آزاد کننده هورمون رشد شینگایا
زندگی طولانی تر، احساس جوانتر بودن، فزونی انرژی شما

فرمولاسیون افزایش طول عمر، پیش ماده هورمون رشد انسانی
آزاد کننده هورمون رشد شینگایا این محصول آشکارا در ارتقاء و بهبود زندگی شما تاثیر می گذارد.
آزاد کننده هورمون رشد شینگایا تماما” طبیعی، 100%قابل اعتماد، کاملا” موثر و بی خطر می باشد.

? پایین آمدن فشارخون بالا ? کاهش وزن بدون رژیم و ورزش
? افزایش دهنده تمایلات **** ? افزایش سطح انرژی،
? خواب آرامتر و راحت تر ? احساس جوانی و به نظر جوانتر بودن
? ارتقاء سطح کلیه احساسات و خلق فردی ? کاهش چروکها و تقویت قوام پوست
? تقویت سیستم ایمنی ? افزایش توده عضلانی بدن

هورمون رشد شینگایا، گستره ای از فوائد فیزیکی و روانی مهیا می سازد، مانند متابولیسم افزایش یافته، کاهش وزن سریع، رشد عضلانی، تقویت سیستم ایمنی، ارتقاء عملکرد مغز و انرژی فیزیکی بیشتر.

Shingaya HGH دقیقا چیست ؟
هورمون رشد انسانی، فراوانترین هورمون تولید شده توسط غده هیپوفیز می باشد. این غده در بخش مرکزی مغز انسان جای گرفته است. هورمونی بسیار پیچیده، متشکل از 191 اسید آمینه است که یک هورمون نسبتا بزرگ بحساب آمده و درحقیقت بزرگترین پروتئینی است که توسط غده هیپوفیز تولید می گردد.
چرا شما به HGH شینگایا نیاز دارید؟
هیپوفیز هورمون رشد انسانی را ترشح می کند که به مجموعهای از کارکردها ی سلامتی بدن انسان، کمک می نماید.در طی دوره بلوغ، ترشح این هورمون به بالاترین سطح خود می رسد که از طریق تحریک رشد بدن، محسوس می باشد. بعد از سن 25 سالگی، تا 85%، میزان هورمون رشد انسانی کاهش می یابد. بسیاری از پزشکان معتقدند که این افت سطح هورمون رشد، باعث مشکلات سلامتی متعدد و بیماریهای مرتبط با افزایش و کبر سن میشود. از جمله این مشکلات، افزایش وزن، کاهش انرژی، کاهش توده عضلانی، چین و چروک تضعیف سطح درک و هوشیاری، سیستم ایمنی ضعیف شده، مشکلات بینایی و غیره می باشد. Shingaya HGH Releaser از طریق تحریک موثر و بی خطر، غده هیپوفیز، جهت تولید و آزاد سازی هورمون رشد با سطحی معادل دوران جوانی درسطح کل بدن، به حل این مشکلات که همگی با افت هورمون در ارتباط هستند، کمک مینماید.
مزایا و فوائد HGH شینگایا چیست؟
هورمون رشد در ترمیم بافتی رشد عضلانی، بهبود زخم، کارکرد مغز، سلامت جسمی و روانی، مقاومت استخوانها افزایش متابولیسم و انرژی، نقش حساسی دارد. به اختصار، HGH ، بطور مطلق، برای سلامتی کامل و احساس خوب بودن کاملا حیاتی است.
میزان مصرف و توضیحات:
? هر بطری فرمولاسیون افزایش طول عمر، پیش ماده هورمون رشد انسانی، حاوی 90 کپسول و برای مصرف یکماه می باشد. سه بار در روز، هربار یک قرص میل شود. برای حصول نتیجه بهتر، تا یک ساعت بعد ا ز خوردن قرص غذا میل نکنید.? در صورت بارداری یا در دوران شیردهی استفاده از این محصول ممنوع می باشد.

? این محصول به منظور درمان، تشخیص، بهبود یا پیشگیری از بیماری خاصی توصیه نمی گردد. پیش از مصرف این فرآورده یا هر مکمل غذایی دیگر با مرکز درمانی تخصصی خود مشاوره فرمایید .

? توسط FDA بررسی نگردیده است
? در مکان خشک و خنک و دو از دسترس اطفال نگهداری شود.

? در صورتیکه پوشش داخلی مفقود یا شکسته باشد، از استفاده خودداری نمائید.
چه چیز HGH Releaser شینگایا را بهترین ترکیب جایگزین هورمون رشد می نماید؟

علل بسیاری دال براین هستند که HGH Releaser شینگایا، بهترین انتخاب برای افزایش سطح هورمون رشد و بهبود کیفیت کلی زندگی می باشد. در اینجا، به ذکر چند دلیل بسنده می شود:

? استفاده سریع و راحت – تنها خوردن 3 قرص سهل البلع در روز. عدم نیاز به تزریقهای دردناک و مشکل دار و اسپری های غیر موثر و بد مزه.

? متکی بر هورمون رشد طبیعی. بر خلاف نوع تزریقی و سنتتیک، HGH Releaser شینگایا، غده هیپوفیز را تحریک به تولید و ترشح هورمون رشد طبیعی خود بدن می نماید.

? موثر و 100% بدون عوارض جانبی HGH Releaser شینگایا، بدن را در جهت تولید هورمون رشد کمک می کند بنابراین، موثرتر و بی خطر تر از انواع سنتینک می باشد.

? محصول ارزان. در مقایسه با نوع تزریقی که می تواند چندین هزار دلار قیمت داشته باشد، یا سایر روشها که کاملا بی تاثیر هستند،این محصول، امروزه نتایج واقعی را نشان داده و آشکارا برترین ارزش جایگزینی هورمون رشد را نمایان می سازد.

? عدم نیاز به تجویز از جانب پزشک. از آنجا که این محصول، یک ترکیب اختصاصی از گیاهان طبیعی است، نیازی به تجویز از جانب پزشک نداشته و این، محصول فوق الذکر را محلولی سهل الوصول برای همگان می نماید.

? فرمولاسیون برتر و کیفیت محتویات. HGH Releaser شینگایا، در یک آزمایشگاه تحت نظارت و تضمین FDA، تولید و فرموله شده است که در واقع بالاترین تضمین برای یک آزمایشگاه می تواند باشد. بنابراین از برترین سطح کیفیت و سلامت، حصول اطمینان خواهید نمود.

? نتایج اثبات شده حاکی از آن است که HGH Releaser شینگایا، بطور مستقل، بهترین و موثرترین محلول جایگزین هورمون رشد انسانی قابل دسترس در همه جا، شناخته شده است
ترکیب گیاهی شینگایا 2200 میلی گرم و شامل:
ال-گلوتامین، گلیسین، ال-آرژنین هیدرو کلراید، ال-ارنیتین هیدرو کلراید، پپسین ? پپتید. سایر ترکیبات: دی کلسیم فسفات، سلولز میکرو کریستال، Sodium Croscarmellose، اسید استئاریک، استئارات منیزیوم و لعاب فارماکولوژیک.