نحوه تشخیص اصل از تقلبی بودن مکمل وی اپتیمم(ON Gold Standard 100% Whey) از شرکت آپتیموم
شما اینجا هستید
محصولات اوپتیمم Optimum » نحوه تشخیص اصل از تقلبی بودن مکمل وی اپتیمم(ON Gold Standard 100% Whey) از شرکت آپتیموم

نحوه تشخیص اصل از تقلبی بودن مکمل

پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) یکی‌ از بهترین مکمل‌های پروتئینی حال حاضر موجود در بازار می‌باشد.

شرکت آپتیموم به مدت هفت سال است که پادشاه بلا مناضع مکمل‌های پروتئینی می‌باشد و بیشترین میزان فروش را نیز دارا می‌باشد. با پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) ما قادر به دریافت ۲۴ گرم پروتئین وی خالص، ۵.۵ گرم آمینو اسید‌های شاخه دار و ۴ گرم گلوتامین هستیم.

این مکمل در عضله‌ سازی و ریکاوری بسیار تاثیر گذار می‌باشد.این مکمل همچنین دارای هیدرو‌ وی، پپتید‌های هیدرولیز شده وی و آمینو اسید‌های شاخه دار ضروری (لوسین، ایزو لوسین و والین) می‌باشد.

 

نحوه-تشخیص-اصل-از-تقلبی-بودن-مکمل 

نحوه تشخیص اصل از تقلبی بودن مکمل

جدایی از نوع مکملی که می‌خواهید تهیه کنید اولین مساله نگران کننده اصل بودن مکمل می‌باشد.هر مکمل پروتئینی موجود در بازار تنها در صورتی‌ برای شما تاثیر گذار خواهد بود که از ترکیبات اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده باشد.در صورتی‌ که مکمل‌های تقلبی دارای استروئید‌های آنابولیکی هستند و در حالی‌ که ممکن است شما را سریع به نتایج برسانند اما دارای عوارض جانبی خطرناکی نیز هستند.

ما در این مقاله قصد داریم تا برای شما راه تخصیص مکمل پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) اصل از نوع تقلبی آن را برای شما توضیح دهیم.به دلیل اینکه این مکمل بسیار محبوب می‌باشد و فروش بالایی نیز دارد اگر در مورد نحوه تشخیص مکمل تقلبی از اصل آگاهی‌ کافی‌ را نداشته باشید ممکن است مکملی که خریداری خواهید کرد تقلبی باشد.

در ابتدا باید بگوئیم که مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) در محفظه‌های نگهداری ۱ پوندی (۴۵۰ گرمی‌) تهیه نمیشوند.پس اگر وزن محفظه نگهدارنده مکمل شما ۱ پوندی می‌باشد دیگر عبارت (Gold Standard) را روی آن نباید مشاهده کنید.تنها مکمل (ON 100% Whey) دارای محفظه نگهدارنده ۱ پوندی می‌باشد.به عکس زیر توجه کنید :

 

نحوه تشخیص اصل از تقلبی بودن مکمل وی اپتیمم

نحوه تشخیص مکمل اصل از تقلبی

نحوه تشخیص مکمل اصل از تقلبی  (ON Gold Standard 100% Whey)

در این قسمت به شما درباره خصوصیات مکمل اصل (ON Gold Standard 100% Whey) خواهیم گفت پس شما نیز این توصیفات را با مکمل خود بررسی کنید و ببینید که آیا همین ویژگی‌‌ها را دارا می‌باشد یا خیر.اگر مکمل شما دارای این ویژگی‌‌ها نبود پس به احتمال زیاد تقلبی می‌باشد.

 

۱)چک کردن لوگوی (ON) روی مکمل

لوگوی (ON) روی مکمل با حروف سفید درج شده است و دور حروف نیز با رنگ سیاه برجسته شده است.همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید این لوگو را میتوانید در قسمت پایین سمت راست مکمل مشاهده کنید.همچنین این لوگو دارای علامت (TM) نیز می‌باشد.بدون علامت (TM) مکمل شما تقلبی می‌باشد.

چک کردن لوگوی (ON) روی مکمل

روش تشخیص مکمل های اصلی از مکمل های تقلبی

۲)شماره (lot)

هر محصول شرکت آپتیموم دارای یک شماره (lot) می‌باشد که این شماره نشان دهنده اصالت محصول می‌باشد و نشان میدهد که مکمل شما کاملا اصل می‌باشد.

 

۳)بررسی تاریخ تولید و تاریخ انقضا

همیشه تاریخ تولید و انقضا محصول را بررسی کنید.مکمل‌های تاریخ گذشته هیچگونه سودی ندارند و تنها باعث ایجاد عوارض جانبی شدید خواهند شد.

 

۴)لیبل مکمل

روی لیبل (ON Gold Standard 100% Whey) از رنگ‌های تیره و متحرک استفاده شده است.همچنین کیفیت چاپ لیبل این مکمل بسیار بالا بوده و درخشندگی و نرمی رنگ‌های روی آن کاملا مشخص می‌باشد.شما باید لیبل مکمل را کاملا بررسی کنید تا شل و ول نباشد.

خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. متشکرم.
Edcoan.ir

این مکمل دارای ۲۴ گرم پروتئین وی خالص، ۵.۵ گرم آمینو اسید‌های شاخه دار و ۴ گرم گلوتامین می‌باشد.این اطلاعات را شما باید روی لیبل مکمل خود چک کنید و ببینید همخوانی دارند یا نه.منبع سایت ادکوان.

 

۵)اشتباهات گرامری

در مکمل‌های اصل شرکت آپتیموم هیچگونه اشتباه گرامری روی محصول پیدا نخواهید کرد.اگر تنها یک اشتباه گرامری در نوشته‌های روی محصول یافتید آن مکمل تقلبی می‌باشد.

 

۶)درپوش مکمل را چک کنید

درپوش مکمل شما باید به طور کامل پلمپ شده باشد مخصوصا در مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) سرپوش درونی‌ مکمل کاملا پلمپ می‌باشد.اگر مکمل شما دارای پلمپ ناقص یا کلا پلمپ ندارد آن را نخرید.

 

۷)بررسی آدرس تولید کننده مکمل

تمام محصولات شرکت آپتیموم تقریبا در ایالات متحده آمریکا تولید میشوند پس بنابراین روی آدرس تولید کننده مکمل شما حتما باید ایالات متحده درج شده باشد.پشت مکمل خود را برای بررسی این اطلاعات نگاه کنید.

 

۸)اسکن بارکد

روی مکمل شما بارکد و (QR) کد را خواهید یافت.تنها کافی‌ است که از طریق گوشی خود و با استفاده از برنامه‌های اسکن بارکد و (QR) کد آنها را بررسی کنید.با اسکن آنها شما اطلاعات محصول را خواهید یافت.اگر اطلاعات ارائه شده در مورد مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) بود مکمل اصل می‌باشد در غیر این صورت مکمل تقلبی می‌باشد.

 

۹)تنها از فروشندگان مجاز خریداری کنید

اگر در ایالات متحده زندگی‌ می‌کنید میتوانید مکمل‌های شرکت آپتیموم را به صورت مستقیم از آنها خریداری کنید.اما اگر خارج از آمریکا زندگی‌ می‌کنید لیست نمایندگی‌‌های مجاز این شرکت را بررسی کنید.

 

۱۰)بررسی کف محفظه نگهدارنده

در کف محفظه نگهدارنده مکمل عبارت (Polycon) همراه یک علامت (P) داخل مثلث میتوانید یافت کنید. (Polycon) کمپانی تولید کننده پلاستیک محفظه‌های نگهدارنده محصولات شرکت آپتیموم می‌باشد.نوع انگلیسی مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) در کف آن عبارت (Pont Packaging) درج شده است اما در کل وجود این نشان‌ها ضروری نمی‌باشد و در بعضی‌ از مکمل‌ها این امکان وجود دارد که کف آنها چیزی درج نشده باشد.

بررسی کف محفظه نگهدارنده

مکمل بدنسازی نحوه تشخیص مکمل اصل از تقلبی

۱۱)لیست طعم ها

پروتئین (ON Gold Standard 100% Whey) در ۱۷ طعم دلچسب ارائه میشود.در زیر ما لیست تمام طعم‌های این مکمل را برای شما خواهیم آورد.اگر مکمل شما دارای طعمی‌ غیر از طعم های ذکر شده در لیست زیر بود آن مکمل تقلبی می‌باشد.

Delicious Strawberry

Rocky Road

Double Rich chocolate

Banana Cream

Caramel Toffee Fudge

Chocolate Malt

Chocolate Mint

Cookies and Cream

Extreme Milk Chocolate

French Vanilla Creme

Mocha Cappuccino

Strawberry Banana

Vanilla Ice Cream

Tropical Punch

Chocolate Peanut Butter

Cinnamon Graham Cracker

Strawberry Milkshake

روش دیگر برای تشخیص مکمل اصل

 روش دیگر برای تشخیص مکمل اصل

پروتئین وی به راحتی‌ با آب یا شیر مخلوط نمی‌شود.هنگامی که ما پودر پروتئینی را بخواهیم با آب یا شیر مخلوط کنیم باید توده‌هایی روی سطح آن شکل بگیرد که این نشان دهنده اصل بودن مکمل می‌باشد.پودر پروتئین بدون استفاده از مخلوط کن به طور کامل نمی‌تواند حل شود.برای هضم راحت تر پروتئین خود پیشنهاد میشود با مخلوط کن تمام توده‌های ایجاد شده را حل کنید.در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که چطور پروتئین موجود در مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) تشکیل توده را داده است.

تأیید اصل بودن مکمل

تأیید اصل بودن مکمل

شما از روش زیر میتوانید از اصل بودن مکمل خود آگاه شوید :

۱)یک ایمیل به آدرس (consumers@optimumnutrition.com) شامل شماره (LOT) مکمل خود بزنید.از آنها بخواهید که شماره (LOT) مکمل شما را بررسی کنند و ببینند که مکمل اصل می‌باشد ‌یک حیر.

۲)اگر جواب ایمیل شما مثبت باشد پس مکمل شما کاملا اصل می‌باشد و میتوانید با خیال راحت مصرف کنید.

۳)اما اگر شماره (LOT) ارسال شده توسط شما تأیید نشد مکمل شما ۱۰۰ درصد تقلبی می‌باشد.

داروهای تقلبی داروهایی هستند که از روی عمد و با قصد متقلبانه از لحاظ هویت ، منشاء و یا هر دوی آنها برچسب گذاری اشتباه شده اند. تقلب دارویی، می تواند شامل داروهای تجاری و یا داروهای ژنریک باشد. محصولات تقلبی می توانند شامل محصولاتی دارای ماده موثره درست ، ماده موثره نادرست، فاقد ماده موثره ، حاوی ماده موثره ناکافی و یا بسته بندی تقلبی باشند.

 

تهیه شده در پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ (ادکوان – Edcoan.ir)

 1. علی

  عالی

 2. وحید

  دوست عزیز اون عکسایی که به عنوان نمونه اصل شما گذاشتی مربوط به طرح قدیمی این وی هست
  ضمن اینکه فکر نمیکنید لات نامبر قابل کپی کردن باشه؟
  نظر شخصی:تا مکمل باز و دربعضی موارد مصرف نشه نمیشه اصل و تقلبشو تشخیص داد مگه اینکه خیلی ناشیانه تقلبیشو زده باشن

 3. محمد امین قوام نیا

  با سلام
  عکسی که به عنوان مکمل اورجینال قرار دادید ، طرح دو سال پیش کمپانی وی گلد است
  طراحی لیبل محصول کمی تغییرات داشته
  برای دریافت عکس با طراحی جدید به اینستاگرام کمپانی اوپتیموم مراجعه کنید

 4. Reza

  سلام، ممنون از سایت خوبتون
  سایت،دفتری یا باشگاهی نداره حضوری واسه برنامه و مشاوره مراجعه کنیم؟

 5. بهزاد

  ای ول خیلی عالی بود البته تو ایران باید خورد تا فهمید چی توشه

 6. امیر

  بسیار عالی بود مرسی از سایت کاملتون

 7. hamid

  سلام .اولا پاپ اپ نزارید برا سایت شما افت داره
  از بین راه هایی که گفتین فقط خرید از فروشگاه های مجاز کار بردی الان شرکت اپتیموم تو ایران نمایندگی زده . سوال شده برام چرا شرکت اپتیمون نمیاد برچسب اصالت بزنه تا مشتری با چک انلاین از اصل بودنش مطمعا بشه

 8. شاهین

  اصلش گیر نمیاد
  گشتم نبود / نگرد نیست

  • ایمان

   شرکت اریا تنورز پویا نماینده انحصاری اپتیمم تو ایرانه فقطم تو داروخانه های منتخب که تو سایتش اعلام کرده پخش میکنه.. کد اصالت وزارت بهداشتم داره که وقتی ارسال کنی تاییدش برات میاد
   اریا تن ورز اسنش توی سایت خود اپتیمم به عنوان نماینده ذکر شده
   البته ۱۰۰ تومن بالاتر از قیمنت تو بازار باید از داروخانه بخری به خاطر گمرکی و سودشو….!

   • Reza

    اون نمایندگی رو هم درجه دو هستن کاره دبی و هند و چین .تنها مکمل درجه یک درایران که نمایندگی داره بادی اتک که المانی هست

    • محسن

     سلام
     نمایندگی های دیگه ای هم هستند که مکمل اورجینال دارند.مثل شرکت P&F PHARMA اسپانیا. نمایندگیش هم مربوط به شرکت روشن نهاد حکیم

     • سروش

      آقای ایمان، Reza و محسن لطف کنین تبلیغات و اطلاعات دروغ و من درآوردی به ملت تحویل ندید. شما آقا ایمان لااقل یه بار به سایت بچگانه اریا تنورز پویا سر بزنید بعد شروع به دروغ پردازی کنین احتمالا طراح سایتش یه بچه ۵ ساله بوده
      شما هم آقا Reza و محسن لطفا فرهنگ داشته باشین و سلامتی مردم رو با دروغ هاتون به خطر نندازین

      دوستان عزیز
      این سایت http://www.optimumnutrition.com شرکت ON هست میتونین چک کنین و این هم

      https://www.optimumnutrition.com/en_US/international_distributors#8xciQsZZpqKx0cQx.97

      صفحه مربوط به لیست تمام نمایندگان معتبر شرکت ON است تنها و تنها و تنها شرکت هایی که تو این صفحه هست رسمی و قابل اعتبار هستن چون سایت خود شرکت هست و تو پیج هم اگه تشریف ببرین واسه ایران نمایندگی نوشته:

      Raak Darou

      Tel: +98 (21) 88963737

      Fax: +98 (21) 88995874

      ON@raakdarou.com

      raakdarou.com

      همیشه واسه چک کردن نمایندگی های معتبر نه تنها واسه مواد غذایی بلکه واسه هر محصولی باید به سایت اصلی شرکت مراجعه کرده و به قست where to buy مراجعه کنید.
      موفق باشین و سعی کنیم فرهنگ دروغ نگفتن رو در خودمون بوجود بیاریم.

 9. ali۹۴

  خیلی خوب بود ممنون یک نکته دیگه رو هم حتما باید اضافه کرد
  وقتی همه موارد بالا رو چک کردید وقت مصرف به محتوی داخل قوطی هم توجه کنید که واقعا حل میشه یا نه مخصوصا به پلمب دقت کنید و با عکسای پلمبای اصلی مقایسه کنید چون من یک نفر رو میشناختم که مکمل اصل رو میفروخت با همون قوطی اصل ولی توی قوطی رو خالی میکرد و به جاش به نسبت زیادی چیزای دیگه میریخت فک کنم شیر خشک یا شاید هم پودر های استرویید تقلبی یا تاریخ گذشته
  واسه همین مراقب باشید سرتون کلاه نره
  با تشکر از مدیریت

 10. محمد باقر منابی

  با عرض سلام از سایت خوبتون ممنونم ??
  شماره (lot) کجایه مکمل قرار داره؟

  • مسعود

   شماره لات مال مکمل هایی هست که توی بریتانیا عرضه میشه و یه چیزی مثل لیبل شبنم خودمون و چون این مقاله ترجمه شده از وبلاگ های انگلیسیه اینجا درج شده یعنی عملا شماره لات فقط واس اوناس.

   • محمد امین قوام نیا

    تمام مکملهای غذایی همه جای دنیا دارای لات نامبر هستند
    لات نامبر محصول در کنار تاریخ انقضا درج شده

    • محسن

     داداش گلم لات نامبر همهی محصولات مکمل و داروویی دنیا دارند.اطلاعات غلط ندید

 11. Nima

  سلام من از داروخانه و با قیمت ۱۷۰خریدم که تو بازار ازاد با ارسال ۱۰ ۱۵تومن تفاوت داشت نه ۱۰۰و در ضمن شکل اون عکساییه که گفتیید تقلبیه در صورتیکه میگن اینا پلمپ جدیده لطفا اطلاع رسانی دقیق کنید و گمراه نکنید

  • رضا

   داروخانه چند خریدی ۱۷۰ مگه میشه
   این عکسا مشخصه تقلبیه شکلش همونه شاید هولوگرامش ببین مشخصه کنده نیست رو زمین گذاشته فدات شم

 12. Nima

  شماره لات رو برچسبی که ایران زده و اصالت تایید کرده هست ضمن اینکه ته قوطی زیر تاریخ مصرف به رنگ ابی نوشته شده از من اینجور بود

 13. َALI

  آقا ما نفهمیدیم آخر این عکسهایی که آخر گذاشتید ماله مکمل اصله یا تقلبی!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من که تازه خریدم تاییده اصالت محصولم گرفتم عکسش کپیه عکسای آخریه که گذاشتید لطفا راهنماییم کنید خیلی استرس گرفتم که ماله من اصله یا تقلبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • قادر

   اخریا نوشه تقلبی دیگه مشخصه فدات شم استرس نگیر عکس بگیر بفرست ببینم چی گرفتی

 14. نیما

  دوستان من منظورم سیروس مس بود از داروخانه و مال شرکت اریا تن ورزه خریدم ۱۷۰ که دقیقا پلمپش مثل این پلمپی هست که واسه گلد وی تقلبی گذاشته اینجا یعنی تقلبیه این سیروس مسه بنده؟؟؟؟الان ۱هفتس میخورم وزنم هیچ تغییری نکرده …میشه وقیقا بگید چه متنی بفرستیم واسه تایید از طریق ایمیل به اپتیمم؟؟انگلیسی چیزی بنویسیم یا فقط لات نامبر بفرسیم

 15. نیما

  البته من تاییدیه کد اصالت را اس ام اس کردم مورد تایید بود تو سایت اصالت ایا همین کافی نیست بر اصالت ؟؟؟ولی تعجبم چرا پلمپش مثل این گلد تقلبیست که اینجا گذاشتید …این پلمپایه قدیمی گلد وی هست فکر کنم

 16. نیما

  این تدرس ایمیلی که دادید من زدم میگه اصلا اشتباهه

 17. Ebi

  سلام دوست عزیز شما عکس گلد کی گذاشتید قدیمیه من از داروخانه خرید کردم با هلوگرام. وزارت بهداشت مثل عکس که کذاشتین و توضیح دادین فک مثل اون تاریخ لت زیر محصول خورده اگه من اشتباه میکنم ممنون میشم که روشن کنید لازم باشه عکس گلد براتون میفرستم.

 18. مجید

  عکسایی که به عنوان نمونه تقلبی گذاشتید پلمپ قدیم شرکت اپتیموم هست و تو خود سایت اپتیموم هم نمونش هست پس تقبلی نیس لطفا اطلاعات غلط ندین ممنون

  • رضایی

   دوست عزیز منم یه نمونه کپ همین گرفتم تقلبی بود چه اطالاعات غلطی درسته اصلش مثل همینه ولی تو ایران هر چی اشغال میریزن داخل اینا و به عنوان اصل بهت میندازن

 19. سعید

  سلام جناب ایمیل شما کجاست چند تا عکس داشتم خاستم ببینین اصله یا نه ؟؟؟؟؟

 20. رضا

  همانطور که می دونیم نمیشه اصل بودن یه مکمل رو از روی بسته بندی اون یا حتی در برخی از موارد از پود داخل بسته بندی نیز تشخیص داد(پیشرفت تغلبی سازی) و تجربه در این امر حرف اول میزنه.
  اما با این حال مؤلفه هایی برای شناخت مکمل اصل از تقلبی وجود دارد که در این پست نیز به آنهامی پردازیم….
  همانطور که می دونیم نمیشه اصل بودن یه مکمل رو از روی بسته بندی اون یا حتی در برخی از موارد از پود داخل بسته بندی نیز تشخیص داد(پیشرفت تغلبی سازی) و تجربه در این امر حرف اول میزنه.
  اما با این حال مؤلفه هایی برای شناخت مکمل اصل از تقلبی وجود دارد که در این پست نیز به آنهامی پردازیم:(که البته هیچ یک از این مؤلفه ها به تنهایی نمی تواند دلیل بر اصل بودن آن شود و مکملی می تواند اصل باشد که دارای تمام این ویژگی ها باشد)

  ۱-اول از همه باید دارای پلمب باشد(در آن قبلا باز نشده باشد)
  ۲-در صورت امکان باید از محصولات شرکت های معروف مصرف شود(ماسل تک و …)
  ۳-حتما دارای هلوگرام باشد(البته امکان دارد در بعضی موارد هلوگرام مکمل در مسیری که طی میکند تا به شما برسد کنده شده باشد)
  ۴-حتما دارای بارکد باشد(اگر نرم افزار بارکد خوان دارید مشخصات بارکد را داده و کشوری را که نرم افزار به شما نشان می دهد را با کشور سازنده مکمل که روی آن نوشته است مقایسه کنید)
  ۵-آدرس سایت آن حتما باید باز باشد(امکان دارد شما مکمل خود را در سایت پیدا نکنید که این نمی تواند به این معنی باشد که مکمل شما تقلبی است)

  البته به هر حال این مؤلفه ها باز هم نمی توانند دلیل قاطعی برای اصل بودن مکمل شوند پس پیشنهاد می شود برای خرید یک مکمل اصل به یک فروشنده مورد اطمینان مانند یک مربی دلسوز مراجعه فرمایید

  مؤلفه های فوق برای شناخت مکمل از لحاظ ظاهری است و اگر شما مکمل را باز کرده اید(کار از کار گذشته) باید به مشخصات مربوط به پودر مکملی که خریدید مراجعه کنید مثل بو و مزه و …
  شما می توانید با انتخاب گزینه مکمل از تگ موضوعات وبلاگ در ستون سمت چپ مکمل خود را انتخاب نموده و مشخصات داخل آن را ببینید

 21. محممد

  سلام.وی گلد اپتیموم وقتی باز میکنیم باید برچسب پلمپ شده روی درپوش داشته باشد ؟

  • رضا

   اره برچسب پلمپ شدش بر روی قوطی و در پوش هست طوری که در قوطی میخای باز کنی از وسط نصف میشه برچسبش

 22. mohammad

  سلام میخاستم بدونم منی که وزنم ۵۷ کیلو هست بدنمم چربی نداره شکل بدنم عالیه یعنی اگه وزن زیاد کنم خیلی بدنم عضله ای و خوشتیپ میشه قدمم ۱۸۰ هست میخاستم بدونم من اگه این پروتینو مصرف کنم در عرض ۱ ماه خاب کافی دارم غذای مناسب دارم باشگاه هم تمرین خوبی دارم به نظرتون ۵ ۶ کیلویی اضافه میکنم؟ یعنی این محصول کاملا پروتیینی هست؟به جز این محصول محصول دیگه پیشنهاد میکنید؟ یا همین بهترینه برای اضافه کردن سریع وزن چون من میخام وزنم بره بالا یه ۵ ۶ کیلویی مرسی

 23. ماهان

  جناب فکر کنم اون چیزی که شما عکسش رو به عنوان اصل گذاشتید قلابی و اونی که به عنوان قلابی گذاشتید اصله.یه سر به سایت شرکت اپتیموم بزنید کاملا مشخصه

  • مدیریت

   سلام دوست عزیز عکس اول از اینستگرام شرکت اپتیمم گرفته شده است و عکس دوم هم نمونه تقلبی که یکی از دوستام گرفته بود

 24. حسن

  این عکس آخری که گذاشتین به احتمال قوی اصله و فیک نیست
  وی گلد وقتی باز میکنید پلم سفید رنگ روی دهانه ی قوطی نباید چسبیده باشه و دوما توی خود پودر دانه های سفید رنگ وجود داره
  بعضی از سایت ها و دوستان اطلاعات غلط میدن و باعث میشن افرادی مکمل اصلی هم به گمان اینکه فیکه استفاده نکنند
  در ادامه هم بگم باور کنید آنقدرها هم که میگن مکمل تقلبی زیاد نیست شاید ۲۰درصد بازار تقلبیه آگه یه کم دقت کنید و اطلاعاتتون ببرید بالا راحت تشخیص میدین

 25. علی

  چرا توضیحات و عکسهای اشتباهی میزارید
  اون عکسی رو که گذاشتی و میگی که تقلبیه ،اشتباست
  تمام عکساتون غلطه
  خاک بر سر تون با این توضیحاتتون
  شما خودتون جنس تقلبی رو به مردم میفروشید

  • رضا

   خاک تو سر خودت این سایت کی مکمل فروش داشته

  • علیرضا

   علی خیلی خری
   تو عمرت به گلد دست زدی آخه؟

 26. فرزين

  با سلام. وجود دانه های سفید بین پودر شکلاتی این مکمل نشونه ی تقلبی بودنه یا نه؟

 27. بهروز

  آیا تا به حال به فکرتان رسیده سروینگ های درج شده روی برچسب که وزن دقیق را در هر سروینگ محاسبه کرده را وزن کنید ؟!!!! مطمئنا خیر!!!مثلا همین گلد استاندار باطعم بستنی وانیلی در هر اسکوپ یا پیمانه باید دقیقا ۲۹٫۴ گرم وزن پودر باشد !!!در طمعهای مختلف این محصول وزن کمی بیشتر میشود! فقط یک ترازوی دیجیتالی کوچک ۱۰ هزارتومنی معرف به ترازوی جواهرات میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید و ببینید چه وضعیتی داریم . به همین راحتی!!!فاکتورهای جلد و قوطی و هولوگرام… بماند.
  تمامی مکملهای داروخانه که از طرف نمایندگی های به اصطلاح مجاز وارد شده و با قیمتهای گزاف توضیع میشوند تقلبی هستند. قبلا زیرزمینی کار میکردن و الان در ملع عام و در حساسترین مراکز خرید یعنی داروخانه ها به راحتی و با کلی ادعا به ملت بیچاره انداخته میشوند.،باشگاهها و دلالان بازاری که جای خود دارند. چقدر چرخه عظیم و هنگفت و پیچ در پیج و جیب در جیب و… دارد فقط این یک رقم از هزاران رقم دلالی که با جان و سلامت و جیب ملت بیچاره میچرخد.
  محصولات optimum maturation و universal از دم تقلبی هستند و بقیه محصولات که وضعشون از همون اول معلوم بود . اسفناکه .

  • mosto

   تمام شد و رفت .
   تجربه ۵ ساله من بهتون میگه از دارو خونه محصولات ایرانی استفاده کنید مثل (apex,pnc

   • رضایی

    والا داروخانه کیفیتش پایینه ولی حداقل خیالت راحته آشغا ل نمیخوری اونم تو این بازار که همش شده تقلبی

 28. علی اصغر حیدری

  سلام ُفقط میخواستم به عرضتون برسونم که عکسی که گذاشتین یه نمونه از مکمل تقلبی هست
  لوگو شرکت که شما در اواین مورد بهش اشاره کردید و عکس اونا گذاشتید بالای مکمل قرار دارد نه پایین مکمل
  در وبسایت شرکت میتوانید ملاحضه کنید :
  https://www.optimumnutrition.com/en_US/products/gold-standard-whey
  واقعا مایه ی خجالته که همچین وبسایتی اطلاعات غلط به کاربرای ایرانی میدن

  • رضا

   من نمیدونم چرا شما ها باورتون نیمشه فقط از روی یه قوطی نمیهشه قضاوت کرد خوب وقتی این یه قوطی به فرض اصل باشه وقتی محتویاتش آشغال هست چطور میاین این حرف میزنید

  • مهران رضایی

   سلام دوست عزیز وقت بخیر این محصول خرید خودم از یه فروشگاه معتبرایرانی بوده که متاسفانه نه پلمپ داشته لوگو هم کاملا جدا بوده از قوطی و …. و این که شما از رو عکس مکمل میتونید قضاوت کنید جای بسی تعجب هست
   من این واسه مدیریت سایت فرستادم که بزاره بچه ها ببینن که فقط نمیشه از رو عکس قضاوت کرد

  • بهزاد

   واقعا شما یه محصول ایرانی میرین با عکس محصول خارجی مقایسه میکنید طرف لوگو مثل آب خوردن میزنه من خودم یه جا رفته بودم طرف یه اتاق پر مکمل داشت طرف لوگو میزد تاریخ میزد تازه محتویات پودرها که فاسد شده بودن هم با یه موادی قاطی میکرد تو قوطی ها جاساز میکرد و پلمپ میکرد هنوز گیر این قاچاق چی های مکمل نیفتادی که جنس اصل بهت بده
   دوستم طرف بانه بوده میگفت قوطی اصل دونه ای ۳۰ هزار تومن میخرن بعد شما میاین میگین مایه خجالته حیف ما ارزش این همه اطالاعات مفت تحت اختیارمون نمیدونیم
   موفق باشید

  • قادرخان

   شما زیاد خجالت نکشید
   وقتی تو بازار ایران ۹۰ درصد تقلبی هستن شما چطور از رو یه عکس متوجه شدی مومن طرف داره میگه تقلبیه باز کرده دیده آَشغال هست باز شما حرف خودتون میزنید

 29. احمد

  با سلام
  ببخشید من این محصول خریدم طریقه مصرفش رو نمیدونم …روزهایی که باشگاه نمیریم بازهم مصرف کنیم؟ با چه چیزایی میتونیم مصرفش کنیم؟(شیر؟آبمیوه؟آب؟)

  • بهزاد

   روزی سه وعده بخور صبح باش شیر بعد تمرین با آبمیوه قبل خواب با شیر
   روز تمرین غیر تمرین همین سه وعده بخور حالش ببر فدات شم

  • مهرزاد

   روش مصرف :طبق نظر پزشک و کارشناس تغذیه
   یک پیمانه در ۲۵۰ میلی لیتر آب یا نوشیدنی مورد علاقه حل شده و میل شود.
   (برای ایجاد توازن نیتروژن مثبت در بدن ۲ گرم به ازای هر کیلو گرم وزن بدن توصیه می شود. برای نتیجه بهتر جیره پروتئینی روزانه خود را در چند وعده در طول روز تامین کنید.

 30. مدیریت

  تو ایران قیمت های مختلفی و درجه بندی مختلفی داره
  از ۲۵۰ تومن تا ۳۵۰ متغیره

 31. محمد رضا

  باتشکر از سایت خوبتون.
  فقط یک سوال برام پیش اومد اونم اینکه
  حتما لوگوی on باید سمت راست پایین باشه یا نه.
  چون تعداد زیادی رو دیدم که سمت چپ بالا هست.
  بعد اینکه این دو نمونه باهم فرقی هم میکنن یا نه؟؟
  منتظر پاسخ هستم ممنون

 32. شهریار

  سلام.خسته نباشید.من یه وی on خریدم میدونم اصله اما از یه نفر پرسیدم گفت آفتاب دیده تازگیشو از دست داده و نخورش از یه نفر دگ پرسیدم گفت مشکلی نداره و جواب دهی داره مثه قبل.تاریخ مصرفم تا ۲سال دگ داره.میخواستم بدونم مصرفش کنم یا یکی دگ تهیه کنم؟؟؟؟

  • رضایی

   افتاب خورده مگه کجا بوده که میگه افتاب خورده شهریار اگه مطمنای اصله بخور نترس

 33. شهریار

  داداش این مدت که مرز روبستن جنسا تو لنج بوده بخاطر این زیر آفتاب بوده.به چند نفر نشون دادم گفتن اصله اما یکم بوی کک میده که بخاطر اینکه تو لنج زیر آفتاب بوده.میگید ایرادی نداره که مصرف کنم؟؟؟

 34. محمد رضا

  دوستان لطفا جواب منو بدید تا رفع شک بشه
  ممنون

 35. سامانه پیام کوتاه

  عالیه
  فقط یه کم قیمتش بالاست
  بهترین مکمل سال ۲۰۱۶

 36. حبیب

  دوستان سلام
  من دو ماه پیش یکیشو از دوبی خریدم. طبق توضیحاتی که اینجا برای اصل بودنش گفته شده فکر میکنم اصل باشه. اما یه مشکل داشت اونم اینه که بعد از اینکه در قوطی رو باز کردم زیرش دیکه پلمپ نداشت . اما من از مکملای دیگه هم استفاده کردم که بعد از باز کردن درشون یه پلپ هم روی قوطی دارن. حالا اگه کسی تجربه یا نظری داره خواهشا بگه که چقدر احتمل داره تقلبی باشه؟
  ممنون

 37. saeed

  سلام….سایت اریا تن ورز باز نمیکنه..کسی میدونه چرا؟؟؟

  • رضایی

   لابد فیلتر شده فدات شم

 38. سیاوش

  سلام
  من مکمل whey gold standard خریدم از دارو خانه دارای هولوگرام و تاییدیه سایت ttc هستش و بسته بندیش کاملا مشایه اصله اما وقتی پلمپ در رو باز می کنید روی در پوش پلمپ دیگه ای نداره نظر شما چیه ممنونم

  • مهدی

   یعنی چی پلپم نداره یه پلمپ چسبیده به سر قوطی سیاوش اول پلاستیک دورش میکنی بعد در قوطی باز کردی یه پلمپ هم زده همین

 39. الهه

  سلام اول ممنون از اطلاعات و توضیحات کاملتون و دوم میشه شما که تجربه دارین یه آدرس، سایت، داروخانه یا هر جایی که مطمینید اصل داره، اعلام کنید که اینقدر درگیر خرید اصل یا قلابی نشیم.. الان بیشتر داروخونه ها دارن، راستش با خوندت مطالب شما هنوز جرات نکردم بخرم.. خواهشا یه جای مطمین را معرفی کنید..

 40. روح اله

  سلام،این داروخونه جنس اصل میاره،از شرکت آریا تن ورز نمایندگی اپتیموم تو ایران
  https://www.darukade.com/Products/DAK-3335/Whey-Gold-Standard100

 41. محمد حسن

  اقا من امروز ۱۵ تیر ماه ۹۵ سیریوس مس قوطی خریدم از داروخانه با لیبل و برچسب وزارت بهداشت … ولی همون جور که بقیه میگن بعد از اینکه در قوطی رو باز میکنی ، دیگه پلمپ دیگه ایی نداره .. یعنی در قوطی رو که برداشتی مکمل رو میبینی دیگه اون پلمپ مقوایی در کار نیست .. داستان چیه ?? نکنه اینا برمیدارن اون پلمپ بعد قاطیش چیز دیگه میزنن ???!!!!!!!!!!!

  • رضایی

   یعنی در قوطی باز کردی به محتویاتش میرسی یعنی چه اینطوری که زود اصلا فاسد میشه بخواد زود مصرف نشه و هوا میره داخلش اون در مقوایی باید باشه مگه میشه چند خریدی

 42. سينا

  اقا لطفا راهنمایی کنیینن. مال من همه چیش اکیه اما نواره دورشو باز میکنم درو باز میکنم پلمپ روی در خودش باز میشه، آیا تقلبیه؟؟ اگه هست به دادم برسیننننن

  • رضایی نصب

   برو داروخانه بهشون بگو بگو این پلمپ نداشت ببین جوابت چی میگن
   والا پولم میدیدی آخرش جنس آَشغال گیرت میاد اینم شد مملکت

 43. سينا

  ممنونم. میشه لطفا شماره تماستونو بدین برای سفارش؟؟؟

 44. علي

  دمت گرم عالی بود

 45. ارمین

  سلام دوستان
  توجه کنید پلمپ وی گلد و محصولات on یکی نوار دور درپوش یکی دیگه پلمپ داخل درشه که سفید رنگ
  اینطور نیست که پلمپ دوم به ریچش چسبیده باش

 46. وحید

  سلام من پروتئینی که گرفتم شبیه اون عکسایی که تو توضیحات گذاشتید نیست دقیقا شبیه همون چندتا عکسیه که اخر صحبتتون گذاشتید و کلمه on بالا سمت راست و پلمپ دربش هم طلاییه . یعنی این از نوع تغلبیه؟

 47. Mgs

  سلام دوستان فقط خواستم جواب چند تا سوال رو بدم.جنسای آریا تن ورز کاملا اصل هستش و یکی از دلایل اصل بودنش موندن پلمپ بعد از باز کردن روی درب قوطی هستش که میتونین تو سایتای مرجع دیگه ببینین نمایندگی آریا تن ورز واگذار شده به شرکت راکدارو و سایت هم واسه همین بسته شده.با صحبتی که با نمایندگی داشتم بهم گفتن و آدرس داروخانه که جنس اصل رو توزیع میکنه بهم دادن.یک ماه پیش از داروخونه خرید کردم و دوباره در تاریخ ۲۴.۵.۹۵تماس گرفتم بهم گفتن تا چند ماه آینده سری جدید وارد میشه و الان تموم شده.اگه سوالی بود درخدمتیم

 48. میلاد احمدی

  با سلام
  دوستان من یه مکمل وی گلد استاندارد از داروخانه جمالزاده گرفتم یعنی همین آدرسی که شما اینجا زدید وگفتید مکمل اصل می فروشه یعنی مال من مشکلی نداره دیگه اصله.؟؟؟؟؟؟!!!

 49. Mgs

  دوست عزیز اگه برچسب اصالت دارو داره کد رو سمس کن تا مطمعن بشی.خوبی کد اصالت اینه که اگه محصول مفید نباشه مضر هم نیست و با اطمینان از بررسی آزمایشگاهی میشه مصرفش کرد واقعیتش من گلد گرفتم از داروخونه با کد اصالت و مصرف کردم با شش ماه تمرین از صفر تا الان واقعا برای من تاثیر داشته البته بستگی به تیپ بدنی و هدفت از بدنسازی داره

 50. Mgs

  سلام دوستان من ۲روز پیش واسه شرکت اپتیموم ایمیل زدم و مشخصات رو همراه با عکس از ته قوطی و بارکد فرستادم امروز جواب دادن که اصله و لیست نمایندگی هارو واسم فرستادن که تو ایران شرکت راکدارو هستش میتونین برین تو سایت و ببینین اینم آدرسش:
  http://www.optimumnutrition.com/en_US/international_distributors

 51. محمد

  سلام من به این سایت داروکده که شما معرفی کردید یه سر زدم دقیقا عکس محصولی که گذاشتن با عکس های که شما به عنوان محصول تقلبی قرار دادین همخونی داره الان دقیقا کدومش درسته؟

 52. رضا

  این عکسی که گذاشتید بسته بندی جدیده تقلبی نیست اما اکثر مکمل های تقلبی اگر دقت کنین فرقی با اصل ندارن ی فرقشون اینه که از زیر خالی شدن و اگر به درز ته بسته بندی توجه کنین مشخصه

 53. امین

  سلام همگی
  منم این مشکل پلمپ نداشتن قوطی وی رو داشتم و تو اینترنت و یوتیوب سرچ کردم. آخرش به این نتیجه رسیدم که این قوطی پلمپ دارن ولی موقعی که باز میشن به پشت در قوطی چسبیدن! اگه نگاه کنید پشت درشو میبینید یه مقوای سفید رنگو که حکم همون پلمپ رو داره.

  • بهزاد

   اگه پلمپ در قوطی نباشه در مجاورت با هوا زود فاسد میشه پس مطمنا تقلبی هست که طرف یادش رفته پلمپش کنه

 54. امین

  پس دوستانی که نگران بودن میتونن چک کنن این موضوع رو از نگرانی دربیان.

 55. فردین

  دوست عزیز اون عکس ک گذاشتی نوشتی اصلی اون خود تقلبه من خودم مکمل فروشم اینم ک نوشتی تقلبی دقیقا اصلیه تو داروخونه ها هم به همین شکله خودمم دارم همینجوره فقط فرقش یه لیبل شبنمه. بی زحمت سایت و عکسارو بروز کن ورزشکارا گنراه نشن .

 56. احمد

  سلام به همه دوستان گلم
  من توی بازار بلبرینگ کار میکنم و نماینده رسمی یه برند معروف بلبرینگ هستیم. این قضیه اصلی و تقلبی بودن توی تمامی بازارهای ایران وجود داره. فقط میخوام یه نصیحت از تجربه چندین سالم بهتون بکنم حالا میخواید باور کنید میخواید نکنید:
  تمامی شایعاتی که در مورد جنس های اصلی که از نمایندگی اصلی وارد میشه و در جاهای معتبر به فروش میرسه میشنوید توسط خود این بازاری های تقلب فروش به وجود میاد و بین مردم پخش میشه تا مردم بیچاره رو فریب بدن.
  الان نماینده رسمی اپتیموم توی کشور شرکت راک دارو هست که اسمش توی سایت اصلی خود اپتیموم به آدرس زیر موجوده
  http://www.optimumnutrition.com/en_US/international_distributors
  حتی شماره تماسشم اینجا نمیذارم تا خودتون به این لینک سر بزنید و با خیال راحت از خود سایت رسمی اپتیموم بردارید. بعدش که به راک زنگ بزنید حتی خودش هم فروش مستقیم نداره و داروخونه هایی که محصولاتشو بهشون میده بهتون معرفی میکنه و برید با خیال راحت خریدتونو انجام بدید.
  خدا ریشه هر چی حروم خوره توی این کشور خشک کنه
  یاحق

 57. میلاد

  آقای بهروز عزیز که راجب وزن هر اسکوپ گفتین
  هر سروینگ این محصول ۳۰٫۴ گرمه که نوشته شده rounded scoop سرچ کنید تا متوجه بشید راندید اسکوپ ینی چی
  برای همین وزن اسکوپ پر با وزن یه اسکوپ سر پر فرق داره
  اینقد نترسونید ملتو
  محصولات اپتیموم به صورت اصلی داره توسط شرکت راک دارو وارد ایران میشه توی سایت اپتیموم هم زده که راک دارو ایران نمایندش هست توی قسمت I ایران رو ببینید:
  http://www.optimumnutrition.com/en_US/international_distributors
  از داروخونه های معرفی شده سایت راک دارو یا همون اپتیموم نوتریشن ایران خرید کنید و خیالتون راحت باشه اصله:
  http://www.optimumnutrition.ir/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7.html
  من خودم وی گلد خریدم و مشکلی نداره
  راجب پلمپ درش هم که میگین پلمپ نداره اینو ببینید:
  http://www.optimumnutrition.com/en_US/authentic
  امیدوارم نگرانیتونو برطرف کرده باشم.

 58. میثم

  “پروتئین وی به راحتی‌ با آب یا شیر مخلوط نمی‌شود.هنگامی که ما پودر پروتئینی را بخواهیم با آب یا شیر مخلوط کنیم باید توده‌هایی روی سطح آن شکل بگیرد که این نشان دهنده اصل بودن مکمل می‌باشد.پودر پروتئین بدون استفاده از مخلوط کن به طور کامل نمی‌تواند حل شود.برای هضم راحت تر پروتئین خود پیشنهاد میشود با مخلوط کن تمام توده‌های ایجاد شده را حل کنید.در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که چطور پروتئین موجود در مکمل (ON Gold Standard 100% Whey) تشکیل توده را داده است.”
  !!!!!!
  روی خود قوطی گلداستاندارد نوشته درصورتی که شما شیکر یا مخلوط کن ندارین به راحتی میتونین با بهم زدن قاشق توی لیوانتون حلش کنید!!!
  اتفاقن پروتئین وی ایزوله گلداستاندارد خیلی خیلی راحت حل میشه من از داروخونه معتبری خریدم که محصولات وارداتی راک دارو میفروشه و مطمعنم که اصل هست.

 59. میثم

  این مقاله قدیمی هست و اصلن درست نیست
  لطفن تصحیح کنید
  اصلن جلد قوطی های گلد استاندارد اینشکلی نیست دیگه
  ته قوطی کاملن تفاوت داره
  lot نامبر دیگه نیست batch نامبر هست
  و …

 60. firouz

  ba salam man usa hastam ba khodam daram miyaram iran ba factor va filme ke bebinin az inja kharidam bad har kass khast begeh barash miyaram ba gheymateh tavafoghi ya ba telegramma ke shomareh iran ham hast 0912 614 0528

 61. عرفان

  سلام یه سوال داشتم
  به نظر شما این شرکت تو ترکیه نمایندگی داره؟

 62. خط تولید و بسته بندی

  با تشکر از مطلب خوبتون

 63. یونس

  سلام بچه ها من وی گلد اصل از خود آمریکا برام اومده(بدون واسه) ،اگه عکس ،یا توضیح در موردش خواستین بهم ایمیل بدین
  Tunes.f1371@yahoo.com

 64. امین

  مرسی از سایت خوبتون.من ۱۹ سالمه قدم ۱۷۷وزنم۶۳ ۲سال بدنسازی کار میکنم بدون مکمل.بدنم خشکو خوبه ولی خیلی لاغرم.واسه حجیم شدن میخوام هرمون بزنم.از داروخانه هم میخوام بگیرم.لطفا راهنماییم کنین چ هرمونی بگیرم؟بنظرتون تست ۱۰۰ خوبه؟

 65. محمدرضا

  دوستان من این مکمل رو خریدم وقتی میخورم ۱۰ دقیقه بعدش سردرد و سر گیجه خفیفی میگیرم میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم سردرد نگیرم ؟
  به اصل بودن مکمل هم اطمینان دارم..خواهشا راهنمایی کنید

 66. حسین .و

  سلام

  وی گلد ک همه ی داروخانه های تهرانو غبضه کرده حالا خدا کنه ک از خوده شرکتش مستقیم گرفته باشن وگرنه ک دیگه بعله ..
  ولی اونایی ک من دیدم تو چند تا داروخونه اصل بودن دیگه بقیشو نمیدونم
  بعدشم دوستان فک نکنن داروخونه ها معصومن ن
  همه جوری توشون هست
  ولی باز انقدر تو پاچشون رفته ک فک کنم الان دیگه حرفه ای شدن تو مکمل اصل
  البته یه تو پاچه رفتن از قصدایی هم دارناااا;-)

 67. غلی

  سلام.
  این بسته بندی مال چهار سال پیشه و الان خیلی تغییر کرده

 68. سعید

  سلام و وقت بخیر
  یه راهنمایی میخواستم
  آیا راک دارو جنس درجه یک به مشتری ها میده؟
  من قصد خرید دارم
  ممنون

 69. حامد

  مقاله از اساس غلطه و بچه ها رو به اشتباه میندازه. لطفا تصحیح و به روزرسانی کنید

 70. امیرحسین

  سلام من پودر وی پروتئین پلانینیومم رو از این داروخانه خریدم اصل اه مجوز از وزارت بهداشت دارن. من راضی بودم.
  http://www.mahtateb.com/Products/MAH-949/Platinum-Hydro-Whey

 71. مجید

  من کاملا با کامنت میلاد موافقم.و اون ادرسی که در مورد پلمپ داخلی در اپتیمم به سایت ارجاع داده بود.اونجا نوشته که فقط پروتیین ای جوریه و دلمپ سفی به در نی چسبه اما بقیه مکملها مثل امینو و گلپتانین و غیره این جوری نیستند.در ضمن در خود سایت اپایمم تایید شده که این پروتیین به راحتی حل میشه یعنی موادش به طورکامل از قبل هم زده شده و نوشته که اگر حتی شیکر خود را فراموش کردید اصلا نگران نباشید….شما مثل این که خودت تقلبی فروشی واقعا متاسفم برات یا هم این که سواد کافی نداری باز هم برات متاسفم . خدا رو شکر به اندازه ای سواد دارم که در این موارد از پس افراذی مثل شما بر بیام.

 72. سروش

  سلام.با عرض ادب.از دبی میتونیم پروتیین وی شرکت اپتیموم رو تهیه کنیم?

 73. Saeid

  سلام. دوستان چه طعمیش از همه خوشمزه تره؟

 74. شمس

  سلام از همدان هستم دیروز تو دوتا داروخونه وی استاندارد رو دیدم واقعا تعجب کردم! از این جهت که قبلا گلد تو داروخونه ها نبود. کار خودم طوریه که کلا با توزیع و فروش انواع دارو و مافیای اون تو ایران ارتباط داشتم. در هر صورت انگار اصل بود خود مسئول داروخونه هم که خیلی وقته باهاش کار میکنم گفت تو ایران پر نمیشه و اصله وارداتیه و قیمتش ۲۵۲ هزار تومن….دیگه باز باشگاه از یکی از بچه ها پرسیدم گفت بابا من گرفتم آرد نخود و کاکائو بوده و ریختم دور!! کلا پشیمونمون کرد بدنم خیلی به مکمل نیاز داره اما اصلشم گیر نمیاد موندم چکار کنم. این شرکتی هم که گفتن نمایندگیشو داره من تعجبم چطوری این کارو کرده و مجوزاشو گرفته حتما حتما اگر مدیر شرکتشو رد بزنی میرسی به لاوی های وزارت خونه ها خلاصه معلومه پارتی داره هاااااا…(سود ملیاردی زدن برای خودشون) هر کاری میکنند. حداقل حاشیه سود خوبی هم برای داروخونه درست کردند که انقدر داروخونه ها تعریف داروشونو میکنند حداقل ۱۰۰ میبرن رو یه فروش گلد فقط داروخونه! خودشون که بماند…. حالا به نظرتونه اصله؟

 75. شاهرخ

  خدمت دوستان عرض شود که اصلا نمیشه با مشخصه هایی که گفته میشه مطمئن شد که محصول اصل است یا خیر. برای خود من چند روز پیش از نمایندگی نوتریشن اوپتیمم در وین اتریش یک قوطی پنج پوندی وی گلد استاندارد آوردن که دیگه هیچ شکی در تقلبی بودنش نیست که دارای یک پلمب نواری بر روی درب قوطی با هولوگرام طلایی شرکت بوده و وقتی درب قوطی رو باز میکنید یک پلمب مقوایی سفید رنگ که روش بازهم آرم و اسم شرکت تولید کننده به دفعات حک شده وجود داره که کاملا محکم به روی ورودی قوطی چسبیده و قوطی رو پلمب کرده که نه هوا وارد و نه خارج میشه که کاملا مشخصه که کار دست نیست و با دستگاه مخصوص اینکار پلمب شده است. به نظر من اون جایی که داره کار تقلب رو انجام میده مطمئن باشید که اینقدر حواسش هست که برچسب دور قوطی رو دقیقا از روی یک نمونه اصلی کپی کنه و برای تشخیص من و شما نمیاد تفاوتی نسبت به برچسب اصلی باقی بگذاره ، پس دنبال تفاوت تو ظاهر برچسب دور قوطی نباشید و اگر تفاوتی م دیدید بدونید اصلا دلیل بر تقلبی بودن نیست چونکه محصولات اپتیمم در چند جای مختلف دنیا تولید میشه و هرکدوم یک اختلاف های کوچیک ظاهری در متن و شکل قرار گیری علامات در روی برچسبهای دور قوطی دارند. این رو به اطلاع دوستان گرامی برسونم که اصلا توقع نداشته باشند که با وجود خصومت موجود بین ایران و آمریکا نمونه تولید شده در کارخونه اصلی یعنی شیکاگو آمریکا رو بتونید در داروخونه های ایران حتی با برچسب بهداشت و گمرک پیدا کنید که اگر هم بود بدونید تماما پر شده در امارات است که البته به معنی تقلبی بودن نیست . متاسفانه مدتهاست نمونه های تولید کشور چین هم در سطح کشور زیاد شده که راه تشخیص اونها هم خیلی سخت است. نمونه ای که در حال حاضر بنده دارم تولید شده اروپایی این محصول است که چند اختلاف واضح با نمونه های موجود در داروخونه های ایران داره که اگر مطمئن نبودم که برام از نمایندگی این شرکت در وین اتریش آوردن حتما میگفتم که تقلبی است که از این نمونه ها میشه به عدم درج تاریخ تولید و انقضا در زیر قوطی که به جاش بر روی خود قوطی درج شده است و حتی از رنگ آبی معروفی که برای درج تاریخ تولید و انقضا در نمونه های موجود در ایران استفاده میشه در این نمونه استفاده نشده است و یا اینکه به محتویات داخل قوطی که نگاه میکنید ، پودر به صورت کاملا صاف و یکنواخت نیست و کمی گوله شدگی دارد که البته بعد از ریختن داخل آب کاملا بر روی آب میماند و خیلی آهسته و به مقدار کم به کف شیکر ته نشین میشود. امیدوارم تونسته باشم با گفتن این نکات کمکی به دوستان گرامی که مثل من نگرانی در خرید این محصول در داخل کشور داشتن بکنم و در آخر این مسئله رو عرض کنم که تنها راه باقیمانده برای خرید از داخل کشور این است که وارد سایت راک دارو یا پیج اصلی اینستاگرام این وارد کننده که تنها واردکننده قانونی این محصول است شوید و لیست داروخونه هایی که خود شرکت تایید کرده و به آنها جنس میدهد رو بردارید و فقط به اونها جهت خرید رجوع کنید.

 76. رضا

  این مملکت همش دزدیه.اسم اسلامم روشه و اینقد تقلب و دزدی هست.متاسفم

 77. محمد

  کد lot کجا نوشته شده؟

 78. محمدحسین

  به نظر من چون این مکملو اصلشو استفاده کردم میتونم بگم که واسه من یه کاهش وزن خیلی بالایی داشت به همراه کمی عضله و خیلی تاثیر خوبی بود اما من اصلشو از دبی ۱۸۰ درهم خریدم و مطمئن هستم در ایران حتی داروخانه این مکمل رو نمیتونید اصل تهیه کنید و اصلا از باشگاه و دست فروش مربی ها نخرید تنها راه خریدش فقط از کشورهای خارجیه یا یک مربی اشنا و درستکار من ۲ هفته پیش واسه اینکه پرتیین نداشتم از داروخانه در مشهد یک whey مارک سلوکور خریدم اضافه وزنمو الان احساس میکنم و خیلی شکر داره این وی و باعث درد در معده من شده حالا نمیدونم این شرکت مارکش خوب نیست یا جنسای داروخانه ایران اینجوریه ولی در کل اگر خواستید بگیرید فقط کشور های خارجی واسه اونایی که میتونن برن البته.و بهترین ترکیب whey گلوتامین و bcaa و یک پرتیین دیگر که کلا در ایران اصلش نیست سینتا ۶ هست که یک تاثیر فوقالعاده داره عالیه از شرکت bsn

 79. شهروزفرح روز

  خب این چه کاریه،برین گوشت وتخم مرغ بخورین دیگه عشقها ، هم اصله هم به صرفه

 80. امیر

  دستتون درد نکنه ،کامل همه چی رو توضیح دادین

 81. شایان جعفری

  سلام من مکمل پروتئین on گلد استانداردگرفتم ۲و۲۷کیلوگرمی بعد پلم روی درش رو ک پاره کردم درش رو ک باز کردم پلم دیگری نداشت نباید ی پلم هم زیر درپوش داشته باشه ممنون میشم اگه کمک کنید؟

 82. محمد

  سلام
  من یک پروتئین وی مارک چمپیون گرفتم.چند تا اشتباه املایی روی قوطی پیدا کردم.مثلا به جای performance نوشته بود pergormance !!!!!!!!
  یعنی به جای f ,g گذاشته بود.من این مکمل رو از یک مربی که مغازه مکمل فروشی هم داره خریدم.آیا این مکمل تقلبیه؟؟ممنون اگه دوستان جواب بدن

 83. اسماعیل

  سلام میگم ،مگرنه آمریکا ایران کاملا تحریم کرده از هرلحاظ پس راک دارو نماینده انحصاری این وسط چی میگه؟؟؟کلا راک دارو به تلفنم حتی جواب نمیدن حتی ۱۱۸شمارشم نداره

 84. مهدی

  سلام خدمت تمام دوستان و ورزشکاران محترم خدمت شما عرض کنم که بهترین راه برای فهمیدن اصل بودن یا تقلبی بودن اینه که یک اسکوپ از پروتئین رو در شیر یا آب بریزید اگر پروتئین روی آب یا شیر موند و ته نشین نشد کاملا اصله وجای هیچ نگرانی نیست و روش دیگر هم اینه که پروتئین رو نگاه کنید و ببینید اگر پودر یکدست و یک شکل بود و هیچ چیزی دیگر (دانه های رنگی و…)نداشت شکی در اصل بودن نیست . اما در مکمل گینر اینطور نیست چون گینر درصدی شکر داره وباید ته نشین شود جهت مشاوره و سوال به پیج انیستاگرام @mahdi.1300.mahdi مراجعه کنید

 85. رضا میرزایی

  سلام نمایندگی شماره شرکت راک دارو رو میخواستم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره