معرفی مکمل نیترو تک
شما اینجا هستید
محصولات ماسل تک MUSCLETECH » معرفی مکمل نیترو تک

 معرفی مکمل نیترو تک:

این مکمل دارای یک فرمول مهندسی شده پروتئین وی است که برای بازدهی بیشتر با بهترین فرم از مکمل کراتین همراه شده است. پروتئین وی پرطرفدار ترین مکمل پروتئینی شناخته شده است که از آمینو اسیدهای زنجیره‌ای و آمینو اسیدهای ضروری برای بدن تشکیل شده است و دارای بیشتری ارزش بیولوژیکی از حیث جذب پذیری برای بدن انسان است.

مکمل نیترو تک بیشتر از پپتاید وی و وی ایزوله تشکیل شده است. دو مورد از خالص ترین منابع مکمل وی. استفاده از این پروتئین‌ها برای افزایش حجم عضلانی و تسریع روند سنتز عضله برای بدنسازان ضروری است. این مکمل برای تمام کسانی که قصد افزایش توده عضلانی و افزایش قدرت دارند مناسب است.

nitrotech

nitrotech

این مکمل را بین وعده‌های اصلی غذا و نیز قبل و بعد از تمرین می‌توان استفاده کرد.

 

مکمل نیترو تک

مکمل نیترو تک

طریقه استفاده نیترو تک nitrotech :

به میزان یک سروینگ (یک اسکوپ) از این مکمل را در ۶ اونس آب مخلوط کنید و یا دو سروینگ از آن را با ۱۲ اونس از آب یا شیر مخلوط نمایید. پس از مخلوط شدن آن را میل کنید.۱ وعده (۱ پیمانه) را در ۶ اونس مخلوط کنید. یا دو دوز (۲ پیمانه) در ۱۲ اونس آب سرد یا شیر بدون چربی در یک فنجان یا ظرف شیکر. بین وعده های اصلی و بعد از ورزش استفاده کنید. روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب بنوشید. برای داشتن بیشترین سود ، حداقل ۶ هفته روزانه ۴ پیمانه Nitro-Tech مصرف کنید.

این محصول حاوی ۳ گرم کراتین در هر وعده ، به علاوه ۳۰ گرم پروتئین در هر وعده است که در برچسب مکمل توضیح داده شده است. کراتین در ترکیب با پروتئین آب پنیر از نظر بالینی در مطالعه ای که در مجله بین المللی تغذیه و متابولیسم ورزشی منتشر شده

اثبات شده است که برای ساخت عضله موثرتر از مصرف پروتئین آب پنیر به تنهایی است. هیچ اسید آمینه اضافه شده در فرمول این محصول وجود ندارد که به مقدار کل پروتئین ذکر شده در برچسب حساب شود.

آیا این مکمل را می‌توان با مکمل دیگری مصرف کرد؟

بله این مکمل می‌تواند با مکمل‌های قبل تمرینی مثل ویپر ایکس ۵ و کلیر ماسل همراه شود. این ترکیب شما را به نتایج مورد انتظارتان خواهد رساند.

تفاوت چشمگیر با مکمل‌های وی معمولی:

مکمل نیترو تک حاوی سه گرم کراتین مونوهیدرات است که با همراهی انواع پروتئین وی شما را قادر می‌سازد بیش از آنچه تا به حال با دیگر مکمل‌های مشابه عضله سازی می‌کردید عضله بسازید. طی آزمایش‌های انجام شده افرادی که از این مکمل برای یک دوره استفاده کرده اند رکورد پرس سینه خود را ۱۵ کیلو گرم افزایش دادند. این در حالیست که افراد مصرف کننده باقی مکمل‌های وی (بدون کراتین) تنها توانسته اند به ۶ تا ۷ کیلو پیشرفت در این حرکت برسند.

مکمل وی معمولی مکمل خوبی است. اما نیترو تک بسیار کارآمد تر از آن است. در ازمایش مشابهی افراد مواد اصلی تشکیل دهنده نیترو تک را برای ۶ هفته مصرف کردند و در پایان دوره ۸٫۸ پوند (۴ کیلو) عضله اضافه کردند. این رقم برای افرادی که از وی معمولی استفاده می‌کردند تفاوت چشم گیری داشت (۵٫۱ پوند در دوره ۶ هفته ای). همچنین رکورد افراد مصرف کننده نیترو تک بیش از دو برابر افزایش داشت. (۳۴ در مقابل ۱۴)

تکنولوژی پیشرفته تولید نیترو تک nitrotech :

بر عکس کمپانی‌های دیگر ما از گرما، اسیدهای مخرب و نمک در ساخت مکمل استفاده نمی‌کنیم. فناوری پیشرو شرکت ماسل تک به ما این اجازه را می‌دهد که برای تولید این محصول از یک فیلتراسیون سرد به منظور جداسازی کربوهیدرات‌ها، لاکتوز و چربی ها استفاده کنیم و از این طریق به پروتئین با کیفیتی دست خواهیم یافت که بی شک راه شما را برای ساخت توده خالص عضلانی هموار می‌کند. این قضیه نشان می‌دهد مکمل وی نیترو تک با موارد ارزان قیمت مشابه از مکمل وی که به وفور در بازار یافت می‌شود قابل قیاس نیست. تمام مراحل تولید این مکمل ذیل نظر بازرسان کیفی قرار داشته و این مکمل دارای استاندار جی ام پی (استانداردی که برای همه مکمل‌های غذایی ضروری است.) می‌باشد.

معرفی مکمل نیترو تک nitrotech

مواد تشکیل دهنده نیتروتک nitrotech

 

پروتئین : ۳۰ گرم

نوع پروتئینی که در این محصول استفاده شده است بر پایه پروتئین وی می‌باشد.وی پروتئینی می‌باشد که از شیر مشتق میشود که اساسا یک محصول فرعی و جانبی در فرایند تولید پنیر می‌باشد.استفاده از پروتئین وی در مکمل‌های پروتئینی به شدت رایج می‌باشد زیرا به نسبت ارزان قیمت و دارای تمام آمینو اسید‌های مورد نیاز می‌باشد.پروتئین وی دارای مقادیر مناسبی از تمام آمینو اسید‌های ضروری می‌باشد که تنها می‌توان آنها را از طریق مواد غذایی و مکمل‌ها به دست آورد.

خود پروتئین را می‌توان مجموعه ای از این آمینو اسید‌های ضروری تصور کرد.هر منبع پروتئینی طیف خاص آمینو اسیدی مخصوص به خود را دارد که برخی‌ از این آمینو اسید‌ها بیشتر و برخی‌ کمتر در این منابع یافت میشوند.برخی‌ از این منابع همچنین دارای آمینو اسید‌های غیر ضروری نیز میباشند که ممکن است مفید واقع شوند.هدف اصلی‌ استفاده از پروتئین وی تامین تمام ۹ آمینو اسید مورد نیاز بدن به بهترین روش ممکن و کمترین هزینه می‌باشد.

در ماهیت طبیعی پروتئین وی همچنین می‌توان مقداری کربوهیدرات و چربی‌ نیز یافت کرد.اما پروتئین وی استفاده شده در نیتروتک به شکلی فیلتر شده است که بخش زیادی از دیگر مواد غیر از پروتئین حذف شده است.محصول اولین مرحله فیلتر پروتئین وی کنسانتره می‌باشد که معمولا تا جایی فیلتر میشود که ۸۰% محصول را پروتئین تشکیل میدهد.

 

نیتروتک ۷۰٪ بهتر از پروتئین وی معمولی برای ساخت عضلات

در یک مطالعه ۶ هفته ای که شامل ۳۶ نفر با حداقل ۳ سال تجربه تمرین با وزنه بود ، به ۳ گروه تقسیم شد ، گروهی که در هنگام تمرین برنامه تمرین با وزنه ، که NITRO-TECH مصرف کردند ، عضله بدست امده پس از دوره مصرف ۷۰٪ بیشتر از گروهی بود که از پروتئین آب پنیر معمولی استفاده می کنند (۸٫۸ در مقابل ۵٫۱ پوند) همچنین تمرینات عضلات قفسه سینه را بیشتر از گروهی که از پروتئین آب پنیر معمولی (۳۴ در مقابل ۱۴ پوند) استفاده می کنند ، افزایش می دهد. همین گروه همچنین ۴ برابر بیشتر از گروه دارونما عضله گرفتند (۸٫۸ در مقابل ۲٫۰ پوند) . این فرمول ۳۰ گرم پروتئین خالص را تأمین می کند. همچنین دوز کراتین در تحقیقات بالینی را فراهم می کند.

کراتین مونوهیدرات : ۳ گرم

کراتین یک آمینو اسید غیر ضروری می‌باشد اما برای ماهیچه‌ها بسیار سودمند می‌باشد.کراتین کمک می‌کند تا آدنوزین دی فسفات موجود در بدن سریعتر تبدیل به آدنوزین تری فسفات شود که منبع اصلی‌ سوخت بدن هنگام تمرین دادن ماهیچه می‌باشد.مقادیر بیشتر آدنوزین تری فسفات در بدن شما را قادر خواهد ساخت تا زمان بیشتری را تمرین کنید و از وزنه‌های سنگین تری استفاده کنید که در نهایت این کار منجر به رشد سریعتر عضلات خواهد شد.

برخی‌ شایعات وجود دارد که بیان میدارند مصرف کراتین میتواند به کلیه‌ها آسیب بزند اما در واقع هیچ تحقیق پزشکی‌ در این مورد یافت نمی‌شود.کراتین به شکل طبیعی توسط بدن ساخته میشود و به میزان زیادی در انواع گوشت‌ها نیز یافت میشود.کراتین مونوهیدرات در واقع همان کراتین با خلوص بسیار بالا می‌باشد.استفاده از مکمل کراتین بسیار توصیه میشود زیرا بخش زیادی از کراتین موجود در گوشت حین پخته شدن از بین خواهد رفت که همین امر تامین ۳-۵ گرم کراتین در روز را بسیار سخت می‌کند و برای تامین این میزان شما نیازمند مقادیر بسیار زیادی گوشت در روز می‌باشید تا اثرات کراتین را در تمرین مشاهده کنید.

nitrotech-fact

nitrotech-fact

آلانین : ۲ گرم

آلانین نیز یکی‌ دیگر آمینو اسید‌های غیر ضروری می‌باشد که در صورتی‌ که مقادیر کافی‌ از آمینو اسید‌های ضروری در بدن موجود باشد میتواند توسط خود بدن ساخته شود.این آمینو اسید در واقع مسول چرخه آلانین می‌باشد که فرآیندی است که طی‌ آن مقادیر اضافه آمینو اسید تبدیل به گلوکز میشود تا به عنوان انرژی مورد استفاده بدن قرار بگیرند.آلانین همچنین از تجزیه بافت‌های ماهیچه ای جلوگیری می‌کند که به همین دلیل استفاده از مقادیر زیاد آن میتواند مفید باشد. آلانین همچنین در بافت‌های ماهیچه ای حیوانات نیز یافت میشود پس در واقع هنگام خوردن گوشت شما مقداری از آن را دریافت می‌کنید.

 

بهترین طعم
عطر و طعم NITRO-TECH برنده آزمایشات طعم مستقیم در برابر رقبای برجسته است.

برخلاف محصولات رقیب ، محصولات MUSCLETECH حاوی ترکیبات اصلی برتر در مقادیر بالینی محاسبه شده هستند که کاملاً شفاف اعلام می شوند ، بنابراین شما می دانید دقیقاً چه چیزی را مصرف میکنید .

لذت بردن از یک فرمول پروتئین به این معنی نیست که باید با کربوهیدرات ها و چربی های اضافی دست و پنجه نرم کنید. برای برخی از شرکت ها، طعم پروتئین آنها تنها چیزی است که برای آنها وجود دارد،

بنابراین آنها فرمول های پروتئینی خود را با پروتئین های ارزان قیمتی که طعم آنها آسان است، بارگیری می کنند و سپس آن را با یک بار طعم دهنده به شکل شکر دنبال می کنند.

کربوهیدرات و چربی در MuscleTech اعتقاد دارد که نباید مواد مغذی کلان را فدای نتایج کنید. به همین دلیل است

که تیم تحقیقاتی ما از نزدیک با برخی از برترین متخصصان طعم‌دهنده پروتئین در جهان همکاری می‌کند

و هر طعم از Nitro-Tech تا زمانی که کامل شود تحت آزمایش‌های طعمی قرار می‌گیرد.

نتیجه یک فرمول با طعم عالی است که قند و کربوهیدرات اضافی را که در سایر پودرهای پروتئینی مشاهده خواهید کرد، در خود جای نمی دهد. این به شما پروتئین بیشتری در هر قاشق غذاخوری و یک پروفایل کلان مغذی کلی بهتر می دهد

گلیسین : ۱ گرم

گلیسین نیز یک آمینو اسید دیگر می‌باشد اما در مجموع به عنوان یک پروتئین در نظر گرفته نمی‌شود.همانند آلانین این آمینو اسید نیز به شکل طبیعی در بدن ساخته میشود و استفاده از مکمل آن میتواند در مبارزه با التهابات حاصل از تمرینات سنگین بسیار کمک کننده باشد.همچنین باعث بهبود حساسیت سلول‌ها به جذب انسولین میشود و میتواند فرایند تولید گلوکز را تقویت کند.

اگرچه گلیسین یک قند موجود در خون و تنظیم کننده انسولین می‌باشد دارای طعم شیرینی‌ می‌باشد.این امر باعث میشود تا بدون اضافه کردن کربوهیدرات‌های تهی بتوان به مکمل طعم داد.برخی‌ تحقیقات نشان داده‌اند که گلیسین میتواند به خواب نیز کمک کند و باعث کاهش اثرات بی‌ خوابی‌ شود.اما گلیسین در عضله‌ سازی چه نقشی‌ دارد؟ از آنجایی که بخش اعظمی از فرایند ترمیم بافت‌های ماهیچه ای آسیب دیده در خواب روی میدهد گلیسین میتواند در عضله‌ سازی نقش داشته باشد! از هر بدن ساز حرفه ای که بپرسید به شما خواهد گفت که خواب مناسب یک بخش ضروری برای عضله‌ سازی و حفظ آن می‌باشد.

تارین : ۱ گرم

مزیت اصلی‌ تارین بهبود جریان خون می‌باشد.گاهی‌ اوقات در تبلیغات از آن به عنوان یک بهبود دهنده عملکرد ورزشی در نوشیدنی‌‌ها یاد میشود اما شواهد کافی‌ مبنی بر این مورد وجود ندارد.بهبود جریان خون در بدن برای عضله‌ سازی بسیار مفید است همچنین میتواند باعث انتقال سریعتر و آسان تر مواد غذایی حیاتی به ماهیچه‌ها شود.

 

پاپین : ۵۰ میلی‌گرم

پاپین یک آنزیم گوارشی می‌باشد.این آنزیم باعث هضم انواع مواد غذایی میشود اما به شکل مخصوص میتواند مقادیر زیادی از پروتئین را هضم کند.این آنزیم را تنها می‌توان با مصرف پاپایا رسیده دریافت کرد اما عصاره استفاده شده در نیتروتک معمولا از پاپایا نارس تهیه میشود زیرا غلظت آن بیشتر می‌باشد.

 

آمیلاز : ۵۰ میلی‌گرم

آمیلاز در واقع به شکل طبیعی در بزاق تولید میشود اما نوع آمیلازی که در مکمل‌ها یافت میشود عصاره برخی‌ دانه‌ها می‌باشد.وظیفه آمیلاز تجزیه کربوهیدرات‌ها و تبدیل آنها به قند می‌باشد.این امر باعث تولید یک انرژی سریع برای تمرین شما میشود.

 

وبژگی های پروتئین نیتروتک ماسل تک :
نهایی ترین پروتئین آب پنیر + عضله سازی
فراتر از حد معمول بروید – ۷۰٪ بهتر از پروتئین وی معمولی
پروتئین قوی و قدرتمند
۳۰ گرم پپتید پروتئین آب پنیر و ایزوله آب پنیر
عضله سازی ، قدرت و عملکرد را افزایش دهید
عطر و طعم بسیار عالی

 

کنترل کیفیت سرلوحه کار ماسل تک:

به منظور اطمینان از کیفیت محصول هر بسته از این مکمل که از کارخانه‌های ماسل تک خارج می‌شود مستقلا چند دوره تست شده و مورد کنترل کیفی قرار می‌گیرد.

عدم برخورد حرارت با مواد اولیه پروتئینی نیتروتک عاملی است که علاوه بر افزایش میزان خلوص پروتئین تاثیر بسیار مثبتی روی قابلیت مخلوط شدن و رنگ و بوی مکمل می‌گذارد. افزون بر این آزمایشگاه‌های ماسل تک با استفاده از فناوری‌های پیچیده طعم بی همتایی را برای این مکمل رقم زده است. ما معتقدیم کیفیت پروتئین موجود در محصولاتمان به هیچ وجه نباید قربانی مزه آن شود. از همین رو ماسل تک گروهی از بهترین پژوهشگران در عرصه طعم دهی به پروتئین را به کار گرفته است. این افراد هر مزه‌ای که قرار است مکمل با آن همراه شود را تحت تست‌های مختلف قرار داده اند.

نتیجه این تحقیقات فرمولی پیشرفته است که علاوه بر طعم عالی هیچ گونه شکر یا کربوهیدرات اضافی به مکمل نیفزوده است. کاری که به ندرت در کمپانی‌های رقیب انجام می‌شود.

هر اسکوپ از نیترو تک ۳۰ گرم پروتئین و تنها ۴ گرم کربوهیدرات دارد و میزان چربی آن هیچ گاه بیشتر از ۲٫۵ گرم در هر اسکوپ نخواهد شد!

 

بیشتر بخوانید :

مکمل آمینو بیلد شرکت مکمل سازی ماسل تک

 

بالاترین درصد رضایت مصرف کننده :

پروتئین نیتروتک کمپانی بزرگ Muscletech با سرعت جذب بالا حاوی یک ترکیب پروتئین وی با کیفیت است ،

پروتئینی عالی برای حمایت از اهداف رشد و ریکاوری عضلات شما بعد از تمرین

و به عنوان راهی برای آماده شدن برای تمرینات سخت تبدیل می کند.

این مکمل پروتئینی خوشمزه و آسان میکس، همچنین یک راه عالی برای دریافت پروتئین با کیفیت بالا و تقویت کننده ماهیچه ها در طول روز است.

پروتئین NitroTech یک پودر پروتئینی بسیار خوشمزه است که به راحتی مخلوط می شود با شیر یا نوشیدنی مورد علاقه شما

این یک پودر پروتئین همه کاره است که می توانید در طول روز در شیک ها و دستور العمل های خوشمزه با پروتئین بالا استفاده کنید.

منبع:  www.shop.muscletech.com

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره