نام محصول:

اكستريم اسپيد شات جديد!

كار آيي:

– تشدید در توليد و رها سازي كنترل شده انرژي

– سرعت بخشی به سوخت و ساز

– مانع ازخستگی

– موثر در عملكرد سیستم بینایی

– موثر در عملکرد سیستم عصبي

– موثر در عملکرد سیستم قلبي – عروقي

– افزایش مقاومت بدن

طرز مصرف:

يك وعده در روز(25 میلی لیتر = 1 آمپول خوراکی ) را قبل از تمرين ذهني يا بدنی بنوشید و سپس بلافاصله پس از مصرف آب بنوشيد. قبل از نوشيدن تكان دهيد. از مقدار دوز روزانه تجاوز نكنيد. مناسب کودکان و نوجوانان نمی باشد. از دسترس کودکان دور نگاهداريد.

تعريف عمومي : 

مگا دوز 3075 میلی گرم اجزاي نيروزا در يك آمپول!

جذب عالي! عملكرد فوق العاده سريع!

خسته هستید؟ این عملاً غير ممكن است !

فرمول نيروبخش كه اجزاي آن براي تكميل يكديگر انتخاب شده و اثر يكديگر را تقويت ميكند داراي يك دوز 3075میلی گرم اجزاي با دقت انتخاب شده است كه در يك ماتريكس انرژي گرد هم آمده-اند. اين فرمول تا حد امكان فرآيند توليد و رها سازي كنترل شده انرژي را در زمان كمبود نيرو شدت ميبخشد. اين فرمول از فناوري مايع براي بيشينه سازي ميزان و اثربخشي جذب اجزاء فعال فرمول استفاده ميكند. كليه اين مواد در يك آمپول 25 میلی لیتری با سهولت مصرف در هر زمان عرضه ميشود.

اين فرآورده براي چه كساني است؟

اين محصول نيروبخش مناسب بزرگسالان با روش زندگي فعال،كه فعاليت شديد جسماني دارند می باشد. به ويژه مناسب افرادي است كه تمايلی به مصرف نوشابه نيروزا يا قهوه ندارند.

هشدار محصول : 

اخطار: حاوی كافئين بالا، 200 میلی گرم در هر وعده.

محصول نبايد در حين حاملگي، شير دهی،و توسط افرادی که از ناراحتي قلبی و یا فشار خون رنج می برند، مصرف شود.

چگونه ماتریکس انرژی اکستریم اسپید شات عمل می کند؟ 

كليه اجزاء اكستريم اسپيد شات بگونه ای انتخاب شدهاند كه به صورت متقابل اثر يكديگر را تكميل و تشديد مي كنند (هماهنگي مطلق). تركيب منحصربه فرد شبكه انرژي فرآيند توليد و رها سازي كنترل شده انرژي در بدن را در موارد كمبود نيرو به حداكثر ميرساند.

امتیازات اجزاي منحصر به فرد ماتریکس انرژي کدامند؟

كافئين – كل بیشترین ميزان شناخته شده محرك به مقدار 200میلی گرم در هــر آمپول می باشد. ايـن مقـدار 25 برابر مقدار تمرکز یافته بیشتر از نوشابههاي نيروزاي عادي و 5 برابر نوشابه-هاي سري «شات» می باشد. به علاوه، نسبت دقيق كافئين در حالت بلورين در میزان 25 میلی گرم و معادل طبيعي آن با دوز 1750 میلی گرم عصاره تخم گوارنا ميباشد كه تا 175 میلی گرم كافئين خالص براي يك دوره رها سازي طولاني عرضه ميدارد. كافئين موجود در تخم گوارنا تحريك ملايم بدن را تا حتي 5 ساعت به دنبال دارد. تركيب بهينه دو منبع كافئين تداوم كاربري منابع انرژي بدن را فقط چند ثانيه پس از مصرف در پی دارد و سريعترين و طولانيترين محرك ميباشد. براساس نحوه عملكرد كافئين، سوخت و ساز تسريع شده، خستگي از ميان ميرود و تمركز بيشتر ميشود. تحريك زياد ناشي از كافئين ميتواند سوخت و ساز عضلاني و كاتابوليزم عضله و پروتئين آن را افزایش داده و كيفيت عضله را كاهش دهد. بنابراين اكستريم اسپيد شات با 1000میلی گرم تاورين غنی شده كه با كاستن توليد سروتونين همزمان مانع کاتابولیسم پروتئین های سیستم می شود . سوخت و ساز کربو هیدرات ها را از طریق افزایش مقدار جذب آنها توسط کار سنگین سلول های مغز و عضلات بهبود می بخشد . اين عمل كاربرد و جذب اجزا ءانرژي را در اکستریم اسپید شات افزایش می دهد .تاورين همچنین داراي اثر مثبت روي عملكرد جگر و اعضاء بينائي و سیستم عصبي و قلبي – عروقي ميباشد.

افزودن گلوكورونولاكتون به حفظ انرژي تبادلات بدن در حداكثر سطح ممكن حتي در زمان كمبود مونوساكاريد خون كمك ميكند. اين تركيب، مقدمه ساز ريبوز است و تأمين زيرساختهاي لازم براي سنتز ATP، حامل اصلي انرژي در بدن را تضمين مي نماید.

گلوكورونولاكتون ظرفيت اكسيژن خون را افزایش داده و اسيد كربوكسي ليك را مهار ميكند كه در حالت كمبود گلوكز ميتواند براي تبادلات انرژي در بالاترين سطح ممکن مورد بهرهبرداري قرار گيرد. گلوكونورولاكتون با حمل محصولات زايد تبادلات انرژي كه به ميزان زياد توسط سلول طي تمرين درازمدت توليد ميشود، در سمزدايي بدن مشاركت ميكند. اين عملكرد تحت حمايت ويتامين ث موجود در فرمول است كه در اثر آنتی- اکسیدانی، راديكالهاي آزاد را در پائينترين سطح نگاه مي-دارد.

هماهنگي عملكرد كافئين، تاورين و گلوكورونولاكتون با افزودن ال تيروزين (100میلی گرم ) قوت ميگیرد. اين تركيب آلي نقش ناقل درون سلولي را داشته كه تضمين ميكند سيگنال شروع توليد نيرو به شكل آبشاري دائماً مخابره شده و كليه فرآيندهاي تشديد شده توسط كافئين، تاورين، گلوكورنولاكتون و كمپلكس ويتامين گروه ب با بالاترين كارآئي انجام شوند. ال تيروزين روحيه را بهتر كرده و انگيزه عملكرد را بهبود ميدهد. در ضمن مقدمه ساز هورمونهاي مهمي است كه مقدار سوخت و ساز انسان را مانند آدرنالين و نورآدرنالين افزايش ميدهند.

افزودن ويتامين گروه ب و مقدمات آنها، نيكوتين آميدها، پيری دوكسين هيدروكلريد، كلسيم د- پنتوتنات، ريبوفلاوين، سيانوكوبالامين، ضامن حفظ عملكرد صحيح مغز و كل دستگاه عصبي طي فعاليت روحی جسمي ميباشند. مقدار مناسب ويتامين های گروه ب ضامن در اکستریم اسپید شات بهترين مبادلات قند، پروتئين و چربي است و مقاومت بدن را افزایش داده و با وقفه در فرآيند تنفس سلولي مقابله مينمايد.

محتواي ويتامين گروه ب در اكستريم اسپيد شات امكان كاربرد اجزاء فرمول داراي بالاترين كارآيي را ميدهد.

اكستريم اسپيد شات فوقالعاده است نه فقط به خاطر اثرات آن بلكه چون داراي رايحه ای نيروبخش منحصربه فرد می باشد. آمپول خوراکی داراي راحتترين روش مصرف و قابل حمل در هر جا و هر زمان ميباشد.