کراتین دکونات از شرکت ماسل مدز
شما اینجا هستید
مکمل های کاربردی متفرقه » کراتین دکونات از شرکت ماسل مدز

معرفی مکمل کراتین دکونات از شرکت ماسل مدز:

این مکمل آمده تا استاندار جدیدی در مکمل‌های کراتینی به صنعت مکمل‌ سازی معرفی سازد. این مکمل نوعی ارتقا یافته، خالص، قدرتمند و با پشتوانه آزمایش‌های بسیار (بیشتر از تمام انواع کراتین موجود) از کراتین است که با تکنولوژی رساننده‌های دکادرایو به قدری قدرتمند شده که به حق موجب خواهد شد استاندار جدیدی را از این پس در کراتین‌ها شاهد باشیم. فواید عضله سازی و قدرت زایی در کراتین موجب شده تا این مکمل به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های ورزشی حال حاضر شناخته شود. اما متخصصان ماسل مدز یک فرمول بهتر برای این پودر پروتئینی محبوب پیدا کرده اند و با نام کراتین دکانات از آن رو نمایی می‌نمایند.

مکملی است درعضله سازی قدرتش اثبات شده است و باعث بالا رفتن سطح هوشیاری ورزشکار در حین تمرین می شود .در طراحی این محصول علم پیشرفته دکادرایو باعث شده توده عضلانی خالصی برای شما فراهم شود .کاهش درد عضلات بعد از تمرین بازیابی و ریکاوری ساختمان آنابولیک ماهیچه ها و رفع خستگی از عضلات طی تمرینات سخت و فشرده و همچنین بالا برنده قدرت و استقامت ورزشکار از ویژگی های این محصول می باشد .

کراتین دکونات از شرکت ماسل مدز

کراتین دکونات از شرکت ماسل مدز

دانش پیشرو:

در تهیه و تولید کراتین دکانات متخصصان ماسل مدز تحقیقات و بازبینی‌های بسیار زیادی روی انواع کراتین در راستای تولید قدرت و حج دهی عضلات و بهبود عملکرد عضلانی اجرا کردند تا اطمینان یابند کدام فرمول کراتینی بهترین و بالاترین تاثیر را روی این فاکتورها دارد. در این میان نوع خالصی از کراتین مونوهیدرات به خوبی نشان داد که بالاترین میزان توانایی را برای تولید بافت‌های عضلانی در بدن دارد. از همین روی متخصصان ماسل مدز مصمم شدند تا از کراتین مونوهیدرات در ترکیبی با فرمول کلینیکی مخصوص این شرکت با نام تکنولوژی دکادرایو استفاده کنند.

کراتین دکانات دوز بالایی از کراتین میکرونیزه شده خالص را در چرخه دکادرایو وارد بدن شما می‌کند. این تکنولوژی وظیفه دارد تا هضم و جذب کراتین را برای استفاده سلول‌ها در قسمت روده سرعت ببخشد. تکنولوژی دکادرایو از ترکیبات PEG و دکونات برای چنین عملکردی استفاده می‌نماید. این نسخه قدرتمند کراتین موجب تحقق آثار آنابولیکی عظیم در عضلات شده و همزمان با کاهش کوفتگی عضلات بعد از تمرین به سرعت ریکاوری آن‌ها نیز می‌افزاید.

اجزاء تشکیل دهنده و طریقه مصرف محصول:

هر سروینگ از این محصول معادل با یک اسکوپ یا ۵ گرم می‌باشد و جمعا ۶۰ سروینگ از آن داخل در قوطی موجود است. تمام ۵ گرم آن کراتین دکانات می‌باشد، ترکیبی از کراتین مونوهیدرات، دکانوییک اسید، پی ای جی ۸۰۰۰ و پی ای جی ۳۳۵۰٫

منبع:  www.amazon.com  www.musclemedsrx.com

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره