدی رو به جز اثرات عالی این محصول تجربه نکردم من دوباره یکی دیگه میخرم این یکی تموم شد واقعا عالی بود.

۷- وای! عجب محصول شگفت انگیزیه!منعاشق مزه شیرین نیتروکسیدم بنابراین هر چند من طعم تمشک آبی رو انتخاب کردم انتخاب عاقلانه ای بود . انوکسپلود خیلی بهتر و راحت مخلوط و حل میشه من توجه کردم این مکمل ۲۰ دقیقه بعد مصرف تاثیر می‌کنه و یک افزایش انرژی خیلی خیلی فوق العاده در تمرینات به من می‌داد .

۸-من واقعا N.O Xplode رو دوست دارم چه مکمل بزرگیه می‌تونه بهترین مکمل قبل تمرین در کره زمین باشه انرژی ، چابکی ، پمپاژ شگفت انگیز هنگام تمرین شما بایستی احمق باشید که به این مکمل نه بگید !من تازه یه دوره دیگه از N.O Xplode رو شروع کردم و نمی‌تونم منتظر نتایج بهتر از این باشم .اون رو با Cellmass سل مس و نیتریکس Nitrix مصرف کنید من نتایج اون رو گارانتی می‌کنم N.O Xplode به خوبی در زمان استراحت باقی می‌مونه طوری که به بزگتر و بزرگتر کردن من ادامه میده .

یک نتیجه مختصر از بررسی‌ها نشون داده اغلب افرادی که دوز مصرف رو بالا بردن با عوارض و اثرات جانبی این محصول روبرو شدن از جمله بی خوابی یا لرزش دست ، سر دردهای میگرنی و برخی مواقع هم حالت تهوع .
حالت تهوع و دل پیچه بیشتر در افرادی دیده شده که ناراحتی ها و یا حساسیت به موادی خاص داشتند و باید مراقبت های غذایی در رژیمشون داشته باشند
آنچه اکثرا توصیه کرده اند مصرف تدریجی این محصول بوده یعنی روزهای ابتدایی رو با دوزهای کمتر شورع کنید و چنانچه عوارض یا حساسیتی رو مشاهده نکردید می‌تونید دوز مصرفی رو افزایش بدید
همچنین از مصرف این محصول تا ۴ ساعت قبل از خواب خودداری کنید مصرف اون با شکم پر و یا افدرین از اثرات اون خواهد کاست
اشخاصی که به محرک‌ها حساس هستند نصف میزان توصیه شده را مصرف کنند
چنانچه بیش از حد عصبی یا بی خوابی ، سرگیجه ، لرزش ، سردرد ، تپش دارید از مصرف خودداری کنید در افراد زیر ۱۸ سا ل هم نباید مصرف بشه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *