یکی از«قوی‌ترین مردان ایران» مرتکب قتل شد
شما اینجا هستید
قویترین مردان » یکی از«قوی‌ترین مردان ایران» مرتکب قتل شد

یکی از چهر‌ه‌های شناخته شده مسابقات قویترین مردان ایران طی سال‌های اخیر، در نزاع خیابانی مرتکب قتل شد.
به گزارش برنا، طی سال‌های گذشته در رقابت‌های قویترین مردان ایران چند گروه از ورزشکاران که با یکدیگر ارتباط خانوادگی دارند، حضور یافته و هر کدام نیز در دوره‌ای موفق به کسب عنوان نخست شده‌اند.

حاشیه حضور این افراد در مسابقات سال‌های اخیر کم نبوده و از گوشه و کنار اخبار دعوای گروهی آنها پیرامون رقابت‌های سال‌های اخیر به کرات رسانه‌ای شده است.

این بار اما خبر اسف‌بارتر از موارد قبلی است و بحث قتل عمد به میان کشیده شده؛ «ق» یکی از قویترین مردان ایران که چهره شناخته شده‌‌ای در این مسابقات به حساب می‌آید چند روز پیش در نزاعی خیابانی باعث کشته شدن یک شهروند شد.

در این نزاع خیابانی که طبق اخبار رسیده، بر سر یک اختلاف مالی بوده اس؛ 4 انگشت یکی از افراد درگیر در این نزاع، قطع و فرد دیگری نیز با ضربات ورزشکار معروف مجروح می‌شود.

مجروحان این درگیری به بیمارستانی در غرب تهران منتقل می‌شوند، اما تلاش پزشکان برای نجات یکی از مجروحان بی‌ثمر می‌ماند و وی بر اثر شدت جراحات وارده به سر، جان خود را از دست می‌دهد.

فرد مذکور پس از این اتفاق خود را به مراجع قضایی معرفی کرد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره