مکمل آمینو بیلد
شما اینجا هستید
محصولات ماسل تک MUSCLETECH » مکمل آمینو بیلد

مکمل آمینو بیلد شرکت مکمل سازی ماسل تک

مکمل آمینو بیلت نسل دوم از شرکت مکمل سازی ماسل تک:

آمینو اسیدهای زنجیره‌ای (BCAA) طی سال‌های زیادی توسط ورززشکاران رشته‌های مختلف و بدنسازان به منظور افزایش توان تمرینی و استقامت عضلانی و نیز سرعت ریکاوری مورد استفاده قرار می‌گرفته است. بی سی ای ای متشکل از سه آمینو اسید قدرتمند است: لوسین، ایزولوسین و والین. این آمینو اسیدها برای ورزشکاران ورزش‌های سخت بسیار مناسب است زیرا این مواد باعث افزایش حجم بافت‌های عضلانی می‌شوند و از شکست پروتئین در طی تمرین سخت که منجر به کاهش توده عضلانی است جلوگیری می‌کنند.

مکمل آمینو بیلد

مکمل آمینو بیلد

مکمل آمینو بیلد

البته بسیاری از مکمل‌های بی سی ای ای موجود در بازار همین خاصیت را دارا هستند ولی بسیاری از آن‌ها پشتوانه علمی برای نتیجه بخشی ندارند و معلوم نیست به چه میزان و چگونه در طی تمرین قدرت و حجم عضلانی را افزایش می‌دهند. کمپانی ماسل تک با علم به ضرورت این مطلب تصمیم به خلق مکمل متفاوتی کرده است. محققان این شرکت فرمول‌های آمینو اسیدی متنوعی را برای رسیدن به بهترین بازدهی امتحان کرده اند. افراد مورد پژوهش ورزشکارانی بودند که از فرمول بهره وری شده برای بالابردن قدرت نمایش تمرینی خود استفاده کرده اند. این فرمول دوز بالایی از بی سی ای ای، میزان مشخصی از لوسین و بتایین را در بر دارد که باقی مکمل‌های شرکت‌های رقیب حاوی آن نیستند.

امروز با رونمایی از مکمل نسل جدید آمینو بیلد ما با فرمولی ارتقا یافته از شرکت ماسل تک مواجهیم. فرمول جدید و قدرتمند آن حاوی ترکیب قدرتمندی از الکترولیت‌هاست که نسل قبل آن دارا نبود. حتی مزه خیلی بهتری هم نسبت به نسخه قبلی دارد. علیرغم اینکه خیلی از مکمل‌های رقیب دارای هیچ مطالعه و پشتوانه علمی نیستند چهار تحقیق علمی از ارزش بالای مکمل آمینو بیلد ماسل تک حکایت دارند که طی انجام آن‌ها افزایش قدرت، حجم و توان ریکاوری گزارش شده است.

۸ گرم بی سی ای ای در هر وعده:
این مکمل از مکمل‌های پیش تمرینی و حین تمرینی فوق العاده است که متشکل از مقدار بالایی بی سی ای ای معادل ۸ گرم در هر دو اسکوپ است. ضریب استفاده از این آمینو اسیدها به ترتیب: لوسین ۲، ایزولوسین ۱ و والین ۲ می‌باشد. با این میزان شگفت انگیز شما به اندازه کافی به عضلات اسکلتی خود سوخت رسانی می‌کنید، ذخایر گلیکوژنی را افزایش می‌دهید و از شکست پروتئینی جلوگیری می‌نمایید.
میزان مطالعه شده بتایین برای افزایش حجم خالص عضلانی:
هر دو اسکوپ از آمینو بیلد نسل دوم حاوی ۲٫۵ گرم بتایین است که از جهت علمی مقداری مناسب برای افزایش میزان استقامت عضلانی در حین تمرین است. طی تحقیقات انجام شده افرادی که تنها ۲٫۵ گرم از بتایین را برای مدت مشخصی استفاده کردند توانستند ۳٫۷۵ پوند ماهیچه در پایان دوره به دست بیاورند.

ترکیب الکترولیتی عالی:
آمینو بیلد تنها یک مکمل آمینو اسیدی نیست. جزء اصلی آن را بی سی ای ای تشکیل می‌دهد ولی این مکمل یک مکمل ترکیبی است که حاوی میزان مشخصی از آب نارگیل، هندوانه و ریزمغذی‌های الکترولیتی است و می‌تواند از دست رفتن مواد معدنی موجود در سلولهای عضلانی را با آزاد سازی الکترولیت‌ها جبران کنند.
قدرت و استقامت با دوز مشخص و آزمایش شده تائورین:
هر دو اسکوپ از آمینو بیلد یک گرم تائورین دارد. طی پژوهشهایی که محققان ماسل تک انجام داده اند این مطلب به اثبات رسیده است که میزان گفته شده تائورین افزایش دهنده توان و قدرت عضلانی در حین تمرینات سخت بدنی است.

مزه بی نظیر:
مکمل آمینو بیلد نسل دوم توسط متخصصان طعم دهنده در یکی از بزرگترین کلینیک‌های مربوطه طعم و مزه داده شده است تا از هر مکمل مشابه آمینو اسیدی در بازار خوش مزه تر به نظر بیاید. کافیست که یکبار در طول روز از آن استفاده کنید ما مطمئن هستیم که شما عاشق طعم و مزه بی نظیر مکمل آمینو بیلد خواهید شد. مزه‌های مختلفی برای این مکمل هم اکنون موجود است مثل تمشک سفید، هندوانه، یخمکی و مخلوط میوه‌ها. نکته اینجاست که تمام این طعم‌ها بدون به کارگیری شکر یا هرگونه کربوهیدرات اضافی ایجاد شده است. اگر با شرکت ماسل تک آشنا باشید حتما می‌دانید که این شرکت به هیچ وجه کیفیت محصولات را اسیر طعم آن‌ها نمی‌کند و با تکنولوژی‌های پیشرفته خود این مکمل‌ها را بدون مواد غیر لازم طعم می‌دهد.

تست‌های انجام گرفته روی این محصول:
بتایین از مکمل‌هایی بود که در همان نسل اول مکمل‌های قدیمی وارد تغذیه ورزشکاران شد. این بخاطر قدرت عضله سازی بدون تردیدی است که در این ماده وجود دارد. تیم ماسل تک بعد از تحقیقات زیادی که روی این ماده انجام داد تصمیم گرفت که این ماده را درون تمامی مکمل‌های غذایی خود قرار دهد. در سال ۲۰۱۳ تحقیقی روی ۲۳ مرد که سنشان بین ۱۸ و ۳۵ سال بود انجام گرفت.

گزارش این تحقیق در مجله INTERNATIONAL SOCIETY OF SPORTS NUTRITION چاپ شد. این تحقیق نشان می‌دهد افرادی که به میزان ۱٫۲۵ گرم از بتایین دو بار در روز استفاده کردند و تمرین با وزنه داشتند توانستند طی شش هفته به صورت میانگین ۳٫۷۵ پوند ماهیچه به بدن خود اضافه کنند در حالیکه گروهی که بتایین مصرف نمی‌کردند فقط ۶۶ صدم پوند به وزنشان اضافه شد. این یعنی عضله سازی ۵٫۵ برابر بیشتر با بتایین رخ داد. همین مقدار از بتایین عینا در مکمل آمینو بیلد به کار رفته است.

طریقه مصرف آمینو بیلد:
۱ اسکوپ از آن را با ۸ اونس آب مخلوط کرده و مقداری را قبل از تمرین و مقداری را در حین تمرین مصرف کنید. برای اثر بخشی بیشتر دو اسکوپ از آن را می‌توانید با ۱۶ اونس آب مخلوط کرده و میل کنید. حتما قبل از استفاده لیبل محصول را به صورت کامل مطالعه کنید و طبق آن از محصول استفاده کنید. اگر قصد دارید میزان کالری خود را از منابع پروتئینی بدون چربی و کربوهیدرات افزایش دهید می‌توانید مقدار ۱ یا ۲ اسکوپ بیشتر از آن در طول روز استفاده کنید.

موارد منع مصرف:
افراد زیر ۱۸ سال، زنان باردار، پرستاران زنان باردار و افراد تحت مراقبت و درمان از این محصول استفاده نکنند.

اجزای تشکیل دهنده آمینو بیلد:
۲ گرم لوسین، ۱ گرم ایزولوسین، ۱ گرم والین، ۵۰۰ میلی گرم تائورین، ۵۰۰ میلی گرم ال گلوتامین، ۵۰۰ میلی گرم ال آلانین، ۱٫۲۵ گرم بتایین، ۱۸۰ میلی گرم سدیم کلرید، ۵۰ گرم آب نارگیل، ۵۰ میلی گرم آب هندوانه، ۴۰ گرم پتاسیم فسفات.

 

برای خرید این محصول به فروشگاه ادکوان مراجعه کنید

https://t.me/edcoanshop

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره